Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Nu tak latvieši vienoties vienā dziesmā var tikai uz dziesmu svētkiem..:) Tāpēc esam,kur esam...(
28.augusts 2020, 22:04 | links
 
micuks [28.08.20]: Var jau būt, uz patiesību nepretendēju. Galvenais uzdevums- vati izmēzt.

raihs, 28.augusts 2020, 21:52

To neizdosies. Krievvalodīgajiem ir pārāk maza izvēle, bet latvisko partiju ir pārāk daudz. Attiecīgi Saskaņa ar savu satelītu atkal dabūs lielāko %, un pārējie dabūs pa nelielam % un varēs savā starpā ēsties. Būtu 2 LV partijas, būtu cits stāsts. Kā arī vēlētāju sadalījums krievvalodīgie un latviski runājošie Rīgā nav par labu latviski runājošajiem
Neticu. Nevaru pat iedomāties scenāriju, ka vate uzvarētu
28.augusts 2020, 22:01 | links
 
Var jau būt, uz patiesību nepretendēju. Galvenais uzdevums- vati izmēzt.

raihs, 28.augusts 2020, 21:52


To neizdosies. Krievvalodīgajiem ir pārāk maza izvēle, bet latvisko partiju ir pārāk daudz. Attiecīgi Saskaņa ar savu satelītu atkal dabūs lielāko %, un pārējie dabūs pa nelielam % un varēs savā starpā ēsties. Būtu 2 LV partijas, būtu cits stāsts. Kā arī vēlētāju sadalījums krievvalodīgie un latviski runājošie Rīgā nav par labu latviski runājošajiem
28.augusts 2020, 21:59 | links
 
Protams ka grib to amatu, kurš gan viņu negrib. Nekā no viņa nebūs, ir jau gana domē grozoties sastrādājis :(

micuks, 28.augusts 2020, 21:48

Ko tad tieši šis tur sastrādājis?
Es nav rīdzinieks, tāpēc tāds jautājums.
28.augusts 2020, 21:53 | links
 
micuks [28.08.20]: Es izvēlējos Ķirsi, jo tas džeks tur reāli ilgi pa Domi noņēmies un visus mēslus redzējis. Un jūtams, viņš tiešām grib to amatu. Liekas arī loģisks un sakarīgs, un ka ne pārāk daudz pizģīs...

raihs, 28.augusts 2020, 21:45

Protams ka grib to amatu, kurš gan viņu negrib. Nekā no viņa nebūs, ir jau gana domē grozoties sastrādājis :(
Var jau būt, uz patiesību nepretendēju. Galvenais uzdevums- vati izmēzt.
28.augusts 2020, 21:52 | links
 
Lai nu kā varbūt tie nacionāļi kādam nepatīk, arī viņu izvirzītais pārstāvis Cilinskis varbūt neizkatās tas enerģiskākais saimniekotājs,viņš tomēr ir pārāk bailīgs un godīgs,lai daudz zagtu...:) Laikam tāpēc balsošu par nacionālo apvienību...
28.augusts 2020, 21:52 | links
 
Štrunts ar visiem krievi nāk utt. Labāk pasakiet par kuriem dalbajobiem rīt balsot?

micuks, 28.augusts 2020, 21:36
nebalso par dalbajobiem

Domaataajs, 28.augusts 2020, 21:40


Tad pasaku kurš tur tāds nav. Palasot solījumus un programmas nevienu normālu nevar atrast. Ja vēl pavelk kopā ar solījumiem ko uz Saeimas vēlēšanām ir solījuši tad vispār viens liels pīī vien sanāk. Kā teica daži paziņas kuri arī taisījās uz RD kandidēt, un kandidēja, apnicis strādāt, gribu neko nedarīt un saņemt piķi. Izskatās ka tur visi tādi salīduši
28.augusts 2020, 21:51 | links
 
Es izvēlējos Ķirsi, jo tas džeks tur reāli ilgi pa Domi noņēmies un visus mēslus redzējis. Un jūtams, viņš tiešām grib to amatu. Liekas arī loģisks un sakarīgs, un ka ne pārāk daudz pizģīs...

raihs, 28.augusts 2020, 21:45


Protams ka grib to amatu, kurš gan viņu negrib. Nekā no viņa nebūs, ir jau gana domē grozoties sastrādājis :(
28.augusts 2020, 21:48 | links
 
Juris_O [28.08.20]: Neviens, kurš nav vecs prātu izkūkojis alkāns nozombēts ar krievu dezinformāciju, neskatīsies tālāk kaut kādu viģiku, kur viens vatenis jau ar pirmajām frāzēm pierāda ka ir apaļš idiots.
Es parasti pat neveru vaļā tos namajūna mēslus, bet šoreiz iekritu...uz 30 sekundēm... Nespēju izprast, kādiem mēsliem ir jabūt galvā, lai kaut ko tādu te pārpublicētu...
28.augusts 2020, 21:48 | links
 
Es izvēlējos Ķirsi, jo tas džeks tur reāli ilgi pa Domi noņēmies un visus mēslus redzējis. Un jūtams, viņš tiešām grib to amatu. Liekas arī loģisks un sakarīgs, un ka ne pārāk daudz pizģīs...
28.augusts 2020, 21:45 | links
 
Neviens, kurš nav vecs prātu izkūkojis alkāns nozombēts ar krievu dezinformāciju, neskatīsies tālāk kaut kādu viģiku, kur viens vatenis jau ar pirmajām frāzēm pierāda ka ir apaļš idiots.
28.augusts 2020, 21:43 | links
 
micuks [28.08.20]: Štrunts ar visiem krievi nāk utt. Labāk pasakiet par kuriem dalbajobiem rīt balsot?
Tieši pašreiz LTV1 tiešraide! Biju domājis izlemt pēc tās, bet kaut kā pasteidzos jau trešdien... Bet noskatīšos vienalga
28.augusts 2020, 21:42 | links
 
 
Štrunts ar visiem krievi nāk utt. Labāk pasakiet par kuriem dalbajobiem rīt balsot?

micuks, 28.augusts 2020, 21:36

nebalso par dalbajobiem
28.augusts 2020, 21:40 | links
 
Štrunts ar visiem krievi nāk utt. Labāk pasakiet par kuriem dalbajobiem rīt balsot?
28.augusts 2020, 21:36 | links
 
Lai pēc kaut kā TĀDA lai es skatītos tālāk???!!!
28.augusts 2020, 21:35 | links
 
Tev vienam iedomīgam pūslim pietiek no konteksta izrautām dažām minūtēm teksta,lai veidotos kārtējais "pareizais"viedoklis .Neesi tik slinks un noskaties pilnībā ko autors grib vēstīt,un tad izdari savus secinājumus...Un tā tu te sevi pozicionē visu laiku,kā gudrāko ,zinošāko un pareizāko.Nu nožēlojams uzpūties klauns tu esi..Nolaidies vienreiz no saviem augstumiem...(
28.augusts 2020, 21:28 | links
 
BrunoL [28.08.20]: Jāni, tajā bildītē ar zivtiņu Tu daudz labāk izskaties.
Bruno! Plamens Paskovs! Jau pāris pirmajās minūtēs viss skaidrs- draudi nabaga omoniešiem, inscinēti uzbrukumi protestētājiem... Jūs vecie marasmātiķi esiet galīgi no prāta izdzīvojuši... Nespēju pat noticēt, ka viss tas mēsls tiek publicēts kā nopietni uztverams materiāls, un ka kāds to ir spējīgs uztvert nopietni, nevis kā tādu ne pārāk smieklīgu pāķu joku... Bet tev ar visu sadaļas pensionāru ordu tieši kā naglai uz galvas! Plamens Peskovs- "zinošāks" vecis!
28.augusts 2020, 20:59 | links
 
raih.es šodien negribēju ne ar vienu diskutēt.vismazāk ar tevi.es joprojām jūsmoju par tavu labo lomu.tomēr tavs komentārs,ka vates pēc Krimas vairāk nekur nelien nav precīzs.tu aizmirsi par Sīriju.viņi lien visur,kur ir kaut mazākā iespēja.viņi vēro un izmanto vissīkākos variantus. a moška nostrādās.es nepārpublicēju interneta informāciju,es parasti rakstu paša pieredzēto.nu lūk.sākšu ar to vispārzināmo faktu,ka Daugavpilī loti populārs ir tāds sporta veids kā spīdvejs.nu mans znots ir drausmīgs fans jau no bērnības šitam sporta veidam.un var teikt,ka arī mani ievilka tajā.to spīdvejusponsorē un atbalste Latvijas Dzelzeļš.nu mums bija pazīstams viens džeks,kurš ieņēma augstu amatu LDz.nu un daudz izdarījis spīdveja attīstībā.gadus 4 atpakaļ šis ņēma un nomira.nu bijām uz bērēm.apmēram tajā pašā laikā bija aktivizējušies latgaļu kultūras darbinieki.nu latgaļu valodu vajag celt saulītē,gandrīz kā otro valsts valodu vajagot.baigi populāri bija dziedāt šlāgerus latgaliski.dziedāja pat tie kas nebija latgaļi.vates uzreiz ieķērcās,ka Latgalei vajadzētu atdalīties.nu nopietni to neviens neņēma.nu tagad būs pats tas pastāstiņš.pēc tām bērēm bijam kafejnīcā.nu pārsvarā visi runā par nelaiķa labajiem darbiem.te viens latgaļu zeperis man uzjautā - nu ko,kad tad jūs no Rīgas brauksiet šaut latgaļus?labs jautājums.īpaši bērēs.nu mani pāsteigt vispār ir grūti.uz mutes kritis neesmu.saku - tu zini,es jau esmu atbraucis.tikai triecienšauteni mājās aizmirsu.tu vispār varētu pastāstit kā tos cilvēkus sauc kas brauks jūs te šaut?nē,to viņš nezinot.nu tad varbūt tu vari pateikt,kas tev tās pasakas sastāstījis?nē,tās nav pasakas,tas esot rādits pa Krievijas TV.opanā.cik maz vajag.pietika latgaļu dziesminiekiem palaist pirdienu,lai Krievija būtu gatava nākt palīgā latgaļiem izcīnīt neatkarību no Latvijas.secinājumus izdariet paši.
28.augusts 2020, 20:59 | links
 
Jāni, tajā bildītē ar zivtiņu Tu daudz labāk izskaties.
28.augusts 2020, 20:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager