Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Laikam jāsāk meditēt
https://www.facebook.com/143659752717243/posts/1136170730132802/
19.novembris 2020, 21:06 | links
 
Mans ar sievu jau norunāja, nākotnē rudenī jālaiž uz dienvidiem kur saule spīd, tik bērnu jautājums paliek aktuāls, kur šos likt.
Kādreiz V.Krištopāns ar izteicās kritiski par lv rudens klimatu, nodomāju ko irs, naudu piepumpējies šeit un dzivojas pa ameriku. Bet redz laiks iet, klimats mainās, ziemas naf un laikam vairs arī nebūs. Būs vien viņam jāpiekrīt, šajā laikā pat sunim ārā nav ko darīt.
19.novembris 2020, 21:03 | links
 
mjuniors [37m]: Zb laiks, līst un tumšs. Te ar klusums. Man jau šķiet pilnmēness tuvojas varētu jau iesildīties un te ko gudru padzejot. Tēma kovida nav, zb jau, bet manis pēc dodat vaļā.Jā, reāls "depresņaks" - tumšs jau no rīta. Bezmaz vai gribas sākt kost jau pēc brokastīm. Bet tā kā man ir spēcīgs raksturs, tad tomēr kaut kā noturos līdz vakaram... :)

raihs, 19.novembris 2020, 20:32

mjuniors [37m]: Zb laiks, līst un tumšs. Te ar klusums. Man jau šķiet pilnmēness tuvojas varētu jau iesildīties un te ko gudru padzejot. Tēma kovida nav, zb jau, bet manis pēc dodat vaļā.Jā, reāls "depresņaks" - tumšs jau no rīta. Bezmaz vai gribas sākt kost jau pēc brokastīm. Bet tā kā man ir spēcīgs raksturs, tad tomēr kaut kā noturos līdz vakaram... :)

raihs, 19.novembris 2020, 20:32


Kā mans copes biedrs, kas dzīvo netālu no Rīgas privātenē, bez kaimiņiem apkārt, izteicās ka drīz sākšot runāties ar kokiem :)
19.novembris 2020, 20:51 | links
 
mjuniors [19.11.20]: Zb laiks, līst un tumšs. Te ar klusums. Man jau šķiet pilnmēness tuvojas varētu jau iesildīties un te ko gudru padzejot. Tēma kovida nav, zb jau, bet manis pēc dodat vaļā.
Jā, reāls "depresņaks" - tumšs jau no rīta. Bezmaz vai gribas sākt kost jau pēc brokastīm. Bet tā kā man ir spēcīgs raksturs, tad tomēr kaut kā noturos līdz vakaram... :)
19.novembris 2020, 20:32 | links
 
Zb laiks, līst un tumšs. Te ar klusums. Man jau šķiet pilnmēness tuvojas varētu jau iesildīties un te ko gudru padzejot. Tēma kovida nav, zb jau, bet manis pēc dodat vaļā.
19.novembris 2020, 20:11 | links
 
Tikmēr paraškā,kur kovids neeksistē.
https://www.youtube.com/watch?v=8l2zmXefLl0
19.novembris 2020, 18:46 | links
 
Joda uzņemšana novērš radioaktīvā joda uzņemšanu, kas ir bīstama apm, 3.5 mēnešus pēc sprādziena.
Kalcija deficīts organismā veicina radioaktīvā stroncija uzņemšanu, jo tie cits citu aizstāj tapat kā cēzijs pret kāliju. Kālijs ir gaļas produktos (muskuļos), kalcijs piena produktos. Citos produktos arī šie elementi, protams, ka ir, bet tās divas grupas ir pieminētas visvairāk..
Ta ka viena paša joda uzņemšana neko vēl nedod.
19.novembris 2020, 17:35 | links
 
Redz, tu pat neaptver ka instrukcija nav panaceja, bet gan tādam kā tev mierinājums, ka tā palīdzēs. Bet šobrīd nez vai kādam ir vēl tāda ilūzija, izņemot tevi protams.
Ko tad Černobiļas glābējiem tavs jods nepalīdzēja?
Vēl viens klauns urlēns kaut ko te murgo par atjaunošanos. Protams viss ,, atjaunojas,, tikai citās formās un mutācijās.
Tāpēc neredzu nevienu iemeslu ar ko šalle vai džempera aukstā apkakle ir sliktāka par tām drēbju maskām.

7up, 19.novembris 2020, 15:55


Instrukcija un tās efektivitāte ir stiepjams jēdziens un atkarīgs no situācijas un pareizas pielietošanas, instrukcijas kodolkara gadījuma tev neierosināja doties epicentrā, līdz ar to tava demagoģija par černobiļu ir nevietā! Šādu instrukciju efektivitāti apdzejot ir bezjēdzīgi, jo nav pielietotas realitātē.

Klauns un urlēns, sakarīga kombinācija un attiecināma uz pašu, jo tu vari būt klauns un lietot varavīksnes šalli maskas vietā, gan jau cilvēku tolerance pret tādiem kā tu ļaus to darīt. papildus mans domāt ka tu esi pāraudzis urlēns, jo savulaik bikses ar strīpām esi valkājis, es gan nav :D
19.novembris 2020, 16:11 | links
 
jegersz [19.11.20]: Jā, aukstā kara gados arī valdības ,, mierināja tautu,, ar panaceju kodolkara gadījumā. Tagad to lasot, var tikai pabrīnīties par cilvēku naivumu, ka glābties var noguļoties grāvī vai paslēpties pagalma bumbu patversmē, uzvelkot gāzmasku . :DDDDD
Tas pats tagad ar tām lupatu maskām, kā par mums smiesies nākamās paudzes.

7up, 19.novembris 2020, 13:44

Smieties par tevi var, jo nesaproti ka kodolkara gadījumā instrukcijas iedalījās divām fāzēm, kā izvairīties no sprādziena un tā viļņa un otrā ir pēc sprādziena fāze, kas ietver kā izvairīties vai samazināt radiācijas ietekmi lietojot piemēram jodu.
Redz, tu pat neaptver ka instrukcija nav panaceja, bet gan tādam kā tev mierinājums, ka tā palīdzēs. Bet šobrīd nez vai kādam ir vēl tāda ilūzija, izņemot tevi protams.
Ko tad Černobiļas glābējiem tavs jods nepalīdzēja?
Vēl viens klauns urlēns kaut ko te murgo par atjaunošanos. Protams viss ,, atjaunojas,, tikai citās formās un mutācijās.
Tāpēc neredzu nevienu iemeslu ar ko šalle vai džempera aukstā apkakle ir sliktāka par tām drēbju maskām.
19.novembris 2020, 15:55 | links
 
Nevajag ne karu ne atombumbu, salīdzini kāda ir attīstība Hirosimai no 1945 gada un kāda attīstība ir kādai Krievijas pilsētai ar 1.1 milj. iedzīvotājiem ...

jegersz, 19.novembris 2020, 15:29


Ir kāda info, ka Hirosima būtu attīstījusies straujāk nekā japāna kopumā?? Pēc kara ASV un Japāna kļuva par sabiedrotajiem, bet ASV un PSRS par ienaidniekiem
19.novembris 2020, 15:34 | links
 
daddy_j [34m]: man jau tolaik bija skaidrs, ka kodolsprādzienā uzreiz bojāgājušie būs laimīgāki par izdzīvojušajiem, kas cietīs no staru slimībasPec otrā kara krievijā vien bij kādi 2 milj sakropļotu bez locekļiem, utt. Kāda tur nu starpība, stari vai šķembas, sūdigi jebkuram.

usis, 19.novembris 2020, 15:10


Nevajag ne karu ne atombumbu, salīdzini kāda ir attīstība Hirosimai no 1945 gada un kāda attīstība ir kādai Krievijas pilsētai ar 1.1 milj. iedzīvotājiem ...
19.novembris 2020, 15:29 | links
 
lutera elks:Dhttps://www.delfi.lv/news/arzemes/usakovs-pievienojas-ietekmigajai-eiroparlamentariesu-lgbti-starpgrupai.d?id=52677151

udens2, 19.novembris 2020, 15:12


gejropas kaitīgā ietekme... šeit viņš bija stipri neitrāls, lai neteiktu noraidošs...vajadzēja izdabāt pensionāru elektorātam... beidzot var iznākt no skapja! :)
19.novembris 2020, 15:28 | links
 
 
daddy_j [19.11.20]: man jau tolaik bija skaidrs, ka kodolsprādzienā uzreiz bojāgājušie būs laimīgāki par izdzīvojušajiem, kas cietīs no staru slimības
Pec otrā kara krievijā vien bij kādi 2 milj sakropļotu bez locekļiem, utt. Kāda tur nu starpība, stari vai šķembas, sūdigi jebkuram.
19.novembris 2020, 15:10 | links
 
man jau tolaik bija skaidrs, ka kodolsprādzienā uzreiz bojāgājušie būs laimīgāki par izdzīvojušajiem, kas cietīs no staru slimības

daddy_j, 19.novembris 2020, 14:49
atkarība cik tālu no sprādziena esi,par hirosimu ja palasa,tad saproti ka nekāds tuksnesis pēc atomkara nepaliks,viss atkopjas un notiek tālāk
19.novembris 2020, 15:05 | links
 
man jau tolaik bija skaidrs, ka kodolsprādzienā uzreiz bojāgājušie būs laimīgāki par izdzīvojušajiem, kas cietīs no staru slimības
19.novembris 2020, 14:49 | links
 
Jā, aukstā kara gados arī valdības ,, mierināja tautu,, ar panaceju kodolkara gadījumā. Tagad to lasot, var tikai pabrīnīties par cilvēku naivumu, ka glābties var noguļoties grāvī vai paslēpties pagalma bumbu patversmē, uzvelkot gāzmasku . :DDDDD
Tas pats tagad ar tām lupatu maskām, kā par mums smiesies nākamās paudzes.

7up, 19.novembris 2020, 13:44


Smieties par tevi var, jo nesaproti ka kodolkara gadījumā instrukcijas iedalījās divām fāzēm, kā izvairīties no sprādziena un tā viļņa un otrā ir pēc sprādziena fāze, kas ietver kā izvairīties vai samazināt radiācijas ietekmi lietojot piemēram jodu.
19.novembris 2020, 14:08 | links
 
Centralochka [19.11.20]: daddy_j [10:59]: es no tām maskām drīZāk saskatu psiholoģisku, nevis medicīnisku jēgu - ar masku ir tik pretīga sajūta, ka nevienu lieku minūti veikalā vai benzīntankā neuzkavēšos...Kā jūs kungi nesaprotat un varat pus gadu par to strīdēties!
Šīm, medicīniskajām maskām, tā pat kā pašu šūtajām maskām, ar vismaz trīs slāņiem, ir tikai un vienīgi vīrusa izplatības ierobežošanas funkcija! Ja visi tās nēsā, tad slimais šķauda maskā, nevis telpā. Un vienalga vai viņam uz ģīmi ir medicīniskā maska, respirators vai paša šūtā lupatas maska!!! Te nav nekāda sakara ar psiholoģisko aspektu!
Šie IAL (izņemot respiratori FFP3 komplektā ar vizieri, viereizlietojamiem cimdiem uc) nepasargā no inficēšanās un tā arī nav viņu funkcija. Tie ierobežo izplatību! Tā pēc ir ļooooti svarīgi lai neviens bez dajebkādas maskas uz ielas nerādās, un kur nu vēl sabiedriskā vietā!
Un, re, arī uzturēties ar tādu masku veikalā ilgi negribās!? Bet tas tak ir super no epidemioloģiskā viedokļa!!!
Psiholoģiskais aspekts iestājas un nospēlē par sliktu brīdī, kad tu uzvelc respiratoru FFP3 un tg domā, ka esi pasargāts un lien visur kur nevajag. Vot tad ir sūūū!
Jā, aukstā kara gados arī valdības ,, mierināja tautu,, ar panaceju kodolkara gadījumā. Tagad to lasot, var tikai pabrīnīties par cilvēku naivumu, ka glābties var noguļoties grāvī vai paslēpties pagalma bumbu patversmē, uzvelkot gāzmasku . :DDDDD
Tas pats tagad ar tām lupatu maskām, kā par mums smiesies nākamās paudzes.
19.novembris 2020, 13:44 | links
 
daddy_j [19.11.20]: es no tām maskām drīZāk saskatu psiholoģisku, nevis medicīnisku jēgu - ar masku ir tik pretīga sajūta, ka nevienu lieku minūti veikalā vai benzīntankā neuzkavēšos...
Kā jūs kungi nesaprotat un varat pus gadu par to strīdēties!
Šīm, medicīniskajām maskām, tā pat kā pašu šūtajām maskām, ar vismaz trīs slāņiem, ir tikai un vienīgi vīrusa izplatības ierobežošanas funkcija! Ja visi tās nēsā, tad slimais šķauda maskā, nevis telpā. Un vienalga vai viņam uz ģīmi ir medicīniskā maska, respirators vai paša šūtā lupatas maska!!! Te nav nekāda sakara ar psiholoģisko aspektu!
Šie IAL (izņemot respiratori FFP3 komplektā ar vizieri, viereizlietojamiem cimdiem uc) nepasargā no inficēšanās un tā arī nav viņu funkcija. Tie ierobežo izplatību! Tā pēc ir ļooooti svarīgi lai neviens bez dajebkādas maskas uz ielas nerādās, un kur nu vēl sabiedriskā vietā!
Un, re, arī uzturēties ar tādu masku veikalā ilgi negribās!? Bet tas tak ir super no epidemioloģiskā viedokļa!!!
Psiholoģiskais aspekts iestājas un nospēlē par sliktu brīdī, kad tu uzvelc respiratoru FFP3 un tg domā, ka esi pasargāts un lien visur kur nevajag. Vot tad ir sūūū!
19.novembris 2020, 13:28 | links
 
usis [19.11.20]: Amerikā, tikko lasīju, masku lietošana samazina izplatību par 2% dienā, tas ir būtiski.
:)
Neprot amerikāņi nēsāt maskas ja jau 33 % atšķirība ar EU. :)). Korelācija interesanta lieta, tāpēc kopsaucēja naf.
19.novembris 2020, 13:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager