Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
udens2 [29m]: J.Jurašu, kas, kā tiek apgalvots citur, ir kontrabandas jumts.

Jozis2, 21.aprīlis 2020, 18:49kurā pieturā šito runā??Krūmjancis tak balsoja par kpv, ko tur vispār ko runāt...

raihs, 21.aprīlis 2020, 19:53


Žēl gan tā krūmujanča, nez kā nu viņš to tagad pārdzīvos?
21.aprīlis 2020, 20:22 | links
 
Mūsu ģeniālajam finansistam un fiziķim pietrūkst prasmju normāli uzrakstīt komentāru...

raihs, 21.aprīlis 2020, 19:29


Ja nu pašam trūkst sajēgas nospiest vienu taustiņu, lai izlasītu rakstīto, tad nevaino mani, bet gan to nejēgu!
Iekopēju vēlreiz iepriekšējo tekstu.
Tagad vajadzētu vēl paņirgāties par tiem maniem akumulatoriem, vēja rotoru un saules batarejām. Iepūst man tagad un nākotnē var tie latvenerģi.
Pie tā OIK un cenu kāpuma tā ņirgāšanās pavisam inčīga būtu, kā domā?
21.aprīlis 2020, 20:18 | links
 
Balsojiet vienalga par ko,tāpat kāds deguns jau būs priekšā ielikts...:)
21.aprīlis 2020, 20:15 | links
 
udens2 [21.04.20]: J.Jurašu, kas, kā tiek apgalvots citur, ir kontrabandas jumts.

Jozis2, 21.aprīlis 2020, 18:49kurā pieturā šito runā??
Krūmjancis tak balsoja par kpv, ko tur vispār ko runāt...
21.aprīlis 2020, 19:53 | links
 
J.Jurašu, kas, kā tiek apgalvots citur, ir kontrabandas jumts.

Jozis2, 21.aprīlis 2020, 18:49
kurā pieturā šito runā??
21.aprīlis 2020, 19:50 | links
 
Jozi,ko tad gribēji vēstīt?
21.aprīlis 2020, 19:32 | links
 
Mūsu ģeniālajam finansistam un fiziķim pietrūkst prasmju normāli uzrakstīt komentāru...
21.aprīlis 2020, 19:29 | links
 
Šmiguci,beidzot uzrakstīji ko sakarīgu...Protams ,ka degvielas cenā ir ikļauta smagā nodokļu nasta,kas ir sastāda vairāk,kā 2/3 no kopējās cenas.Varbūt tad beidzot valstis sāks apdomāties un mainīs savu vieglās naudas nodokļu politiku? Pa lielam ,mums kā patērētājiem tas nāks tikai par labu.Cenas uz degvielu krītas,veidosies jauni enerģijas avotu piedāvājumi.Šinī ziņā es varu uzgavilēt,LAI DZĪVO COVID 19! :)

Tagad vajadzētu vēl paņirgāties par tiem maniem akumulatoriem, vēja rotoru un saules batarejām. Iepūst man var tie latvenerģi.
Pie tā OIK un cenu kāpuma pavisam inčīgi būtu, kā domā?


Malgomajfisk, 21.aprīlis 2020, 19:06
21.aprīlis 2020, 19:19 | links
 
Šmiguci,beidzot uzrakstīji ko sakarīgu...Protams ,ka degvielas cenā ir ikļauta smagā nodokļu nasta,kas ir sastāda vairāk,kā 2/3 no kopējās cenas.Varbūt tad beidzot valstis sāks apdomāties un mainīs savu vieglās naudas nodokļu politiku? Pa lielam ,mums kā patērētājiem tas nāks tikai par labu.Cenas uz degvielu krītas,veidosies jauni enerģijas avotu piedāvājumi.Šinī ziņā es varu uzgavilēt,LAI DZĪVO COVID 19! :)
Tagad vajadzētu vēl paņirgāties par tiem maniem akumulatoriem, vēja rotoru un saules batarejām. Iepūst man var tie latvenerģi.
Pie tā OIK un cenu kāpuma pavisam inčīgi būtu, kā domā?

Malgomajfisk, 21.aprīlis 2020, 19:06
21.aprīlis 2020, 19:16 | links
 
Urmaas,man jau arī tāda intuīcija ir,jo cik tad var to spriedzi uzturēt?Ekanomika saliks visu pa vietām. Loģiski būtu ,ja satiksmi atjaunotu,bet ierobežotu to komerciālo šovu un tirdzniecību uz prāmja,kas pulcē vienuvietā simtus tūristus...
Ceru,ka manu rezervāciju uz maija beigām neatmainīs,un varēsim pāļukus un ļeidaķus atvilkties..
21.aprīlis 2020, 19:15 | links
 
svens76 [21.04.20]: Ar 13.05 itkā atjaunošot prāmju kustību uz swe. Tad jau kāds brauks uz swensoniju pašizolācijā pasēdēt! :)

urmaas, 21.aprīlis 2020, 18:34

no kurienes šis info?
Viena madmuazele tā izteicās. Šamā tajā sfērā strādā.
Bet tas vēl nav 100% droši.
21.aprīlis 2020, 19:13 | links
 
Šmiguci,beidzot uzrakstīji ko sakarīgu...Protams ,ka degvielas cenā ir ikļauta smagā nodokļu nasta,kas ir sastāda vairāk,kā 2/3 no kopējās cenas.Varbūt tad beidzot valstis sāks apdomāties un mainīs savu vieglās naudas nodokļu politiku? Pa lielam ,mums kā patērētājiem tas nāks tikai par labu.Cenas uz degvielu krītas,veidosies jauni enerģijas avotu piedāvājumi.Šinī ziņā es varu uzgavilēt,LAI DZĪVO COVID 19! :)
21.aprīlis 2020, 19:06 | links
 
Tam sviestpaurim gobzemam 23k sekotāju, Jurašam, vienam no sakarīgākajiem deputātiem- 10x mazāk... Cik gan daudz pie mums idiotu...

raihs, 21.aprīlis 2020, 17:45

Patiešām žēl, raih, ka esi viens no tiem, kurš atbalsta J.Jurašu, kas, kā tiek apgalvots citur, ir kontrabandas jumts. Saucas - sakarīgs deputāts :)
Bet tā jau nu parasti ir, kā ābols no zirga tālu nekrīt...
21.aprīlis 2020, 18:49 | links
 
Ar 13.05 itkā atjaunošot prāmju kustību uz swe. Tad jau kāds brauks uz swensoniju pašizolācijā pasēdēt! :)

urmaas, 21.aprīlis 2020, 18:34


no kurienes šis info?
21.aprīlis 2020, 18:43 | links
 
Mūsu degvielu no tās naftas pa mīnusu neražo, mūsējā nāk no brent naftas ;) un akcīze ir par tonnu, neatkarīgi no naftas cenas. Kkādi 50 centi uz litru, pierēķiniet ražošanu transportu, kas ir nemainīgas izmaksas... Tā kā zem 75 centi ar esošo akcīzi mums nrkas nespīd.
21.aprīlis 2020, 18:41 | links
 
Ar 13.05 itkā atjaunošot prāmju kustību uz swe. Tad jau kāds brauks uz swensoniju pašizolācijā pasēdēt! :)
21.aprīlis 2020, 18:34 | links
 
Tu ko, Didzi- namajūns ar savām divām augstākajām tak tikai krieviski prot!

raihs, 21.aprīlis 2020, 18:21


Vismaz ciparus viņš saprot :)
21.aprīlis 2020, 18:22 | links
 
Tu ko, Didzi- namajūns ar savām divām augstākajām tak tikai krieviski prot!
21.aprīlis 2020, 18:21 | links
 
Mēģināšu atbildēt secībā.
1.Šmiguci,iedziļinies pēc būtības kas tur rakstīts par tām naftas cenām un tad atsēdies un padomā..
2.fotogrāf,tavs tuvredzīgais muļķa viedoklis man ir pilnīgi vienaldzīgs..
3. Šmiguci,šim es daļēji varu piekrist,pie mumsīm tie ierobežojumi nav tik stingri,jau sākotnēji,it kā jau būtu prognozēta patreiz ne īpaši problemātiska šī feika ziņas radītais efekts...Vīruss ir,par to nav strīda,bet tā radītais baiļu efekts ir uzpūsts...
4.Uldiņ,par taviem musoņu plāniem šeitan ir gana daudz jau runāts,tāpēc atgriezties negribas...Nu vienīgi ja esi galīgi tups,varu apgaismot individuāli caur PM.Starp citu,izskatās ka tu laikam gribi pie šamiem pieslieties,un tā pat kā raihucis kādu zvaigznīti nopelnīt? :)

Malgomajfisk, 21.aprīlis 2020, 17:30


Sakarā ar naftas cenām, par ko iedziļināties pēc būtības? Fakti ir un paliek fakti un tie arī bija pieminēti iekopētajā linkā. Runa bija par naftas cenām ASV un par to, ka pirmoreiz vēsturē tās nokritušas zem nulles ar mīnusa zīmi. Un nebija neviena vārda, ka pie mums benzīnu dalīs par brīvu. Cilvēki, kas nedzīvo mucā zin, ka Latvijā lielāko degvielas cenu sastāda nodoklis.
Re kur Financial Times raksta to pašu:

US oil price below zero for first time in history

US oil prices crashed into negative territory for the first time in history as the evaporation of demand caused by the coronavirus pandemic left the world awash with oil and not enough storage capacity — meaning producers are paying buyers to take it off their hands.

West Texas Intermediate, the US benchmark, traded as low as -$40.32 a barrel in a day of chaos in oil markets. The settlement price on Monday was -$37.63, compared to $18.27 on Friday. Traders capitulated in the face of limited access to storage capacity across the US, including the country’s main delivery point of Cushing, Oklahoma.
21.aprīlis 2020, 18:14 | links
 

Tam sviestpaurim gobzemam 23k sekotāju, Jurašam, vienam no sakarīgākajiem deputātiem- 10x mazāk... Cik gan daudz pie mums idiotu...
21.aprīlis 2020, 17:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager