Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Manderīn,naivais puika,Latvijā 90 gados Babītē es uz bezmaz vai trešo metienu varēju izvilkt tā saucamo mēra līdaku,tagadiņ vien siļķītes.ar retiem izņēmumiem...
6.novembris 2018, 23:26 | links
 
krumujancis [06.11.18]: krumujancis [18m]: Viss skaidrs, vinjsh dziivo Norveegjijaa, klaida latvietis.
Taapeec taada saape un aizvainojums

apelsins, 6.novembris 2018, 22:28
Apelsīn! dzīvoju Latvijā un esam, iespējams, pat blakus copējuši dažos ezeros, bet nu tas tā.
Un sāpju arī nav nekādu, ja neskaita, ka rudens klāt, šikās copes laiks šogad strauji iet uz beigām, un ledus vēl tik drīz nebūs.Bet kaapeec tik ljoti uztraucies par nebuutiskaam lietaam?
Vecim gados vajadzeetu aukleet mazbeernus un te nekaa nerakstiit.

apelsins, 6.novembris 2018, 22:53
Būtībā es uztraucos tieši par būtisku lietu - zivju resursu strauju samazināšanos. Tāpēc iestājos par visādu māņu gājienu uzspiešanu, un sabiedrības mānīšanu. Tajā pašā laikā mānītāji savus pakalpojumus pārdod.
Man ir tā priekšrocība, ka nav jābaidās, ka man kaut kāds bizness neies, vai radīsies kādas administratīvas grūtības, vai, ej nu tu sazini, kas.
Pieņemu, ka ir daudzi, kuri domā tāpat kā es, taču neuzdrošinās ''čurāt'' pret vēju, jo nezin kā tāda darbība var beigties.
Un jau tas, ka ir tik daudz kritiķu, liecina, ka izvēlētais ceļš ir pareizs, to redzējām no KPVLV vēstures, ka daudzi taisa savu biznesu uz šo C&R, bet nedara to, ka patiesībā būtu jādara - jāapvienojas cīņā pret barbarisku resursu izlaupīšanu, nost tīklus, pārskatīt MN, un daudz ko citu. Starp citu, pasaulē jau ir iznīcināti 40% no faunas. Šo to jūtam jau arī mēs, Latvijā. Manuprāt, iespaidīgs cipars!
Latvijā zivju resursi ir stabīli pieguši salīdzinot ar 90. tajiem. Tā kā arī viss pārējais muļķības
6.novembris 2018, 23:16 | links
 
Sinī ziņjā es tevi atbalstu...

Tonis, 6.novembris 2018, 23:14

Paldies!
6.novembris 2018, 23:15 | links
 
Sinī ziņjā es tevi atbalstu...
6.novembris 2018, 23:14 | links
 
krumujancis [18m]: Viss skaidrs, vinjsh dziivo Norveegjijaa, klaida latvietis.
Taapeec taada saape un aizvainojums

apelsins, 6.novembris 2018, 22:28
Apelsīn! dzīvoju Latvijā un esam, iespējams, pat blakus copējuši dažos ezeros, bet nu tas tā.
Un sāpju arī nav nekādu, ja neskaita, ka rudens klāt, šikās copes laiks šogad strauji iet uz beigām, un ledus vēl tik drīz nebūs.Bet kaapeec tik ljoti uztraucies par nebuutiskaam lietaam?
Vecim gados vajadzeetu aukleet mazbeernus un te nekaa nerakstiit.

apelsins, 6.novembris 2018, 22:53

Būtībā es uztraucos tieši par būtisku lietu - zivju resursu strauju samazināšanos. Tāpēc iestājos par visādu māņu gājienu uzspiešanu, un sabiedrības mānīšanu. Tajā pašā laikā mānītāji savus pakalpojumus pārdod.
Man ir tā priekšrocība, ka nav jābaidās, ka man kaut kāds bizness neies, vai radīsies kādas administratīvas grūtības, vai, ej nu tu sazini, kas.
Pieņemu, ka ir daudzi, kuri domā tāpat kā es, taču neuzdrošinās ''čurāt'' pret vēju, jo nezin kā tāda darbība var beigties.
Un jau tas, ka ir tik daudz kritiķu, liecina, ka izvēlētais ceļš ir pareizs, to redzējām no KPVLV vēstures, ka daudzi taisa savu biznesu uz šo C&R, bet nedara to, ka patiesībā būtu jādara - jāapvienojas cīņā pret barbarisku resursu izlaupīšanu, nost tīklus, pārskatīt MN, un daudz ko citu. Starp citu, pasaulē jau ir iznīcināti 40% no faunas. Šo to jūtam jau arī mēs, Latvijā. Manuprāt, iespaidīgs cipars!
6.novembris 2018, 23:06 | links
 
Gada teiciens pagaidām manā topiņā nemainīgs - Ej atslauk(c)ies, dažādi locījumi .:)
6.novembris 2018, 23:06 | links
 
Raihujancis par to bordānu,bračiņš par kaimiņu,nu bet tu tak gana vieds,apskaidro tak tautai to būtību...
6.novembris 2018, 23:00 | links
 
krumujancis [06.11.18]: Viss skaidrs, vinjsh dziivo Norveegjijaa, klaida latvietis.
Taapeec taada saape un aizvainojums

apelsins, 6.novembris 2018, 22:28
Apelsīn! dzīvoju Latvijā un esam, iespējams, pat blakus copējuši dažos ezeros, bet nu tas tā.
Un sāpju arī nav nekādu, ja neskaita, ka rudens klāt, šikās copes laiks šogad strauji iet uz beigām, un ledus vēl tik drīz nebūs.
Bet kaapeec tik ljoti uztraucies par nebuutiskaam lietaam?
Vecim gados vajadzeetu aukleet mazbeernus un te nekaa nerakstiit.
6.novembris 2018, 22:53 | links
 
Nu nevajadzētu tupi augumā lekt,varbūt tiešām vecis ar augstu intelektu un perspektīvē būtu uz priekšu jābīda..? )
Janci,teitan ir vienkārši puiķi salasījušies,tavu intelektu ne visi sapratīs...)
Ja nu vienīgi es, ar kādu jumora izjūtu...:D

Tonis, 6.novembris 2018, 22:41

Ir jau labi, Toni! Visi jau nav tādi, kā tie daži, kuri mazdrusciņ ir pieraduši,ka lielākajai daļai var likt čupas aiz apkakles.
Nu, patrāpījās viens tāds, kam to izdarīt ir grūtāk, tad nu besījās.
Bet tas labi, vismaz parāda uz ko ir spējīgi, to zināt arī ir dažkārt noderīgi.
Jo nekad nevar zināt to, ko tā uzreiz nevar zināt, gadās ka tāda zināšana arī kādreiz noder.
6.novembris 2018, 22:50 | links
 
Janci,bet kādreiz tak visi laikam esam dračījuši...:DD
6.novembris 2018, 22:47 | links
 
Nu nevajadzētu tupi augumā lekt,varbūt tiešām vecis ar augstu intelektu un perspektīvē būtu uz priekšu jābīda..? )
Janci,teitan ir vienkārši puiķi salasījušies,tavu intelektu ne visi sapratīs...)
Ja nu vienīgi es, ar kādu jumora izjūtu...:D
6.novembris 2018, 22:41 | links
 
Mani neapsipīsi! Bushmsns=krumujancis

raihs, 6.novembris 2018, 22:36

Kā gribi, vari nodarboties ar pašapmierināšanos, vai onanismu, jeb kā vēl viņu tur sauc!
6.novembris 2018, 22:38 | links
 
Viss skaidrs, vinjsh dziivo Norveegjijaa, klaida latvietis.
Taapeec taada saape un aizvainojums

apelsins, 6.novembris 2018, 22:28

Apelsīn! dzīvoju Latvijā un esam, iespējams, pat blakus copējuši dažos ezeros, bet nu tas tā.
Un sāpju arī nav nekādu, ja neskaita, ka rudens klāt, šikās copes laiks šogad strauji iet uz beigām, un ledus vēl tik drīz nebūs.
6.novembris 2018, 22:37 | links
 
Mani neapsipīsi! Bushmsns=krumujancis
6.novembris 2018, 22:36 | links
 
Jāsāk ar saknēm- kādēļ, janci, bushmans tika nobanots, a? :)

raihs, 6.novembris 2018, 22:25

Jāsāk ar saknēm- kādēļ, janci, bushmans tika nobanots, a? :)

raihs, 6.novembris 2018, 22:25

Sobakēvič raih! Man ar bushmanu nav pilnīgi nekāda sakara. Nevajag jau aiziet plānprātībā.
6.novembris 2018, 22:32 | links
 
Jāsāk ar saknēm- kādēļ, janci, bushmans tika nobanots, a? :)

raihs, 6.novembris 2018, 22:25

Jāsāk ar saknēm- kādēļ, janci, bushmans tika nobanots, a? :)

raihs, 6.novembris 2018, 22:25

Sobakēvič raih! Man ar bushmanu nav pilnīgi nekāda sakara. Nevajag jau aiziet plānprātībā.
6.novembris 2018, 22:32 | links
 
Atkal neauglīga diršana - bet šoreiz interesanta. Krūmjanci kādas ir tās 5 valodas kurās tev visa ģimene spēj komunicēt .

Bralitis, 6.novembris 2018, 22:12
latviešu, krievu, vācu, angļu, norvēģu, šajās arī gramatiski pareizi raksta, un arī mazdrusciņ spāņu, tur gan''tautas'' valodā. Tā, kā tagad daudzi tautieši prot

krumujancis, 6.novembris 2018, 22:19

Nu re. Ticu . A h..ļi te tāds bardaks ? Nesaprotu.

Bralitis, 6.novembris 2018, 22:22

Atkal neauglīga diršana - bet šoreiz interesanta. Krūmjanci kādas ir tās 5 valodas kurās tev visa ģimene spēj komunicēt .

Bralitis, 6.novembris 2018, 22:12
latviešu, krievu, vācu, angļu, norvēģu, šajās arī gramatiski pareizi raksta, un arī mazdrusciņ spāņu, tur gan''tautas'' valodā. Tā, kā tagad daudzi tautieši prot

krumujancis, 6.novembris 2018, 22:19

Nu re. Ticu . A h..ļi te tāds bardaks ? Nesaprotu.

Bralitis, 6.novembris 2018, 22:22

Kas te ko nesaprast?
Ja komentos var citēt tikai pūķinu un neko vairāk, tad nekas cits neatliek kā tikai zākāties. Tas ir tāpat, kā bērnam, kurš vēl ciparus nepazīst, klausīties algebras formulas. Vajadzīgs ilgs laiks līdz saprašanai.
6.novembris 2018, 22:29 | links
 
Viss skaidrs, vinjsh dziivo Norveegjijaa, klaida latvietis.
Taapeec taada saape un aizvainojums
6.novembris 2018, 22:28 | links
 
Jāsāk ar saknēm- kādēļ, janci, bushmans tika nobanots, a? :)
6.novembris 2018, 22:25 | links
 
Arī uz saules ir plankumi
;)
6.novembris 2018, 22:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager