Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kukuļdošanas jautājuma liels speciālists ir Antoha.Uzjautājiet,ar ko beidzas kukuļdošana.
20.novembris 2019, 16:28 | links
 
urmaas [20.11.19]: usis [5m]: Krievijā un Ķīnā gan valdību atbalsta 70%, leiputrija tur laikam, skauž, vai ne.
:)Ja pie mums sods par kukuļņemšanu būtu tāds pats kā KTR, tad atbalsts būtu pat visi 90%! :)
A tu nedod.
:)
20.novembris 2019, 16:25 | links
 
usis [20.11.19]: Krievijā un Ķīnā gan valdību atbalsta 70%, leiputrija tur laikam, skauž, vai ne.
:)
Ja pie mums sods par kukuļņemšanu būtu tāds pats kā KTR, tad atbalsts būtu pat visi 90%! :)
20.novembris 2019, 16:23 | links
 
Krievijā un Ķīnā gan valdību atbalsta 70%, leiputrija tur laikam, skauž, vai ne.
:)
20.novembris 2019, 16:19 | links
 
Aizstāvēt taukmūļus? Es pat no dīvāna neceltos.
Aizstāvēt Dzimteni? Kaut tūlīt!
20.novembris 2019, 16:15 | links
 
Muudzis.
Pieci ar krustu!
Vienīgi, ne letiņš, bet LATVIETIS ar lielo “L” !
20.novembris 2019, 16:06 | links
 
Sanāca ļoti gari, bet nu ceru, ka vismaz kāds izlasīs līdz galam. Nu es arī visā šajā sakarā vēlos izteikt savas domas. Uzreiz, lai nav pārpratumi, neesmu nedz krievu trollis, nedz Briseles pakaļlaiža, nav man rados arī neviena slāva, tikai latvieši un vācietis, jā, iespējams, tāpēc domāju nedaudz savādāk kā liela daļa. Neesmu arī kādas partijas ieliktenis vai vēl sazin kas. Cenšos būt letiņš ar lielo “L”. Neesmu balsojis ne par vienu no šīm partijām, kas šobrīd ir pie varas vai opozīcijā, jo uzskati kā uzlabot mūsu dzīves kvalitāte man ir diametrāli pretēji. Toties, iespējams, es būtu tieši pirmais kurš aizstāvētu savas mājas un ģimeni, ja tāda nepieciešamība būtu, pat ar ieročiem rokās, ja man tādus uzticētus, bet nekādā veidā neiestātos par valdību, jo visus šos 30 gadus viņa ir kalpojusi, maigi sakot, ne mūsu interesēs. Es daudz domāju un analizēju, jā arī es parakstījos par Saeimas atlaišanu, kaut arī man citreiz smiekli nāk par tiem ļautiņiem, kas katrā mītiņā pie visām nebūšanām kliedz “atlaist Saeimu”. Bet šis gadījums ir nedaudz citādāks. Kā teica slavenais Bernhards Šovs: domāšana cilvēkam ir pats grūtākais darbs un vēl vairāk, ka domāt prot tikai kādi 2% cilvēku uz zemes. Es ceru, ka šeit arī ir domāt spējīgi veči. Tā ka par nevienu no šīm partijām balsojis neesmu, bet kā saka jūtu savu pienākumu izstrebt “mūsu” vēlētāju kārtējo savārīto ”sviestu”. Tālāk par lietu. Jebkurš domājošs cilvēks saprot, ka no Kremļa nāk ļaunums un tā ir bijis visos laikos, vai bija Pēteris 1, vai Staļins, vai Putins, bet to pašu ir arī jāsaprot, ka ļaunums mīt arī Baltajā namā. ASV ir aptuveni 700 karabāžu visā pasaulē, vislielākais militārais budžets un pats galvenais, karu un konfliktu izraisīšanā un piedalīšanās ASV ir vislielākā bagāža. To pašu pēdējā laikā var pateikt par Ķīnu, kas rāda muskuļus un biedē savus apkārtējos kaimiņus, bet tāda diemžēl ir lielvaru politika un mēs esam tur kur esam un kaimiņus mēs arī neizvēlamies. Pilnīgi piekrītu, ka šīs akcijas iniciatori ir ļoti “apšaubāma” publika, iespējams, arī prokremliskie aktīvisti, bet neviens jau neliek Saeimas atlaišanas gadījumā balsot par viņiem. Neviens neliek balsot ne par Kabanovu, ne par Ždanoku, ne pārējiem. Tātad kā es to redzu, šobrīd valsti vada partija, tās pārstāvis, kura vēlēšanās pēc iekļuvušajām partijām saņēma vismazāk balsu, vēl labāk, pēc provizoriskajiem rezultātiem saņēma nepilnus 2%. Valsti vada cilvēks, kurš nemaz nepiedalījās vēlēšanās, no tās pašas virtuves ir ielikta veselības ministre, bēdīgi slavenā Viņķele (vissvītrotākā kandidāte vēlēšanās), kas jau iepriekš ir izcēlusies ar saviem gara darbiem, kā piemēram, kā izglītības ministres viņas popularizētā grāmata, no kuras jāmāca mūsu bērnus “Diena, kad Kārlis bija Karlīna” un Diena, kad Rūta bija Rihards”. Respektīvi, partija, kas palika uz otru gadu un viņas sabiedroties, tagad vada mūsu valsti, es to tā nosauktu. Tālāk Pūces reforma, neviens nesaka, ka reformu nevajag, viņu vajag, noteikti vajag. Bet šajā gadījumā valdība pilnībā neuzklausa un neņem vērā cilvēku viedokļus un iniciatīvas. Pats sīki un smalki izpētīju reformas būtību, kā arī esmu runājis ar vairākiem ļaudīm, un secinājumi ir tādi, ka viss tiek atkal bīdīts kāda interesēs, kāds grib iedzīvoties uz cita rēķina un loģiskuma tur ir ļoti maz. To ir nepieciešams pārskatīt, bet dialogs nenotiek. Es tagad nemaz nesākšu runāt par solījumiem mūsu medmāsām, par OIK afēras turpināšanos, kas ir Vienotības atbildība, un ko Kariņš solīja? Bet to kā palielināt nodokļu slogu uzņēmējiem un parastiem ļaudīm, to gan viņi labi pieprot, viens tāds sulainis jau mums sēž Briselē. Jūs man teiksiet naudas nav! Nauda ir un kā vēl ir. Ja viņa nebūtu tad Viņķeles partija ATT/PAR nerosinātu izmaksāt 40 miljonus kaut kādai Latvijas ebreju kopienai, tad arī Kultūras ministrija nepiešķirtu 20000 eiro nodibinājumam “Šamir” sabiedrības izglītošanai per ebreju vēsturi, ja naudas nebūtu, tad Ekonomikas ministrija neprasītu sev jaunas telpas un to renovāciju par 30 miljoniem, ja naudas nebūtu tad arī ministriem nebūtu par ko sev pacelt algas?! Es piekrītu, ka deputātam ir jāsaņem pienācīgs atalgojums, viņš nevar strādāt par minimālo un gaidīt, ka viņš neņems to kukuli. Algai jābūt konkurētspējīgai privātajā sektorā, lai tiešām piesaistītu profesionāļus bet cik ētiski ir sev pacelt un citus atstāt bešā? Un tie paši tagad kliedz, ka “krievi nāk” ar Saeimas atlaišanu, jau 30 gadus kliedz. Es jums draugi pateikšu godīgi, kā pilsonis, latvietis un savas zemes patriots, viņi jau sen ir atnākuši. Un tie paši, kas tur valdībā kliedz, atkal izspēlē veco kārti, paši to noorganizēja. Kurš iestājas un pieņēma likumu par termiņuzturēšanās atļaujām? Tā pati Vienotība, jā un Saskaņa atbalstīja, lai slāvi un ne tikai arī ķīnieši varētu neierobežoti iegādāties īpašumus mūsu zemē un braukt šeit ar visām ģimenēm. Kāda nauda šeit plūda un kādi cilvēki, jūs paši zināt, ja ne, tad painteresējaties. Un cik valstij no tā atleca? Praktiski nemaz, niecība, bet iebraucēji taču palika. Tā mūs te iztirgo un māna ar dažādiem saukļiem. Jūs man jautāsiet, kas mainīsies, kad atlaidīs Saeimu?! Iespējams, nebūs šīs nepārdomātās Pūces reformas, iespējams Viņķele nebūs par veselības ministri, iespējams, ka balamute Kaimiņš nepārvarēs 5%, iespējams, ka partija kas palika uz otru gadu nevadīs mūsu valsti, iespējams, ka atradīsies finansējums. Arguments, ka vēlēšanās ievēlēs tos pašus nav īsti korekts, jo pagājušās vēlēšanās tika ievēlēti 66 JAUNI deputāti. Jūs teiksiet tāpat nekas nemainīsies, nu tad kurš ir gatavs Saeimas atlaišanas gadījumā ar mani veidot partiju? Ir kāds? Rakstīt programmu, vākt biedrus, taisīt kampaņas, meklēt sponsorus, aģitēt utt… iet beidzot sakārtot to lietu! Domāju, ka neviens, jo jāmaina ir visa sistēma, savādāk bez spēcīgas sponsoru aizmugures mums tur iekšā netikt, kur nu vēl savākt vairākumu, bet to mums tik viegli neļaus. Kā saka, ja vēlēšanas tādas kā ir pie mums spētu valstī ko mainīt, tās jau sen būtu aizliegtas. Lūdzu domājiet tautieši. Ja kādam pietika pacietības izlasīt līdz galam, cepuri nost. Dievs svētī Latviju un apgaismo tautas prātu.

Muudzis, 20.novembris 2019, 15:13


Hmm, ......
20.novembris 2019, 16:03 | links
 
Visi tie 2 procenti kas spēj domāt raksta šajā topikā :)
20.novembris 2019, 15:20 | links
 
Sanāca ļoti gari, bet nu ceru, ka vismaz kāds izlasīs līdz galam. Nu es arī visā šajā sakarā vēlos izteikt savas domas. Uzreiz, lai nav pārpratumi, neesmu nedz krievu trollis, nedz Briseles pakaļlaiža, nav man rados arī neviena slāva, tikai latvieši un vācietis, jā, iespējams, tāpēc domāju nedaudz savādāk kā liela daļa. Neesmu arī kādas partijas ieliktenis vai vēl sazin kas. Cenšos būt letiņš ar lielo “L”. Neesmu balsojis ne par vienu no šīm partijām, kas šobrīd ir pie varas vai opozīcijā, jo uzskati kā uzlabot mūsu dzīves kvalitāte man ir diametrāli pretēji. Toties, iespējams, es būtu tieši pirmais kurš aizstāvētu savas mājas un ģimeni, ja tāda nepieciešamība būtu, pat ar ieročiem rokās, ja man tādus uzticētus, bet nekādā veidā neiestātos par valdību, jo visus šos 30 gadus viņa ir kalpojusi, maigi sakot, ne mūsu interesēs. Es daudz domāju un analizēju, jā arī es parakstījos par Saeimas atlaišanu, kaut arī man citreiz smiekli nāk par tiem ļautiņiem, kas katrā mītiņā pie visām nebūšanām kliedz “atlaist Saeimu”. Bet šis gadījums ir nedaudz citādāks. Kā teica slavenais Bernhards Šovs: domāšana cilvēkam ir pats grūtākais darbs un vēl vairāk, ka domāt prot tikai kādi 2% cilvēku uz zemes. Es ceru, ka šeit arī ir domāt spējīgi veči. Tā ka par nevienu no šīm partijām balsojis neesmu, bet kā saka jūtu savu pienākumu izstrebt “mūsu” vēlētāju kārtējo savārīto ”sviestu”. Tālāk par lietu. Jebkurš domājošs cilvēks saprot, ka no Kremļa nāk ļaunums un tā ir bijis visos laikos, vai bija Pēteris 1, vai Staļins, vai Putins, bet to pašu ir arī jāsaprot, ka ļaunums mīt arī Baltajā namā. ASV ir aptuveni 700 karabāžu visā pasaulē, vislielākais militārais budžets un pats galvenais, karu un konfliktu izraisīšanā un piedalīšanās ASV ir vislielākā bagāža. To pašu pēdējā laikā var pateikt par Ķīnu, kas rāda muskuļus un biedē savus apkārtējos kaimiņus, bet tāda diemžēl ir lielvaru politika un mēs esam tur kur esam un kaimiņus mēs arī neizvēlamies. Pilnīgi piekrītu, ka šīs akcijas iniciatori ir ļoti “apšaubāma” publika, iespējams, arī prokremliskie aktīvisti, bet neviens jau neliek Saeimas atlaišanas gadījumā balsot par viņiem. Neviens neliek balsot ne par Kabanovu, ne par Ždanoku, ne pārējiem. Tātad kā es to redzu, šobrīd valsti vada partija, tās pārstāvis, kura vēlēšanās pēc iekļuvušajām partijām saņēma vismazāk balsu, vēl labāk, pēc provizoriskajiem rezultātiem saņēma nepilnus 2%. Valsti vada cilvēks, kurš nemaz nepiedalījās vēlēšanās, no tās pašas virtuves ir ielikta veselības ministre, bēdīgi slavenā Viņķele (vissvītrotākā kandidāte vēlēšanās), kas jau iepriekš ir izcēlusies ar saviem gara darbiem, kā piemēram, kā izglītības ministres viņas popularizētā grāmata, no kuras jāmāca mūsu bērnus “Diena, kad Kārlis bija Karlīna” un Diena, kad Rūta bija Rihards”. Respektīvi, partija, kas palika uz otru gadu un viņas sabiedroties, tagad vada mūsu valsti, es to tā nosauktu. Tālāk Pūces reforma, neviens nesaka, ka reformu nevajag, viņu vajag, noteikti vajag. Bet šajā gadījumā valdība pilnībā neuzklausa un neņem vērā cilvēku viedokļus un iniciatīvas. Pats sīki un smalki izpētīju reformas būtību, kā arī esmu runājis ar vairākiem ļaudīm, un secinājumi ir tādi, ka viss tiek atkal bīdīts kāda interesēs, kāds grib iedzīvoties uz cita rēķina un loģiskuma tur ir ļoti maz. To ir nepieciešams pārskatīt, bet dialogs nenotiek. Es tagad nemaz nesākšu runāt par solījumiem mūsu medmāsām, par OIK afēras turpināšanos, kas ir Vienotības atbildība, un ko Kariņš solīja? Bet to kā palielināt nodokļu slogu uzņēmējiem un parastiem ļaudīm, to gan viņi labi pieprot, viens tāds sulainis jau mums sēž Briselē. Jūs man teiksiet naudas nav! Nauda ir un kā vēl ir. Ja viņa nebūtu tad Viņķeles partija ATT/PAR nerosinātu izmaksāt 40 miljonus kaut kādai Latvijas ebreju kopienai, tad arī Kultūras ministrija nepiešķirtu 20000 eiro nodibinājumam “Šamir” sabiedrības izglītošanai per ebreju vēsturi, ja naudas nebūtu, tad Ekonomikas ministrija neprasītu sev jaunas telpas un to renovāciju par 30 miljoniem, ja naudas nebūtu tad arī ministriem nebūtu par ko sev pacelt algas?! Es piekrītu, ka deputātam ir jāsaņem pienācīgs atalgojums, viņš nevar strādāt par minimālo un gaidīt, ka viņš neņems to kukuli. Algai jābūt konkurētspējīgai privātajā sektorā, lai tiešām piesaistītu profesionāļus bet cik ētiski ir sev pacelt un citus atstāt bešā? Un tie paši tagad kliedz, ka “krievi nāk” ar Saeimas atlaišanu, jau 30 gadus kliedz. Es jums draugi pateikšu godīgi, kā pilsonis, latvietis un savas zemes patriots, viņi jau sen ir atnākuši. Un tie paši, kas tur valdībā kliedz, atkal izspēlē veco kārti, paši to noorganizēja. Kurš iestājas un pieņēma likumu par termiņuzturēšanās atļaujām? Tā pati Vienotība, jā un Saskaņa atbalstīja, lai slāvi un ne tikai arī ķīnieši varētu neierobežoti iegādāties īpašumus mūsu zemē un braukt šeit ar visām ģimenēm. Kāda nauda šeit plūda un kādi cilvēki, jūs paši zināt, ja ne, tad painteresējaties. Un cik valstij no tā atleca? Praktiski nemaz, niecība, bet iebraucēji taču palika. Tā mūs te iztirgo un māna ar dažādiem saukļiem. Jūs man jautāsiet, kas mainīsies, kad atlaidīs Saeimu?! Iespējams, nebūs šīs nepārdomātās Pūces reformas, iespējams Viņķele nebūs par veselības ministri, iespējams, ka balamute Kaimiņš nepārvarēs 5%, iespējams, ka partija kas palika uz otru gadu nevadīs mūsu valsti, iespējams, ka atradīsies finansējums. Arguments, ka vēlēšanās ievēlēs tos pašus nav īsti korekts, jo pagājušās vēlēšanās tika ievēlēti 66 JAUNI deputāti. Jūs teiksiet tāpat nekas nemainīsies, nu tad kurš ir gatavs Saeimas atlaišanas gadījumā ar mani veidot partiju? Ir kāds? Rakstīt programmu, vākt biedrus, taisīt kampaņas, meklēt sponsorus, aģitēt utt… iet beidzot sakārtot to lietu! Domāju, ka neviens, jo jāmaina ir visa sistēma, savādāk bez spēcīgas sponsoru aizmugures mums tur iekšā netikt, kur nu vēl savākt vairākumu, bet to mums tik viegli neļaus. Kā saka, ja vēlēšanas tādas kā ir pie mums spētu valstī ko mainīt, tās jau sen būtu aizliegtas. Lūdzu domājiet tautieši. Ja kādam pietika pacietības izlasīt līdz galam, cepuri nost. Dievs svētī Latviju un apgaismo tautas prātu.
20.novembris 2019, 15:13 | links
 
No vienas puses Bordāna mestais ķieģelis tieslietu struktūru virzienā bija pareizs, tikai tam pietrūka jaudas vai palīgu, lai kāds dabū pa pieri.
Sanāca beigās, kā kucēnu izmeta laukā pa durvīm pastāvēt lietū, lai padomā. 1:0 Kalnmeijera labā.
Viss paliek pa vecam.
20.novembris 2019, 13:09 | links
 
Mazais69 [11:28]: Manā uztverē valstij partijas nebūtu jāfinansē. Lai maksā biedra naudas un no tām lai dzīvo. Savādāk tik štancē partijas nejēgā un kāš mūs, nodokļu maksātājus. Ne par velti Kārlis Ulmanis tās visas nolikvidēja.Mūsu gadījumā tas nestrādā. Tautai pie tirsas. Nestājas partijās un neziedo. Tapēc jāfinansē un jābūt deputātiem labam atlagojumam. Būs mazāks risks, ka kkādi andri varēs ar čemodānu ietekmēt lēmumu pieņemšanu vai balsojumu. Iedomājieties sevi, cēli mērķi, bet naudas nav bērnu izkološanai. Hops, tev piedāvā pateicību, kuru tu dabūsi pārkāpjot savus principus. Loģiski, ka ar lielu varbūtibu pārkāpsi savus principus. Protams, ka būs tādi kam nekad nepietiks un pofig cik liela alga.

kkas, 20.novembris 2019, 12:45


Problēma tā, ka uz šodienu politiķu attieksme ir tāda, ka vienalga ko dzied vai raud tauta, viņiem pie kājas, galvenais ka nauda ripo kabatā.
Nosauciet kaut vai trīs politiķus, kuri uz šodienu ir ieeviesuši kādus uzlabojumus ekonomiskajā attīstībā.
Līdz šodienai ir tikai piesaistīti investori Šķēles izskatā, kas tikai pērk un pārdot uzņēmumus.
Šobrīd arī Šķēle bīda savu biznesu tālāk, tikai būdams "konsultanta" amatā, jo redz tad nevar piešūt lietu par "nelikumīgām darbībām".
20.novembris 2019, 13:05 | links
 
Zaglis valsts maizē arī būs zaglis. Nevis supsidēšanā problēma, bet gan (ne)sodīšanas modelī vaina. Kam nauda, tas cietumā nesēž. Bet pie augšējas siles kukuļi noteikti mums pat sapņos nerādās cik lieli. Ja galvojumu pa diennakti atrod, pusmiljonu utt.
20.novembris 2019, 13:00 | links
 
Mazais69 [20.11.19]: Manā uztverē valstij partijas nebūtu jāfinansē. Lai maksā biedra naudas un no tām lai dzīvo. Savādāk tik štancē partijas nejēgā un kāš mūs, nodokļu maksātājus. Ne par velti Kārlis Ulmanis tās visas nolikvidēja.
Mūsu gadījumā tas nestrādā. Tautai pie tirsas. Nestājas partijās un neziedo. Tapēc jāfinansē un jābūt deputātiem labam atlagojumam. Būs mazāks risks, ka kkādi andri varēs ar čemodānu ietekmēt lēmumu pieņemšanu vai balsojumu. Iedomājieties sevi, cēli mērķi, bet naudas nav bērnu izkološanai. Hops, tev piedāvā pateicību, kuru tu dabūsi pārkāpjot savus principus. Loģiski, ka ar lielu varbūtibu pārkāpsi savus principus. Protams, ka būs tādi kam nekad nepietiks un pofig cik liela alga.
20.novembris 2019, 12:45 | links
 
Manā uztverē valstij partijas nebūtu jāfinansē. Lai maksā biedra naudas un no tām lai dzīvo. Savādāk tik štancē partijas nejēgā un kāš mūs, nodokļu maksātājus. Ne par velti Kārlis Ulmanis tās visas nolikvidēja.

Mazais69, 20.novembris 2019, 11:28

tu domā ka tagad partijas netiek sponsorētas no nodokļu maksātāju naudas???Tak satupina savējos valdēs kur mēs maksājam viņiem milzu algu un daļu viņi noziedo partijām.Šis ir labs sākums tik jāaizliedz vēl ziedojumi,tad tādi meironi un lembji stipri zaudēs savu ietekmi politikā,bet te vēl garš ceļs ejams...
20.novembris 2019, 12:43 | links
 
Nu šitādi ir tie "atlaidēji". Docentbrencis ar tur labi iederētos
https://rebaltica.lv/2019/11/saeimai-jabut-atlaistai/
20.novembris 2019, 12:27 | links
 
Manā uztverē valstij partijas nebūtu jāfinansē. Lai maksā biedra naudas un no tām lai dzīvo. Savādāk tik štancē partijas nejēgā un kāš mūs, nodokļu maksātājus. Ne par velti Kārlis Ulmanis tās visas nolikvidēja.
20.novembris 2019, 11:28 | links
 
daddy
Tu kaut kā aizdomīgi regulāri reklamē to Saeimas atlaišanu. Kas i ko, kaut kāds bizness nobruka kopā ar zzs?

raihs, 20.novembris 2019, 09:33

Jāni, tas ir viens no “instrumentiem”, ar kā palīdzību panākt valdības darbu sabiedrības interesēs.
20.novembris 2019, 11:20 | links
 
Tikai neizglītotai tautai var šādu ,, teātri,, piespēlēt, lai aiz tā neredzētu būtiskāko: budžetu uz nākamo gadu, kur tādas sadaļas ir, ka tas kuram intelekts ar prātu draudzējas, saprot. Nu nebūs plaukstošas attīstības šai zemē, bet valdošie turpinās ņirgāties par tautu un saviem solījumiem, gaišai rītdienai.
20.novembris 2019, 10:36 | links
 
raihs [20.11.19]: daddy_j [39m]: Šoreiz mans domu gājiens pilnībā sakrīt ar Lapsas, tādēl arī pārpublicēju viņa rakstiņu.

Arī domāju, ka līdz atlaišanai nemaz nenonāks, jo Saeima, sajūtot briesmas, mainīsies. Bet, lai tas notiktu, pilsoniski pavicināt mietu viņu virzienā vajag! :)Piekristu, ja vien to neorganizētu ļaudis ar "netradicionālu smadzeņu darbību" (mums te maiga un inteliģenta publika novākusies, saproties)
Varu tikai ,, ierēkt,, par šo intelektuāļu publiku.
:)))))
20.novembris 2019, 10:28 | links
 
daddy_j [20.11.19]: Šoreiz mans domu gājiens pilnībā sakrīt ar Lapsas, tādēl arī pārpublicēju viņa rakstiņu.

Arī domāju, ka līdz atlaišanai nemaz nenonāks, jo Saeima, sajūtot briesmas, mainīsies. Bet, lai tas notiktu, pilsoniski pavicināt mietu viņu virzienā vajag! :)
Piekristu, ja vien to neorganizētu ļaudis ar "netradicionālu smadzeņu darbību" (mums te maiga un inteliģenta publika novākusies, saproties)
20.novembris 2019, 09:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager