Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Uldēn gurķi nesauc mani par mīksto .Ja tu kaut 1% būtu piedzīvojis un pieredzējis ko es tad nevaukšķetu kā suņuks. Muti ciet puika un gulēt marš. Ir jau pus desmit.

Bralitis, 3.februāris 2019, 21:34
tad neuzvedies kā mīstčaulis,ar pagātnes ''varoņdarbiem'' cieņu neiegūsi
3.februāris 2019, 21:37 | links
 
Vēsture un dzīve tik daudzšķaitnaina un nav tikai balts un melns.
3.februāris 2019, 21:36 | links
 
Uldiņ,puisīt,es to vismaz saprotu.
P.S.
Piemineklis nav tikai un vienīgi krieviem.Padomā,cik latvieši,igauņi,lietuvieši,ukraiņi, altkrievi utt.savas galvas nenolika,lai fašismu uzvarētu.
Tas,kas notika pēc tam,izsūtišanas utt.,pilnīgi cits stāsts.

BrunoL, 3.februāris 2019, 21:16
brunīt,nē tu nesaprot cik liela nozīme ir simboliem,pielūgsmes objektiem.Tie ir nāciju vienojoši elementi,ne velti krievi okupētajās teritorijās iznīcina nacionālo varoņu kapavietas, pieminekļus un aizliedz tautiskās tadīcijas
3.februāris 2019, 21:35 | links
 
Uldēn gurķi nesauc mani par mīksto .Ja tu kaut 1% būtu piedzīvojis un pieredzējis ko es tad nevaukšķetu kā suņuks. Muti ciet puika un gulēt marš. Ir jau pus desmit.
3.februāris 2019, 21:34 | links
 
Redz Raih Latvijai nav lemts nekad izveidot normālu politisko vidi valstī. Pārāk daudz naida -pārāk glupa tauta un pārāk liela NA ietekme uz cilvēku smadzenēm. Te ir dzīvs piemērs ka 3 no 5 iem nekad negribēs vienotu sabiedrību mūsu valstī. Varbūt pēc 100 gadiem kaut kas izdosies kad te dzīvos nēģeri,musulmaņi ,bišku Latvieši un krievi .
3.februāris 2019, 21:32 | links
 
Uldēn tu ir glupjšs.

Bralitis, 3.februāris 2019, 21:28
Nē,tu esi mīksts vecis kas gatavs liekt muguru krievu imperiālistiem.
Man nav nekas pret saprātīgi domājošu krievu tautības cilvēku,dažus zinu,attiecības labas.Un neviens no viņiem georga lentes nenēsā un 9.maiju nesvin
3.februāris 2019, 21:31 | links
 
Uldiņ,puisīt,es to vismaz saprotu.
P.S.
Piemineklis nav tikai un vienīgi krieviem.Padomā,cik latvieši,igauņi,lietuvieši,ukraiņi, altkrievi utt.savas galvas nenolika,lai fašismu uzvarētu.
Tas,kas notika pēc tam,izsūtišanas utt.,pilnīgi cits stāsts.

BrunoL, 3.februāris 2019, 21:16
Diez vai baltjas valstu karavīri labrāt karoja pret fašismu,praktiski katra ģimene bij cietusi no sarkanā terora un vācieši likās kā atbrīvotāji.Un diez vai viņi vēlētos lai krievu dzērāji nāk viņus pieminēt
3.februāris 2019, 21:28 | links
 
Uldēn tu ir glupjšs.
3.februāris 2019, 21:28 | links
 
99% kas tur iet svinēt atbalsta krievijas impēriju un tu brālī te pļerksti pa tukšo.
3.februāris 2019, 21:27 | links
 
Peipī ašukam šodien smuks izmērs 40-50 gr.Daži 'bonusi' pa 100gr...
3.februāris 2019, 21:27 | links
 
A kādu piederību viņiem vēl svinēt ja mēs - Latvieši viņus visu laiku bakstam . Viņi nesvin piederību Impērijai viņi svin piederību savai nācijai . Latvieši Anglijā arī Līgo svin.Kāda atsšķirība ?
3.februāris 2019, 21:23 | links
 
Starp citu esmu viens no tiem retajiem kas Latviešu sarkano strēlnieku pieminekli gribētu sadragāt gabalos. Tas ir piemineklis komunistiem - un stāv pašā Rīgas centrā . Streļķus var pieminēt Brāļu kapos - bet joprojām padomju laika simbols Nr2 stāv kā stāvējis !! Nr1 bij Ļeņina piemineklis. Uldēn es esmu Latvietis un ja idejas vārdā jānošauj otrs Latvietis - tad kā īstens Latvietis tevi noblieztu. .... Raihu ar.

Bralitis, 3.februāris 2019, 21:18
atvaino,punduri kas tu pa bliezēju,smiekli nāk:DDD
3.februāris 2019, 21:23 | links
 
Brālīt a tu zini, ka valdemārpilī vakar bijs smuks izmērs raudai 10 kg?
3.februāris 2019, 21:21 | links
 
Kamēr tu piepisīsies viņiem par to pieminekli un katru krievu sauksi par okupantu - nekad neviens krievs nebūs lojāls Latvijai . Vaine nav krievos .

Bralitis, 3.februāris 2019, 20:59
tas tu esi kangars un pa rubli gatavs uzturēt kremļa simbolus,es nekad neatbalstīšu pieminekli kas simbolizē tautas genocīdu,un kamēr krievi ir gatavi katru gadu tur dzert za pobedu tikmēr viņi te būs nīsti un nevēlami

uldens2, 3.februāris 2019, 21:08

Nejauc pimpi ar pirkstu. Viņi nesvin Latvijas okupāciju. Viņi piemin savus karavīrus kas sakāva Hitleru. Tas kā tu to iedomājies - tā ir mūsu politika un tas kas iedolbīts mūsu galvās. Ja būtu piemineklis ar tanku kas iebrauca 40 gadā Rīgā - tad es būtu pirmais kas uzspertu gaisā tādu pieminekli. Domā Uldīt - domā .Tev ir Galviņa gan augšā gan apakšā .Padarbini to kas augšā.

Bralitis, 3.februāris 2019, 21:13
brālīti,piemineklis saucas ''uzvaras piemineklis''viņi svin uzvaru.Tie kas iebruka 40.gadā tie te palika uz 50 gadiem,ko Latvija uzvrēja???
Karavīrus piemin brāļu kapos,pie pieminekļa viņi nāk atcerēties savu piederību lielajai impērijai un piedzerties
3.februāris 2019, 21:20 | links
 
Starp citu esmu viens no tiem retajiem kas Latviešu sarkano strēlnieku pieminekli gribētu sadragāt gabalos. Tas ir piemineklis komunistiem - un stāv pašā Rīgas centrā . Streļķus var pieminēt Brāļu kapos - bet joprojām padomju laika simbols Nr2 stāv kā stāvējis !! Nr1 bij Ļeņina piemineklis. Uldēn es esmu Latvietis un ja idejas vārdā jānošauj otrs Latvietis - tad kā īstens Latvietis tevi noblieztu. .... Raihu ar.
3.februāris 2019, 21:18 | links
 
Uldiņ,puisīt,es to vismaz saprotu.
P.S.
Piemineklis nav tikai un vienīgi krieviem.Padomā,cik latvieši,igauņi,lietuvieši,ukraiņi, altkrievi utt.savas galvas nenolika,lai fašismu uzvarētu.
Tas,kas notika pēc tam,izsūtišanas utt.,pilnīgi cits stāsts.
3.februāris 2019, 21:16 | links
 
Kamēr tu piepisīsies viņiem par to pieminekli un katru krievu sauksi par okupantu - nekad neviens krievs nebūs lojāls Latvijai . Vaine nav krievos .

Bralitis, 3.februāris 2019, 20:59
tas tu esi kangars un pa rubli gatavs uzturēt kremļa simbolus,es nekad neatbalstīšu pieminekli kas simbolizē tautas genocīdu,un kamēr krievi ir gatavi katru gadu tur dzert za pobedu tikmēr viņi te būs nīsti un nevēlami

uldens2, 3.februāris 2019, 21:08


Nejauc pimpi ar pirkstu. Viņi nesvin Latvijas okupāciju. Viņi piemin savus karavīrus kas sakāva Hitleru. Tas kā tu to iedomājies - tā ir mūsu politika un tas kas iedolbīts mūsu galvās. Ja būtu piemineklis ar tanku kas iebrauca 40 gadā Rīgā - tad es būtu pirmais kas uzspertu gaisā tādu pieminekli. Domā Uldīt - domā .Tev ir Galviņa gan augšā gan apakšā .Padarbini to kas augšā.
3.februāris 2019, 21:13 | links
 
Piemineklis, protams, nav labs, bet tā nojaukšana krievu prātos nemainīs neko, pat kļūs vēl naidīgāki.

raihs, 3.februāris 2019, 21:10

Mainīs,itsevišķi jaunajos cilvēkos,nebūs katru gadu atgadīnājums ka viņi ir piederīgi kaut kādai mistiskai impērijai.
3.februāris 2019, 21:12 | links
 
Uldiņ,Tevī mājo Barbars.Jaukt,postīt.Un?
Piemineklis var patikt vai nepatikt,bet tas ir mūsu vēsture,vēstures liecība un liecinieks.
Sveštautiešu lojalitāte,visu pirms,atkarīga no mūsu attieksmes.Tautas paruna māca:Kā mežā sauc,tā atskan.

BrunoL, 3.februāris 2019, 21:06
Nē brunīt,tavā vecuma jau nu vajadzētu saprast pieminekļu nozīmi.Un šis piemineklis ir spilgts piemērs cik īsā pavadā mūs tur maskava,igauņi ar šo problēmu tika veiksmīgāk galā,ceru ka arī mēs to kādreiz spēsim
3.februāris 2019, 21:10 | links
 
Piemineklis, protams, nav labs, bet tā nojaukšana krievu prātos nemainīs neko, pat kļūs vēl naidīgāki.
3.februāris 2019, 21:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager