Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Hm, izskatās Jāņiem vardiņsvetki izpaliks !
Raiham jau prieks , pāris dienas varēs vairāk uz saviem darbiniekiem bļaut ! ;)
4.maijs 2018, 13:12 | links
 
Koks ir viienkāršs.Piedāvāja izvēlēties burkānu vai ar rungu pa muguru .Citu variantu nav...
Vēl krievs ar ķīnieti piezemēties piepalīdzēja.
Trumpis savu panāks,džeks ar aknām un ķērienu.Ar Putjiku vēl šnabi iedzers,lai tik ķīnieti pie sienas piespiestu.Arī krieviņam pa vidu ir izdevīgi mētāties...
4.maijs 2018, 13:00 | links
 
Diez kādu koku tie amīši kimčeninam pakaļā iebāzuši? Palicis mīksts kā pelmenis.. tramps ari karaspēku Dienvidkorejā samazina
4.maijs 2018, 12:49 | links
 
Nu tā 'tavējie' musoņi to tautu arī nodzirda.
Teritorija tak jāattīra...
4.maijs 2018, 12:20 | links
 

"Ģinenes piedāvājums" krievu stilā!:) Paša fočēts pilsētiņā ar skanīgu nosaukumu Kandalakša
4.maijs 2018, 12:00 | links
 
Kādreiz tev arī bračka bija tevis iedomātā topa līderos,tagadiņ jau sākat sadziedāties...)
Nekas taj dzīvītē nestāv uz vietas ,viss plūst un mainās...
Necenties gan citus regulāri apdirst,tas pašam nāks par labu.Vismaz pats ar saviem sūdiem nenosmērēsies...
4.maijs 2018, 11:19 | links
 
Jaņčuk,necenties ,man tavi apdirsieni nepielīp...
4.maijs 2018, 11:10 | links
 
Krieviem ir tāds teiciens "Свято место не пустует". Te tāpat- mūžīgi kāds rāpjas idiotu topa virsotnē- plesigo nomaina docents, docentu nomaina martinsSi, tagad tonis par visām varītēm grib kļūt par sadaļas idiotu topa līderi... Un neko, jāatzīst, sanāk viņam tīri labi ...
4.maijs 2018, 11:01 | links
 
Bruņčik,nesagaidīsi...:D
Kaulainā šiverē,bet viņa ir bezspēcīga kamēr tu turies taj pretī.Vismaz pirms laika nepaņems,ja kads taj nepalīdzēs...
Man nupat nesen mammucis aizsaulē aizgāja,turējās stingri,bet dakteri slimnīcā palīdzēja aiziet....
Mūsu valstij bezspēcīgi pensionāri nav vajadzīgi....(
4.maijs 2018, 10:43 | links
 
Tere!
Neviltots prieks-Antons pamodies!
Šai vecumā jāpriecājas par katru Saules lēktu,jo “Kaulainā” ar izkapti šiverē pa mūsu pozīcijām!
4.maijs 2018, 10:23 | links
 
Morgen.
Te svētku noskaņai interesantas pārdomas par garīgām lietiņām no sērijas "raihveidīgiem neskatīties"....
https://youtu.be/TAK1CWl4RBE?t=1235
4.maijs 2018, 09:45 | links
 
plēsīgais tāds spečuks ka prieks,bet nav redzējis kadas līdakas izskatas pēc narsta,viņas vienos ievainojumos ir.Tur jau būtu jābut pamatīgai asiņu smakai un nārstam jabeidzas:DDD

uldens2, 4.maijs 2018, 09:04


Un kas pats esi ?
Man vēl ir svarīgi likt zivis mierā nārsta laikā ! Un pilnīgi pajāt vai barojas vai nē !
Tev šķiet tāpat kā AV - vis pilnīgi otradies ?
4.maijs 2018, 09:32 | links
 
plesigais [12m]: dakterp [5m]: dakterp [6m]: dakterp [2m]: 2 pidari tagad dodas zemuudens celjojumaa ar harpuunu pa manaam liinju copes vietaam.
Ko man tagad buut dariit. Tumsaa dirsties jeb zvaniit spektoriem

apelsins, 3.maijs 2018, 23:03
Dinamīts...Blad, es viens, bet ir 2 l benziina kannaa
Ja straume ir, derēs. Rīkojies Ģirt! :-)

apelsins, 3.maijs 2018, 23:07BET MAN TUR COPENE 1 STAAV VEEL. IESHU PAKALJ. VOT lasharas

apelsins, 3.maijs 2018, 23:12

Tak velc ārā.
Un vispār, nekkuj vienam braukt vienam! Zvans draugam, tada opcija arī eksistē. :)Ieshu pidrilkinus ar lukturi pabiedeet.

apelsins, 3.maijs 2018, 23:18
Zvani pašiniekiem , Venta ar harpuņčiku nedrīkst un vēl tumsā ! Tikai zvani caur 112 , saruna tiek ierakstita un kādam jado atskaites ! ;)Jugla. Pisies dirst drusku iedarbojaas

apelsins, 3.maijs 2018, 23:35

Bļaviens zvani ! Viņiem ir baigie noteikumi ! Jabut pludiņiem un krastā izliktam bridinajuma zīmēm !

plesigais, 3.maijs 2018, 23:39

Šitos šavejus vajadzētu ka sugu likvidēt !

plesigais, 3.maijs 2018, 23:40Kapēc,viņi jau nu nekādu lielo skādi nonodara zivju kvantumam.
Tik cik man pašam ir žēl to sašauto zivi ka viņa mokās,tas gan nav forši

uldens2, 3.maijs 2018, 23:42

Ulden 2 kāpēc es cepos par ķer un atlaid , kāpēc nedrikst nārsta laika traucēt !
Ta vienkārša iemesla pēc ! Ja nārsta vietā aizķersi zivi ( līdaku ) un viņa sāks asiņot , pārējās vienkārši tur vairs nenarstos !
Kads sex ja tur pat blakus kads ēd tavu partneri vai līdzīgo !
Palasi literaturu un pētījumus , cik lielā udens massa zivs sajut asins smaku un kas notiek ja asins pieder sugas masai !

plesigais, 4.maijs 2018, 00:02


Nu nez. Atklāšanā kādas 12līdakas no 19 bija ar lielākām, mazākām asiņainām brūcēm uz vēdera, sāniem. Domāju no nārsta cīņām. 3 ko paturējām, bij' veiksmīgi iznārstojušas. Vispār domāju, ka par to asiņošanu un atlaišanu tās runas ir krietni pārspīlētas. Protams , ja pusi žaunas izrauj, tad diezvai būs dzīvotājas
4.maijs 2018, 09:32 | links
 
Īsti nesapratu kāpēc jūs uzbraucāt Plēsīgajam. Visu rūpīgi izlasīju un neatradu iemeslu. Izklausaties daudz tupāki par viņu. Viņš tikai pateica ka ja ievaino līdaku ,viņa asiņo un tajā vietā citas līdakas negribot nārstot. Tādu versiju esmu dzirdējis. Cik tur patiesības nezinu. Fakts viens- nārsta laikā nevajag aiztikt zivi. Un esiet pieklājīgāki un lasiet nevis tēlojiet gudriniekus un uzreiz apdiršat. Klauni ibio. Es piem neesmu no CR kompānijas. Mazās atlaižu,lielās ņemu un ēdu .
4.maijs 2018, 09:19 | links
 
Tik kādu aptirst, iboihtologi :DDD
4.maijs 2018, 09:09 | links
 
plēsīgais tāds spečuks ka prieks,bet nav redzējis kadas līdakas izskatas pēc narsta,viņas vienos ievainojumos ir.Tur jau būtu jābut pamatīgai asiņu smakai un nārstam jabeidzas:DDD
4.maijs 2018, 09:04 | links
 
Plēsīgais nav pamanījis ne to, ka gandrīz 100% ķer un atlaid respektē līdaku nārstu. Atšķirībā no dažādiem lauku onkuļiem. Ka tik pagānīties.
--------------------------------

Grūtniecības uzsūkšanās akadēmiķis AV un mirušo grozītājs ir atkal klāt!
Kur tad bez viņa viedajiem padomiem?
Ja par C&R, tad iesaku rūpīgi pavērties uz to asiņaino līdakas bildi ziņās publicētajā slavinājumā, un pakomentēt copmaņa attieksmi pret šo zivi, salīdzinot ar C&R karpu gadījumā.
Vismaz kas lietderīgs būs padarīts, ja tikai būs spējīgs šo sadismu pamanīt.
4.maijs 2018, 08:28 | links
 
beidziet to palagu kopēšanu, nevar vairs īsti atrast kurš lielāks lohs, un plēsīgais- tas nav kompliments.

usis, 4.maijs 2018, 00:14

Man prieks , ka nav komplimets !
Nesmu jaunkundze !
Bet ja mans " palags " kādam iekož actiņas un liek padomāt ! Bija vērts rakstīt !
Atvaino ja ko esmu parpratis ! ;)
4.maijs 2018, 07:50 | links
 
ļoti žēl apelsīns. bet nebiju vakar braucējs nekur.

mjā... te gan var izlasīt interesantas lietas, sevišķi par līdaku partneriem kas vairs nenārstojot, sajūtot sugas māsu asins smaržu.
Es minēšu -= Brāļi Strugacki?

Plēsīgais nav pamanījis ne to, ka gandrīz 100% ķer un atlaid respektē līdaku nārstu. Atšķirībā no dažādiem lauku onkuļiem. Ka tik pagānīties.

Ka līdaku mammai pēc nārsta arī līdaku paps der uz kārā zoba, ja nav pārāk liels un ir pārāk lēns, tas kā iet kopā?

Akmens_Viesis, 4.maijs 2018, 05:38


Plesigais ir pamanījis ka ķer un atlaid respektē līdaku nārstu daļēji ! Un gaļinieki nerespektē vispār !
Plesigais ir pamanijis ka noķerot normālu ( izmera ) asari un asiņainu atlaižot cope pārtrūkst !
Bet nesmu pamanījis ka normalas lidakas nārsts beigtos ar kanibālisma aktu !
P/S
Nav brīnums ka valstī ir bardaks un katastrofāls stāvoklis , plusa necieņa un nicinājums pret sabiedriskajiem !
Varbūt pārstāj lietot sliktas kvalitātes alko un sac dzerstišanas vietā apgūt kautkadu info kas saistīta ar zivīm un ūdeņiem !
4.maijs 2018, 07:40 | links
 
ļoti žēl apelsīns. bet nebiju vakar braucējs nekur.

mjā... te gan var izlasīt interesantas lietas, sevišķi par līdaku partneriem kas vairs nenārstojot, sajūtot sugas māsu asins smaržu.
Es minēšu -= Brāļi Strugacki?

Plēsīgais nav pamanījis ne to, ka gandrīz 100% ķer un atlaid respektē līdaku nārstu. Atšķirībā no dažādiem lauku onkuļiem. Ka tik pagānīties.

Ka līdaku mammai pēc nārsta arī līdaku paps der uz kārā zoba, ja nav pārāk liels un ir pārāk lēns, tas kā iet kopā?
4.maijs 2018, 05:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager