Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Re kā šakālēni no aliņām sāk ārā laukā līst..Klusiņām lūr,pašiem nekādu domu nav,tikai plāno kā otram ieknābt... Nu redzat,puiķiņi,jūs jau paši atklājāties cik ziņkārīgas un liekulīgas bābas esaet,jūs tak tos "murgus "nemaz neskatoties:D
Kā teikt ,redzējis neesmu,bet viedoklis ir...
Kur tad ir tie viedie zinātniskie apraksti ar ko fotogrāfs te lielās? Padalaties,vismaz mandarīnam varbūt redzeslauks palielināsies...:D
25.aprīlis 2020, 22:46 | links
 
mjuniors [25.04.20]: Taisnība ir tāds abstrakts jēdziens. Tiklīdz tev šķiet tu uzzināsi taisnību, tu sāc apjaust, ka ir vēl bezgala taisnību un tavs atklājums beigās ir mazsvarīgs šajā pasaulē.
Man personīgi aizrauj kosmosa lietas. Nevis tāpēc, ka baigi zinu, drīzāk, kad neko tur nesaprotu un daudz kas vēl neatklāts. Un plašums ir tik liels un neaptverts, tad mūsu viedie viedokļi uz tā fona ir traki primātiski un mazvērtīgi. Tāpēc šādus video ir vērts reizēm atkārtoti apskatīties un atgādināt to sev, ka viszināšanas apgalvojumi paliek tikai par izsmieklu.
Uzpiipee DMT.
Nevaru sanjemties, bet visas muljkjiibas sheit paliks mazsvariigas. Nu taa runaa
25.aprīlis 2020, 22:40 | links
 
...

raihs, 25.aprīlis 2020, 22:35

Šis ir labs.. Mans jau sāk apsvērt atkal sīkos uz bērnudārzu vest. :D
25.aprīlis 2020, 22:39 | links
 
Taisnība ir tāds abstrakts jēdziens. Tiklīdz tev šķiet tu uzzināsi taisnību, tu sāc apjaust, ka ir vēl bezgala taisnību un tavs atklājums beigās ir mazsvarīgs šajā pasaulē.
Man personīgi aizrauj kosmosa lietas. Nevis tāpēc, ka baigi zinu, drīzāk, kad neko tur nesaprotu un daudz kas vēl neatklāts. Un plašums ir tik liels un neaptverts, tad mūsu viedie viedokļi uz tā fona ir traki primātiski un mazvērtīgi. Tāpēc šādus video ir vērts reizēm atkārtoti apskatīties un atgādināt to sev, ka viszināšanas apgalvojumi paliek tikai par izsmieklu.
25.aprīlis 2020, 22:38 | links
 
raihs [25.04.20]: ...
Tipa, šeit politikas sadaļā? :D
25.aprīlis 2020, 22:36 | links
 

...
25.aprīlis 2020, 22:35 | links
 
Toni, piedod, Vecais, es taa negribēju. Liec tos linkus, citādi būs garlaicīgi. Štrunts, ka neviens tos neskatās..
25.aprīlis 2020, 22:34 | links
 
Tas Tonis ir vecs,nodzēris prātu idiots!
25.aprīlis 2020, 22:29 | links
 
Tieši tā, ir tik daudz interesantu lietu, un citi Tonim to cenšas pateikt- pietiek! Ja cilvēkus tas neparauj līdz tad neparaus.
Tur nav nekāda sakara ar pazemošanu.
25.aprīlis 2020, 22:28 | links
 
Tonim, varbuut visaa taisniiba
25.aprīlis 2020, 22:24 | links
 
Es piemēram katru vakaru vairākas stundas palūru vairāku jaunu un enerģiski zinātnieku veidotus vlogus jutubē par fiziku, astronomiju, ķīmiju, dabu.

Vaauw, kur to var redzeet!! Amaizing
25.aprīlis 2020, 22:23 | links
 
Vispār filozofiska rakstura jautājums- jums kādam kādreiz vispār ir izdevies idiotu pārliecināt, ka viņš ir idiots?

raihs, 25.aprīlis 2020, 22:08


Priekš kam, kuram tas vajadzīgs? Vismazāk pašam idiņam, atkārtoju vēlreiz mazāk tērējat savu laiku izklaidējot muļķus. Es piemēram katru vakaru vairākas stundas palūru vairāku jaunu un enerģiski zinātnieku veidotus vlogus jutubē par fiziku, astronomiju, ķīmiju, dabu. Tīra zinātne, vēsture, fakti, jaunatklājumi, un bez kādas politikas un no pirkstu izzīstas pseidozinātnes ūdens liešanas. Iesaku arī jums tā pavadīt laiku un izglītoties, nevis regresēt kopā ar vecu pajoliņu, cilājot līdz apnikumam vienu un to pašu.
25.aprīlis 2020, 22:20 | links
 
Debiils tu esi Anton, djebil! Uz tavu tataarveidiigo muuli pretiigi skatiities.
25.aprīlis 2020, 22:16 | links
 
Malgomajfisk [25.04.20]: Mandarīn,i necenties ,zaļš vēl esi.Sākumā nobriesti līdz apelsīna vecumam...:)
Toni, nu kaa man, mums tev paliidzeet!!?
Visas Copeslietas redz, ka leenaam tu paliec galiigi jokains, dienaam zjuupo. Hroniski. Un pats to nesaproti..
Toni, es tevi neaplieku! Nu saproti reiz pats. Izrauj to Zjiidmasonu chipu no kaajas.
P.s. es arii reizeem zjuupoju un palieku drusku debils, bet tas taa
25.aprīlis 2020, 22:13 | links
 
Stulbi, tik daudz piķa tiek tērēts kosmosa apguvei, bet muļķībai, ne potes, ne tabletes, kaut dezinfekcijas līdzekli jādod.
:)
25.aprīlis 2020, 22:10 | links
 
Vispār filozofiska rakstura jautājums- jums kādam kādreiz vispār ir izdevies idiotu pārliecināt, ka viņš ir idiots?
25.aprīlis 2020, 22:08 | links
 

Es atveru aptuveni vienu desmit namajūna linkiem, pusminūtes laikā izklikšķinu, saprotu, ka marasms tikai progresē, un ar attēlā atspoguļoto ķermeņa valodu izpaužu savu viedokli... Traki...
25.aprīlis 2020, 22:06 | links
 
Mandarīn,i necenties ,zaļš vēl esi.Sākumā nobriesti līdz apelsīna vecumam...:)
25.aprīlis 2020, 22:06 | links
 
Domātāj,es gan apskatos.Un guvu apliecinājumu tam,ka patreizējā histērija un pašizolācija nodara tikai lielāku ļaunumu,cilvēki pamazām nodzerās...
Tāds arī ir viens no globālo plānotāju mērķiem...
25.aprīlis 2020, 22:04 | links
 
Malgomajfisk [25.04.20]: Puiķi ,tas vai kāds never vai ver,mani galīgi neuztrauc.Lielīties ar to,ka kāds tupi negrib iepazīties ar citu viedokli,tāpēc ka viņš sevi uzkata par gudrāku ,ir tikai savas nezināšanas un muļķības apliecinājums...
Lai pamatoti varētu vērtēt,diskutēt un abgāzt cita viedokli ,vispirms ar to ir jāiepazīstas.Bet tas, ka jūs kā bābas klusībā lūrat un pēc tam gribat to noliegt,godu vīrietim nedara...:D
Starp citu,es jau te nelieku savus gara darbus...:DD
Toni, abgāzt tavu domu gaajienu buus gruuti, jopta!!
25.aprīlis 2020, 21:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager