Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Par Pūces keisu labāk parunājiet un kontekstā ar notiekošo forumā. Nelietotājs un Abavnieks jau grasījās pakārt ļaudis, kas viņuprāt te ne tā izteicās kā būtu jāizsakās. Pēkšņi šodien bija nākusi apgaismība, ka "patiesības varot būs dažādas" un ka "vienkārši nevajagot kult ūdeni valdības virzienā". Pīīīīīzģec, veči. :)
1.novembris 2021, 22:07 | links
 
Skatos, ka izrādi palaidu garām.
Kuri varoņi tagad mums banu norāvušies?
1.novembris 2021, 22:12 | links
 
Domāju, ka banu norāvās tikai mežaģaģa. Pat ne profilaksei. Kā aņukā:
- Oi, skolotāj, nokavēju jo vectēvs nomira!
- Kā tas i - nomira?
- Nu kā, aizdegās māj!
- Ā, sadeg... Izsak līdzjūtīb!
- Nu nē, atbrauca ugunsdzēsēj un lec pa logu...
- Ā, nositās... Izsak līdzjūtīb!
- Nu nē, atsitās pret ugunsdzēsēj batutut un ielidoja atpakaļ ēkā...
- Ā, nu sadega tad značit!
- Nu nē, atkal lēca atpakaļ...
- Nu kas tad notik beigs?
- Nu, tā visiem zajobīj, ka nošāvām!
1.novembris 2021, 22:18 | links
 
Tobiš, neviens nenorāvās. Vnk izdzēsa absolūti divkosīgus tekstus. Ģaģu tak sen jau nobanoja un tas laikam ilgā pēdējā laikā vienīgais. Tehniski es par. Morāli kategoriski pret. Bet docents ir atpakaļ, līdz ar to visdrīzāk noēdīs ēteru. :(
1.novembris 2021, 22:22 | links
 
abrakadabra [01.11.21]: Par Pūces keisu labāk parunājiet un kontekstā ar notiekošo forumā. Nelietotājs un Abavnieks jau grasījās pakārt ļaudis, kas viņuprāt te ne tā izteicās kā būtu jāizsakās. Pēkšņi šodien bija nākusi apgaismība, ka "patiesības varot būs dažādas" un ka "vienkārši nevajagot kult ūdeni valdības virzienā". Pīīīīīzģec, veči. :)
Iztulkosi?
Dlja asoba tupih paskaidrošu...
Šeit ir copes forums, ja tu to nezinaji abra... tas ir pirmkārt.
Otrkārt... visas ķildas sākas brīdī, kad kāds sāk publiski likt mīksto uz likumiem, uzstājīgi popularizēt un aizstāvet antivakserus, apirš valsti utt.
Šīs ir tēmas, par kurām labāk nevajadzētu šajā forumā.. tas noteikti pie harmonijas nenovedīs. Ja cilvēks ir stulbs un bļauj ka pofig likumi, tāpat braukšu naktī copēt, vēl bildes ieliek, cits bļaustās par to, ka covids ir izdomāts, ka tā ir parasta gripa, un viss ir tikai galvā, tad šādiem gudriniekiem labākais ieteikums būtu paklusēt, jo strīdi neizbēgami.
Vot tu abra.... pastāsti labāk šeit, copes lietu forumā, kā tev šodien, šonedēļ vai šomēnes gāja copē? Kur biji, ko noķēri? Ieliec kādu bildi un atskaiti! Šī tak tev nav tikai un vienīvi platforma muldēšanai un sūdzību rakstīšanai vai ne?
1.novembris 2021, 22:35 | links
 
Un abra....
Es anekdotes nestāstu parasti, jo nesanāk īsti. Arī tev to rekomendēju, jo tavas anekdotes ir, nu........:(((
Nu neesi tu ne tuvu ne Raikins ne Ņikuļins!
1.novembris 2021, 22:41 | links
 
abrakadabra [01.11.21]: Par Pūces keisu labāk parunājiet un kontekstā ar notiekošo forumā. Nelietotājs un Abavnieks jau grasījās pakārt ļaudis, kas viņuprāt te ne tā izteicās kā būtu jāizsakās. Pēkšņi šodien bija nākusi apgaismība, ka "patiesības varot būs dažādas" un ka "vienkārši nevajagot kult ūdeni valdības virzienā". Pīīīīīzģec, veči. :)
Jā, un vēl biedri abra...
Ja tu kadu tekstu luec pēdiņās, tātad tas ir domāts citāts? Interesanti, kur tu tadu izrāvi, jo skaidrs, ka tu runā par manis rakstīto jūras forumā. Tur es rakstīju, ka viedokļi ir atšķirīgi. Par to, ka patiesības var būt dažādas, tas ir tavs...
Tu tāds intrigants esi, abra.
Arī uzmanības trūkums?
1.novembris 2021, 22:46 | links
 
Gribēju jau iesaistīties diskusijā, kad neviļus ieraudzīju tekstu - CITĒJU: "Es anekdotes nestāstu parasti, jo nesanāk īsti. ". Tā vnk 100% po žizņi nopietni sēdi un močī nestāsti aņukus? Wtf? :)

Mans rosinājums, līgstam mieru. Atvainojos, laikam, bik pārskatījos, ka esi 100% šīrants. Dažas agresīvas pazīmes liecināja. Tagad skaidrs - taisnības meklētājs.

Līkop, izlīgstam vismaz uz vienu nedēļu? Laiks rādīs! :)
1.novembris 2021, 23:22 | links
 
Un es rakstu dažādās tēmās par copi - pie tam augstā līmenī, nevis pačatot. Jā, reti, bet augstā līmenī rakstu.
1.novembris 2021, 23:26 | links
 
:)))
2.novembris 2021, 16:24 | links
 
Neatminu kurš, bet te kāds bija ielicis to antivaheru Šindlersarakstu. Sadaļu pārtīt ir smags darbs, bet ticu, ka daudziem tā adrese ir azotē. Lūdzu atgādiniet!
2.novembris 2021, 20:28 | links
 
Tas bija politisks gājiens. Pārāk kvalitatīvi nostrādāts.
2.novembris 2021, 20:33 | links
 
Neatminu kurš, bet te kāds bija ielicis to antivaheru Šindlersarakstu. Sadaļu pārtīt ir smags darbs, bet ticu, ka daudziem tā adrese ir azotē. Lūdzu atgādiniet!

Jurik, 2.novembris 2021, 20:28



https://jauns.lv/raksts/zinas/469992-krievu-spiegs-un-vina-interesantie-facebook-draugi-no-latvijas?utm_source=nra.lv&utm_medium=widget-include&utm_campaign=Links-in-partner-sites
2.novembris 2021, 20:38 | links
 
Bet var paminēt kurš politiskais spēks? Covidgudrie, tātad, jāmeklē šajā šarādē.
2.novembris 2021, 20:44 | links
 
Neatminu kurš, bet te kāds bija ielicis to antivaheru Šindlersarakstu. Sadaļu pārtīt ir smags darbs, bet ticu, ka daudziem tā adrese ir azotē. Lūdzu atgādiniet!

Jurik, 2.novembris 2021, 20:28


https://jauns.lv/raksts/zinas/469992-krievu-spiegs-un-vina-interesantie-facebook-draugi-no-latvijas?utm_source=nra.lv&;utm_medium=widget-include&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Bebrs, 2.novembris 2021, 20:38
visur kur var uzkurināt kādas nekārtības,vatņiki būs klāt un urķēs to sūdu.Bezcerīga valsts,pat nezinu kam jānotiek lai viņiem kāda gaiša doma rastos,pašlaik tik sūdu smaku vien māk izplatīt
2.novembris 2021, 20:49 | links
 
abrakadabra [01.11.21]: Un es rakstu dažādās tēmās par copi - pie tam augstā līmenī, nevis pačatot. Jā, reti, bet augstā līmenī rakstu.
Abra...
Iekopē jebkuru vienu savu augsta līmeņa rakstu par copi, ko, kā saki, esi rakstījis kādā no dažādajām tēmām! Ļoti interesē palasīt!
2.novembris 2021, 21:10 | links
 
nelietotaajs [02.11.21]: abrakadabra [Vakar]: Un es rakstu dažādās tēmās par copi - pie tam augstā līmenī, nevis pačatot. Jā, reti, bet augstā līmenī rakstu.Abra...
Iekopē jebkuru vienu savu augsta līmeņa rakstu par copi, ko, kā saki, esi rakstījis kādā no dažādajām tēmām! Ļoti interesē palasīt!
Piezvani, pajautā!
2.novembris 2021, 21:22 | links
 
cento [02.11.21]: nelietotaajs [17m]: abrakadabra [Vakar]: Un es rakstu dažādās tēmās par copi - pie tam augstā līmenī, nevis pačatot. Jā, reti, bet augstā līmenī rakstu.Abra...
Iekopē jebkuru vienu savu augsta līmeņa rakstu par copi, ko, kā saki, esi rakstījis kādā no dažādajām tēmām! Ļoti interesē palasīt!Piezvani, pajautā!
Varēja jau te ielikt. Domāju, ka ne man vienam būtu interesanti palasīt augsta līmeņa rakstu par copi!
Bet ok. Iedosi nr.?
2.novembris 2021, 21:29 | links
 
Var jau arī savādāk pateikt. Mani dzēš dēļ mazā "pļeģ". Nu i, lai dzēš ar visām atskaitēm. Tur, kur pašpasludinātais interneta tiesnesis parādās, jādzēš palagiem ja ne jāslēdz periodiski veselas tēmas. Saņemies! :)
2.novembris 2021, 22:40 | links
 
abrakadabra [02.11.21]: Var jau arī savādāk pateikt. Mani dzēš dēļ mazā "pļeģ". Nu i, lai dzēš ar visām atskaitēm. Tur, kur pašpasludinātais interneta tiesnesis parādās, jādzēš palagiem ja ne jāslēdz periodiski veselas tēmas. Saņemies! :)
Nu pag... abra...
Tad tev ir vai nav tie augsta līmeņa raksti par copi? Tak ieliec kaut vienu, lai miers pilsētā.
Citādi tu sāc līdzināties vienam pilsonim no jūras un Varkaļa, kurš arī kaut ko sarunā, bet kad jāatbild, sāk stostīties.
Ja tev nav to rakstu, tā arī pasaki. Biedri tevi sapratīs un piedos!
3.novembris 2021, 05:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager