Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Un vispār, jebac laikam būtu, ja vēl ieraudzītu viņu feisu, reāli bail paliktu, jo valoda ahujennā! Mordai jābūt atbilstošai, ne?
9.novembris 2019, 14:38 | links
 
Manējais jau visiem ir pieejams feisbukā. Vai ne Toni? A kā tu cope71 no galway Irijā tiksi līdz Baltijas jūrai? :) Tu spēj teleportēties? :)
9.novembris 2019, 14:36 | links
 
irseejs [09.11.19]: Kāpec seja jāslēpj?
A ko tad tu samīzies un savu uzvārdu un telefonu, Mārtiņ man nedod?
Klauns!
:DZdDD
9.novembris 2019, 14:36 | links
 
Bļa, palasīju zemāk, un bļadz sapratu, Ka šamējie nemaz nelamājas, vienkārši dzenā liso. Toni, tev kā vecam perdunam jāsaprot, ka katrā pagalmā, bļadz, ir savs akcents, pilnīgi dolbojobnītais, ka neko nesaprast no malas, bļa.. :/
9.novembris 2019, 14:36 | links
 
Savādāk puiķi vēl savus feisus atklās apskatei...:D
9.novembris 2019, 14:33 | links
 
Nu bļin,Admin,pietiek pamt,jāsāk šancēt!
9.novembris 2019, 14:31 | links
 
irseejs [09.11.19]: Kāpec seja jāslēpj?
Ieliec savējo! Ja tev nav pa rokai, varu es tavu ielikt. Ok?
9.novembris 2019, 14:31 | links
 
Kāpec seja jāslēpj?
9.novembris 2019, 14:28 | links
 
irseejs [09.11.19]: Aha. :) Raičukiņ, nofotografē savu viepli tad kā pierādijumu. Pie kāda zīmiga objekta.
Citādi nav jēgas vairs demagoģiju stumt.
Sarunāts, ne kādu problēmu! Seju protams nefočēšu, lai tev pidaram nav "vakara rokdarbiem" tēmas :), bet jeb ko citu droši!
Bet tad sarunājam, visiem zinot, ka tu pec tam atzīsies, ka esi peģiks. Sarunāts?
9.novembris 2019, 14:26 | links
 
Aha. :) Raičukiņ, nofotografē savu viepli tad kā pierādijumu. Pie kāda zīmiga objekta.
Citādi nav jēgas vairs demagoģiju stumt.
9.novembris 2019, 14:17 | links
 
irseejs [09.11.19]: Raičuk nepūt pīlītes. :)
Tev nakts šifts ir beidzies un actiņas krīt ciet. :)
Raičukiņ es no sākuma pajautāšu tavam sencim ko viņš par taviem izgājieniem domā :) un tad tālāk skatīsimies.
Jā, starp citu, manu mazo draudziņ, dirsējmārtiņ! Šodien būšu pie jūras butēs. Ignorējot tavus ieteikumus, atpeldēšu no salas uz LV butēs!:)))))
Atbrauksi mani pārmācīt? :)
9.novembris 2019, 14:15 | links
 
Raičuk nepūt pīlītes. :)
Tev nakts šifts ir beidzies un actiņas krīt ciet. :)
Raičukiņ es no sākuma pajautāšu tavam sencim ko viņš par taviem izgājieniem domā :) un tad tālāk skatīsimies.
9.novembris 2019, 13:40 | links
 
Labi, ok, sīkais pidar. Man apnika ar tevi te čatot. Man ir interesantākas luetas darāmas kā čatoties ar kaut kādu mēslu vaboli! Es saprotu, tev garlaicīgi, onanēt apnicis, gribas ar kādu drošā attālumā pakašķēties, bet tās ir tavas problēmas! Tev nīkuli nav ne mazākās nojautas kas es esmu un no kurienes. Tev bija iespēja to uzzināt, bet tu apmīzies un piečakarēji mani. Tā kā ej nah cālēn!
9.novembris 2019, 13:37 | links
 
irseejs [09.11.19]: Lutij, man tev nekādi paskaidrojumi kurš, kad un kāpēc ar tevi ir runājis, nav jāsniedz. :)

Bet tu laikam esi aizmirsis , ko esi rakstijis? Nevis, ko un kurš. Bet TU.
Vai tūlīt vaimanāsi, ka kāds tavā vārdā no tava profila uzrakstija!?
Tukšpļūtis!
:DDDD
9.novembris 2019, 13:36 | links
 
Nesatraucies. Drīz.
9.novembris 2019, 13:34 | links
 
irseejs [09.11.19]: Nu sēdi uz salas un "izbaudi" konveijeru nabag :)
Man kaut kā nav vēlmes ar tādu hļupiku kā tevi vairs diskutēt. Nebūs pat jāiesvīst kad nāks tas brīdis :)
A kad, apmēram, nāks tas brīdis? Drīz?
Un kā pēc nomīzi un neatbrauci tikties un neiesvīst tad, kad bijām saruājuši un gaidīju tevi?
9.novembris 2019, 13:31 | links
 
Nu sēdi uz salas un "izbaudi" konveijeru nabag :)
Man kaut kā nav vēlmes ar tādu hļupiku kā tevi vairs diskutēt. Nebūs pat jāiesvīst kad nāks tas brīdis :)
9.novembris 2019, 13:25 | links
 
irseejs [09.11.19]: Nu notiks tas kam agri vai vēlu bija jānotiek :)
Nu šausmas! Un drīz? Šodien? Es atkal grauzīšu zemi un ar mani atkal nodarbosies attiecīgas iestādes? Un apkārt Kandavas tornim tiks mobilzētas specvienības?
Tiešām būs tik traki? Vot bļin. Ko lai tagat es iesāku!:)))
9.novembris 2019, 13:22 | links
 
Nu notiks tas kam agri vai vēlu bija jānotiek :)
9.novembris 2019, 13:18 | links
 
irseejs [09.11.19]: Opiņā. Nu ok Raičiņ, pats tu to gribēji.
Oj. Un kas tagat ar mani notiks? Man jau sākt baidīties? Uz strekju nomīzi braukt, bet uz salu brauksi?:)
9.novembris 2019, 13:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager