Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
domaju, ka konflikta gadījumā šeit būs bedre, piepildīta ar jūras radioaktivu udeni
bet man par to "да похуй" , "а хрен с ним" , "бабы других нарожают"

Llort, 4.decembris 2021, 19:06

Un tu esi iedomājies, ka tavā pieminētajā scenārijā dzīvs paliksi.
4.decembris 2021, 19:10 | links
 
Tu domā kad tās 60 70 gados taisitās raķetes kāds riskēs laist gaisā?Lielāks risks kad tur paliks lielas radioaktīvas bedres ir pasiem krieviem.
4.decembris 2021, 19:13 | links
 
Tu domā kad tās 60 70 gados taisitās raķetes kāds riskēs laist gaisā?Lielāks risks kad tur paliks lielas radioaktīvas bedres ir pasiem krieviem.

udo733, 4.decembris 2021, 19:13


Es vienreiz skatījos vienu dokumentālo filmu par kodolieročiem. Es apšaubu to militāristu teicienus, ka lūk visas ir pilnīgā gatavībā, ja pienāks tā diena.
Tur taču var daudz kas notikt ar to pašu elektroniku, apsūbēs kādi kontakti un tā raķete paliks pusceļā. Bail iedomāties ja ši rsenāla "noiktava" uziet gaisā vienā punktā.
Es runāju par visām kopumā (apm. kādi 70 000-80 000 pa visu pasauli, tā rupji piemetot.)
4.decembris 2021, 19:24 | links
 
domaju, ka konflikta gadījumā šeit būs bedre, piepildīta ar jūras radioaktivu udeni
bet man par to "да похуй" , "а хрен с ним" , "бабы других нарожают"

Llort, 4.decembris 2021, 19:06


Konflikts nav tālu jāmeklē. Rinķeviča kungs varētu dusmās noraut un saplēst Krievijas karogu pie Krievijas vēstniecības, nu tā, pārbaudīt Putina nervu sistēmu.
4.decembris 2021, 19:27 | links
 
Tu domā kad tās 60 70 gados taisitās raķetes kāds riskēs laist gaisā?Lielāks risks kad tur paliks lielas radioaktīvas bedres ir pasiem krieviem.

udo733, 4.decembris 2021, 19:13

Es vienreiz skatījos vienu dokumentālo filmu par kodolieročiem. Es apšaubu to militāristu teicienus, ka lūk visas ir pilnīgā gatavībā, ja pienāks tā diena.
Tur taču var daudz kas notikt ar to pašu elektroniku, apsūbēs kādi kontakti un tā raķete paliks pusceļā. Bail iedomāties ja ši rsenāla "noiktava" uziet gaisā vienā punktā.
Es runāju par visām kopumā (apm. kādi 70 000-80 000 pa visu pasauli, tā rupji piemetot.)

breksugans, 4.decembris 2021, 19:24

Tur jau krievam nav kam apsūbēt jo viss sen ir nozagts,pārdots un nodzerts.
4.decembris 2021, 19:27 | links
 
Tu domā kad tās 60 70 gados taisitās raķetes kāds riskēs laist gaisā?Lielāks risks kad tur paliks lielas radioaktīvas bedres ir pasiem krieviem.

udo733, 4.decembris 2021, 19:13

Es vienreiz skatījos vienu dokumentālo filmu par kodolieročiem. Es apšaubu to militāristu teicienus, ka lūk visas ir pilnīgā gatavībā, ja pienāks tā diena.
Tur taču var daudz kas notikt ar to pašu elektroniku, apsūbēs kādi kontakti un tā raķete paliks pusceļā. Bail iedomāties ja ši rsenāla "noiktava" uziet gaisā vienā punktā.
Es runāju par visām kopumā (apm. kādi 70 000-80 000 pa visu pasauli, tā rupji piemetot.)

breksugans, 4.decembris 2021, 19:24
Tur jau krievam nav kam apsūbēt jo viss sen ir nozagts,pārdots un nodzerts.

udo733, 4.decembris 2021, 19:27


Vecajās pamestajās šahtās (Ukrainā kur bija) tur tikai zirņekļi ložņā, bet skats baismīgs.
Nezunu kas tā par bāzi sibīrijā ir uztaisīta, kur esot raķetes saliktas uz automātiku, t.i. ja nospiež pogu, tad visas pēc kārtas bliež laukā,kā pupas nobirs uz ASV, bet pa to laiku pogas spiedējs varēs paslēties un "izdzīvot" :)
Tikai neatradu skaitli kād daudzums tur izvietots.
4.decembris 2021, 19:32 | links
 
Ai nu beidz.Krievu un ASV pat nav ar ko salidzinat cik tālu atīstibā un ekanomikā viss ir atškiriīgi.
Man smiekli nak kad kāds no rus tv par to ierunājas vispār.
4.decembris 2021, 20:03 | links
 
Ai nu beidz.Krievu un ASV pat nav ar ko salidzinat cik tālu atīstibā un ekanomikā viss ir atškiriīgi.
Man smiekli nak kad kāds no rus tv par to ierunājas vispār.

udo733, 4.decembris 2021, 20:03
pietiek paskatīties uz krievu datoriem un amerikāņu,nu tur jau viss skaidrs.Ja nebūs vēja tad krievu flote pat ārā no ostas netiks:)
4.decembris 2021, 20:28 | links
 
Ai nu beidz.Krievu un ASV pat nav ar ko salidzinat cik tālu atīstibā un ekanomikā viss ir atškiriīgi.
Man smiekli nak kad kāds no rus tv par to ierunājas vispār.

udo733, 4.decembris 2021, 20:03pietiek paskatīties uz krievu datoriem un amerikāņu,nu tur jau viss skaidrs.Ja nebūs vēja tad krievu flote pat ārā no ostas netiks:)

udens2, 4.decembris 2021, 20:28

Nu bet tieši tā.-D
4.decembris 2021, 20:35 | links
 
Krieviem ir datori???
4.decembris 2021, 20:44 | links
 
Krieviem ir datori???

raihs, 4.decembris 2021, 20:44

Ja ir tad to zina tik paši krievi.-D
4.decembris 2021, 20:56 | links
 
Krieviem ir datori???

raihs, 4.decembris 2021, 20:44
Pirms ver vaļā,apsēdies lai no smiekliem nav jākrīt gar zemi https://hi-tech.mail.ru/news/big-russian-disk/?social=fb
4.decembris 2021, 21:03 | links
 
 
Tas ir proriv.-D
4.decembris 2021, 21:09 | links
 
lepnums,amerikāņi no skaudības mirst,jeb no smiekliem:D
4.decembris 2021, 21:12 | links
 
Tāpēc jau to fak-pa lidmašīnu nevar uztaisīt,ja saliek savus kompūterus,tā šis nevar pacelties:)
4.decembris 2021, 21:13 | links
 
20:44Pirms ver vaļā,apsēdies lai no smiekliem nav jākrīt gar zemi https://hi-tech.mail.ru/news/big-russian-disk/?social=fb

udens2, 4.decembris 2021, 21:03

Normāls cietais, krievam dabā ir kādam atņemt, nozagt. 25KG jau ir apgrūtināts pasākums..
4.decembris 2021, 23:37 | links
 
Ai nu beidz.Krievu un ASV pat nav ar ko salidzinat cik tālu atīstibā un ekanomikā viss ir atškiriīgi.
Man smiekli nak kad kāds no rus tv par to ierunājas vispār.

udo733, 4.decembris 2021, 20:03pietiek paskatīties uz krievu datoriem un amerikāņu,nu tur jau viss skaidrs.Ja nebūs vēja tad krievu flote pat ārā no ostas netiks:)

udens2, 4.decembris 2021, 20:28


Putins jau sen pavēļēja no valdības izmest visus datorus, lai ASV spiegi nevarot izsekot, un visu lika rakstīt ar rakstāmmašīnām.
5.decembris 2021, 10:07 | links
 
Vispār jau izmest kompjūterus nav slikta ideja.Viens krievu militārists plātījās,ka Krimas operāciju tik gludi izdevās veikt tikai tāpēc,ka netika izmantotas modernās sakaru sistēmas.Naidniekam nebija ko noklausīties.Visas pavēles iznēsāja ziņneši uz velosipēdiem un zirgiem.Lūk kur panākumu atslēga.
5.decembris 2021, 10:21 | links
 
llort tik drausmi neieredz latviešus,ka ir gatavs kopā ar viņiem noslīkt radioaktīvā ūdens jūrā.Interesanti,kurš tad nesīs puķes krievu tankiem?
5.decembris 2021, 10:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager