Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Gobzems tūlīt tēlos svēto mocekli, kaut arī nonācis sev vispiemērotākajā vietā.
6.decembris 2021, 12:06 | links
 
udens2.Nevajag tādu demagoģiju.Savu protestu pret kaut ko var izteikt civilizētāk.Mīšana uz kapakmeņiem tomēr ir cūcība.

Bjorgvins, 6.decembris 2021, 10:00
Nocitē kur es rakstīju ar kapakmeņiem??Es rakstīju ka okupantu piemineklis ir apmīšanas vērts.Padomā ko vate darītu ja mordorijā uzceltu pieminekli nacistiem??!!!
6.decembris 2021, 13:52 | links
 
Gobzems tūlīt tēlos svēto mocekli, kaut arī nonācis sev vispiemērotākajā vietā.

_EKA, 6.decembris 2021, 12:06
Visticamāk pats to izplānoja,izprovocēja,laba reklāmas kampaņa,kartupeļiem būs par ko cepties
6.decembris 2021, 13:53 | links
 
Gobzems tūlīt tēlos svēto mocekli, kaut arī nonācis sev vispiemērotākajā vietā.

_EKA, 6.decembris 2021, 12:06Visticamāk pats to izplānoja,izprovocēja,laba reklāmas kampaņa,kartupeļiem būs par ko cepties

udens2, 6.decembris 2021, 13:53


Pats vainīgs ka nepieteica savu politisko reklāmu.

Redzēs kas vararā notiks, ja opozīcija un jaunās partijas tiks žmiegtas, tad politika mūsu valstī virzās uz Hitlera režīmu. Un tie nav joki.
6.decembris 2021, 14:59 | links
 
Nevajag tikai irst atkal, nekāda opozīcija pie mums netiek žmiegta, tāpat arī jaunās partijas. Kārtības traucētāji gan tiek īslaicīgi aizturēti, nav jau anarhija, kā folijgalvas vēlētos.
6.decembris 2021, 15:30 | links
 
Gobzems tūlīt tēlos svēto mocekli, kaut arī nonācis sev vispiemērotākajā vietā.

_EKA, 6.decembris 2021, 12:06Visticamāk pats to izplānoja,izprovocēja,laba reklāmas kampaņa,kartupeļiem būs par ko cepties

udens2, 6.decembris 2021, 13:53

Pats vainīgs ka nepieteica savu politisko reklāmu.

Redzēs kas vararā notiks, ja opozīcija un jaunās partijas tiks žmiegtas, tad politika mūsu valstī virzās uz Hitlera režīmu. Un tie nav joki.

breksugans, 6.decembris 2021, 14:59


breksugans, kas tu galīgs idiņš? Par kādu Hitlera režīmu tu murgo? Līdz Hitlera režīmam Latvijai kā līdz mēnesim.
Tas jau mūsdienās modē kremļa propagandai, populistiem un feikņuzistiem piesaukt hitleru un fašismu visur, kaut gan tam pamats vispār nav nekāds.
Būtībā jau vistuvāk Hitlera režīmam ir Baltkrievija.
6.decembris 2021, 15:46 | links
 
Gobzems tūlīt tēlos svēto mocekli, kaut arī nonācis sev vispiemērotākajā vietā.

_EKA, 6.decembris 2021, 12:06Visticamāk pats to izplānoja,izprovocēja,laba reklāmas kampaņa,kartupeļiem būs par ko cepties

udens2, 6.decembris 2021, 13:53

Pats vainīgs ka nepieteica savu politisko reklāmu.

Redzēs kas vararā notiks, ja opozīcija un jaunās partijas tiks žmiegtas, tad politika mūsu valstī virzās uz Hitlera režīmu. Un tie nav joki.

breksugans, 6.decembris 2021, 14:59

breksugans, kas tu galīgs idiņš? Par kādu Hitlera režīmu tu murgo? Līdz Hitlera režīmam Latvijai kā līdz mēnesim.
Tas jau mūsdienās modē kremļa propagandai, populistiem un feikņuzistiem piesaukt hitleru un fašismu visur, kaut gan tam pamats vispār nav nekāds.
Būtībā jau vistuvāk Hitlera režīmam ir Baltkrievija.

Shm_didzis, 6.decembris 2021, 15:46
Daudziem tā patīk lukašenko,tikai kad kādu huļigānu sašņorē,tā uzreiz bļauj ka te jau kā baltkrievijā,tad nevar saprast,viņiem patīk baķkas ūsas vai kas???:)
6.decembris 2021, 16:23 | links
 
Es tik prognozēju kā varētu būt augustā- septembrī pirms vēlēšanām.
Bet šobrīd mani Gobzema uzvedība nemaz neuztrauc. Tāpat nebalsošu par viņu (nav reāla poitiskā valsts mērķa viņa partijai). Iekļūs saimā un visu sačakerēs.
6.decembris 2021, 16:23 | links
 
Gobzemu ...kā aizturēja, tā atbrīvoja. Piešķirs sodu.


Bet Batckas ūsas..hmm, kurš varētu līdzināties no esošajiem politiķiem ja pielīmētu tādas...
Jāatver fotošops...
6.decembris 2021, 16:28 | links
 
Es tik prognozēju kā varētu būt augustā- septembrī pirms vēlēšanām.
Bet šobrīd mani Gobzema uzvedība nemaz neuztrauc. Tāpat nebalsošu par viņu (nav reāla poitiskā valsts mērķa viņa partijai). Iekļūs saimā un visu sačakerēs.

breksugans, 6.decembris 2021, 16:23


Kāds pamats prognozēm, ka kāds tiks šņorēts savu politisko uzskatu dēļ?
6.decembris 2021, 16:43 | links
 
Udens2.Pietiekoši daudz jūs abi esat popularizējuši čurāšanu uz kapakmeņiem,lai es pateiktu,ka tā ir cūcība.Par Krieviju.Arī Krievija ir iesaistīta līgumos par piemiņas vietu uzturēšanu.Savulaik vairākās publikācijas bija rakstīts kā vācieši ierodas uz vācu karavīru kapiem.Nu protams,vācieši arī ielika savu artavu šajā pasākumā.Krievijai,kā valstij,nebija nekādas motivācijas kaut ko sacūkot.Vācija,kā nekā lielākais sadarbības partneris Eiropā.Vispārējai situācijai pasliktinoties var būt visādi.Iespējams,ka Krievija to pasākumu ir atstājusi pašplūsmā.Un pieļauju,ka ir pietiekoši daudz personu,kuri pašapliecinās apgānot,kā tu saki,fašistu kapus.Tie ir tavi domu biedri udens2. Iespējams,ka Krievija cenšas kontrolēt situāciju un nepieļaut.Jo labi apzinās,ka būs atbildes reakcija.Pārāk daudz krievu karavīru kapu ir Eiropā.Gan jau pa Eiropu salīsies ne viens vien desmits īpaši apdāvināto,kuru mīļākā nodarbe ir mīzt un dirst kapos.
6.decembris 2021, 17:08 | links
 
Pieminekli slepkavām un okupantiem tā kā vajadzētu atšķirt no vienkāršas karavīru kapa vietas, vai tomēr ne?
6.decembris 2021, 17:15 | links
 
Pag,sanāk kad okupantu pieminekļi ir jāciena?
6.decembris 2021, 17:56 | links
 
Tu Bjorgvin vari iet un kaut dr...čīt pie tiem okupantu pieminekļiem bet man nekāda cieņa pret tiem utainiem urlām nav jāizrāda kas izsūtija un iznīcināja mūsu vecvecāku dzīves.
6.decembris 2021, 18:19 | links
 
Udens2.Pietiekoši daudz jūs abi esat popularizējuši čurāšanu uz kapakmeņiem,lai es pateiktu,ka tā ir cūcība.Par Krieviju.Arī Krievija ir iesaistīta līgumos par piemiņas vietu uzturēšanu.Savulaik vairākās publikācijas bija rakstīts kā vācieši ierodas uz vācu karavīru kapiem.Nu protams,vācieši arī ielika savu artavu šajā pasākumā.Krievijai,kā valstij,nebija nekādas motivācijas kaut ko sacūkot.Vācija,kā nekā lielākais sadarbības partneris Eiropā.Vispārējai situācijai pasliktinoties var būt visādi.Iespējams,ka Krievija to pasākumu ir atstājusi pašplūsmā.Un pieļauju,ka ir pietiekoši daudz personu,kuri pašapliecinās apgānot,kā tu saki,fašistu kapus.Tie ir tavi domu biedri udens2. Iespējams,ka Krievija cenšas kontrolēt situāciju un nepieļaut.Jo labi apzinās,ka būs atbildes reakcija.Pārāk daudz krievu karavīru kapu ir Eiropā.Gan jau pa Eiropu salīsies ne viens vien desmits īpaši apdāvināto,kuru mīļākā nodarbe ir mīzt un dirst kapos.

Bjorgvins, 6.decembris 2021, 17:08


"Iespējams,ka Krievija cenšas kontrolēt situāciju un nepieļaut.Jo labi apzinās,ka būs atbildes reakcija">>>>> Drīzāk otrādi. Viņiem ir ļoti izdevīgs jebkurš, kurš ir kaut mazākajā mērā pret tiem viņu pieminekļiem- jo tad var bļaut par "fašisma atdzimšanu", "vēstures pārrakstīšanu" un ko tik vēl ne. Jebkas, kas palīdz viņiem līst un veidot jelkādu ideoloģisko, ekonomisko, kultūras placdarmu citās valstīs, viņiem ir ļoti noderīgs. P.S. Ja nu kas- "Neaiztieciet viņu "svētumus" un tad viņi te nejauksies"- nav arguments.
6.decembris 2021, 19:54 | links
 
Pieminekli slepkavām un okupantiem tā kā vajadzētu atšķirt no vienkāršas karavīru kapa vietas, vai tomēr ne?

Karlis_K, 6.decembris 2021, 17:15


+++
6.decembris 2021, 19:55 | links
 
Udens2.Pietiekoši daudz jūs abi esat popularizējuši čurāšanu uz kapakmeņiem,lai es pateiktu,ka tā ir cūcība.Par Krieviju.Arī Krievija ir iesaistīta līgumos par piemiņas vietu uzturēšanu.Savulaik vairākās publikācijas bija rakstīts kā vācieši ierodas uz vācu karavīru kapiem.Nu protams,vācieši arī ielika savu artavu šajā pasākumā.Krievijai,kā valstij,nebija nekādas motivācijas kaut ko sacūkot.Vācija,kā nekā lielākais sadarbības partneris Eiropā.Vispārējai situācijai pasliktinoties var būt visādi.Iespējams,ka Krievija to pasākumu ir atstājusi pašplūsmā.Un pieļauju,ka ir pietiekoši daudz personu,kuri pašapliecinās apgānot,kā tu saki,fašistu kapus.Tie ir tavi domu biedri udens2. Iespējams,ka Krievija cenšas kontrolēt situāciju un nepieļaut.Jo labi apzinās,ka būs atbildes reakcija.Pārāk daudz krievu karavīru kapu ir Eiropā.Gan jau pa Eiropu salīsies ne viens vien desmits īpaši apdāvināto,kuru mīļākā nodarbe ir mīzt un dirst kapos.

Bjorgvins, 6.decembris 2021, 17:08
Kāpēc tu esi tāds mudaks??Es tev saku ka pa kapiem nevienu vārdu neteicu,bet tu mal savu,es teicu ka jāapmīž okupantu piemineklis nevis kapakmens?Tu starpību vispār netver???
6.decembris 2021, 19:56 | links
 
Pīcka, no tā Tava teksta nevar saprast- vai Tu tos abus udiņus atbalsti vai nosodi? Vispār sanāca ka viņi ar nolaistām bikšelēm pa kapiem staigājot dod iespēju Krievijai bļaut par fašisma atdzimšanu, vēstures pārrakstīšanu utt. Tad jau ne tikai kā cilvēki ir cūkas, bet arī kā šeit visiem zināmi ,,politiķi,, pieļāvuši smagu kļūdu? Vai abi kremļa apmaksāti ,,ķapos mīzēji,,? Nesadomā tik Tu vēl D-pilī tā darīties DDD
6.decembris 2021, 22:35 | links
 

Vēsturisks mirklis-jaunas partijas tapšana Malēnijas nostūrī. Mjuniors&Raihs
6.decembris 2021, 22:59 | links
 
Smuki ragi pie sienām :)
6.decembris 2021, 23:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager