Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Atkal jāsaka, Uldiņ! Ko nozīmē trombu veidošanās smadzenēs! Insults! Daži izķepurojas, daži ne un atlikušo dzīvi pavada ar kādu paralizētu ķermeņa daļu.

BrunoL, 6.aprīlis 2021, 18:50
pēc covida izslimošanas cilvēki krīt ar insultu,tā ka riski ir gan pēc slimošans gan pēc vakcinācijas
6.aprīlis 2021, 20:25 | links
 
Tagad EZA ir atzinusi, ka trombi tomēr veidojas no "AZ" vakcīnas. Visur bazūnē: jāpotējas lai nenomirtu! Nu ja tur kau kātds 0,00004% trombu vai rezultātā letāli gadījumi, labums atsver ļaunumu!
B...., esmu pārslimojis. Vieglā formā, ja ne tests, pat nesaprastu. Ar d...ja antivielām gala iznākumā. Un šie te biezpiengalvas man grib iestāstīt, ka pastāvot iespējai nosprāgt, vai palikt par dārzeni, IR B... LABĀK, nekā atkārtoti noķert to zarazu vieglā formā!!!
p.s. Atvainojos par lamu vārdiem svešā mēlē!
6.aprīlis 2021, 22:01 | links
 
Anglijā no 18 miljoniem vakcinēto, 7 miruši no trombozes. Vari izrēķināt, ja vari, cik liela tava iespēja.
6.aprīlis 2021, 22:25 | links
 
Anglijā no 18 miljoniem vakcinēto, 7 miruši no trombozes. Vari izrēķināt, ja vari, cik liela tava iespēja.

usis, 6.aprīlis 2021, 22:25
ap 3% mirst no covida,tur nav daudz pat jāŗēkina ko izvēlēties,kā būs iespēja uzreiz vakcinēšos,netaisos gaidīt vai trāpīšu tajos 3% vai nē
6.aprīlis 2021, 23:31 | links
 
Tagad EZA ir atzinusi, ka trombi tomēr veidojas no "AZ" vakcīnas. Visur bazūnē: jāpotējas lai nenomirtu! Nu ja tur kau kātds 0,00004% trombu vai rezultātā letāli gadījumi, labums atsver ļaunumu!
B...., esmu pārslimojis. Vieglā formā, ja ne tests, pat nesaprastu. Ar d...ja antivielām gala iznākumā. Un šie te biezpiengalvas man grib iestāstīt, ka pastāvot iespējai nosprāgt, vai palikt par dārzeni, IR B... LABĀK, nekā atkārtoti noķert to zarazu vieglā formā!!!
p.s. Atvainojos par lamu vārdiem svešā mēlē!

WILKS, 6.aprīlis 2021, 22:01


Atgādināšu arī, ka Covid izslimošana nepaliek bez ietekmes uz organismu un kā reizi pēc Covid pārslimošanas diezgan izplatīta ir trombu veidošanās.
7.aprīlis 2021, 00:35 | links
 
Tagad EZA ir atzinusi, ka trombi tomēr veidojas no "AZ" vakcīnas. Visur bazūnē: jāpotējas lai nenomirtu! Nu ja tur kau kātds 0,00004% trombu vai rezultātā letāli gadījumi, labums atsver ļaunumu!
B...., esmu pārslimojis. Vieglā formā, ja ne tests, pat nesaprastu. Ar d...ja antivielām gala iznākumā. Un šie te biezpiengalvas man grib iestāstīt, ka pastāvot iespējai nosprāgt, vai palikt par dārzeni, IR B... LABĀK, nekā atkārtoti noķert to zarazu vieglā formā!!!
p.s. Atvainojos par lamu vārdiem svešā mēlē!

WILKS, 6.aprīlis 2021, 22:01


Un tu nezini, cik vieglā vai smagā formā tev būs nākamā reize.
7.aprīlis 2021, 00:36 | links
 
Tagad EZA ir atzinusi, ka trombi tomēr veidojas no "AZ" vakcīnas. Visur bazūnē: jāpotējas lai nenomirtu! Nu ja tur kau kātds 0,00004% trombu vai rezultātā letāli gadījumi, labums atsver ļaunumu!
B...., esmu pārslimojis. Vieglā formā, ja ne tests, pat nesaprastu. Ar d...ja antivielām gala iznākumā. Un šie te biezpiengalvas man grib iestāstīt, ka pastāvot iespējai nosprāgt, vai palikt par dārzeni, IR B... LABĀK, nekā atkārtoti noķert to zarazu vieglā formā!!!
p.s. Atvainojos par lamu vārdiem svešā mēlē!

WILKS, 6.aprīlis 2021, 22:01


Un EZA neko oficiāli nav atzinusi, viens darbinieks kaut ko ir papļurkstējis itāļu avīzei.
7.aprīlis 2021, 00:39 | links
 
Es pirms 2 dienām AstraZeneca iemaucu, pagaidām tpu..., tpu... kedas turas... Vispār nekādu specefektu :)

Bet nu pēc tiem cipariem matemātiski atmest kedas no zibens spēriena ir krietni lielāka iespējamība, nemaz nerunājot par banālu ķieģeli uz galvas vai autoavāriju. Ko tagad uz ielas ar kasku staigāt un pie stūres nesēsties?

Jebkurām zālēm palasot iespējamo blakus effektu sarakstu parasti ir sarakstīts viss no enurēzes līdz šizofrēnijai un insultam :)
Un ņemot vērā ka daudzi no mums regulāri sev pavisam labprātīgi "injicē" alkoholu, nikotīnu ! Par toksīniem un kanceroģeniem paikā un vidē kā tādā i nerunāsim, to vispār kontrolēt nereāli... Jēga par vakcīnu uztraukties...
Nē, protams, vienreiz gadā arī slotas kāts šauj un, ja nepaveicas var trāpīt, bet zem šīs varbūtības savu rīcību un lēmumus džit apaķšā tā jocīgi...
zaraza, 6.aprīlis 2021, 19:59


Loģiski un prātīgi.
7.aprīlis 2021, 08:00 | links
 
Tie, ka nepotējas un bazūnē pret, negrib atzīt, ka vienkārši nomīzuši, baidās no potes :)
7.aprīlis 2021, 09:20 | links
 
Jā, dzert, pīpēt, rīt visādus draņķus, braukt dzērumā, staigāt bez atstarotāja tumšā laikā pa ceļu, tur nekas, bet valkāt masku un potēties, tur bikses pilnas.
7.aprīlis 2021, 09:31 | links
 
Jā, dzert, pīpēt, rīt visādus draņķus, braukt dzērumā, staigāt bez atstarotāja tumšā laikā pa ceļu, tur nekas, bet valkāt masku un potēties, tur bikses pilnas.

Domaataajs, 7.aprīlis 2021, 09:31


Es tieši par to pašu, man radinieks lauku pilsētā, kurī kā paravozs, dzer aliņus, strādā no mājām jau 3 gadus pirms pandēmijas, kā rezultātā ir uz 130-140kg, jau dabūjis cukura diabētu – būtībā bumba ar laika degli, ja vēl Covid noķertu, kandidāts pa taisno uz slimnīcu pie skābekļa aparāta. Bet viņa dzivesbiedre, kas strādā veikalā, cenšas atrunāt ar tekstu: priekš kam tev kaut kas svešs organismā.
"Svešs" bled!!!! Tas organisms jau ir izgāztuve, par kādu kaut ko svešu tur var runāt, pie tam, ka inficējoties ir ļoti reāls kandidāts nonākt pie kaulainās.
Bet tur jau tā problēma, ka tādas pārdevējas, utt. salasās visādus mēslus internetā, nerubījot reāli, cik tur patiesība, utt., bet ir lielās speciālistes vakcīnu jomā.....
7.aprīlis 2021, 10:48 | links
 
Govzems/jeremejs/pļaviņš/ciekurs labāk zin, pārdevējas izglīto :)
7.aprīlis 2021, 10:51 | links
 
Pārsteidz un kaitina viss šis process. Alternatīvi apdāvinātos vajag informēt, pārliecināt, kaut ko pierādīt. Un tad kad pienāk viņu rinda potei, tad atsakās vai neierodas. Mani nevajag pārliecināt. Viens zvans un pusstundas laikā būšu klāt. Tik ķeza tāda, ka esmu pašā rindas galā. Pēc senioriem, riska grupām, cietumniekiem. Tā nu sanāk, ka vispirms izauklēsies ar tiem kuri negrib un tad varbūt, kautkad atcerēsies par pārējiem. Vajadzētu otrādi. Vispirms tie kas vēlas un pēc tam jau grūtgalvīšus.
7.aprīlis 2021, 11:06 | links
 
Pārsteidz un kaitina viss šis process. Alternatīvi apdāvinātos vajag informēt, pārliecināt, kaut ko pierādīt. Un tad kad pienāk viņu rinda potei, tad atsakās vai neierodas. Mani nevajag pārliecināt. Viens zvans un pusstundas laikā būšu klāt. Tik ķeza tāda, ka esmu pašā rindas galā. Pēc senioriem, riska grupām, cietumniekiem. Tā nu sanāk, ka vispirms izauklēsies ar tiem kuri negrib un tad varbūt, kautkad atcerēsies par pārējiem. Vajadzētu otrādi. Vispirms tie kas vēlas un pēc tam jau grūtgalvīšus.

Raimis202, 7.aprīlis 2021, 11:06


vo, vo... man kundzei un jaunajai paaudzei tas pats, gribētu, bet nevar... bļin, prāta uzreiz nepietika ieķeksēties riska grupā, nokautrējās :(
7.aprīlis 2021, 11:12 | links
 
Pāris gadus atpakaļ "atrāvos" vieglu insultiņu. Ļoti paveicās. Viegli tiku cauri, tik kādu mēnesi mācījos staigāt, turoties pie sienām. Secinājums ir vienkāršs. Trombi un insulti notiek arī bez covida un vakcīnām.
7.aprīlis 2021, 11:16 | links
 
Tie kas atsakās sūtīt nafig un potet visus kas ir ar mieru to Astrazeneku bliezt.
7.aprīlis 2021, 12:14 | links
 
ja tie bailīgie būtu kādi 10%,tad nekas traks,bet nevar saprast cik ir to kas baidās vakcinēties,ja viņi ir kādi 50% tad mēs šādā režīmā vēl ilgi mocīsimies
7.aprīlis 2021, 12:21 | links
 
Šis ir labs teksts- labums atsver ļaunumu!
7.aprīlis 2021, 12:26 | links
 
KristapsS [07.04.21]: Šis ir labs teksts- labums atsver ļaunumu!
Nomirsi,nu,nekas. Toties pārējie brīvāk varēs nopirkt lupatas!
7.aprīlis 2021, 12:27 | links
 
Un nav nekāda sakara ar bailēm.Ja līdz šim par zāļu testēšanu maksāja naudu,tad tagad to dara par velti.
7.aprīlis 2021, 12:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager