Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Man gan viss apmierina politikā.Galvenais ir stabilitāte.Stabili turamies Eiropas pakaļā jau 30 gadus.
16.janvāris 2020, 18:07 | links
 
Pēc tētuka to spried?
16.janvāris 2020, 17:36 | links
 
Junior - pārmaiņas ir redzamas arī šinī Saimā, paskaties, kā mainījusies attieksme pret dažām partijām 2019. janvārī un decembrī :)

Vēlētāju uzticību var ātri pazaudēt neatkarīgi no matu krāsas :)

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/partiju-reitingi-2019-gada-ieguveji-jauna-vienotiba-zaudetaji--kpv-lv.a343302/

daddy_j, 16.janvāris 2020, 11:46

Onkuli, šādai informācijai ticēt?! Aptauju statistika rāda neko, ja runājam par precīziem skaitļiem. Ja tu man tagad jautā vai es gribu ēst? Nē, pajautāsi pēc stundām 3 gribēšu- varbūt. ;)
p.s. Mana uzticība nav mainījusies. Patīk nepatīk staistiku jāizslēdz, jāskatās būs pēc padarītā. Viss vēl priekšā ;)
Labi cepaties, man nav laika visam šitam, skaidrs ir viens, cilvēki ar sirmām galvām ir PSRS skola.
16.janvāris 2020, 16:06 | links
 
Bet tikmēr LDz atlaidīs pusotru tūkstoti darbinieku. / laikam Krievijas pirksts/. :DDDD
16.janvāris 2020, 16:00 | links
 
udens2 [16.01.20]: Junior - pārmaiņas ir redzamas arī šinī Saimā, paskaties, kā mainījusies attieksme pret dažām partijām 2019. janvārī un decembrī :)

Vēlētāju uzticību var ātri pazaudēt neatkarīgi no matu krāsas :)

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/partiju-reitingi-2019-gada-ieguveji-jauna-vienotiba-zaudetaji--kpv-lv.a343302/

daddy_j, 16.janvāris 2020, 11:46nez ir kāda valsts kurā mīl un ciena valdību??(izņemot krieviju un zkoreju):D
Saprotu tava tuneļveida domāšana plašāk neredz. Kaut vai Ķīna. Par tādām zemēm kā Monako un citas pat nepieminot.
16.janvāris 2020, 15:54 | links
 
Vienmēr esmu teicis,-politikā iekšā lien slīpie un slinkie ,kas grib parazitēt uz citu rēķina..
Darītāji kārto paši savas lietas...
16.janvāris 2020, 12:20 | links
 
Urmaas ,tieši tā...)
16.janvāris 2020, 12:16 | links
 
Mīlēt var meitenes ne valdību.A cienīt vecākus vajadzētu...
16.janvāris 2020, 12:15 | links
 
16.janvāris 2020, 12:03 | links
 
Junior - pārmaiņas ir redzamas arī šinī Saimā, paskaties, kā mainījusies attieksme pret dažām partijām 2019. janvārī un decembrī :)

Vēlētāju uzticību var ātri pazaudēt neatkarīgi no matu krāsas :)

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/partiju-reitingi-2019-gada-ieguveji-jauna-vienotiba-zaudetaji--kpv-lv.a343302/

daddy_j, 16.janvāris 2020, 11:46
nez ir kāda valsts kurā mīl un ciena valdību??(izņemot krieviju un zkoreju):D
16.janvāris 2020, 11:57 | links
 
MJuniors
Un ko dara jaunie?
Tiekot pie šprices ir gatavi jebkurā priekšā pieliekties un pat paši iesmērēties. Darba dēļ gatavi uz visu. Runāju par st jauniešiem kuri ar tādām metodēm izsotušies.
16.janvāris 2020, 11:52 | links
 
Junior - pārmaiņas ir redzamas arī šinī Saimā, paskaties, kā mainījusies attieksme pret dažām partijām 2019. janvārī un decembrī :)

Vēlētāju uzticību var ātri pazaudēt neatkarīgi no matu krāsas :)

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/partiju-reitingi-2019-gada-ieguveji-jauna-vienotiba-zaudetaji--kpv-lv.a343302/
16.janvāris 2020, 11:46 | links
 
udens2 [9:01]: saproti mani pareizi - arī es esmu par zaļu dzīvošanu un saimniekošanu, tik līdzšinējā pieredze (piemēram OIK) rāda to, ko ierakstīju jau vakar - "Latvijas bāleliņi jebkuru ES ideju pārvērtīs par ienesīgu idiotismu. Un vainos - Krieviju un krievus" :)

daddy_j, 16.janvāris 2020, 07:33Nekad neesmu dzirdējis ka OIKā vainotu krievus:DKas tad nu! Vai tad pieturā par to nerunā? :DDDDD

NeoZb, 16.janvāris 2020, 10:20


Pieturā pārsvarā runā par to, kāds lohs un pajolis ir luters.
16.janvāris 2020, 10:36 | links
 
udens2 [16.01.20]: saproti mani pareizi - arī es esmu par zaļu dzīvošanu un saimniekošanu, tik līdzšinējā pieredze (piemēram OIK) rāda to, ko ierakstīju jau vakar - "Latvijas bāleliņi jebkuru ES ideju pārvērtīs par ienesīgu idiotismu. Un vainos - Krieviju un krievus" :)

daddy_j, 16.janvāris 2020, 07:33Nekad neesmu dzirdējis ka OIKā vainotu krievus:D
Kas tad nu! Vai tad pieturā par to nerunā? :DDDDD
16.janvāris 2020, 10:20 | links
 
daddy_j [16.01.20]: saproti mani pareizi - arī es esmu par zaļu dzīvošanu un saimniekošanu, tik līdzšinējā pieredze (piemēram OIK) rāda to, ko ierakstīju jau vakar - "Latvijas bāleliņi jebkuru ES ideju pārvērtīs par ienesīgu idiotismu. Un vainos - Krieviju un krievus" :)
Onkul, saožu ZZS cinismu. Kaut kā tavi balsotie komuņagas arī uzvedās pēc tā moduļa ko minēji. Atslēga pavisam vienkārša. Ar nākamo katru saimu redzēsi pārmaiņas. Ja redzēsi.
Nekā personīga, bet vīrus ar sirmām galvām vairs nopietni nespēju uztvert, ne jau, ka nav taisnība utt, vienkārši padomju domāšanas modulis, jeb zagšana, shēmošana ir ļoti izteikta.
Jauku atpūtu Austrālijā!
16.janvāris 2020, 09:21 | links
 
Musoņi? :)
16.janvāris 2020, 09:06 | links
 
saproti mani pareizi - arī es esmu par zaļu dzīvošanu un saimniekošanu, tik līdzšinējā pieredze (piemēram OIK) rāda to, ko ierakstīju jau vakar - "Latvijas bāleliņi jebkuru ES ideju pārvērtīs par ienesīgu idiotismu. Un vainos - Krieviju un krievus" :)

daddy_j, 16.janvāris 2020, 07:33
Nekad neesmu dzirdējis ka OIKā vainotu krievus:D
16.janvāris 2020, 09:01 | links
 
daddy_j [16.01.20]: saproti mani pareizi - arī es esmu par zaļu dzīvošanu un saimniekošanu, tik līdzšinējā pieredze (piemēram OIK) rāda to, ko ierakstīju jau vakar - "Latvijas bāleliņi jebkuru ES ideju pārvērtīs par ienesīgu idiotismu. Un vainos - Krieviju un krievus" :)
+100500 :))))
16.janvāris 2020, 08:55 | links
 
saproti mani pareizi - arī es esmu par zaļu dzīvošanu un saimniekošanu, tik līdzšinējā pieredze (piemēram OIK) rāda to, ko ierakstīju jau vakar - "Latvijas bāleliņi jebkuru ES ideju pārvērtīs par ienesīgu idiotismu. Un vainos - Krieviju un krievus" :)
16.janvāris 2020, 07:33 | links
 
daddy_j [19:11]: tā ir ūdens liešana, lai no mums naudu izpumpētu... ekoloģijai...Ūdens liešana par klimata izmaiņām?

Shm_didzis, 15.janvāris 2020, 21:39

Jā. patiesībā Austrālijā ir aukstākā vasara ever... nu un pasaki, ko mēs LV ar savām biodegvielas piedevām tur varam ietekmēt?? bet naudu mums nokāst var...

daddy_j, 15.janvāris 2020, 21:55https://www.theguardian.com/australia-news/2020/jan/02/2019-australia-hottest-year-record-temperature-15c-above-average-temperature

udens2, 15.janvāris 2020, 22:59


Vidējā temperatūra slimnīcā...bet pret cipariem nav ko iebilst, jo alternatīvu ciparu nav...par auksto 2019-2020 gada vasaru - vietējo iedzīvotāju sajūtas :)

Pozitīvi, ka bez vecās "mantras" izmešiem, sāk pieminēt arī 2 citus iemeslus - He said two other climate systems had also played a role in delivering the record hot year.

The Indian Ocean Dipole system had drawn moisture away from the centre of the continent, causing extra heat to build there. Another system known as the Southern Annular Mode had also contributed to the heat.
16.janvāris 2020, 07:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager