Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
JIG,ne jau parastais biznesmenis mazgā un slēpj naudu simtos miljonu $

uldens2, 10.aprīlis 2019, 19:51

nu vispār jau pat pēc salīdzinoši mazās Eiropas klasifikācijas par SMB (mazo/vidējo biznesu) tiek uzskatīts apgrozījums līdz "sūda" 50 ļamiem :)
Jeķos, ja nemaldos ir līdz 100 ļamiem :)
Tas ka LV lielākā daļa nav pat SMB, bet drizāk mikro un nano, tas cita lieta.

zaraza, 10.aprīlis 2019, 20:43
Pēdējie skandāli jau iet miljardos,redzēs kā igaunijai beigsies mazgāšanas skandāls
10.aprīlis 2019, 20:49 | links
 
brauc pie LV saimniekiem pēc jauniem ukaziem:DDDKā jau lutijs saka,neesam mēs saimnieki savā zemē:(((https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/jauna-rigas-vicemera-pirmais-komandejums--uz-maskavu.a315613/?fbclid=IwAR1lNOAG1wMepRYfABiRJzZhOnHl3yCqpGy5RiWAvpyMxE2fm0MkcIQwfY4
10.aprīlis 2019, 20:47 | links
 
Zaraza, cukuram kvotas jau ir atceltas.
10.aprīlis 2019, 20:44 | links
 
JIG,ne jau parastais biznesmenis mazgā un slēpj naudu simtos miljonu $

uldens2, 10.aprīlis 2019, 19:51


nu vispār jau pat pēc salīdzinoši mazās Eiropas klasifikācijas par SMB (mazo/vidējo biznesu) tiek uzskatīts apgrozījums līdz "sūda" 50 ļamiem :)
Jeķos, ja nemaldos ir līdz 100 ļamiem :)
Tas ka LV lielākā daļa nav pat SMB, bet drizāk mikro un nano, tas cita lieta.
10.aprīlis 2019, 20:43 | links
 
Mja ! ;) Jums te karsti šovakar !
Atslabstiet !
https://youtu.be/k-cVOzodcfU
!
10.aprīlis 2019, 20:33 | links
 
Piedod, par cukura krājumu kvotām tiešām neesmu neko dzirdējis. Par cukura ražošanas kvotām-esmu, bet par krājumiem -nē.

AndrisABC, 10.aprīlis 2019, 20:23


A kāda atškirība pēc būtības? Ja ierobežota ražošanas apjomi, tad , loģiski, arī krājumu veidošana ierobežota.
Krājumu kvotas iestāšanās ES pirmsākumos, ieraksti google , uzreiz kaudze izleks no 2005.
10.aprīlis 2019, 20:32 | links
 
Visā Eiropā piegriež skābekli "veļasmašīnām"

Shm_didzis, 10.aprīlis 2019, 20:21


Un tālāk? Kur piķis paliks? Kā Eskobars zemē saraks? Vai aizplūdīs tur, kur ņems pretī? Kaut uz Āziju , kaut uz Āfriku, kaut uz Antarktīdu. Jā, pakāpeniski pārsies uz citām valūtām, juaņu, rubli, da hotj bitkoinu, net ne EUR ne USD no tā ne vella neiegūs. Amerikosi izmisīgi mēģina atgūt kontroli. Bet objektīvi nespīd :(
10.aprīlis 2019, 20:26 | links
 
Piedod, par cukura krājumu kvotām tiešām neesmu neko dzirdējis. Par cukura ražošanas kvotām-esmu, bet par krājumiem -nē.
10.aprīlis 2019, 20:23 | links
 
zaraza [10.04.19]: Visi norēķini dolāros iet caur viņiem, viņi visu "redz" bez kaut kādām atskaitēm.

AndrisABC, 10.aprīlis 2019, 20:04

Un to kas notiek Kiprā, Maltā, Luksenburgā, Īrijā, Skotijā "neredz"? Tur tie bakši kaut kā savādāki paliek?
Visā Eiropā piegriež skābekli "veļasmašīnām"
10.aprīlis 2019, 20:21 | links
 
Šis jautājums nav jāuzdod man :)
10.aprīlis 2019, 20:19 | links
 
Ja cukurs būtu stratēģiska prece, tad droši vien saskaitītu :)

AndrisABC, 10.aprīlis 2019, 20:14


par cukura krājumu kvotām un sodiem par pārsniegtiem krājumiem neesi dzirdējis? Un visām citām ES kvotām?
neviens ES komisārs nelien noliktavās un maisus neskaita, silķu galvas arī nav manīts :) Mūsu ierednīši godīgi datus sūta un pēc tam pa pakaļu paši saņemam.
10.aprīlis 2019, 20:18 | links
 
Ja cukurs būtu stratēģiska prece, tad droši vien saskaitītu :)
10.aprīlis 2019, 20:14 | links
 
Visi norēķini dolāros iet caur viņiem, viņi visu "redz" bez kaut kādām atskaitēm.

AndrisABC, 10.aprīlis 2019, 20:04


Un to kas notiek Kiprā, Maltā, Luksenburgā, Īrijā, Skotijā "neredz"? Tur tie bakši kaut kā savādāki paliek?
10.aprīlis 2019, 20:11 | links
 
Zaraza, tu to nopietni "sūtīt falsificētas atskaites"? Jeņķiem nav vajadzīgas mūsu atskaites. Visi norēķini dolāros iet caur viņiem, viņi visu "redz" bez kaut kādām atskaitēm.

AndrisABC, 10.aprīlis 2019, 20:04


aga, un ES mūsu noliktavās cukura maisus arī skaita :)
10.aprīlis 2019, 20:07 | links
 
Zaraza, tu to nopietni "sūtīt falsificētas atskaites"? Jeņķiem nav vajadzīgas mūsu atskaites. Visi norēķini dolāros iet caur viņiem, viņi visu "redz" bez kaut kādām atskaitēm.
10.aprīlis 2019, 20:04 | links
 
JIG,ne jau parastais biznesmenis mazgā un slēpj naudu simtos miljonu $

uldens2, 10.aprīlis 2019, 19:51


Vēsturiski pirms n gadiem pašam ir gadījies piedalīties procesā ar dažam lietām, strādāt kā LV pārstāvim, organizēt lietas ārvalstniekiem. Tā teikt, "par latvieti" pastrādāt. Principiāli nekad neņēmos ar lietām, kur bija hotj kaut kāda "smaka" no mūsu likumdošanas viedokļa.
Viens piemērs - vajadzēja UA metalurģijas nozares ražotni caur LV uz citu ES valsti pārvest, kur bija grants dabūts rūpnīcas būvei. Imports uz Latvijas SIA, noliktava Latvijā, eksports uz Kipras kompānijai piederošu kompāniju tai ES valstī. Pilnīgi tīri balti likumīgi, nomakšat nodokļi LV nopietnā apjomā. Tiem džekiem nebija pilnīgi nekādas motivācijas nodokļus nemaksāt, viņi kā reizi pat slimīgi prasīja, vai esam točno visu samaksājuši, vai nevajag vēl kaut ko kādam ienest :) Viņu vienīgā motivācija bija to sazaroto shēmu taisot, lai nedo Dievs haholu varas iestādes neuzzinātu, ka šiem nospīdējis stabilā Eiropas valstī labu grantu izcīnīt un ražotni atvērt.
Tādus piemērus zinu vēl pietiekami.
10.aprīlis 2019, 20:04 | links
 
Zaraza, ko tad tavu prāt Latvijai vajadzēja darīt?
AndrisABC, 10.aprīlis 2019, 19:37

Nu loģiski būtu , izejot no SAVĀM interesēm, sūtīt jeņkiem tādus datus, kas nenovestu pie tāda rezultāta. Jā "interpretētus", ja pavisam rupji, tad "falsificētus"? Un?! Kas CIA un FBI te ar aģentu tīklu datus vāca?! Balstījās uz to materiālu ko pastalnieki paši uz paplātes pienesa. Ar ES kvotām utt. tāpat. Paši dod datus, paši sodus maksā.

JIG.LV, 10.aprīlis 2019, 19:51


Un kāds labums Latvijai būt par lielu slāvu naudas veļasmašīnu, tā nauda jau te nepaliek, bet iet tālāk un tie reālie īpašnieki bankām lielākoties jau arī nav Latvijas pilsoņi. Dēļ kaut kāda minimāla procenta, kas atkrīt bankām, riskēt ar to, ka kāda lielā banka var tikt norubīta no dolāru kontiem?
10.aprīlis 2019, 19:57 | links
 
Zaraza, ko tad tavu prāt Latvijai vajadzēja darīt?
AndrisABC, 10.aprīlis 2019, 19:37

Nu loģiski būtu , izejot no SAVĀM interesēm, sūtīt jeņkiem tādus datus, kas nenovestu pie tāda rezultāta. Jā "interpretētus", ja pavisam rupji, tad "falsificētus"? Un?! Kas CIA un FBI te ar aģentu tīklu datus vāca?! Balstījās uz to materiālu ko pastalnieki paši uz paplātes pienesa. Ar ES kvotām utt. tāpat. Paši dod datus, paši sodus maksā.

JIG.LV, 10.aprīlis 2019, 19:51


Un kāds labums Latvijai būt par lielu slāvu naudas veļasmašīnu, tā nauda jau te nepaliek, bet iet tālāk un tie reālie īpašnieki bankām lielākoties jau arī nav Latvijas pilsoņi. Dēļ kaut kāda minimāla procenta, kas atkrīt bankām, riskēt ar to, ka kāda lielā banka var tikt norubīta no dolāru kontiem?
10.aprīlis 2019, 19:57 | links
 
Tak tā AB jau saknē tika radīta lai mazgātu naudu,nevajag mums tādas bankas kas grauj kredītreitingus un par kuru nelegālajām darbībām beigās maksā visi iedzīvotāji.Nebrīnos ka uzpeldēs vēl kādi skandāli
10.aprīlis 2019, 19:56 | links
 
Zaraza, ko tad tavu prāt Latvijai vajadzēja darīt?
AndrisABC, 10.aprīlis 2019, 19:37


Nu loģiski būtu , izejot no SAVĀM interesēm, sūtīt jeņkiem tādus datus, kas nenovestu pie tāda rezultāta. Jā "interpretētus", ja pavisam rupji, tad "falsificētus"? Un?! Kas CIA un FBI te ar aģentu tīklu datus vāca?! Balstījās uz to materiālu ko pastalnieki paši uz paplātes pienesa. Ar ES kvotām utt. tāpat. Paši dod datus, paši sodus maksā.
10.aprīlis 2019, 19:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager