Baig, agri jau apreibis. :)) Lai tak dod vaļā.
7.decembris 2022, 21:13 | links
juliuss [07.12.22]: Ble,O'ye,Fak,Cmon???....Rainī.+++
fish1, tu ir riktīgs letiņš???
Gados vecāki lietuvieši bez problēmām runā krieviski.Tā kā mūsu pusē lietuviešu makšķernieku ir vairāk nekā vietējo,nācās konstatēt faktu,ka krievu valodu nezin jaunie.Un ar angļu arī ir čābiski. Kādus gadus atpakaļ kuģis stāvēja pacelts dokā Klaipēdā.Biju izkāpis no autobusa un kādu gabaliņu atgājis ni autoostas.Pretī,čemodānus pa zemi vilkdami skrēja 2 jaunieši.Un lietuviski uzjautāja - kur ir autoosta?Es atbildēju,ka jautājumu sapratu,bet precīzi atbildēt lietuviski laikam nemācēšu.Viņiem ir varianti - latviski,krieviski,angliski.Viņi izvēlējās angļu.Kaut kā tā.
Bjorgvins, 6.decembris 2022, 17:53
Dažas grīdas lupatas jauc kremļa idiotus ar parastiem cilvēkiem.
FishMV, 6.decembris 2022, 17:19
Man paziña krievs!70to bērns Jūrmalnieks...šim tēvs Roma!...Roma un Roma!ap gadiem 20mit tik uzzinājis,ka tēvs ir latvietis un sauc viņu Romualds!:)
Willy, 6.decembris 2022, 18:16
Karlis_K [06.12.22]: Visrēcīgākais kad satiekas 2 tādas lupatas, un pirmais domā ka saticis krievuku, uzrunā po ruski, un otrs atbild po ruski, vo tas ir cirks! Novērots ne reizi vien.Man ir bijušas situācijas,kad mani uzrunā rus,es atbildu latviski. Šis izrādās latvietis un runājam.
Karlis_K [06.12.22]: Visrēcīgākais kad satiekas 2 tādas lupatas, un pirmais domā ka saticis krievuku, uzrunā po ruski, un otrs atbild po ruski, vo tas ir cirks! Novērots ne reizi vien.Un kad pusi vakara pavadījuši copējot blakus un sarunājoties krieviski, vienam iezvanās telefons un tas skaidrā latviešu valodā sarunājas ar čomu pa telefonu! Un tai monentā abi saprot ka ir latvieši!:))))