Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ko šis pīpē?:Levits: ja pēc ierobežojumu atcelšanas augs saslimstība ar Covid-19, jāprasa ministru demisija
24.februāris 2021, 18:28 | links
 
tad tevi divreiz izģērbuši, gan židi, gan turki
:)

usis, 24.februāris 2021, 17:05


tas bija vēl vecajā naudā, jau piemirsies...
24.februāris 2021, 17:06 | links
 
tad tevi divreiz izģērbuši, gan židi, gan turki
:)
24.februāris 2021, 17:05 | links
 
nu ja, žīdi izsenis ieročus tirgojuši, ari gaisenes un mazas svina lodites
:)

usis, 24.februāris 2021, 16:55


Usi, man ir turku produkts :))
24.februāris 2021, 17:02 | links
 
...savulaik zvejniekiem laika ziņas atkārtoja 2x :)

tiem, kuri nesaprata - viss "liktenis" ir naudas taisīšana uz muļķu rēķina
24.februāris 2021, 16:56 | links
 
nu ja, žīdi izsenis ieročus tirgojuši, ari gaisenes un mazas svina lodites
:)
24.februāris 2021, 16:55 | links
 
Tavu dzīvi nosaka liktenis.. turpini..

mjuniors, 24.februāris 2021, 16:47


Kāds liktenis... :D aņuks:
Vecs ebrejs no balkona vērokautiņu un saka sievai:
- Sāra, piezvani Moišam, lai atved kvasa mucu, viņi visi drīz gribēs dzert!
Pēc tam pagriežas uz mazdēlu un saka:
- Atceries, puis, kad muļķi kaujas, gudrais taisa naudu!
24.februāris 2021, 16:51 | links
 
Domaataajs [24.02.21]: Kādu citplanētieši to cilvēku saprogrammējuši, tāds viņš arī ir.
Dievs radīja cilvēku pēc sava ģīmja un līdzības.
Tavu dzīvi nosaka liktenis.. turpini..
24.februāris 2021, 16:47 | links
 
Raih, mazliet par agru.. gribas tomēr dzirdēt, kas un kā.
24.februāris 2021, 16:45 | links
 
Domaataajs [24.02.21]: Kādu citplanētieši to cilvēku saprogrammējuši, tāds viņš arī ir.
Dievs radīja cilvēku pēc sava ģīmja un līdzības.

Laiks bildei
24.februāris 2021, 16:38 | links
 
Kādu citplanētieši to cilvēku saprogrammējuši, tāds viņš arī ir.
Dievs radīja cilvēku pēc sava ģīmja un līdzības.
24.februāris 2021, 16:37 | links
 
Domāju, ka viss beigsies līdzsvaroti. Nošaus tos, kam patiks šaudīties un ar pildspalvām sadurs tos, kas ies diplomātiskā cīņā. Tā bija vakar, tā ir šodien, tā būs rīt. :)

abrakadabra, 24.februāris 2021, 14:34
tā bij pirms 1000 gadiem,un tā būs pēc 1000 gadiem:) cilvēka dabu neizmainīt
24.februāris 2021, 15:41 | links
 
Par Navaļniju :D, kopsaucēju var atrast arī šeit..
https://www.facebook.com/watch/?v=436128184250722
24.februāris 2021, 15:14 | links
 
Domāju, ka viss beigsies līdzsvaroti. Nošaus tos, kam patiks šaudīties un ar pildspalvām sadurs tos, kas ies diplomātiskā cīņā. Tā bija vakar, tā ir šodien, tā būs rīt. :)
24.februāris 2021, 14:34 | links
 
daddy_j [24.02.21]: Tā ir vēsture. Būtu tu SOMS, pastāstītu, ka tad cīnījāmies un tagad cīnīsimies, ja vajadzēs...bet tā kā esi latvietis-parastais, tad noklusēji lupatiņā, pāršķīri lapu... :( skumji.
Neskumsti, viss būs labi. Esmu audzis ar to, ko man stāstija. Veiksmīgi krievus ar akmeņiem mētajis tavos minētajos piecos gados utt.(atmodas laiks) Nerunāju krieviski. Arī šodien cenšos nerunāt.
Bet ir viens liels, bet.. Nav manam puikam jāzin tādas likstas, ta ir viņa bērnība.
Otrkārt, ar šodienas acīm skatoties, bija jārunā krievu valodā, mazam iemācīties valodu ir vieglāk. Tas ir pluss. Un patriotisms nekur nepuzudīs. Vismaz šodien man ir uh, kā teicu. Ir vēl svinētāji šodien. Jebucīt. Agrāk biju piekritējs tolerancei utt, bet jebal tos gejus.Lai iet viņi dirst. Un tieši tas pats šeit. Redzi viņam atmiņas.. sveša armija, sveša zeme. Vai otrādi, tagad viņš dzīvo svešā valstī. Tas ir nopietns jautājums. Nevis kā jus te bābas risināt jautājumu, kuram dos šprici kuram nē, kas špricēs. Jejbogu neizlēmīga tauta. Neesam mēs pelnījuši valsti..
24.februāris 2021, 14:10 | links
 
Labs, laiks veidot jaunas atmiņas..
24.februāris 2021, 13:39 | links
 
 
nav 13 gs, karo profesionāļi, uzsit ar sīčiem futbolu
:)

usis, 24.februāris 2021, 12:50


Sēdies, Aivar, pieci... :)

tie ir lielākie maldi, kas mūsu jaunatnei iepotēti (pa kuru laiku??!) - kā kāds te nāks dēļ MŪSU interesēm karot. Aizmirstiet. "Profesionāļi" arī smadzeni izskalos, ka nekas jau cits neatlika...
24.februāris 2021, 13:14 | links
 
nav 13 gs, karo profesionāļi, uzsit ar sīčiem futbolu
:)
24.februāris 2021, 12:50 | links
 
Man sīcis 4 gadi atnāk patriotu nedēļa un prasa man, tēt mūs arī izsūtīs? Man pirmkārt, jocīg palika, ka tik maziem ko tādu stāsta.

mjuniors, 24.februāris 2021, 12:17


Tā ir vēsture. Būtu tu SOMS, pastāstītu, ka tad cīnījāmies un tagad cīnīsimies, ja vajadzēs...bet tā kā esi latvietis-parastais, tad noklusēji lupatiņā, pāršķīri lapu... :( skumji.

Manējie mazsīči 5 gadu vecumā ar gaiseni māk sērkociņu kastītē trāpīt pa 15-20m. Tāpat lauka "apmācības" tiek vadītas, maskēšanās, izlūkošana... nu 4gadnieks varbūt pa mazu, ja viņu sūta 300m attālumā "izlūkot", kas par mēslu tīrumā rēgojas... bet 5gadnieks aiziet un "izlūko" :)
24.februāris 2021, 12:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager