Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Zacep , nikrenā , mēs viņiem pārdosim pa bargu naudu , it sevišķi Brusim , no tā 3 ādas nodīrāsim . Vo ! DDD
9.februāris 2011, 20:08 | links
 
Maniaks pūdelis var izdrāzt :)))
9.februāris 2011, 19:45 | links
 
A kāpēc parkos naktī vajag četrrāpus?:DDDDD
9.februāris 2011, 19:40 | links
 
Nē,man velk uz to,ka vakaros pa parkiem četrrāpus ir bīstami,tad labāk audzē savā dārzā kastē.Vot,kad mēs ar Gintu būsim to štelli atkoduši,varēsim visiem pamācīt.
9.februāris 2011, 19:21 | links
 
Zacep, kaut kā teu velk uz tādām khmm...anomālijām vai:DDDD
9.februāris 2011, 19:11 | links
 
Labs;)))))))) tad jau jālasa divatā,viens stāv uz šuhera.
9.februāris 2011, 19:08 | links
 
Pēc šīs nakts Tikai Rīgas TEC dīķi :DD
9.februāris 2011, 19:08 | links
 
Sveiki! Kur Rigas apkārtnē tagad ir iespējams pacopēt no krasta? =)
9.februāris 2011, 19:06 | links
 
:DDDDDDDDDDD
9.februāris 2011, 18:56 | links
 
Vakar skatījos Viasat Nature kanālā rādīja dzīvniekus ar novirzēm,bija tantukam liels pūdelis,nojūdzies,drāza kājā visus cilvēkus pēc kārtas,kurus tik satiek,pārrēcos ne pa jokam.Vot,ja tādu vakarā parkā četrrāpus lasot nakteņus trāpīsies satikt,tas neskatīsies siluets līdzīgs vai nē draudzenei,vo ta būs riktīgas ziepes.
9.februāris 2011, 18:41 | links
 
Zacep, tad gan ir ziepes!:DDD
Labi, ka mans siluets neko tādu neatgādina:DDD
9.februāris 2011, 18:31 | links
 
Boroda,vakara krēsliņā,sijā smalks lietutiņš,smaržo pēc pavasara,pieliecies cītīgi meklē nakteņus,a te viens izvedis savu dobermani,suni plosa pavasara hormoni un šis ierauga siluetu līdzīgu savai draudzenei........nu bļāviens,nu tiešām ir ziepes!
9.februāris 2011, 18:21 | links
 
Starp citu, varbūt kādu interesē un kāds vēl nav pamanījis:

Latvijas zivis
Pilna elektroniskā versija
http://uploadingit.com/d/TLDHTFE0KVS9RLPW

-d.
9.februāris 2011, 15:41 | links
 
http://1tv.com.ua/ru/news/2011/02/07/3637

Veči, būsim uzmanīgi!!! Ne asakas!!!
9.februāris 2011, 14:18 | links
 
Rīgas parki pilni ar nakteņiem. Pirmais siltais lietutiņš, bezvēja vakars, nakts. Mīnuss - šai laikā dobermaņu un rotvelleru saimnieki savus četrkājainos izved pastaigā (bez siksnas).:))
9.februāris 2011, 11:25 | links
 
Es sliekas (sarkanās un svītrainās mēslu) roku darbiņā, kas ir liela slēgta teritorija ar ēkām, zālājiem starp tām un asfaltētiem ceļiem Pats gaidītākais ir pirmais nosacīti siltais lietus aprīlī, tad ,ja naktī ir stipri lijis, viss asfalts dažās vietās, sevišķi pie ceļu betona apmalēm ,burtiski mudž no slieku daudzuma. Tad nu ķeru momentu lai savāktu visam pavasarim gan sev, gan draugam. Tāda mēroga slieku migrācija šeit notiek vienu reizi gadā. Savāktās sliekas salieku divos aizvākojamos spaiņos ar trūdzemi un pārklāju ar sūnām, bet spaiņus glabāju garāžas pagrabā ,dažreiz pamainot zemi un sūnas.
Ar dižsliekām –nakteņiem pārāk neaizraujos jo manas zivis-brekšukus, karūsas un asarus apmierina slieku pušķi, kas dažreiz tik izdaiļoti ar kādu mušu kāpuru .Ja negaršo gaļa, lieku uz āķa ,kas apgādāts ar mazu cilindrisku atsperīti, mannas puņķus (baltušku) ar vai bez piedevām. Bet ja ir liela vajadzība, tad nakteņus lasu vietējā parkā pie upītes. Sevišķi eleganta lasīšana ir pēc zālāju nopļaušanas, kad koku lapās čabinās sīks lietutiņš, tad tie lopiņi nav tik tramīgi. Ja naktenis ir izlīdis tikai daļēji, tad tas ar astes palīdzību stipri turas augsnē un dažreiz notrūkst, tāpēc to vajag piešmaukt –stiepjot it kā palaiž vaļīgāk un tad atkal turpina vilkšanu, tas palīdz. Dižsliekas esmu vācis arī ar elektrības palīdzību, pirms tam pakonsultējoties pie elektriķa par drošības lietām, bet dzīšanai ar elektrību vajag lai zeme pietiekamā dziļumā būtu mitra.
9.februāris 2011, 10:54 | links
 
nesauc citu savā vārdā)))
9.februāris 2011, 09:33 | links
 
Vakar vakarā izgāju palūkoties nakteņus, lien jau laukā, ap 11, super nebūs bodē jāpērk.

Hi hi piedodiet LV cilvji, tas ir UK, pie mums +13:)))

Ne asakas!
9.februāris 2011, 09:16 | links
 
Es pat pavasarī pa futbola laukumu esmu lasījis un ja smidzina smalks lietiņš-tad vispār ideāli.Viņas visā garumā ir ārā no alas,tikai aste ir jāpamet nost no alas un tad visas salasa bez staipīšanas.
9.februāris 2011, 08:53 | links
 
viņas ir tur kur viņas nemeklē)))
9.februāris 2011, 08:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager