Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
andreiko [19.12.22]: Raimi, - https://www.youtube.com/watch?v=6CB9OrGZ7-c
Labs.
19.decembris 2022, 23:41 | links
 
Mana iepriekš teiktā kontekstā.
Palīgs studendiem.
Piemērem.
Paprasi pārfrāzēt Einšteina varbūtības teoriju. Latviski.
Saturs paliek, pasniegts savādāk.
To neatrad pat plaģiāta meklētāj programmas.
Vienīgi šī programma tika veidota angļu valodā.
Vadot tekstu domājiet kā tas skanētu angliski.
19.decembris 2022, 23:35 | links
 
Raimi, - https://www.youtube.com/watch?v=6CB9OrGZ7-c
19.decembris 2022, 23:23 | links
 
 

Arī mākslā mākslīgais intelekts spēj radīt iespaidīgus darbus.
Veido, printē un kar pie sienas. Unikāls darbs, otra tāda nav. Varētu teikt ,ka tavs.
Piemēram.
Atslēgas vārdi.
Krievu kareivji ar asarām acīs van Goga stilā.
Rezultāts
19.decembris 2022, 23:10 | links
 
Tagad uzkārās proga :(
Rakstiet citu brīdi.
Ta nav problēma komunicēt paplašinātiem teikumiem.
Ta ,problēma atbildēt uz vienkāršu jātājumu.
Servera resurss ierobežots
19.decembris 2022, 22:18 | links
 
Ielogojaties ar savu google kontu
19.decembris 2022, 21:52 | links
 
Ja nav ko darīt, parunājiet čatā. Da par jebko. Reizēm atbilde šokē. Iesaku piezīmēt stilu un valodu kurā gribat lasīt atbildi.

https://chat.openai.com/chat
19.decembris 2022, 21:51 | links
 
Politikas topikā vīri runāja par žurnālistiku, rakstiem utt.
Jāsaka, ka mākslīgais intelekts rakstniekiem sāk mīt uz papēžiem :)
Uzdevu darbiņu.
Uzraksti eseju par makšķerēšanu Remarka stilā.
Pāris minūtes un eseja gatava.
Citāts no tās.
,,Makšķerēšana ir kā meditācija, kurā es pazūdu savās domās un kļūstu vienots ar dabu. Es pārvietojos pa ūdens virsmu, atslābinoties un pievēršoties tikai un vienīgi brīdim, kurā esmu. Manī apkārtējais pasaules troksnis apstājas un es sāku dziļāk izprast savas vēlmes un domas.
Makšķerēšana ir arī vēsturisks nodarbes veids, kas manī raisa sajūtu, ka esmu savienots ar saviem senčiem un cieši saistīts ar savu vidi. Zivju makšķerēšana ir radījusi daudzas leģendas un stāstus, kas apvieno cilvēku un dabu"
19.decembris 2022, 20:31 | links
 
RaimisD [09.12.22]: lietderīgāk skatīties mūsu pašu blogerus.
Viss notiek Latvijas ūdeņos.
NG labi raidījumi.
Kad ieteicu skatīties Normunda raidījumus, biju domājis ,, makšķerēšanas noslēpumi"
Tos video, kas sākas ar vārdiem ,, zdrastvuitje, zdrastvutje moi dorogije"
neskatos.
17.decembris 2022, 17:22 | links
 
Sveiks copmaņiem! Varbūt kāds var padalīties uz kuru bāzi labāk braukt uz Zviedriju ka iesācējiem uz lašiem, forele, palijām?
14.decembris 2022, 12:00 | links
 
Dziļajos laukos rīta kafijai (tējkannai + ūdens sūknim) ir 2KW ģenerators :)
13.decembris 2022, 11:59 | links
 
Vasarā varbūt, bet ne ziemā, kad māja auksta, bet tēju gribās! :) pamazām esmu no gāzes plītīm ticis vaļā, tagad elektriskās indukcijas - ātras, tīras, ar taimeri

daddy_j, 13.decembris 2022, 10:13


Kad daudz jāgatavo ēst (suņam lielais zupas katls katru trešo vai ceturto dienu), tad gāzes pavards sanāk lētāks. Ir jau multivārāmais grāpis plus elektriskā cepampečka, bet tie jau tikai papildinstrumenti. Kādreiz, kad biežāki bija elektrības pārrāvumi vētru laikā, tad bez gāzes nekādi - tu pat rīta kapeju nevari uzvārīt, pats esmu kaimiņiem savulaik vārījis.
13.decembris 2022, 11:28 | links
 
vai tad propānam nemaisīja klāt butānu,kas viens pats nedeg un ir sūdīgāks kurināmais??Tur tad arī var rasties tā starpība ka vairāk piemaisījumu,vairāk jānokurina lai dabūtu to pašu siltuma daudzumu
13.decembris 2022, 10:53 | links
 
Nu kurienes man radies tāds jautājums.
Vangažu tantiņas uz soliņa, jau kādu brīdi mēļo, ka tagadējā gāze nekam neder. Agrāk mēnesī aizgāja 100 kubi tagad 130 kubi.
Izklausās pēc ,,sviesta,, bet lika aizdomāties.

RaimisD, 12.decembris 2022, 21:03


Tas nav gluži sviests. Mēs par gāzi maksājam pat m3 bez gāzinieki par kwh, tur arī var veidoties visādas nianses, jo m3 gāzes var būt atšķirīgs daudzums, ko gāzes piegādātāji koriģē ar pārejas koeficientiem. Tāpēc piemēram angļiem ir kaut kāda tur gāzes mērvienība "gāzes siltuma vienība" nevis m3, jo mums jau siltumu vajag nevis apjomu.
13.decembris 2022, 10:41 | links
 
Vasarā varbūt, bet ne ziemā, kad māja auksta, bet tēju gribās! :) pamazām esmu no gāzes plītīm ticis vaļā, tagad elektriskās indukcijas - ātras, tīras, ar taimeri
13.decembris 2022, 10:13 | links
 
man savulaik vasarnīcā dabasgāzes balonā ~1/3 gāzes palika un nenāca ārā... es jau tolaik biju zaļi domājošs (resursus taupošs) un ar elektrisko plītiņu pasildīju drusku, kamēr balons tukšs :)

daddy_j, 13.decembris 2022, 09:03


Kā ilgstošs g balonu lietātājs - nekas nav jāsilda. Paņem to balonu un uzcel augstāk (ne aukstāk), uzkrāmē kaut vai uz ķeblīša. Visa balonā atlikusī gāze palēnām nokurinās (gan ar drusku mazāku liesmiņu).
13.decembris 2022, 09:55 | links
 
man savulaik vasarnīcā dabasgāzes balonā ~1/3 gāzes palika un nenāca ārā... es jau tolaik biju zaļi domājošs (resursus taupošs) un ar elektrisko plītiņu pasildīju drusku, kamēr balons tukšs :)
13.decembris 2022, 09:03 | links
 
RaimisD [12.12.22]: Kā būs vai ir ar to ievesto gāzi. Atved mums sašķidrināto propānu ,tad mūsējie vai leiši jauc klāt sēra savienojumus smaķelim. Vai ved jau gatavu maisījumu , kas nav loģiski, jo tas aizņem vietu.
Piekritīsiet taču ,būtu stūlbi vest pāri okeānam pirdienu :)
12.decembris 2022, 22:41 | links
 
Davis-Di [12.12.22]: Braucot no Vīnes uz Milānu es nodedzinu 80 litrus degvielas. Bet atgrižoties no Milānas uz Vīni es nodedzinu 100 litrus.
RaimisD, 12.decembris 2022, 21:01

Atkarībā kā brauci, bet pieņemu ir vērts ņemt vērā augstuma izmaiņas un kurā virzienā tu brauc vairāk pret kalnu un otrādi!
Protams esmu braucis šo maršrutu, bet mans teiktais ir vairāk metafora, nevis precīza apstākļu noskaidrošana patēriņa pieaugumam.
12.decembris 2022, 22:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager