Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Labvakar

Bralitis, 9.augusts 2022, 22:56

Ahoi!

Bebrs, 9.augusts 2022, 22:58


Kaut kā nevarat iztikt bez viņa ...
9.augusts 2022, 23:18 | links
 
Labvakar

Bralitis, 9.augusts 2022, 22:56


Ahoi!
9.augusts 2022, 22:58 | links
 
Pravietis laikam aizmaucis uz Turciju

https://www.facebook.com/watch?v=2159269114252818
9.augusts 2022, 22:58 | links
 
Labvakar
9.augusts 2022, 22:56 | links
 
Karlis_K [14:06]: nepaēduši sivēni ne vien kviec skaļāk, bet arī rij vairāk.Sivēnu var pabarot un tas norimsies. Negaisīgai cūkai nekad nebūs gana.

RaimisD, 9.augusts 2022, 16:27

Es kā lauksaimnieks teikšu, ka nikuja norimsies, sile pilna, bet vienalga kviec un pats nezina ko grib.
Nu tas tā.
9.augusts 2022, 22:34 | links
 
NA ir lemberga kabatas partija. NA un sarkanajiem zemniekiem jāiet uz vēstures mēslaini.
9.augusts 2022, 22:28 | links
 
Esmu konservativs, ruskij korabl...
9.augusts 2022, 21:16 | links
 
Jebkādā gadījumā varam balsot par je kuru no trim - JV, AS un NA! Ja viņiem izdotos izveidot koalīciju, tas būtu vislabākais reālais variants, vai mazākais no ļaunumiem.
9.augusts 2022, 20:32 | links
 
RaimisD [09.08.22]: Ja pavilktos uz jauno personāžu runām, balsotu par tiem ,drīzākais tukši pakāstu balsi.
Kā katras vēlešanas nāksies balsot par ,,mazāko ļaunumu,,
Ar tiem jaunajiem ar kā ar bitēm, nekad nevar zināt.
Piemērs KPV, tā iedvesa pārmaiņu cerības. Izrādās idiotu bars.
(Nebiju balsojis par viņiem, man Kaimiņš personīgi riebās )
9.augusts 2022, 18:52 | links
 
RaimisD [09.08.22]: Sivēnu var pabarot un tas norimsies. Negausīgai cūkai nekad nebūs gana.
Es par to, ka nevar darīt vienas un tās pašas darbības un gaidīt citu rezultātu.
Esošā valdība ārpolitikas ziņā pēdējā pusgadā parādija mugurkaulu.
Bet ir pieņemti pulka stūlbu lēmumu, lai negribētos redzēt viņus ministru krēslos.
Ja pavilktos uz jauno personāžu runām, balsotu par tiem ,drīzākais tukši pakāstu balsi.
Kā katras vēlešanas nāksies balsot par ,,mazāko ļaunumu,,
9.augusts 2022, 18:17 | links
 
Karlis_K [09.08.22]: nepaēduši sivēni ne vien kviec skaļāk, bet arī rij vairāk.
Sivēnu var pabarot un tas norimsies. Negaisīgai cūkai nekad nebūs gana.
9.augusts 2022, 16:27 | links
 
Tik nestabila un bīstamā situācijā kāda pašlaik Eiropā, man pirmkārt uztrauc mūsu valsts ārpolitikas kurss. Un mani apmierina patreizējās valdības darbība ārpolitikā. Man nav ne jausmas kādus sūdus varētu savārīt "jaunie", pie tam nepaēduši sivēni ne vien kviec skaļāk, bet arī rij vairāk.
9.augusts 2022, 14:06 | links
 
Jābalso par jaunajām partijām. Tie beidzot ieviesīs kārtību :)

Alcans, 9.augusts 2022, 13:56


Var pamēģināt (ikviena no vecajām partijām savulaik ir bijusi jauna), ja droši zini, ka tas nav "veco vēžu" tiešs, vai netiešs projekts...
9.augusts 2022, 14:00 | links
 
Jābalso par jaunajām partijām. Tie beidzot ieviesīs kārtību :)
9.augusts 2022, 13:56 | links
 
Bet, lai nebūtu tikai kritika bez paša kritizējamas izvēles, tad, manuprāt, labāki būtu arī NA, Attīstībai Par un JV, par kuru arī taisos balsot. Protams, tas nav pārāk populāri, bet pagaidām neko labāku piedāvājumā par "Kariņa-Levita kliķi" neredzu:)
9.augusts 2022, 09:21 | links
 
Es nesaku, ka šis politiskais spēks ir perfekts, bet tas šobrīd ir labākais variants, par ko balsot. Otra opcija personiski man - neiet uz vēlēšanām vispār. Aizver žaunas, mūžīgi visur viskautko sliktu atrodošais andreiko- nožēlojama tev tā iedzimtā žurnālista daba, tāpat kā lato lapsai... Vemt gribas.

raihs, 8.augusts 2022, 22:26


Ja neiesi vispār, Tavā vietā nobalsos citi...

Pozīcija - bet vismaz es nebūšu vainīgs pie tā bardaka, kas notiek, arī nestrādā - ja šeit ir bizness, īpašumi, tad vnk tā ļausi lohiem sevi aplaupīt??

Tā ka, pētam sarakstus, izvēlamies, kur visvairāk pazīstamo/godavīru/sievu un par to balsojam, pārējos zīmuļus, šmitus, kodes, brantus svītrojam...
9.augusts 2022, 09:17 | links
 
Apvienotais saraksts +- tas pats ZZS ir, manuprāt, viena no pēdējām izvēlēm, par Rīgas 1.numuru Šmitu vispār nerunājot. Pat Raiha iepriekšējie favorīti, par spīti Feldmanim un Eglītim šķiet drusku labāki:)
9.augusts 2022, 09:04 | links
 
usis [08.08.22]: Bet tas Didzis tur, nuuu...
8.augusts 2022, 22:38 | links
 
Bet tas Didzis tur, nuuu...
8.augusts 2022, 22:32 | links
 
andreiko [08.08.22]: Ināriņas gb par apvienoto:

https://www.la.lv/jauns-speks-ar-politikas-veteraniem?utm_source=news1&;utm_medium=widget
Es nesaku, ka šis politiskais spēks ir perfekts, bet tas šobrīd ir labākais variants, par ko balsot. Otra opcija personiski man - neiet uz vēlēšanām vispār. Aizver žaunas, mūžīgi visur viskautko sliktu atrodošais andreiko- nožēlojama tev tā iedzimtā žurnālista daba, tāpat kā lato lapsai... Vemt gribas.
8.augusts 2022, 22:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager