Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Mums pilsētiņā būs videosalūts, īstais baidot suņus, putnus un ukraiņus. Brīžiem kko nesaprotu.
29.decembris 2022, 22:03 | links
 
Struganitajs [29.12.22]: Drīz aizmirsīsim kā staigāt, bez kamerām un sensoriem
Jā, tā ir.
Nav tā ka baigi uzticos tehnaloģijām. Bet ērti, tās iemidzina mūsu uzmanību.
Nē nu šoreiz tas sanāca vienkārši stūlbi.
Izņēmu paunas no grabžnieka un tupa aizmirsu aizvērt.
Sūdi notiek :)
29.decembris 2022, 21:54 | links
 
Ziniet mani šodien darīja domīgu viena dzirdēta frāze.
,, šogad salūtu šaus tikai krievi, Letiņi salūtam paredzēto naudu ziedos Ukrainas armijai, lai viņi uztaisa orkiem salūtu "
Man radās jautājums.
Cik tālu ir patriotisms un kad sākās stūlbums.
Mana jaunatne tā gaida salūtu, tā ir svētku apogeja.
Es negribu apbēdināt viņus. Salūts būs.
Ko Jūs domājat par to.

Lai mani mazāk apmētātu ar sūdiem, pārskaitīšu līdzvērtīgu ziedojumu UA atbalstam.
Bet arī var pateikt, ja salūtu uztaisīji tad varēji ziedot vairāk.

https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
29.decembris 2022, 21:48 | links
 
RaimisD [29.12.22]: Dzīve ir ironiska. Augstākajam ,tomēr ir lieliska humora izjūta.
Man autiņam šodien beidzās KASKO .
Es vairāk kā 15 gadu maksāju par šo opciju, bet nekad nebiju izmantojis.
Šodien paskatījos, ko brokere piedāvā, kādas cenas. Bet tad vienā brīdi saku sev Skarletes vārdiem: ,, par to es domāšu rīt" atliku šo darbiņu.
Bled, šodien vakarā ņēmu un iepiržu garāžas vārtu ailē ar atvērtu grabažnieka vāku. :)))))
Sensori netīri, pīkst nonstopā, kamera ar netīra sūdu redz ko ( nav jau Preilietis būvētā )
A tur bagūža vāks jāmaina, jākrāso.
Ieberziens uz četrām pakām kā minimums.
Vai nav maucība :)))
Drīz aizmirsīsim kā staigāt, bez kamerām un sensoriem
29.decembris 2022, 21:30 | links
 
Āā, nu būs zināt. Vāji ticās, ka tas strādās šaizes gadījumā, bet ja sakāt tad ok.
29.decembris 2022, 21:30 | links
 
atsūta tik kārtējo rēķinu un līguma jauno versiju, koapmaksāju un viss
29.decembris 2022, 21:11 | links
 
RaimisD [29.12.22]: Batlers [19:03]: Piesaki pēc kādas dienas, tik laicīgi samaksā,,,Tas neder.
Tur pirms jauna līguma auto fočenes vajag nosūtīt :(
Iepriekšējā līguma bildes arī der tàdos gadījumos. Es jau 4 gadus sūtu vienas un tās pašas bildes :))
29.decembris 2022, 21:04 | links
 
Batlers [29.12.22]: Piesaki pēc kādas dienas, tik laicīgi samaksā,,,
Tas neder.
Tur pirms jauna līguma auto fočenes vajag nosūtīt :(
29.decembris 2022, 19:09 | links
 
Laikam tā karma man nav tik sūdīga, nebūšu bijis pimpa :))))
Pēc ieraksta šeit aizdomājos. Jāpaskatās rūpīgāk sarakste. Kurā datumā beidzās apdrošināšana.
Opā a tas datums ta rīt !!!
Štukoji, ja vajadzēs policijas apliecinājumu, ka neesmu bijis reibumā vai kā.
A es ta aiz škrobes , jau trīs alus pierunāju.
Bet nē, viss ok.
CP protokols nav nepieciešams. Aizsūtīju bildes brokerei viss kārtībā.
Jeeess
29.decembris 2022, 19:08 | links
 
Piesaki pēc kādas dienas, tik laicīgi samaksā,,,
29.decembris 2022, 19:03 | links
 
RaimisD,kam tagad viegli,bet ironija šai stāstā Ir:)
29.decembris 2022, 18:52 | links
 
Dzīve ir ironiska. Augstākajam ,tomēr ir lieliska humora izjūta.
Man autiņam šodien beidzās KASKO .
Es vairāk kā 15 gadu maksāju par šo opciju, bet nekad nebiju izmantojis.
Šodien paskatījos, ko brokere piedāvā, kādas cenas. Bet tad vienā brīdi saku sev Skarletes vārdiem: ,, par to es domāšu rīt" atliku šo darbiņu.
Bled, šodien vakarā ņēmu un iepiržu garāžas vārtu ailē ar atvērtu grabažnieka vāku. :)))))
Sensori netīri, pīkst nonstopā, kamera ar netīra sūdu redz ko ( nav jau Preilietis būvētā )
A tur bagūža vāks jāmaina, jākrāso.
Ieberziens uz četrām pakām kā minimums.
Vai nav maucība :)))
29.decembris 2022, 18:37 | links
 
normunds.grabovskis [27.12.22]: hei! varbūt kāds zina, kur varētu iegādāties strauta vai varavīksnes foreļu mazuļus?

fishybaits, 27.decembris 2022, 01:20

parasti mazuļus jāpasūta laicīgi, ja daudzumi daudz maz lieli, jo sezonā pieprasījums pēc mazuļiem ir diezgan liels, bet neprognozējams .
Ja vajag nedaudz, tad sazinies ar tām saimniecībām, kurām ir inkubatori un kuri sev ražo mazuļus, kā piemērs Pērtnieki Rēzeknes pusē, Armands Roze Alūksnes pusē, var būt arī Juris Vangažos ..., Zivis uz ledus brāļi, arī valsts audzētavas ražo daudz mazuļus, katrā ziņā mazu daudzumu savam ūdenim atrast ir vieglāk un tekošajā sezonā, lielākam projektam gan jātaisa pasūtījums baigi savlaicīgi
Paldies!
27.decembris 2022, 14:46 | links
 
hei! varbūt kāds zina, kur varētu iegādāties strauta vai varavīksnes foreļu mazuļus?

fishybaits, 27.decembris 2022, 01:20


parasti mazuļus jāpasūta laicīgi, ja daudzumi daudz maz lieli, jo sezonā pieprasījums pēc mazuļiem ir diezgan liels, bet neprognozējams .
Ja vajag nedaudz, tad sazinies ar tām saimniecībām, kurām ir inkubatori un kuri sev ražo mazuļus, kā piemērs Pērtnieki Rēzeknes pusē, Armands Roze Alūksnes pusē, var būt arī Juris Vangažos ..., Zivis uz ledus brāļi, arī valsts audzētavas ražo daudz mazuļus, katrā ziņā mazu daudzumu savam ūdenim atrast ir vieglāk un tekošajā sezonā, lielākam projektam gan jātaisa pasūtījums baigi savlaicīgi
27.decembris 2022, 13:19 | links
 
jegersz [27.12.22]: hei! varbūt kāds zina, kur varētu iegādāties strauta vai varavīksnes foreļu mazuļus?

fishybaits, 27.decembris 2022, 01:20

SS.lv paskatījies?
Jā, diemžēl neatradu! Zinu ka kāds ir transportējis mazas savvaļas forelītes, bet man neceļas roka to darīt!
27.decembris 2022, 12:45 | links
 
hei! varbūt kāds zina, kur varētu iegādāties strauta vai varavīksnes foreļu mazuļus?

fishybaits, 27.decembris 2022, 01:20


SS.lv paskatījies?
27.decembris 2022, 11:04 | links
 
hei! varbūt kāds zina, kur varētu iegādāties strauta vai varavīksnes foreļu mazuļus?
27.decembris 2022, 01:20 | links
 
Man šķiet,ka ir aizliegts pārvietoties ar mehāniskajiem transporta līdzekļiem..Tātad tur ietilpst visi transporta līdzekļi,kurus uz priekšu dzen motors..sanāk,ka var ar velo,slidām,išaku utml..
26.decembris 2022, 12:24 | links
 
Headhunter [26.12.22]: Nē, nebiju gan.
Oo tas bij kkas labs.
Sākumā padomāju ,ka armijnieki atkal tehniku pārvadā. Tik šoreiz tanku piesietu aiz stobra augšpēdus velk pa asfaltu :))
Tad ievēroju ka ar motosuni plastmasas vannā bērnus vizina. Trobels uz ezera tāds nepajokam.
Vēl nodomāju, ka no mana moča troksnis ir stipri mazāks, bet man nedrīkst atrasties uz ezera.
26.decembris 2022, 12:22 | links
 
09:23
Sniega suni tu domā to kuru krievi sauc motosabaka?

aldeens, 26.decembris 2022, 11:40[/quote]

Precīzi. Eboat tā arī to verķi nosaukuši - sniega suns....
26.decembris 2022, 12:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager