Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
krūmu janka ko tad akmens tādu nepareizu tur ir uzrakstījis???Jeb tu kā docenst izlasi tik virsrakstus,jeb kā plesīgais kas vispār neko nesaprot no rakstītā??
9.maijs 2018, 22:12 | links
 
Beidziet ķēzīties. Senčiem bij smags liktenis.
9.maijs 2018, 22:08 | links
 
da nē, krūmu trollis nejēdz, viņš prot tikai šļakstīt nespējīgus lāstus, zāģēt dabas draugus kopā ar maliķiem, izmantojot savu anonimitāti, un nekādi nespēj paveikt ko sava tēva cienīgu. kurzemē stiprs vējš, rotori griežas.

Akmens_Viesis, 9.maijs 2018, 21:54

Aizver muti - ja nav ko citu teikt. Būtu pats izdzīvojis to elli, te tukši nevāvuļotu. Ceru, ka tad pietiktu prāta.
9.maijs 2018, 21:58 | links
 
da nē, krūmu trollis nejēdz, viņš prot tikai šļakstīt nespējīgus lāstus, zāģēt dabas draugus kopā ar maliķiem, izmantojot savu anonimitāti, un nekādi nespēj paveikt ko sava tēva cienīgu. kurzemē stiprs vējš, rotori griežas.
9.maijs 2018, 21:54 | links
 
Nu un Krūmjanci ka bij? Mans vecaistēvs arbij. Cits bij krievu pusē -cits friču. Karš tā sasipa dzīves ka tagad vēl tās rētas asiņo abām pusēm.

Bralitis, 9.maijs 2018, 21:48

Nu un Krūmjanci ka bij? Mans vecaistēvs arbij. Cits bij krievu pusē -cits friču. Karš tā sasipa dzīves ka tagad vēl tās rētas asiņo abām pusēm.

Bralitis, 9.maijs 2018, 21:48

Manējais bija vācu pusē, jo tika iesaukts, ''brīvprātīgi''!
9.maijs 2018, 21:54 | links
 
Nu un Krūmjanci ka bij? Mans vecaistēvs arbij. Cits bij krievu pusē -cits friču. Karš tā sasipa dzīves ka tagad vēl tās rētas asiņo abām pusēm.
9.maijs 2018, 21:48 | links
 
Domā Skutān .

Bralitis, 9.maijs 2018, 21:32


Pareizi teikts, žēl ka pārdaugavas " falla" pielūdzēji to nezin..., ka esot jādomā...:(
9.maijs 2018, 21:37 | links
 
Kas lasa feisītī, man šodien bija iecerēta tāda runa.
Netiku, bet nu labi. Vienreiz mūžā to paveikt vajadžetu katram - nostāties priekšā sanākušajiem cilvēkiem un pamēģināt ko pateikt. Tekstu izliku, lai neaiziet doma postā.

https://www.facebook.com/andris.akmentins.5/posts/1933574253319683

Akmens_Viesis, 9.maijs 2018, 15:36

Nestādos priekšā ko nopietnu tāds viesis var pateikt tiem cilvēkiem, kuri bija tajā Kurzemes katlā.
Tajā skaitā arī mans tēvs. Un šitais liks viņam savā kapā grozīties, lai mēle nokalst par sacīto.
9.maijs 2018, 21:34 | links
 
Domā Skutān .
9.maijs 2018, 21:32 | links
 
Kas lasa feisītī, man šodien bija iecerēta tāda runa.
Netiku, bet nu labi. Vienreiz mūžā to paveikt vajadžetu katram - nostāties priekšā sanākušajiem cilvēkiem un pamēģināt ko pateikt. Tekstu izliku, lai neaiziet doma postā.

https://www.facebook.com/andris.akmentins.5/posts/1933574253319683

Akmens_Viesis, 9.maijs 2018, 15:36

Savukārt Teodors sēdēja blakus friču un Latviešu draugiem ar leģionāra uzšuvēm un tik blieza no ložmetēja. Vienu brīdi atteicās šaut jo redz ka ar kokiem skrien aurodams bars virsū . Tad atsāka šaut jo bija absolūtā bezcerība ,ielenkums un laikam saprata ka tās ir beigas . Vēlāk kad beidzās lodes -ierakumus ieņēma ,pamatīgi dabūja pa muti un knapi dzīvi klupdami rāpās pār līķu kaudzēm .. No Sibīrijas atgriezās pēc 20 gadiem. Tā mans tēvs savu tēvu pirmo reizi ieraudzīja kad viņam bij 19 gadi. Divi ļoti līdzīgi divu Latviešu puiku likteņi kurus izpostīja karš.

Bralitis, 9.maijs 2018, 21:05


Un? Ko gribēji patekt biedri ?
9.maijs 2018, 21:28 | links
 
bij jau gadījumi kad brālis pret brāli karoja pretējos ierakumos
9.maijs 2018, 21:22 | links
 
Kas lasa feisītī, man šodien bija iecerēta tāda runa.
Netiku, bet nu labi. Vienreiz mūžā to paveikt vajadžetu katram - nostāties priekšā sanākušajiem cilvēkiem un pamēģināt ko pateikt. Tekstu izliku, lai neaiziet doma postā.

https://www.facebook.com/andris.akmentins.5/posts/1933574253319683

Akmens_Viesis, 9.maijs 2018, 15:36


Savukārt Teodors sēdēja blakus friču un Latviešu draugiem ar leģionāra uzšuvēm un tik blieza no ložmetēja. Vienu brīdi atteicās šaut jo redz ka ar kokiem skrien aurodams bars virsū . Tad atsāka šaut jo bija absolūtā bezcerība ,ielenkums un laikam saprata ka tās ir beigas . Vēlāk kad beidzās lodes -ierakumus ieņēma ,pamatīgi dabūja pa muti un knapi dzīvi klupdami rāpās pār līķu kaudzēm .. No Sibīrijas atgriezās pēc 20 gadiem. Tā mans tēvs savu tēvu pirmo reizi ieraudzīja kad viņam bij 19 gadi. Divi ļoti līdzīgi divu Latviešu puiku likteņi kurus izpostīja karš.
9.maijs 2018, 21:05 | links
 
Ieteiktu, labi, pārbaudīti ne vienā vien cīņā...:)

skutans, 9.maijs 2018, 19:44

nu Decoy jau nevar būt sūdīgi āķi:)
9.maijs 2018, 20:10 | links
 

Ieteiktu, labi, pārbaudīti ne vienā vien cīņā...:)
9.maijs 2018, 19:44 | links
 
Vaļas brīžiem ko iesmeķēt :)
9.maijs 2018, 19:19 | links
 
Kas lasa feisītī, man šodien bija iecerēta tāda runa.
Netiku, bet nu labi. Vienreiz mūžā to paveikt vajadžetu katram - nostāties priekšā sanākušajiem cilvēkiem un pamēģināt ko pateikt. Tekstu izliku, lai neaiziet doma postā.

https://www.facebook.com/andris.akmentins.5/posts/1933574253319683
9.maijs 2018, 15:36 | links
 
Lai jau bik pavemstās, laikapstāklis tam atbilstošs .Visvairāk mani uzjautrina tā pazīšanās zīme, - koloradņika lente, šos cilvēkus sastopot uz ielas, parasti cenšos neuzkrītoši nopētīt un just līdz ,kas ar to cilvēciņu ir noticis, kāpēc Dievs tevi ir tā apdalījis...?:(
9.maijs 2018, 15:32 | links
 
Piekrītu, ka bišķi asimetriska (pašvaldības?) policijas rīcība, ja salīdzina piemēram ar 16. martu.

Ja kontrdemonstrācijas neaiztiek, tad neaiztiek, ja aiztiek, tad aiztiek visus... savulaik vienam otram antifašistam cietumnieka "pidžama" jau bija mugurā ...
9.maijs 2018, 15:15 | links
 
Bet tie ar plakātiem par valodas nezināšanu, manuprāt, tik pat stulba rīcība kā tie svinētāji. Tā ir provokācija nevietā.

mjuniors, 9.maijs 2018, 14:23


Šajā sakarā varu atsaukties uz krumjanča pantiņu.

Umpapā-umpapā,
Stāvu un smejos,
Pie mana loga
Atkal kretīni dejo !:)

Za pabedu! NaBerļin !
9.maijs 2018, 15:02 | links
 
Patiesība nav provokācija. Kam patiesība kož acīs tas arī sevi nodod.
9.maijs 2018, 14:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager