Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Cik gan nožēlojama tā krievu varza - zaudējot kaujas laukā, sākuši bliezt pa TECiem, atstājot pilsetas bez elektrības ! Atspēlējas uz mierīgajiem iedzīvotājiem. Vemt gribas... Metr, komentāri?
11.septembris 2022, 22:03 | links
 
Paldies usim, turam īkšķus :
https://youtu.be/O1KLfZwLldo
11.septembris 2022, 21:51 | links
 
udens2 [11.09.22]: Udens2… Mans vectēvs ir tiešām karojis un es viņu arī apsveicu 9.maijā. Tie bija viņa svētki! Pats pie pieminekļa neesmu gājis, lentītes arī nebija… svarīgākas lietas bija galvā. Kādas ir manas jūtas par nogāzšanu? Nekādas. Man viņš neko nenozīmēja un nebija arī glīts. Ar Krieviju man arī nav saiknes, uzskatu Latviju par savu dzimteni, bet… šīs nacionālais konflikts ir graujošs un brīžiem Latvijā es vairs nejūtos mājās. Protams to var norakstīt uz Krieviju, karu, Putinu… bet pie vainas ir arī latviešu sabiedrības daļa un it īpāši politiķi.

Metr, 11.septembris 2022, 20:36Līdz 2008.gadam,kad krievija iebrukā Gruzijā,man vispār bij vienalga,gan krievija,gan krievi,pēc 2014.gada''krimnašisma'' man tā krievu pasaule sāka totāli riebties,ar viesiem tās meliem un vatņikiem.
Tieši tā! Deviņdesmito beigās man pat vairs nebija škrobe, ka viņi hokeja PČ zeltu paņem! Valsts kā valsts, vecie grēki pamazām aizmirstas. Bet tad....
11.septembris 2022, 21:48 | links
 
Udens2… Mans vectēvs ir tiešām karojis un es viņu arī apsveicu 9.maijā. Tie bija viņa svētki! Pats pie pieminekļa neesmu gājis, lentītes arī nebija… svarīgākas lietas bija galvā. Kādas ir manas jūtas par nogāzšanu? Nekādas. Man viņš neko nenozīmēja un nebija arī glīts. Ar Krieviju man arī nav saiknes, uzskatu Latviju par savu dzimteni, bet… šīs nacionālais konflikts ir graujošs un brīžiem Latvijā es vairs nejūtos mājās. Protams to var norakstīt uz Krieviju, karu, Putinu… bet pie vainas ir arī latviešu sabiedrības daļa un it īpāši politiķi.

Metr, 11.septembris 2022, 20:36
Līdz 2008.gadam,kad krievija iebrukā Gruzijā,man vispār bij vienalga,gan krievija,gan krievi,pēc 2014.gada''krimnašisma'' man tā krievu pasaule sāka totāli riebties,ar viesiem tās meliem un vatņikiem.
11.septembris 2022, 21:33 | links
 
Pārskrēju ātri pāri, bet līdz galam detaļās neiegrimu!
Subjektīvs viedoklis no malas, Metr, lai arī esi Latvijas pilsonis tu nēsi ne latvietis, ne krievs, ("subprodukts"), lai gan tavs integrācijas līmenis ir daudz lielāks par vidējo.
Tas, ka latvieši nav aizmirsuši Padomju Savienības veikto genocīdu Latvijā un okupāciju ir skaidrs, un tagad tās visas atmiņas un naidu Krievija, krievi ar saviem kara noziegumiem, okupāciju un Ukrainas iedzīvotāju genocīdu ir uzrāvusi šīs vecās latviešu brūces! Ir tāds teiciens klusēšana piekrišana, Krievi ne Krievijā ne ārpus tās, neprotestē un neizsakās pret karu, no visiem cik 140. miljoniem maza saujiņa ko mēģina vai nostājās pret karu, līdz ar to zīmogs ir pret visiem Krieviem un šo solidārās atbildības zīmogu solidāri vēl ilgi krievi būs spiesti uz uzņemties!

Un šeit es pat neminu nepatiku pret slāvu tautības indivīdiem pie ūdeņiem, jo ne visiem, bet vairumam nav sāta sajūta un miskastes maisiņš nav līdzi, vai par kriminālo statistiku, kur dominē arī slāvu tautības.
11.septembris 2022, 21:30 | links
 
Vairākums ir lēmis Usim jāsameklē adrese un jānogādā tā šeit!
P.s. parasti es tādas lietas meklēju sportacentrs.lv tur fani zem rakstiem vienmēr iemet adreses.
11.septembris 2022, 21:28 | links
 
Vienk ieraksti fifa 3x3 live, pašlaik sievieši
11.septembris 2022, 21:28 | links
 
usis [11.09.22]: Kautkādā fiba 3x3 youtube kanālā, būs jāpameklē, kaiminš klātienē, izcils fans.
Ja atrodi, iemet, lūdzu, linku
11.septembris 2022, 21:25 | links
 
Kautkādā fiba 3x3 youtube kanālā, būs jāpameklē, kaiminš klātienē, izcils fans.
11.septembris 2022, 21:18 | links
 
Kur var skatīties?
11.septembris 2022, 21:15 | links
 
Pēc pusotras stundas 3x3 eirofināls ar serbiem
11.septembris 2022, 21:15 | links
 
Apzinoties, ka saeimu pārstāv vairākas partijas nevis viena tapēc šoreiz balsošu par 11. Sarakstu. Neesmu es konkrēti šīs partijas fans, bet skaidrs ir viens joprojām ir cilvēku grupa, kas nav sapratusi kādā valstī dzīvo. 1991.g. kā sākās valsts atdzimšana kremlis lieliski apzinās okupācijas nākotnes manevrus, un sekas tādēļ noslēdza vienošanos par Psrs karavīru palikšanu šeit, pēc 1945.g. iebraucēju neizraidīšanu kā arī pieminekļu saglabāšanu. Tie visi ir rīki, lai šķeltu mūsu mazo Latviešu valsti! Kopš ir karš Ukrainā ir svarīgi veikt šos mājasdarbus līdz galam un atbrīvoties no Krieviem, krieviskā.
Tas viss ir loģisks rīcības plāns, ja ir cilvēkam zināšanas (ne viedoklis) kā veidojas konflikti, ietekmes sviras un pašsaglabāšanās instikti, lai nākotnē būtu mēs vienoti un saglabātu Latviju kā valsti. Valstī ir jānostiprina pamatvērtības.
Atkrievisko Latviju!
11.septembris 2022, 21:13 | links
 
Raih,tas tak ierindas vatņiks.Klusēja kamēr Ukraiņi pa dirsu nesāka dot.
11.septembris 2022, 21:08 | links
 
Metr [11.09.22]: Patīkami redzēt, ka ir daži adekvāti cilvēki arī šajā foruma sadaļā. Bet udo737, usis un avatars ir izcilie degradācijas piemēri… “vates” līmenis. Nav jau šaubu, ka Latvija bija okupēt PSRS un Krievijas impērijas laikos, un ka Latvijā ir daudz prokrieviski noskaņoto idiotu. Bet ir arī udo, usis, avatars… Tāds pats līmenis. Jūs rakstāt visu laiku “mūsu valsts”. Esmu dzimis 88. gadā, esmu pilsonis, mana sieva ir latviete. Vai Latvija ir mana valsts? Vai tikai latviešu?
Smaga tēma. Saprotu. Bet te neko nevar darīt - būs vien jāuzņemas kolektīvā atbildība par savu nāciju! Un ko, nepelnīti? Es saprotu, krievijā cilvēki reāli mīž tikt cietumos par "armijas deskriditāciju" pat par miera baloža zīmējumu! Bet Eiropā? Bet ASV? Bet Latvijā? Kas traucē iziet ielās, lai izteiktu savu pozīciju? Jautājums retorisks. Visas demonstrācijas tikai ukraiņu slepkavību atbalstam! Tas nozīmē, ka tas impetiālisma vājprāts jums visiem sēž iekšā, ir ieaudzis gēnos! Un nedrīkst jūs laist iekšā ne Eiropā, ne Latvijā, nekur!
Labprāt dzirdētu pretargumentus.
11.septembris 2022, 21:03 | links
 
Luter? Bihu nesapratu… Martin Luther King neesmu noteikti. Bet komunicēt ar tik nepatīkamu cilvēku, ka jūs noteikti netaisos.
11.septembris 2022, 20:58 | links
 
Jon… nav šaubu, ka tā ir Krievijas organizētā provokācija/propoganda. Es nedomāju, ka NATO apdraud Krieviju. Pateicoties ļoti slimajam propogandai daudzi cilvēki tā domā, es apbrīnoju Krievijas iedzīvotājus, kas tam tic. Kaut kā padaudz rakstu… Uzredzīti;)
11.septembris 2022, 20:55 | links
 
..Tu, Metr, neesi vate,, bet tev jāiemācās nesacepties par lietām, kas ir nesvarīgas un nav vispārēja prakse.
Piem. par foruma komentiem.
Man arī, es ar reizēm grēkoju,, kkas tomēr aizķer ! :)
11.septembris 2022, 20:42 | links
 
Udens2… Mans vectēvs ir tiešām karojis un es viņu arī apsveicu 9.maijā. Tie bija viņa svētki! Pats pie pieminekļa neesmu gājis, lentītes arī nebija… svarīgākas lietas bija galvā. Kādas ir manas jūtas par nogāzšanu? Nekādas. Man viņš neko nenozīmēja un nebija arī glīts. Ar Krieviju man arī nav saiknes, uzskatu Latviju par savu dzimteni, bet… šīs nacionālais konflikts ir graujošs un brīžiem Latvijā es vairs nejūtos mājās. Protams to var norakstīt uz Krieviju, karu, Putinu… bet pie vainas ir arī latviešu sabiedrības daļa un it īpāši politiķi.

Metr, 11.septembris 2022, 20:36

Tu esi luters?
11.septembris 2022, 20:39 | links
 
.. un nav man iedzimts naids pret RU. Izaugu ar domu, ka Krievija ir par mieru visā pasaulē !!
Pēc 24. 02. nedēļu biju šokā, kā Staļins 41-jā.
Un tas, ka RU (valsts) šai gadijumā, ir agresors, kas uzbruka, diemžēl fakts un nostrīpo visus iepriekšējos bonusus. Man pat bija Lada Kaļina :) !!
11.septembris 2022, 20:38 | links
 
Udens2… Mans vectēvs ir tiešām karojis un es viņu arī apsveicu 9.maijā. Tie bija viņa svētki! Pats pie pieminekļa neesmu gājis, lentītes arī nebija… svarīgākas lietas bija galvā. Kādas ir manas jūtas par nogāzšanu? Nekādas. Man viņš neko nenozīmēja un nebija arī glīts. Ar Krieviju man arī nav saiknes, uzskatu Latviju par savu dzimteni, bet… šīs nacionālais konflikts ir graujošs un brīžiem Latvijā es vairs nejūtos mājās. Protams to var norakstīt uz Krieviju, karu, Putinu… bet pie vainas ir arī latviešu sabiedrības daļa un it īpāši politiķi.
11.septembris 2022, 20:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager