Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Manuprāt spēcīgi vārdi, no čaļa kas, iespējams, kko saprata saistibā ar kara lietām. Taču jocīgi ka gāja bojā nelaimes gadījumā. Starpcitu kā daudzi citi augsti ģenerāļi.

https://youtu.be/nKEmC4w9BpU

mar4ello25, 8.marts 2022, 22:53

Runa, ka nelaimes gadījumam palīdzējis Putins Jeļcina uzdevumā.
Bet ja tas čalis būtu ticis pie varas, tad nekas labs priekš mums nebūtu.
8.marts 2022, 23:17 | links
 
Piontkovskis par putinu>>
"(..)viņš, kamēr vien būs pie varas neatteiksies no divām centrālajām idejām: 1)mākslīgi izveidotās ne-valsts [Ukrainas] likvidēšanas, kuru kopīgi radījuši (Putina apziņā) Austroungārijas ģenerālštābs un boļševiki; 2) pārliecinoša revanša pār Rietumiem pēc PSRS zaudējumu 3. Pasaules (aukstajā) karā. Tas nozīmē, ka Putins neapmierināsies ar kaut ko mazāku kā Ukrainas valstiskuma likvidēšanu, taču tas viņa sakāpinātās ambīcijas tāpat pilnībā neapmierinās. Viņš alkst publisku Rietumu (NATO) pazemošanu. "
8.marts 2022, 22:54 | links
 
Manuprāt spēcīgi vārdi, no čaļa kas, iespējams, kko saprata saistibā ar kara lietām. Taču jocīgi ka gāja bojā nelaimes gadījumā. Starpcitu kā daudzi citi augsti ģenerāļi.

https://youtu.be/nKEmC4w9BpU
8.marts 2022, 22:53 | links
 
Ķīnietim Sibīriju, Japāņi šodien mazliet atgādināja par Kuriļiem, drīz Somi par Karēliju varēs aizdomāties:)

dakterp, 8.marts 2022, 22:47


Būs 15 republikas no Krievijas un būs vajadzīgi vairāki "Budapeštas memorandi", lai atbruņotu no atomieročiem.
8.marts 2022, 22:52 | links
 
Ķīnietim Sibīriju, Japāņi šodien mazliet atgādināja par Kuriļiem, drīz Somi par Karēliju varēs aizdomāties:)
8.marts 2022, 22:47 | links
 
Re Solovjovs bez villām pie Komas ezera jau vairs nedzied, ka Kijevu ieņems dažās stundās un dzied citu dziesmu:
https://youtu.be/Fo0YP9qLxAU
8.marts 2022, 22:47 | links
 
udens2 [08.03.22]: Ja kādam ir paziņas ruslandē, tad rīt uzzvaniet un pajautājiet cenas veikalos. Nedēļu pēc sankciju ieviešanas, bet jau liela pakaļa.
Salīdzināšanai zīdaiņu maisījumi - kaut cik ēdams ap 33eur, labs ap 70eur. Tas vēl es sarēķinu pēc vecā 75:1 kursa

dakterp, 8.marts 2022, 21:59ir jau video kur krievi ar kameru pa veikalu staigā un šausminās pa cenām,griķi x10,kaut kas x5,jauns volvo no 4,5 miljoniem un 9 miljoniem uzlecis,un tas ir tikai sākums:DD
Nu mums jau ar būs sūdīgs gads,bet tas sīkums,orku nobeigšanas labā var arī pieciest,pārorientēsimies un būs ok
Traģiskākais krievijā ir darba devēja aiziešana,tur bezdarbs būs kosmosā
8.marts 2022, 22:44 | links
 
Kāds ir jums info par Ķīnu? Nezinu cik patiesa bija informācija šie palielinajuši militāro uz 7% no budžeta, un pērkot krievu akcijas..
Ķīnietis ar taisās uz klopi, ja jau tāds budžets..

Avatars, 8.marts 2022, 22:18

Ķīnietim vajag Sibīriju, ar tās resursiem lai stutētu savu ekonomiku.
8.marts 2022, 22:42 | links
 
Un ne ASV, ne ukraiņi paši uz to nekad nav provocējuši?
Lai nu tā būtu, es nezinu, neesmu politiķis, tikai parasts dīvāna komentètājs.

BAigars, 8.marts 2022, 22:27
Careļa ambīcijas un nekas cits
8.marts 2022, 22:34 | links
 
 
udens2 [08.03.22]: raihs [9m]: udens2 [8m]: Nu mums jau ar būs sūdīgs gads,bet tas sīkums,orku nobeigšanas labā var arī pieciest,pārorientēsimies un būs okPersoniski es esmu gatavs maksāt kaut 3€/l par degvielu, lai redzētu docenta, lbruno, llorta, Baigara un kurjera6 pasaku valstības galu! Būs jamaksā, bez šaubām, nsv variantu...Nopietni? Kāds man ar pieminētajiem troļļiem sakars?
Vienīgais ko es saku - neticās, ka pie visa ir vainīga tikai krievija, un tas, ka viņu dēļ no cenu kāpuma jācieš visai pasaulei.
Citādāk man pie dirsas, to valsti manispēc var arī nolīdzināt no zemes, ja tas novērš turpmākos karus.

BAigars, 8.marts 2022, 22:16
Kā tev liekas kas vēl vainīgs ka putins iebruka ukrainā??
Es nezinu, tiešām nezinu. Bet to darīt 8 gadus no vietas bez iemesla? Tikai privātās interesēs?
Un ne ASV, ne ukraiņi paši uz to nekad nav provocējuši?
Lai nu tā būtu, es nezinu, neesmu politiķis, tikai parasts dīvāna komentètājs.
8.marts 2022, 22:27 | links
 
Avatars [08.03.22]: Kāds ir jums info par Ķīnu? Nezinu cik patiesa bija informācija šie palielinajuši militāro uz 7% no budžeta, un pērkot krievu akcijas..
Ķīnietis ar taisās uz klopi, ja jau tāds budžets..
Vot šis būtu nedaudz amizanti :D mazo šķībacaino varza iebrūk Eiropā :DD
8.marts 2022, 22:25 | links
 
raihs [9m]: udens2 [8m]: Nu mums jau ar būs sūdīgs gads,bet tas sīkums,orku nobeigšanas labā var arī pieciest,pārorientēsimies un būs okPersoniski es esmu gatavs maksāt kaut 3€/l par degvielu, lai redzētu docenta, lbruno, llorta, Baigara un kurjera6 pasaku valstības galu! Būs jamaksā, bez šaubām, nsv variantu...Nopietni? Kāds man ar pieminētajiem troļļiem sakars?
Vienīgais ko es saku - neticās, ka pie visa ir vainīga tikai krievija, un tas, ka viņu dēļ no cenu kāpuma jācieš visai pasaulei.
Citādāk man pie dirsas, to valsti manispēc var arī nolīdzināt no zemes, ja tas novērš turpmākos karus.

BAigars, 8.marts 2022, 22:16

Kā tev liekas kas vēl vainīgs ka putins iebruka ukrainā??
8.marts 2022, 22:18 | links
 
Kāds ir jums info par Ķīnu? Nezinu cik patiesa bija informācija šie palielinajuši militāro uz 7% no budžeta, un pērkot krievu akcijas..
Ķīnietis ar taisās uz klopi, ja jau tāds budžets..
8.marts 2022, 22:18 | links
 
raihs [08.03.22]: udens2 [8m]: Nu mums jau ar būs sūdīgs gads,bet tas sīkums,orku nobeigšanas labā var arī pieciest,pārorientēsimies un būs okPersoniski es esmu gatavs maksāt kaut 3€/l par degvielu, lai redzētu docenta, lbruno, llorta, Baigara un kurjera6 pasaku valstības galu! Būs jamaksā, bez šaubām, nsv variantu...
Nopietni? Kāds man ar pieminētajiem troļļiem sakars?
Vienīgais ko es saku - neticās, ka pie visa ir vainīga tikai krievija, un tas, ka viņu dēļ no cenu kāpuma jācieš visai pasaulei.
Citādāk man pie dirsas, to valsti manispēc var arī nolīdzināt no zemes, ja tas novērš turpmākos karus.
8.marts 2022, 22:16 | links
 
 
udens2 [8m]: Nu mums jau ar būs sūdīgs gads,bet tas sīkums,orku nobeigšanas labā var arī pieciest,pārorientēsimies un būs okPersoniski es esmu gatavs maksāt kaut 3€/l par degvielu, lai redzētu docenta, lbruno, llorta, Baigara un kurjera6 pasaku valstības galu! Būs jamaksā, bez šaubām, nsv variantu...

raihs, 8.marts 2022, 22:09
Šādas krīzes jau ir bijušas,pasaule nav apstājusies no tā,tikai mācības aizmirstās visu laiku un cikls atkārtojas
8.marts 2022, 22:13 | links
 
kurjera6
raihs, 8.marts 2022, 22:09[/quote]
suck my cock and lick junior ass:)
8.marts 2022, 22:12 | links
 
udens2 [08.03.22]: Nu mums jau ar būs sūdīgs gads,bet tas sīkums,orku nobeigšanas labā var arī pieciest,pārorientēsimies un būs ok
Personiski es esmu gatavs maksāt kaut 3€/l par degvielu, lai redzētu docenta, lbruno, llorta, Baigara un kurjera6 pasaku valstības galu! Būs jamaksā, bez šaubām, nsv variantu...
8.marts 2022, 22:09 | links
 
Ja kādam ir paziņas ruslandē, tad rīt uzzvaniet un pajautājiet cenas veikalos. Nedēļu pēc sankciju ieviešanas, bet jau liela pakaļa.
Salīdzināšanai zīdaiņu maisījumi - kaut cik ēdams ap 33eur, labs ap 70eur. Tas vēl es sarēķinu pēc vecā 75:1 kursa

dakterp, 8.marts 2022, 21:59
ir jau video kur krievi ar kameru pa veikalu staigā un šausminās pa cenām,griķi x10,kaut kas x5,jauns volvo no 4,5 miljoniem un 9 miljoniem uzlecis,un tas ir tikai sākums:DD
Nu mums jau ar būs sūdīgs gads,bet tas sīkums,orku nobeigšanas labā var arī pieciest,pārorientēsimies un būs ok
8.marts 2022, 22:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager