Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
RaimisD [20:01]: Esmu izaudzis deviņdesmitajos visur piepisiens rādās.
Daudaz reizes tas ir mani glābis, bet bieži arī juties neērti dēļ savas neuzticēšanās cilvēkiem.Vakar bija tāda situācija.
Bračka no Latgales palūdza palīdzību auto iegādē.

A es šajā ziņā galīgi neesmu eksperts. Pēc viņa domām, es baigi rubiju tehnikā un saprotu visas juridiskās lietas, kas tā nav.
Varētu teikt esmu galēji monogāms auto ziņā.
Braucu ar to pa septiņi gadi, kamēr čomi nesāk kaunināt. Un ta pērku no sava cilvēka ,kam 100% uzticos.

Bračka noskatīja auto Ssā. Mašīna Jelgavā. Francijas reģistrācija, pirkta Vācijā, bez LV numuriem, bez tehniskās. Bet esot vienkārši konfekte

Daru ko varu.
Startā Carvertical,
Tad čoma perekupa viedoklis.
Viņa atziņa. Auto labs, cena ok, bet doķi bišķi līki izskatās. Trūkstot kkāda otrā forma no Frančiem.
Es ar tā skatos, auto tehniskā pase krāsaina lapele, kkas ar roku virsū uzskribelēts. Klāt nāk kopēta A4 friču valodā.

Rezultātā.
Perekups grib naudu pa priekšu un tad likt uzskaitē bez viņa juridiskas starpniecības.
Mēs atkal negribam maksāt, kamēr auto nav izgājis numuru salīdzināšanu un reģistrāciju.

Tā mēs šūpojām šūpoles, kamēr kāds piekāpās.

Perekups mums uzticējās vairāk kā mēs viņam.
Tad tā lieta aizgāja.

Rezultātā viss ok.
Aleksandrs palīdzēja gan otro atslēgu sariktēt, gan jaunas riepas par saldu cenu samenedžēja.

Tagad man par sevi neērti.

Morāle.

Visi cilvēki nav dranķi un pats tāds necenšos būt.

RaimisD, 4.janvāris 2023, 20:51



Morāle,ļoti iespējams, tikai vēl būs.
Jelgavā pirkt atdzītu auto jau ir adrenalīns :D
No perekupa, ideāli, ja vēl šim ir savs serviss un autiņš ir dīzelis.
Ja perekups kaut kam baigi stiepjoties (sevišķi par kaut kādam uzticības/mutiskas vienošanās lietās)tomēr piekrīt, viņš vienkārši konkrēto pircēju redz kā VIENĪGO iespēju vai nu pārdod vai pārdot par tādu ciparu.
Ja autiņš ir konfekte, tad perekupiem ir ''my way or highway''.
4.janvāris 2023, 22:23 | links
 
RaimisD [04.01.23]: RaimisD [51m]: Esmu izaudzis deviņdesmitajos visur piepisiens rādās.
Daudaz reizes tas ir mani glābis, bet bieži arī juties neērti dēļ savas neuzticēšanās cilvēkiem.Vakar bija tāda situācija.
Bračka no Latgales palūdza palīdzību auto iegādē.

A es šajā ziņā galīgi neesmu eksperts. Pēc viņa domām, es baigi rubiju tehnikā un saprotu visas juridiskās lietas, kas tā nav.
Varētu teikt esmu galēji monogāms auto ziņā.
Braucu ar to pa septiņi gadi, kamēr čomi nesāk kaunināt. Un ta pērku no sava cilvēka ,kam 100% uzticos.

Bračka noskatīja auto Ssā. Mašīna Jelgavā. Francijas reģistrācija, pirkta Vācijā, bez LV numuriem, bez tehniskās. Bet esot vienkārši konfekte

Daru ko varu.
Startā Carvertical,
Tad čoma perekupa viedoklis.
Viņa atziņa. Auto labs, cena ok, bet doķi bišķi līki izskatās. Trūkstot kkāda otrā forma no Frančiem.
Es ar tā skatos, auto tehniskā pase krāsaina lapele, kkas ar roku virsū uzskribelēts. Klāt nāk kopēta A4 friču valodā.

Rezultātā.
Perekups grib naudu pa priekšu un tad likt uzskaitē bez viņa juridiskas starpniecības.
Mēs atkal negribam maksāt, kamēr auto nav izgājis numuru salīdzināšanu un reģistrāciju.

Tā mēs šūpojām šūpoles, kamēr kāds piekāpās.

Perekups mums uzticējās vairāk kā mēs viņam.
Tad tā lieta aizgāja.

Rezultātā viss ok.
Aleksandrs palīdzēja gan otro atslēgu sariktēt, gan jaunas riepas par saldu cenu samenedžēja.

Tagad man par sevi neērti.

Morāle.

Visi cilvēki nav dranķi un pats tāds necenšos būt.
Nav,nav visi draņķi!Māsas vīrs nesen...vajag mašīnu!(dzīvo laukos)pačekoju ss atradu v40 2014g...izlaidu līkumu,paskatīju pārdevēju,pačekoju vēsturi!viss bumbās!man laikam prieks lielāks kā švāgeram!:))
4.janvāris 2023, 21:00 | links
 
RaimisD [04.01.23]: Esmu izaudzis deviņdesmitajos visur piepisiens rādās.
Daudaz reizes tas ir mani glābis, bet bieži arī juties neērti dēļ savas neuzticēšanās cilvēkiem.
Vakar bija tāda situācija.
Bračka no Latgales palūdza palīdzību auto iegādē.

A es šajā ziņā galīgi neesmu eksperts. Pēc viņa domām, es baigi rubiju tehnikā un saprotu visas juridiskās lietas, kas tā nav.
Varētu teikt esmu galēji monogāms auto ziņā.
Braucu ar to pa septiņi gadi, kamēr čomi nesāk kaunināt. Un ta pērku no sava cilvēka ,kam 100% uzticos.

Bračka noskatīja auto Ssā. Mašīna Jelgavā. Francijas reģistrācija, pirkta Vācijā, bez LV numuriem, bez tehniskās. Bet esot vienkārši konfekte

Daru ko varu.
Startā Carvertical,
Tad čoma perekupa viedoklis.
Viņa atziņa. Auto labs, cena ok, bet doķi bišķi līki izskatās. Trūkstot kkāda otrā forma no Frančiem.
Es ar tā skatos, auto tehniskā pase krāsaina lapele, kkas ar roku virsū uzskribelēts. Klāt nāk kopēta A4 friču valodā.

Rezultātā.
Perekups grib naudu pa priekšu un tad likt uzskaitē bez viņa juridiskas starpniecības.
Mēs atkal negribam maksāt, kamēr auto nav izgājis numuru salīdzināšanu un reģistrāciju.

Tā mēs šūpojām šūpoles, kamēr kāds piekāpās.

Perekups mums uzticējās vairāk kā mēs viņam.
Tad tā lieta aizgāja.

Rezultātā viss ok.
Aleksandrs palīdzēja gan otro atslēgu sariktēt, gan jaunas riepas par saldu cenu samenedžēja.

Tagad man par sevi neērti.

Morāle.

Visi cilvēki nav dranķi un pats tāds necenšos būt.
4.janvāris 2023, 20:51 | links
 
:01

...Džeka Londona varoņi Smouks Belju un Šortijs arī ņēmās ar olu vairumtirdzniecību...

daddy_j, 3.janvāris 2023, 09:24[/quote]


Smouks Belju un Mazais - tas ir labākais, ko Londons sarakstījis, dzīves laikā esmu vismaz trīskārt pārlasījis visus viņa sējumus, besīja ārā tikai Martins Īdens. Padomju laika ķinītis arī bija diezgan jauks un precīzs. :)
4.janvāris 2023, 20:08 | links
 
Headhunter [04.01.23]: Nu šis večuks ir Makšķernieks.
Bet cik ir tādu, kas siro pa leišu, poļu un ķīniešu i-bodēm, lai tikai Normunds vai Zarāzijs vai vēl kāds nekļūtu stāvus bagāti?
Drīzākais ka nemācēja lietot internetu vai neuzticējās :)
Es ar bieži pārmaksāju, internetu es māku, bet ar pacietību problēmas. Vajag tagad un tulīt, gatavs pārmaksāt. Kgan arī šis uzticēšanās faktors spēlē savu lomu.
Esmu izaudzis deviņdesmitajos visur piepisiens rādās.
Daudaz reizes tas ir mani glābis, bet bieži arī juties neērti dēļ savas neuzticēšanās cilvēkiem.
4.janvāris 2023, 20:01 | links
 
Nu šis večuks ir Makšķernieks.
Bet cik ir tādu, kas siro pa leišu, poļu un ķīniešu i-bodēm, lai tikai Normunds vai Zarāzijs vai vēl kāds nekļūtu stāvus bagāti?
4.janvāris 2023, 19:32 | links
 
Lai nepiespamotu citu tēmu, rakstīto pārnesīšu šeit.
Citāts
,,
PS.

Kādā brīdī tev sāk pietikt ar 37 g motiļa gadā.
Trijiem rotiņiem, paciņu gumijām, pāris vobleriem. Ne tamdēļ ,ka mazāk copē, tamdēļ ka saproti, lai noķertu zivi tev nevajag vairāk. Tikai šie daži mānekļi, kas ir atlasīti no simtiem līdzīgu un pāris kātu, kuru brāļu stendā stāv desmiti.

Kamēr viņš ir nonācis līdz šim briedumam ir iztērējis ļoti daudz.
Savu artavu nodokļu veidā viņš ir ienesis ar uzviju. "

Īsti copmaņi, kam šī nodarbe ir sirds lieta toč nav kapeik..isēji.
Reiz no veikalnieka dzirdētais.

Atnāk vecs vīrs uz veikalu.
Sniedz naudu, cents centā un pērk shimano ultegra spoli.
Gadu bija krājis naudu.
Ziniet ko viņš palūdza pārdevējam izdarīt.

Uzlīmēt uz spoles kastes cenu 12 eur. Savādāk sieva vārdiem neticēs, galvu noraus. Par elektrību parāds par mēnesi esot.
4.janvāris 2023, 18:39 | links
 
Lūk skolā mans dēls nemācās viņu, varbūt ka pietiek ar Angleni,,,
3.janvāris 2023, 22:34 | links
 
Kad beidzot beigsim krievu valodā runāt,,, laikam vēl jāpagaida,,
3.janvāris 2023, 20:28 | links
 
...tā viš i, die's nemīl, ka nabagi trako...

... paņem 200Nm skrūvmašīnu, paši uztināas un vēl kaimiņus paķer līdzi...
3.janvāris 2023, 19:46 | links
 
Kens bloks nositās ar sienga moci, Šumahers slēpojot guva traumas, palika uzngultas, gruzīns nositās ar bmw, sēžot blakus. Cik vēl tādu piemēru ir, ka adrenalīna ķērāji nositas ne sava jājamzirdziņa lauciņā? Jāsaka, ka nezināju gan, ka K. Blokam jau 55, bet tomēr dzīve aprāvās pāragri. Labi, tās ir slavenības. Visiem grupas copmaņiem un lasītājiem, lai visiem miers! Nedariet pārgalvības, kaut kāpjot uz ledus vai skrienot uz copi! Neviena zivs nav tā vērta.
3.janvāris 2023, 19:39 | links
 
Willy [03.01.23]: svens76 [15:18]: svens76 [13:13]: Willy [12:49]: Rip.Ken Block!jā, viņa Gymkhana video šķita iespaidīgi tajā laikā...kkāda stulba kļūda ar sniegamoci un vīra nav vairs:(tikko tieši bija ieķēris jauno Ski doo Summit X turbo modeli, vēl rakstīja netā, kad baigi jaudīgs un jāpiešaujas braukt...nesalikās...Nja!..tehnika zvērīga!
180lopi sniega mocim ir da .uja, man bij 150zs, jau šķita kur nu vēl vairāk, ausis krita ciet pie uzrāviena
3.janvāris 2023, 18:00 | links
 
svens76 [03.01.23]: svens76 [13:13]: Willy [12:49]: Rip.Ken Block!jā, viņa Gymkhana video šķita iespaidīgi tajā laikā...kkāda stulba kļūda ar sniegamoci un vīra nav vairs:(tikko tieši bija ieķēris jauno Ski doo Summit X turbo modeli, vēl rakstīja netā, kad baigi jaudīgs un jāpiešaujas braukt...nesalikās...
Nja!..tehnika zvērīga!
3.janvāris 2023, 17:49 | links
 
svens76 [03.01.23]: Willy [12:49]: Rip.Ken Block!jā, viņa Gymkhana video šķita iespaidīgi tajā laikā...kkāda stulba kļūda ar sniegamoci un vīra nav vairs:(
tikko tieši bija ieķēris jauno Ski doo Summit X turbo modeli, vēl rakstīja netā, kad baigi jaudīgs un jāpiešaujas braukt...nesalikās...
3.janvāris 2023, 15:18 | links
 
Willy [03.01.23]: Rip.Ken Block!
jā, viņa Gymkhana video šķita iespaidīgi tajā laikā...kkāda stulba kļūda ar sniegamoci un vīra nav vairs:(
3.janvāris 2023, 13:13 | links
 
Rip.Ken Block!
3.janvāris 2023, 12:49 | links
 
daddy_j [03.01.23]: Kā šiem veicās?...te 90to bardakā bij ok!:)vēlāk Maxims ienāca LV un Škēles kgs naļiku aizstāja ar pārskaitījumu!tad datums uz katras olas utt...karmu laikam sabojāju!...malciņu iesmērēja!:)

Willy, 3.janvāris 2023, 10:17

Neesi lasījis?? :) Neveicās...nopirka 3000 sapuvušu/sasalušu olu un 17000$ (vecā naudā!) pa kāju... tos gan vēlāk atguva pārdodot neeksistējošu raktuvju akcijas. Fiksi puikas :)
Ta jau zelta olas!:)Te 90tajos kaste maksāja 18LS,jeb 0.50Ls 10olas! kastē 360gb...ik pa laikam pāris kastes bomžiem dāvināju!
3.janvāris 2023, 10:31 | links
 
Kā šiem veicās?...te 90to bardakā bij ok!:)vēlāk Maxims ienāca LV un Škēles kgs naļiku aizstāja ar pārskaitījumu!tad datums uz katras olas utt...karmu laikam sabojāju!...malciņu iesmērēja!:)

Willy, 3.janvāris 2023, 10:17


Neesi lasījis?? :) Neveicās...nopirka 3000 sapuvušu/sasalušu olu un 17000$ (vecā naudā!) pa kāju... tos gan vēlāk atguva pārdodot neeksistējošu raktuvju akcijas. Fiksi puikas :)
3.janvāris 2023, 10:23 | links
 
daddy_j [03.01.23]: Nu hz!...ilgus gadus ņēmos olu vairumtirdzniecībā!vasarās bieži gadījās,ka kastē kāda puvusi,ar tārpiem utt...pats nedēju,bet veikali bruka virsū man kā pārdevējam!mainīju un tālāk jau cīnījos ar piegādatājiem!....vēl tagad sapņos rādās!:))

Willy, 2.janvāris 2023, 21:01

...Džeka Londona varoņi Smouks Belju un Šortijs arī ņēmās ar olu vairumtirdzniecību...
Kā šiem veicās?...te 90to bardakā bij ok!:)vēlāk Maxims ienāca LV un Škēles kgs naļiku aizstāja ar pārskaitījumu!tad datums uz katras olas utt...karmu laikam sabojāju!...malciņu iesmērēja!:)
3.janvāris 2023, 10:17 | links
 
Nu hz!...ilgus gadus ņēmos olu vairumtirdzniecībā!vasarās bieži gadījās,ka kastē kāda puvusi,ar tārpiem utt...pats nedēju,bet veikali bruka virsū man kā pārdevējam!mainīju un tālāk jau cīnījos ar piegādatājiem!....vēl tagad sapņos rādās!:))

Willy, 2.janvāris 2023, 21:01


...Džeka Londona varoņi Smouks Belju un Šortijs arī ņēmās ar olu vairumtirdzniecību...
3.janvāris 2023, 09:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager