vai tā krievija sabruks,kas to lai zin,bet frontes sabrukums gan var gadīties,problēmas ar degvielu turpina palielināties,kādā brīdī tas var kļūt kritisks
20.septembris 2025, 18:37 | links
jopciks [20.sep]: sen senos laikos NATO dalībvalsts piezemēja mazos gabaliņos pidarussijas miskasti https://en.wikipedia.org/wiki/2015_Russian_Sukhoi_Su-24_shootdownJā, turki sadeva pa zobiem, bet tas bija cits laiks. Šodien situācija ir ‘nedaudz’ savādāka. ASV tiek piekopts fašisms, krievs ir Ukrainā, Eu ir palicis iespējams bez ASV, Izraēlas konflikts. Tagad tik vienkārši dot pa muti nemaz nav, it īpaši valstij kā Igaunija, kas tāpat kā visas Baltijas valstis, sliktākajā gadījumā var tikt izolētas eskalācijas gadījumā.
Un kas notika? Eskalācija? Karš? Nekas!
Tipiskā urlu rīcība- kā dabū pa muti, tā visa bravūra pazūd un ir jālien vārtrūmē zilumi un ievainotais ego laizīt.
Kādi varianti par oranžo mērkaķi? Kāds pļutinam ir pret viņu kompromāts? Epšteina faili? Krasnovs? Nopirktās vēlēšanas? Vecuma marasms?
atkal tikai dusmīgs nosodījums
udens2, 10.septembris 2025, 13:07
Sprūds atzina, ka sieviešu obligāta iesaistīšana VAD joprojām ir aktuāls jautājums, jo viņam kā aizsardzības ministram un paša pārstāvētajai partijai "Progresīvie" tēma par dzimumu līdztiesību un līdzatbildību ir ļoti svarīga.
Es teiktu, vardarbība pret sivietēm, pakļaujot tās fiziskai pārslodzei. Progresīvie vienmēr izceļas ar dalbojobismu.
FishMV, 3.septembris 2025, 17:13
kaputaarps [29.aug]: Basītis šodien atgādina tādu 2 arodskolu komandu spēli...Jā, spēle bija tāda nekāda, bet uzvara ir uzvara. Apsveicu.
Nekas tur neiet uz grunti.Viņi ir pieraduši dzīvot sūdīgi.Tas nekas,ka ir vēl sūdīgāk.Pieradīs. Opozīcija ir nozūmēta,pelēkā masa nozombēta.putins var laist kā patīk.Viss OK.Jebkurā citā valstī valdība būtu anālajā atverē.A te viss super.Gatavi karot vēl 100 gadus.Kamēr ASV pie varas būs rižais debiliķis viss kļūs reizes sūdīgāk.Iespējams uz grunti iesim mēs.
Bjorgvins, 16.augusts 2025, 18:13
Nekas labs jau nevarēja notikt.Tramps nolēja Ukrainu Putinam.Viss OK. Tagad var pieprasīt Nobela prēmiju.
Bjorgvins, 16.augusts 2025, 10:46