Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kamēr es pa SWE,Skatos jums te jautri iet,man vēl 20 lapas jāizlasa..
Malači ! :)
27.aprīlis 2018, 08:54 | links
 
Nu re, Martins varētu būt tas pa labi. Pa kreisi vairāk Brālīti atgādina, bet kā Sulla tur tika bildēt, vispār nav izskaidrojams.
27.aprīlis 2018, 08:43 | links
 

Šitos vismaz atceraties? Dievojās ka regulāri braucot vēdzelēs ar jums.
27.aprīlis 2018, 01:54 | links
 
Brālīt, nē, es par Lielupes mazo salu runāju, jāņaraga sēklis. Kuru putrinieki ekskavatoristi pēc tam samaitāja ar barības spaiņiem.
Tur sala maziņa, kur es šāvu mazas barības bumbiņas pāri, cerībā, ka Radio2 dzīvais tulkojums apklusīs.

Klau,,, bet ja jau tas Martin uzstāj, tad atceros, ka bija viems brauciens uz Gauju pie Virešiem vēdzelēs, kur atkal debilajā filantropijā paņēmām it kā normālus cilvēkus līdz... atceries, bija viens tāds novēmies, kurš turp vēl kaut kā aizlīda līdz apaļajam galdam.... kur vēl Čalītis sāka vēdzeļu vietā spontāni sāka vilkt pusotrinieces foreles, a kāpēc, da tāpat vien, jo viņam aura tāda... bet atpakaļ pār gājēju tiltiņu visi savā gaitā vairs netika. To džeku es sejā toč neatceros, jo tā seja bija dubļos. No otras puses, kāda starpība, tas pats cements.

A tu neatceries, jo biji skaidrā kā parasti. Tad viss sakrīt.
27.aprīlis 2018, 01:15 | links
 
Labs. :D
27.aprīlis 2018, 00:24 | links
 
tests atmiņai bračku, bet vai atceries cik reizes ar mani pie upes nakti esi pavadījis?

usis, 26.aprīlis 2018, 23:53


Eh romantiķi.. pirmā nakts jau tā neaizmirstamā esot.
27.aprīlis 2018, 00:19 | links
 
Kā Urla teica -biju pālī - neko neatceros.
27.aprīlis 2018, 00:08 | links
 
Un ar mani?
27.aprīlis 2018, 00:03 | links
 
Bralitis [26.04.18]: Bralit,Izklausās jau ka tevi,viņš vienkārši ķer uz muļķi.

vienkars, 26.aprīlis 2018, 21:47

Protams . Jo es jau nobijos ka vecs palieku un sāku aizmirst ar ko copēju .
tests atmiņai bračku, bet vai atceries cik reizes ar mani pie upes nakti esi pavadījis?
26.aprīlis 2018, 23:53 | links
 
Bralit,Izklausās jau ka tevi,viņš vienkārši ķer uz muļķi.

vienkars, 26.aprīlis 2018, 21:47


Protams . Jo es jau nobijos ka vecs palieku un sāku aizmirst ar ko copēju .
26.aprīlis 2018, 22:03 | links
 
Bralit,Izklausās jau ka tevi,viņš vienkārši ķer uz muļķi.
26.aprīlis 2018, 21:47 | links
 
Man tev bračiņ nekas nav jāpierāda. Ja neatceries, tad neatceries. Vajag biezpienu vairāk ēst.

Galvenais, ka es visu atceros un man ar to pilnībā pietiek. :)
26.aprīlis 2018, 21:26 | links
 
Konkrēti lūdzu. Ja kas es nedzeru tā ka apreibstu jau gadus 15 . Pirms 15 gadiem stroikas vēl nebij. Ne es ne Akm tevi nezinam . Konkrēti neatbildēji tātad vienkārš dirsējs . Tagad katrs tavu mūli ir redzējios un zinās ka ar tādu aunu copēt nedrīkst braukt.

Bralitis, 26.aprīlis 2018, 21:00

Tur jau tā lieta, ka šitādi glumi midžeti ir pilna pasaule. Kamēr runā aci pret aci, ir baigais pozitīvais, smaidīgais copmanīts.

A internetā aiz monitora pārvēršas par visīstāko mēsla gabalu. :(
26.aprīlis 2018, 21:13 | links
 
Konkrēti lūdzu. Ja kas es nedzeru tā ka apreibstu jau gadus 15 . Pirms 15 gadiem stroikas vēl nebij. Ne es ne Akm tevi nezinam . Konkrēti neatbildēji tātad vienkārš dirsējs . Tagad katrs tavu mūli ir redzējios un zinās ka ar tādu aunu copēt nedrīkst braukt.
26.aprīlis 2018, 21:00 | links
 
Es jau teicu. Dzert mazāk vajag. Tad nebūs problēmas sejas atcerēties, kur nu vēl notikumus.
26.aprīlis 2018, 20:52 | links
 
Esmu ar simtiem copējis bet tādu kā tevi noteikti būtu aizmirsis . Un tā arī ir noticis. Kas tie bij par copmaņiem ,uz kuru vietu bijām ,uz kādām zivīm ,ar kādu autiņu ? Kad?
26.aprīlis 2018, 20:50 | links
 
Nesatraucies, pienāks arī tava kārta anonīmais daiļdirsēj ;)
26.aprīlis 2018, 20:42 | links
 
Tur jau tā lieta, ka šitādi glumi midžeti ir pilna pasaule. Kamēr runā aci pret aci, ir baigais pozitīvais, smaidīgais copmanīts.

A internetā aiz monitora pārvēršas par visīstāko mēsla gabalu. :(

MartinsSi, 26.aprīlis 2018, 20:40

Teicam paškritika!
26.aprīlis 2018, 20:41 | links
 
Tur jau tā lieta, ka šitādi glumi midžeti ir pilna pasaule. Kamēr runā aci pret aci, ir baigais pozitīvais, smaidīgais copmanīts.

A internetā aiz monitora pārvēršas par visīstāko mēsla gabalu. :(
26.aprīlis 2018, 20:40 | links
 
bračka sūdiga tamiņa liecina pa smadzeņu bojājumiem:D
26.aprīlis 2018, 20:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager