Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Aha, sākās atpakaļgaita- tipa ko no tāda kā es var prasīt? Nu tad turi muti, pirms apsūdzi kādu krāpšanā! Kā var nesaukt par idiotu cilvēku, kurš nesaprot parastu 2+2? Turklāt vēl brauc augumā par savu stulbumu! Būtu labāk klusējis par lietām, kurās beko nejēdz!
20.maijs 2018, 22:01 | links
 
Ko tu idiņ nesaproti? Visi saprot, virnkāršāk izskaidrot nav iespējsms! Webu taisīju, lai pat tādi kā tu saprastu! Izrādās nē, nesaproti gan!
3g x 28€= 84€ + darbs( parasti 45€)= kopējā cena129€ . Kas tur fak ir nesaprtams? Pasaki, kas ir noslēpts? Kurā vietā? Man pat interesanti palika, jo mana darba pamatprincips ir ne*ist klientus ar apslēptām papildus izmaksām- viss tieši un skaidri paskaidrots! Visi saprot, izņemot šad tad kāda blondīne un plesīgais, kas gan, protams, mani neizbrīna

raihs, 20.maijs 2018, 21:13



Ha ha ha ;) !
Raihs ( un bez idiņiem ) !
A ko Tu nesaproti ? Es dzīvoju laukos , audzinu mazbērnus , turu un attīstu savu naturālo saimniecību , nedzeru ( Tonis apliecinas ) , nezogu uz pabalstiem nedzivoju ! Cik varu palīdzu kaimiņiem , dalos visā kas man izaug par lieku vai ko pats izgatavoju ( pat samaksu neprasot ) !
Vis kas Tev pret mani ir - tikai tas ka es uz dzīvi skatos no cita leņķa ! Un man tiešām dzīvē ir VIS ko var vēlēties !
Un ja tā leņķa dēļ Tev ir tiesības mani saukat par idiotu , stulbeni vai tamlīdzīgi ! Tad man ir tiesības ( Tava biznesa deļ ) Tevi saukt par zagli un krāpnieku !
;) !
20.maijs 2018, 21:43 | links
 
Ko tu idiņ nesaproti? Visi saprot, virnkāršāk izskaidrot nav iespējsms! Webu taisīju, lai pat tādi kā tu saprastu! Izrādās nē, nesaproti gan!
3g x 28€= 84€ + darbs( parasti 45€)= kopējā cena129€ . Kas tur fak ir nesaprtams? Pasaki, kas ir noslēpts? Kurā vietā? Man pat interesanti palika, jo mana darba pamatprincips ir ne*ist klientus ar apslēptām papildus izmaksām- viss tieši un skaidri paskaidrots! Visi saprot, izņemot šad tad kāda blondīne un plesīgais, kas gan, protams, mani neizbrīna
20.maijs 2018, 21:13 | links
 
Katrs savu individuālo darbu novērtē cik grib,cits par gredzena uztaisīšanu paņems 1 eiro,cits 1000 eiro....Un vai tā būs krāpšana??
20.maijs 2018, 21:07 | links
 
Sori ! Nesanāca papļapat ! Kamiņam problēmas ar dārza traktoriņu , nācās pie virpas pastāvēt !
Tā nu kur tad palikām - a pie Raiha aprēķiniem ! ;)
Žēl gan Raihs sava neta lapā esi izstrādājumiem cenas noslepis ( baigais noslēpums ) ! Bet pēc Taviem aprēķiniem tris gramus smags zelta gredzens ap astoņdesmit eiriki plus Tava darba novērtējums !
Tātad cik ? Simts ? Simtpiecdesmit ? Divi simti ?
Nesatraucies uz Vid neskriešu , gribu tikai pārliecināties Tavā godīguma ;) !
20.maijs 2018, 20:42 | links
 
Tas vecais duraks pat nesaprastu 2+2, kāda jēga cipariem aiz komata?
20.maijs 2018, 18:25 | links
 
Protams, noapaļoju
20.maijs 2018, 18:24 | links
 
Nav tik sūdīgi, tagad vismaz zinu kā aprēķina provei cenu. Citādi, bija tumša bilde. :)

mjuniors, 20.maijs 2018, 17:52


Aprēķins par dažiem centiem atšķiras no patiesības. Ne tā Raih?
20.maijs 2018, 18:14 | links
 
Cirks turpinās, vistu ganiņi un kazu slaucēji dārgmetālu sakausējumu zinībās vēlas pamacīt juvelierus! Tas jau vēl rēcīgāk kā Siguldas betmena varoņstāsti :)

Juris_O, 20.maijs 2018, 16:27


Nevis Betmena bet Supermena. Betmens cēlies no sikspārņa - viņam maz kroku smadzenēs bet Supermenis dabūja ar kosmosa akmeni pa pieri - jau piedzimstot bij gudrs. Paskaties uz manu profila bildi un savējo . Man pieder visa pasaule bet tavs mūlis uzreiz par tevi visu pasaka.
20.maijs 2018, 18:11 | links
 
Malacis plēsīgais! Sākam:) Proves 575 nav, un nav pat cccp laikā:)
Tīrs zelts pašreiz maksā ap 37€ gramā. 37:999x 585= 21,66€+21%=26,2€
Un? Tālāk? Kas ir? Kur ir krāpšana,a, vecais draņķi? Tu taču nejēdz vispār , par ko runā! Tāpat kā nesajēgsi, ko es vispār rēķināju!

raihs, 20.maijs 2018, 17:16
20.maijs 2018, 18:09 | links
 
Nē nu lohi kas lohi tērēt savu svētdienas laiku izklaidējot to veco pamuļķi, kuram to tik vajag lai kāds atbild troļļošanai.

Sulla, 20.maijs 2018, 17:38


Vasarsvētki šodien, strādāt tjipa grēks.
20.maijs 2018, 17:56 | links
 
Nav tik sūdīgi, tagad vismaz zinu kā aprēķina provei cenu. Citādi, bija tumša bilde. :)
20.maijs 2018, 17:52 | links
 
Sulla [20.05.18]: Nē nu lohi kas lohi tērēt savu svētdienas laiku izklaidējot to veco pamuļķi, kuram to tik vajag lai kāds atbild troļļošanai.
Piekrītu, es tiešām esmu lohs. Diskutēt ar plēsīgo, vai ar luteru- sevi necienīt... Bet tāda nu tā šodiena man iegriezusies...
20.maijs 2018, 17:48 | links
 
Sulla [20.05.18]: Nē nu lohi kas lohi tērēt savu svētdienas laiku izklaidējot to veco pamuļķi, kuram to tik vajag lai kāds atbild troļļošanai.
Sulla, izbeidz, man ir ļoti interesanti. Plēsīgajam noteikti ir patīkami, ka viss grozās ap viņu. Un nemaz jau viņš tik slikts nav. Nav tik augkgstprātīgks kā Raihs..
Aiztecēšu pēc kāda vīna!
20.maijs 2018, 17:46 | links
 
Nē nu lohi kas lohi tērēt savu svētdienas laiku izklaidējot to veco pamuļķi, kuram to tik vajag lai kāds atbild troļļošanai.
20.maijs 2018, 17:38 | links
 
jebkura tēma par ko plēsigais runā,ir viņam pašam nesaprotama:DDD
Nofilmē to savu bronzas meiseli un parādi kā ar viņu var parcirst kaut kaut ko cietāku par alumīniju:DDD
20.maijs 2018, 17:29 | links
 
Malacis plēsīgais! Sākam:) Proves 575 nav, un nav pat cccp laikā:)
Tīrs zelts pašreiz maksā ap 37€ gramā. 37:999x 585= 21,66€+21%=26,2€
Un? Tālāk? Kas ir? Kur ir krāpšana,a, vecais draņķi? Tu taču nejēdz vispār , par ko runā! Tāpat kā nesajēgsi, ko es vispār rēķināju!
20.maijs 2018, 17:16 | links
 
Cilvēku krāpšanai? Paskaidro precīzāk!

raihs, 20.maijs 2018, 16:55


Precīzāk ? ;)
Precīzāk !
Bet Tu tiešām to vēlies ? ;)
Zelta gredzens 575 prove ! ! ! ! ! !
;) !
Varbūt Tev arī Mendeļejeva tabulu no galvas nolasīt , jeb pajautāt cik maksa pasaules tirgu kg zelts 999 un cik maksā kg zelta bronza 575 ?
20.maijs 2018, 17:06 | links
 
Plēsīgais, laiks kazas slaukt. Nedrīkst tev tik ilgi sēdēt pie kompja.. Šis nav domraksts, kur jāgvelž gvelžanas pēc, it sevišķi specifiskas lietas. Izklausās diezgan muļķīgi, kārtejo reizi..

mjuniors, 20.maijs 2018, 16:40


Mjunior , paldies par rūpēm ! ;)

( Kaut kā dikti es Tev esmu iepaticies - nezini kāpēc ? ) ! ;)

Kazam sadzimuši kazlēni , šobrīd ar slaukšanu nav problēmu ! Un galu galā svētdiena , dievs nemil kad nabagi trako ! Itsevisķi svētdienās !

Raiha nolamašana neskaitās ! ;)
20.maijs 2018, 16:56 | links
 
Cilvēku krāpšanai? Paskaidro precīzāk!
20.maijs 2018, 16:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager