Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
 
 
Ždanoka jau ir atstrādāts materiāls.Tantukam jau sen laiks gatavoties tārpiņus barot.Daudz interesantāka ir jaunā paaudze.Nezin kam Rosļikovs atskaites raksta ?
1.februāris 2024, 19:09 | links
 
 
daddy_j [1.feb]: .. tikpat labi nav izslēgtas nejaušības, ka mainās arī valdnieks kremlī (es domāju uz šo daudzi cer).
Daudzi cer, nu nezinu.
Ja pie varas nāk vēl trakāks un ambiciozāks psihopāts? Tādu nav mazums starp viņa ģenerāļiem.

Ja pie varas nāktu cilvis ,kas spētu apkarot valsts izzagšanu. Attīstītu tehnaloģijas , rūpniecību, būtu apsēsts ar pasaules iekarošanu. Ar viņu milzīgajiem dabas resursiem, tad tas būtu lielāks drauds civilizētajai pasaulei par esošo jebanātu.
1.februāris 2024, 18:46 | links
 
udens2 [33m]: addd [15:37]: Laba zina, beidzot vienojās.
Slava Ukrainai, Varoņiem slava.

"Visi 27 līderi vienojās par papildu 50 miljardu eiro atbalsta paketi Ukrainai ES budžeta ietvaros,"jā, karš ieilgs

svens76, 1.februāris 2024, 15:54
jo vairāk atbalsta jo ātrāk beigsies karšdaudzi teica ka karš jau beigsies pirms gada. mēs neviens to nevaram zināt kad un kā beigsies

svens76, 1.februāris 2024, 17:51
nu jau es pat neceru ka tur tuvākajos trijos gados kas mainīsies
1.februāris 2024, 18:11 | links
 
Kā saka prātvēders Slaidiņš - ar karu nekad neko nevar zināt...

Aizsargāties var ar mazāku ieroču daudzumu, nekā vajadzīgs uzbrukumam (starpība 3-5x) tāpēc Ukraina turas. Kaut kādas uzbrukuma operācijas un lielu teritoriju atbrīvošana, manuprāt, šobrīd nav iespējama.

Vadītāju maiņa Baltajā namā arī var pārmaiņas ienest... tikpat labi nav izslēgtas nejaušības, ka mainās arī valdnieks kremlī (es domāju uz šo daudzi cer).
1.februāris 2024, 18:09 | links
 
udens2 [1.feb]: addd [15:37]: Laba zina, beidzot vienojās.
Slava Ukrainai, Varoņiem slava.

"Visi 27 līderi vienojās par papildu 50 miljardu eiro atbalsta paketi Ukrainai ES budžeta ietvaros,"jā, karš ieilgs

svens76, 1.februāris 2024, 15:54
jo vairāk atbalsta jo ātrāk beigsies karš
daudzi teica ka karš jau beigsies pirms gada. mēs neviens to nevaram zināt kad un kā beigsies
1.februāris 2024, 17:51 | links
 
addd [15:37]: Laba zina, beidzot vienojās.
Slava Ukrainai, Varoņiem slava.

"Visi 27 līderi vienojās par papildu 50 miljardu eiro atbalsta paketi Ukrainai ES budžeta ietvaros,"jā, karš ieilgs

svens76, 1.februāris 2024, 15:54

jo vairāk atbalsta jo ātrāk beigsies karš
1.februāris 2024, 17:37 | links
 
addd [1.feb]: Laba zina, beidzot vienojās.
Slava Ukrainai, Varoņiem slava.

"Visi 27 līderi vienojās par papildu 50 miljardu eiro atbalsta paketi Ukrainai ES budžeta ietvaros,"
jā, karš ieilgs
1.februāris 2024, 15:54 | links
 
Laba zina, beidzot vienojās.
Slava Ukrainai, Varoņiem slava.

"Visi 27 līderi vienojās par papildu 50 miljardu eiro atbalsta paketi Ukrainai ES budžeta ietvaros,"
1.februāris 2024, 15:37 | links
 
 
Prātam un atelpai

https://www.youtube.com/watch?v=XHR1YS2-Acs

andreiko, 31.janvāris 2024, 21:08


... man ar patīk šos zēnus paklausīties, rakstot kaut ko vajag fonam.
31.janvāris 2024, 22:42 | links
 
Prātam un atelpai

https://www.youtube.com/watch?v=XHR1YS2-Acs
31.janvāris 2024, 21:08 | links
 
Ja to kremļa vagu paraks tālāk, tad mož tur izraks ārā arī to ausaino kartupeli(ušaku).
31.janvāris 2024, 19:50 | links
 
Sen bija laiks to kremļa žurku midzeni papurināt. Ždanoku ietupināt par spiegošanu, bet tas nenotiks, pierādījumu trūkuma dēļ :D
Manā skatījumā viņas nostāja, balsojumi ES parlamentā jau ir pietiekoši, lai izdarītu secinājumus uz ko šamā strādā.

,,Pēc publiski izskanējušām ziņām par Tatjanas Ždanokas (LKS) sadarbību ar agresorvalsts Krievijas izlūkdienestu, partiju apvienība "Apvienotais saraksts" (AS) aicina apturēt partijas Latvijas Krievu savienības (LKS) darbību."

https://www.apollo.lv/7948657/as-aicina-apturet-zdanokas-vaditas-latvijas-krievu-savienibas-darbibu
31.janvāris 2024, 19:29 | links
 
Andreiko metaforas virtuozs . Tev vajadzētu repu lasīt :) vai stand upā apdirst kādu resni zālē, kas atļāvies ko nicinošu izteikt, bet šeit simtā puntā vari atrauties kādu neglaimojošu komentāru :)

RaimisD, 30.janvāris 2024, 21:41


Raimi, tu esi pozitīvs džeks (es visu atceros, Ričard, tfu, Raimi!), bet vai tev liekas, ka man kādreiz ir bail? Esmu pirmais Latvijas žurnālists, kas notiesāts par feļetonu. Esmu pirmais Latvijas žurnālists, kas lecis ar izpletni, lidojis ar gaisa balonu (mans tituls ir barons fon Nurmižs), Repše mani ar diviem kolēģiem ir vizinājis pa gaisu. Esmu pats skrējis pirmajās Vīru spēlēs (kā viens no rīkotājiem). Ja nu kāds saka, ka esmu mēsls vai nederīga parādība, droši vien, arī viņam ir taisnība. Man patīk Kārļa bildes, man ir pilnīgs ph par to ko reizēm vēsta Raihs (copes ziņā c nost), man ļoti žēl, ka Junioram tur kaut kāds kirdiks ak nu, vai negācijas var pievākt divus maisus un vismaz liekšķeri. Cope ir filozofisks jēdziens, ne pa velti mēs visi esam traki.
Vai tu zini,kas ir motobols? Vakar svinējām Aivarus ( Bumam novēlots čau) un Valērijus. Vai tu zini, kas ir Valērijs Mardarenko> otrs rezultatīvākais spēlētājs motobolā! Novuss, (šoreiz bez pingponga) un smuka tikšanās senioru klubā Ādažos.
31.janvāris 2024, 03:07 | links
 
Valdiņš man labs čomaks, bet gribēju šo:
https://www.youtube.com/watch?v=nJbVnuX-ZHY
30.janvāris 2024, 21:55 | links
 
Raimim. https://www.youtube.com/watch?v=v_-VjWTNFF0
30.janvāris 2024, 21:51 | links
 
Andreiko metaforas virtuozs . Tev vajadzētu repu lasīt :) vai stand upā apdirst kādu resni zālē, kas atļāvies ko nicinošu izteikt, bet šeit simtā puntā vari atrauties kādu neglaimojošu komentāru :)
30.janvāris 2024, 21:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager