Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Ja pļaujat mauriņu pie mājas laukos, tad salasīt naktstārpus apmēram 100 pāris stundās vienā mierā.Mazdēls 5gadi,lasa tikai tā.Tikai tad kad parādās rasa,un tas ir ap pusnakti.No nekādām diodēm viņi nebēg.Murgs.Vasarā uz jūru vienmēr vismaz 200 nakts tārpu līdzi.Nekādu problēmu.
8.februāris 2011, 19:08 | links
 
Eisenia Veneta (Rosa) ir Eiropā visizplatītākās un iecienītākās sliekas makšķernieku vidū. Pēc izmēra ir lielākas un stingrākas par "Kalifornijas Sarkanajām" sliekām, līdz ar to vieglāk uzlikt un mazāku daudzumu uz āķa. Piemērotas zemledus makšķerēšanai, jo 2 stundas zem ūdens ir aktīvas, bet 10 stundas saglabā dzīvību, kas labāk piesaista zivju uzmanību.

Svars: 1,4 - 1,6 g;
Garums: 6 - 8 cm (max 1,6 g. vec.);
Diametrs: 3 - 4 mm;

Šīs sliekas var audzēt jebkurš,kam ir kāda silta vieta ziemā(pagrabs,siltumnīca,lopu kūts) Šobrīd vēl tik vācu info,bet ir doma nopietni šogad uzsāk
audzēšanu,lai cauru gadu būtu pieejamas pašam un čomiem
8.februāris 2011, 18:44 | links
 
ja nāk no ES valstīm, neko neapliek! bet ja no citurienes tad gan kautko, saki lai sūtītājs tev sūta kā Gift.
8.februāris 2011, 18:40 | links
 
Daddy , beidz , pirkt tārpus pa bargu naudu ir neprāts , brauc pie manis un lasi kad sāksies sezona . Es parasti vakarā salasu 100 gb un metu mieru , apnīk taču , bet cik ta Tev vajag ?
8.februāris 2011, 18:37 | links
 
Kaa tur ir ar tiem nodokljiem ? Tieshaam katru pacinju apliek ? Un nodokljus var samaksaat tur pat pastaa vai pa VIDiem jaabraukaa ?
8.februāris 2011, 18:03 | links
 
Zemi ta vajag mēslot-treknu,jūras smiltīs viņi nedzīvo!!!!!
8.februāris 2011, 17:23 | links
 
Bijušā lapu kaudzes vieta...
8.februāris 2011, 17:21 | links
 
sūdainas jums tās vietas (tiešā nozīmē), ja naktstārpus varat pietiekami sarakt :))...man vairāk par 3 nav izdevies izrakt, tāpēc nākas pirkt par bargu naudu, kad uz samiem jāiet...
8.februāris 2011, 17:17 | links
 
8 stundas es varu tik pie TV nosēdēt un tad vēl jāatpūšās :))
8.februāris 2011, 17:11 | links
 
Gadās ka vecums atnāk atrāk- ne pēc gadiem :)) ko man citu teikt, tur sāp , tur dur , tur neatceros kā bija :)))
8.februāris 2011, 17:09 | links
 
Roluks7,vai ta 34 gadi ir vecums?Es būtu tikai priecīgs,bet pa foreļupēm 8stundas un vairāk varu nostaigāt:)
8.februāris 2011, 17:05 | links
 
Nezinu ar kādu spriegumu Jūs tur dauzat tos nakstārpus ka viņi atšaujas.Man šie stāv leduskapī no beidzamās vēdzeļu copes(decembra sākuma) žirgti ,kaut gan arī mānīti laukā ar špani(no rozetes):)
8.februāris 2011, 17:01 | links
 
Kamēr Jūs te rakstāt par nakststārpiem , aizgāju un saraku, varbūt ne gluži nakstārpi , bet izmerā ne sliktāki :))
Grūti jau gāja, laikam vecums.....:))
8.februāris 2011, 16:59 | links
 
Naktstārpus ir ļoti grūti izaudzēt..neatmaksājas. sliekas viegli.
Gunča56
Pēc toka baigi ātri atstiepjās-2-3 dienas. Lasītos pat 1.5 mēnesi un ilgāk var uzglabāt.
Andžus
Starp citu arī zivīm nepatīk tā diodu gaisma..nezinu kāpēc. Man arī nepatīk ka acīs ielaiisž. Es pat teiktu...spoža jau ir bet jēga nekāda, tik cik slieku uz āķa uzbāst, un protams ekonomiska-2 gadus bačukus neesmu mainijis.
8.februāris 2011, 16:56 | links
 
puika
a ko darīsi ja tie pāris būs čaļi??? :DDD
nevajag izgudrot riteni..pastaigā ar lukturīti, paņem meitieti līdzi, kad esat gana salasījuši, var sanākt viens feins romantisks pasāciens ar erotikas piesitienu :DDD

a sliktājā gadienā, kā guncha teica :)))
8.februāris 2011, 16:50 | links
 
pastāsti kas pēc tam tur sanāca :D
8.februāris 2011, 16:32 | links
 
Nu neaudzē, puika. Kāpēc audzēt to, ko var vienkārši salasīt?:)
8.februāris 2011, 16:32 | links
 
bet varbūt tomēr kāds arī audzē? Būs laikam pašam jāekspermentē - jānopērk pāris un jāielaiž kādā vecā ķirbī- kautkā tā!
8.februāris 2011, 16:28 | links
 
A vislabāk 220 v un kūts dakšas pašas lien ārā(šutka).
8.februāris 2011, 16:24 | links
 
es uzslēdzu režīmu, kur viena lampiņa tik deg- tāda blāva gaismiņa sanāk, un ir ok ;) lukturītis man ar parasto lampiņu ir parastais-rokas-arī var, bet ērtāk, ka abas rokas brīvas, un lukturītis uz pieres :)
8.februāris 2011, 16:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager