Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Bralitis [19.04.18]: Cilvēki nepatīk,dieva nav,viskijs vairāk par bērzu sulu garšo .... labi ka cope patīk - tas vienīgais vismaz +
Tas, ka neesmu ticīgs, kā reiz ir normāli. Nenormāli ir tas, ka pieauguši veči trīs dienas vāvuļo par salaveci debesīs.
Tas, ka dzeru, ar kā reiz ir normāli! Nenormāli ir tas, ka tev širmis brūk no 100g! Es noteikti ietu pie daktera! Un nevajag jaukt kaimiņjankas dzeršanu ar manu! Dzērieni, kuri ir turēti dedzinātās ozolkoka mucās 10-15 gadus, tā ir māksla, nevis alkohols!
Cilvēki nepatīk? Paskaties apkārt- kam patikt? ComQQn! Man pilnībā pietiek, ka sievu, bērnus un pāris copesbiedrus pieciešu:)
19.aprīlis 2018, 20:45 | links
 
Kozla kozļit,ņe greh.
Ja ņe stukač no formu doklada znaju.
Lūk no kurienes te dažiem ir izkropļota izpratne par šādām darbībām.
19.aprīlis 2018, 20:02 | links
 
šajā variantā ta nav stučīšana,bet sūdu aizvākšana lai nesmird
19.aprīlis 2018, 18:21 | links
 
Remarka par stučīšanu. Atceros, pirms gadiņiem desmit, padsmit intervēju advokātu Aināru Plataci (to, kurš vēlāk mistiski pazuda ar galiem). Toreiz viens no viņa biroja advokātiem bija pieteicies konkursā uz galveno Knābi.
Prasīju - ko tu, Ainār, darītu, ja pēkšņi kļūtu par KNAB priekšnieku?
Viņš teica - pirmais- es panāktu, ka ziņotājiem tiek maksātas krietnas atlīdzības. Piemēram, priekšnieķelis nozog no valsts simts štukas, padotais par to noziņo un saņem daļiņu no nospertā. Procentus desmit, vairāk vai mazāk, par šo tēmu varētu diskutēt.
Brālīt, vai šāda veida stučīšana arī nebūtu atbalstāma?
Domāju, ka šādā variantā vismaz puse no nospertā tiktu atlikta atpakaļ valsts kasē un vainīgie sēdētu čokā. A tagad nekā, viens vienīgs čušš. Neesmu dzirdējis ne par vienu augsta līmeņa ierēdni, kuru būtu ielomījis kāds apakšnieks. Bet apakšnieki lielākoties zin gandrīz visu.
19.aprīlis 2018, 18:00 | links
 
Latviskas rotaslietas jau ir vērtība, to dēļ varam arī ne tikai svinēt Jāņu dienu bet arī skaitīt Jāņreizi :)) Tie smukie gredzeni Latvijas zemītē gulēs tūkstošiem gadu, nākotnes arheologiem būs ko kašāt laukā, brīnīties, jūsmot. Minhauzena zvīņkaši sarūsēs un sadrups, mani bilži ar aizies nebūtībā, papīrs satrupēs, mūsdienu datu glabātāji visdrīzāk būs nelasāmi jau pēc 100 gadiem.

Sulla, 19.aprīlis 2018, 17:06


Pat nav ko teikt . Raihs tūlīt pārplīsīs no tādām uzslavām.
19.aprīlis 2018, 17:39 | links
 
Latviskas rotaslietas jau ir vērtība, to dēļ varam arī ne tikai svinēt Jāņu dienu bet arī skaitīt Jāņreizi :)) Tie smukie gredzeni Latvijas zemītē gulēs tūkstošiem gadu, nākotnes arheologiem būs ko kašāt laukā, brīnīties, jūsmot. Minhauzena zvīņkaši sarūsēs un sadrups, mani bilži ar aizies nebūtībā, papīrs satrupēs, mūsdienu datu glabātāji visdrīzāk būs nelasāmi jau pēc 100 gadiem.
19.aprīlis 2018, 17:06 | links
 
Piekrītu mjunioram par docentu. Pēc viņa nobanošanas te daudz sakarīgākas sarunas un normāli cilvēki parādījušies vai atgriezušies.

raihs, 19.aprīlis 2018, 16:30

Gribi teikt ka esi normāls ?

Bralitis, 19.aprīlis 2018, 16:50


Cilvēki nepatīk,dieva nav,viskijs vairāk par bērzu sulu garšo .... labi ka cope patīk - tas vienīgais vismaz +
19.aprīlis 2018, 17:00 | links
 
Piekrītu mjunioram par docentu. Pēc viņa nobanošanas te daudz sakarīgākas sarunas un normāli cilvēki parādījušies vai atgriezušies.

raihs, 19.aprīlis 2018, 16:30


Gribi teikt ka esi normāls ?
19.aprīlis 2018, 16:50 | links
 
Bralit kaut ko tik debilu no tevis nebiju gaidijis. Plesigajam kaut kas tads piestav.

mjuniors, 19.aprīlis 2018, 15:15


Nu , nu !

Tādas spēlītes var spēlēt abās puses ! ;)

Pareizi Bralitis saka sudzambibeles nepatīk nevienam ! ;)
19.aprīlis 2018, 16:44 | links
 
Piekrītu mjunioram par docentu. Pēc viņa nobanošanas te daudz sakarīgākas sarunas un normāli cilvēki parādījušies vai atgriezušies.
19.aprīlis 2018, 16:30 | links
 
Bralitis [19.04.18]: Ko , man Apelsīn tev aplaudēt vai ? Tu ar esi pie prāta nācis - vairs neuzvedies kā no ķēdes norāvies tīnis . Gadi,gadi .....
nu lai Perkonjteevs muus sargaa!
19.aprīlis 2018, 15:56 | links
 
Ko , man Apelsīn tev aplaudēt vai ? Tu ar esi pie prāta nācis - vairs neuzvedies kā no ķēdes norāvies tīnis . Gadi,gadi .....
19.aprīlis 2018, 15:53 | links
 
mjuniors [19.04.18]: Bralit kaut ko tik debilu no tevis nebiju gaidijis. Plesigajam kaut kas tads piestav.
Man akal Braaliitis ir saacis patikt kaa paarstaaja skatiit krievu kanaalus!
Taads jautriitis, it kaa pljaapuudeni buutu viegli ienjeemis. Nu fein zoons
19.aprīlis 2018, 15:38 | links
 
Nus pie psihiatra uzreiz nav jāskrien, sēras pāries un arī saasinātās vīzijas un sajūtas, kādas parasti ir pēc tuva drauga aiziešanas. Mēs redzam to un tulkojam zīmes un sakarības kā paši vēlamies, kā mums ir ērtāk. Ja ļoti vēlas tad nav grūti ieraudzīt pat to kā nav. Piemēram ir neskaitāmi gadījumi kad reliģioziem fanātiķiem sāk asiņot brūces pašas no sevis (stigmas). Tiesa ar dievu tur saiknes nav, jo tāpat arī ir viltus grūtniecība sievietēm.

Sulla, 19.aprīlis 2018, 15:26


Laikam jau tev taisnība. 11 gadi beznosacījuma mīlestība un uzticība atstāj stipru nospiedumu. Viņš man bij riktīgs ķepa uz sirds :)
19.aprīlis 2018, 15:37 | links
 
Ja runajam un izmantojot vardu stucisana. Es pat ieviestu naudas atalgoju par informacijas pienesanu. Interesanti, kas uzpeldetu par braliti.. :)

mjuniors, 19.aprīlis 2018, 15:20


Maigi pateikšu.Sūdzēties nav labi.Ar risināmām problēmām jātiek pašam galā . To es saviem bērniem ar mācu. Ir bezcerīgi gadījumi kā mans kaimiņš piem. Vairāku gadu garumā mēgināju tikt galā ,tagad pat nerunāju - zvans pašvaldības policijai lai savāc un ļauj gulēt. Tā ir neatrisināma situācija .Bet situācija ar Docentu ir vēl labojama. Jau tika iesperts pa viņa sāpīgo punktu un ir miers . Vismaz ir bišku labojies -pieklājīgāks palicis.
19.aprīlis 2018, 15:30 | links
 
Debīlu par ko ? Par suni vai par kontaktu ar dabu ?

Bralitis, 19.aprīlis 2018, 15:19

Pirmkārt, man tāds slengs cietumnieku štučīšana nav man pat zināms. Un salīdzinājums ar deportāciju tik tiešām ir sviestains. Ja tevi apmierina lutera uzvediba, teksti lūdzu lasi, fano.
Facbooke, ir tāda funkcija nerādīt lietotāja post, share, lieliska funkcija iztīrīt vidi no samazgām. Šeit tādas funkcijas nav, bet ir ziņot. Kas sapratīs, izdarīs.
19.aprīlis 2018, 15:29 | links
 
Nus pie psihiatra uzreiz nav jāskrien, sēras pāries un arī saasinātās vīzijas un sajūtas, kādas parasti ir pēc tuva drauga aiziešanas. Mēs redzam to un tulkojam zīmes un sakarības kā paši vēlamies, kā mums ir ērtāk. Ja ļoti vēlas tad nav grūti ieraudzīt pat to kā nav. Piemēram ir neskaitāmi gadījumi kad reliģioziem fanātiķiem sāk asiņot brūces pašas no sevis (stigmas). Tiesa ar dievu tur saiknes nav, jo tāpat arī ir viltus grūtniecība sievietēm.
19.aprīlis 2018, 15:26 | links
 
Ja runajam un izmantojot vardu stucisana. Es pat ieviestu naudas atalgoju par informacijas pienesanu. Interesanti, kas uzpeldetu par braliti.. :)
19.aprīlis 2018, 15:20 | links
 
Bralit kaut ko tik debilu no tevis nebiju gaidijis. Plesigajam kaut kas tads piestav.

mjuniors, 19.aprīlis 2018, 15:15


Debīlu par ko ? Par suni vai par kontaktu ar dabu ?
19.aprīlis 2018, 15:19 | links
 
Bralit kaut ko tik debilu no tevis nebiju gaidijis. Plesigajam kaut kas tads piestav.
19.aprīlis 2018, 15:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager