Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
vari arī nejautāt, Krievio noslēdza zic-līgumu - 1935. gada līgums paredzēja, ka Padomju Savienība nāks palīgā Čehoslovākijai tikai tad, ja pirmā būs Francijas palīdzība.

https://en.wikipedia.org/wiki/First_Czechoslovak_Republic

Čehoslovākiju uzmeta franči un briti. Vācijas nomierināšanas politikas sekas...

daddy_j, 8.decembris 2021, 15:35

Nebija gan tāda liguma kad nāks palīgā tikai ja Franči .Līdz pēdējai dienai bija solīts kad vācijas agresijas gadijumā neskatoties uz to vai poļi atļaus vai nē krievi būšot paļīgā čehiem.
8.decembris 2021, 15:54 | links
 
Nevajag smelties vecu un nepatiesu informāciju Wikipēdijā ir dokumenti un čehu,krievu vēstnieku sarakstes kas kā bija.
8.decembris 2021, 15:58 | links
 
Nebija gan tāda liguma kad nāks palīgā tikai ja Franči .Līdz pēdējai dienai bija solīts kad vācijas agresijas gadijumā neskatoties uz to vai poļi atļaus vai nē krievi būšot paļīgā čehiem.

udo733, 8.decembris 2021, 15:54


Tev ir līguma teksts? :) Baķka arī ar putām uz lūpām stāsta, ka Merkele SOLĪJUSI koridoru bēgļiem uz Vāciju...

Ir labs teiciens - strīdēties ar muļķi ir kā spēlēt šahu ar balodi. Izsvaidīs figūras, apkakās dēli un aizlidos stāstīt visai pasaulei, kā ticis ar tevi galā... :)

Nekā personīga!
8.decembris 2021, 15:59 | links
 
1938-1939 gadā Krievija bija lielākos draugos ar Vāciju, nekā Čehoslovākiju un tāpēc tava piesauktā "čehu, krievu vēstnieku sarakste" ir no pirksta izzīsta Krievijā...
8.decembris 2021, 16:03 | links
 
https://youtu.be/dZocV2_tzFw
8.decembris 2021, 16:04 | links
 
Nebija gan tāda liguma kad nāks palīgā tikai ja Franči .Līdz pēdējai dienai bija solīts kad vācijas agresijas gadijumā neskatoties uz to vai poļi atļaus vai nē krievi būšot paļīgā čehiem.

udo733, 8.decembris 2021, 15:54

Tev ir līguma teksts? :) Baķka arī ar putām uz lūpām stāsta, ka Merkele SOLĪJUSI koridoru bēgļiem uz Vāciju...

Ir labs teiciens - strīdēties ar muļķi ir kā spēlēt šahu ar balodi. Izsvaidīs figūras, apkakās dēli un aizlidos stāstīt visai pasaulei, kā ticis ar tevi galā... :)

Nekā personīga!

daddy_j, 8.decembris 2021, 15:59

Es saprotu kad ērtāk ir ticēt mulķībām ko tev entos gadus ir kaluši galvā nevis klausit tos kas ir tikuši klāt reāliem dokumentiem.Nekā personīga.
8.decembris 2021, 16:05 | links
 
https://youtu.be/dZocV2_tzFw

Headhunter, 8.decembris 2021, 16:04

Paldies .
8.decembris 2021, 16:06 | links
 
1938-1939 gadā Krievija bija lielākos draugos ar Vāciju, nekā Čehoslovākiju un tāpēc tava piesauktā "čehu, krievu vēstnieku sarakste" ir no pirksta izzīsta Krievijā...

daddy_j, 8.decembris 2021, 16:03

Nu bet tieši tapēc jau ar uzmeta čehus jo bija lieli draugi Hitlers ar Staļinu.
8.decembris 2021, 16:09 | links
 
nu bet pats tak ar te nāc un ņemies,ej copē un dari savus ikdienas darbus,vai palasi kādu jaunu sazvērestības teoriju.
Kad vispār kāds kārtējais pasaules gals atkal būs??Kaut kā šitā tēma pieklususi,laikam plakanzemjiem covida tēma vēl nav izsmelta:)

udens2, 8.decembris 2021, 12:54


Nav laika vairāk š'vabitus lasīt, daudz darba, gada beigas.
No vienas puses varetu arī tos nelāsīt, bet nu ja gadās parokai, nu interesanta tēma, bet es tā pārāk nešausminos, vienīgi sākšu tad ja kāds š'vabists neļaus copēt, tad gan būs cits hobijs jāmeklē.
Būs tad jāiet kā Gobzemam ielās, bļaustīšos uz keblīša pakāpies ka Švābs pārņems varu, globālisti nāk ! :))))
Tā kā Vienotībai bija sauklis "Krievi nāk", man būs "Globālisti nāk!!!". :))))) Tā pa riktīgo, lai visi tic no sirds un vaimanā līdzi - ai ai, kas nu tagad būs, ai ai, vai vai, .... :)))))
8.decembris 2021, 16:17 | links
 
Nu bet tieši tapēc jau ar uzmeta čehus jo bija lieli draugi Hitlers ar Staļinu.

udo733, 8.decembris 2021, 16:09


Jā, tā tas bija.

Oi, smiekli caur asarām par šo tēmu. Sieva uzdod bērniem vēsturē kontroldarbu (9. klase) tur bilde (skat zemāk). Jautājums - kas karikatūrā attēlots, nozīme?

Viens 21.gs. bērns atbild - Hitlera un Saļina KĀZAS :)))

8.decembris 2021, 16:22 | links
 
nu bet pats tak ar te nāc un ņemies,ej copē un dari savus ikdienas darbus,vai palasi kādu jaunu sazvērestības teoriju.
Kad vispār kāds kārtējais pasaules gals atkal būs??Kaut kā šitā tēma pieklususi,laikam plakanzemjiem covida tēma vēl nav izsmelta:)

udens2, 8.decembris 2021, 12:54
Ai udens2 nav te ar tiem sarkanajiem pabērniem ko ņemties.Tā viņu vates galva tāpat nav domāšanai paredzēta.

udo733, 8.decembris 2021, 13:11


Būtu šinī mājaslapā reģistrēšanās caur Latvija.lv, vēl selfu vajadzētu, tad pazustu gan bizpiengalvas, gan vates galvas.
Citādi slēpjoties aiz kaut kāda nosaukuma tik vemstamies šeit viens uz otra. Citam varbūt ir 5 adreses un pats savā starpā te jauc gaisu.
8.decembris 2021, 16:26 | links
 
Tā kā Vienotībai bija sauklis "Krievi nāk", man būs "Globālisti nāk!!!". :))))) Tā pa riktīgo, lai visi tic no sirds un vaimanā līdzi - ai ai, kas nu tagad būs, ai ai, vai vai, .... :)))))

breksugans, 8.decembris 2021, 16:17

Starp citu, to "Krievi nāk!" izdomāja un palaida "tautās" Ždanoka))) Pēc tam to tikai jau citā leņķī paķēra NA vai kaut kurie citi, neatminos)
8.decembris 2021, 17:53 | links
 
..vēl aizmirsu..
Tiem kam nav vate galvā - Jūs domājat ka amīšu zaldātiņi te baigie sargi?
Man viņi ir tādi paši okupanti kā PSRS armijnieki.
Ko viņi te pazaudēja? Karos ar Krieviju? Mans "pagalms" nav nekāda smilškaste, kur var amerikānis ar krievu rīkot kariņus, lai vācas uz savu Aļasku un brien pāri Barenca jūrai un karo sibīrijā.
8.decembris 2021, 17:58 | links
 
..vēl aizmirsu..
Tiem kam nav vate galvā - Jūs domājat ka amīšu zaldātiņi te baigie sargi?
Man viņi ir tādi paši okupanti kā PSRS armijnieki.
Ko viņi te pazaudēja? Karos ar Krieviju? Mans "pagalms" nav nekāda smilškaste, kur var amerikānis ar krievu rīkot kariņus, lai vācas uz savu Aļasku un brien pāri Barenca jūrai un karo sibīrijā.

breksugans, 8.decembris 2021, 17:58

Nebūtu ASV tu vel tagad krievam pakalu bucotu.
8.decembris 2021, 18:24 | links
 
nu bet pats tak ar te nāc un ņemies,ej copē un dari savus ikdienas darbus,vai palasi kādu jaunu sazvērestības teoriju.
Kad vispār kāds kārtējais pasaules gals atkal būs??Kaut kā šitā tēma pieklususi,laikam plakanzemjiem covida tēma vēl nav izsmelta:)

udens2, 8.decembris 2021, 12:54
Ai udens2 nav te ar tiem sarkanajiem pabērniem ko ņemties.Tā viņu vates galva tāpat nav domāšanai paredzēta.

udo733, 8.decembris 2021, 13:11

Būtu šinī mājaslapā reģistrēšanās caur Latvija.lv, vēl selfu vajadzētu, tad pazustu gan bizpiengalvas, gan vates galvas.
Citādi slēpjoties aiz kaut kāda nosaukuma tik vemstamies šeit viens uz otra. Citam varbūt ir 5 adreses un pats savā starpā te jauc gaisu.

breksugans, 8.decembris 2021, 16:26


Kaut kā neesmu redzējis, ka tu pats būtu devis piemēru un atklājis savu vārdu, uzvārdu, nodarbošano, foto. :):)
8.decembris 2021, 18:36 | links
 
nu bet pats tak ar te nāc un ņemies,ej copē un dari savus ikdienas darbus,vai palasi kādu jaunu sazvērestības teoriju.
Kad vispār kāds kārtējais pasaules gals atkal būs??Kaut kā šitā tēma pieklususi,laikam plakanzemjiem covida tēma vēl nav izsmelta:)

udens2, 8.decembris 2021, 12:54

Nav laika vairāk š'vabitus lasīt, daudz darba, gada beigas.
No vienas puses varetu arī tos nelāsīt, bet nu ja gadās parokai, nu interesanta tēma, bet es tā pārāk nešausminos, vienīgi sākšu tad ja kāds š'vabists neļaus copēt, tad gan būs cits hobijs jāmeklē.
Būs tad jāiet kā Gobzemam ielās, bļaustīšos uz keblīša pakāpies ka Švābs pārņems varu, globālisti nāk ! :))))
Tā kā Vienotībai bija sauklis "Krievi nāk", man būs "Globālisti nāk!!!". :))))) Tā pa riktīgo, lai visi tic no sirds un vaimanā līdzi - ai ai, kas nu tagad būs, ai ai, vai vai, .... :)))))

breksugans, 8.decembris 2021, 16:17


"Vienotībai" nav nekad bijis sauklis "krievi nāk".
8.decembris 2021, 18:37 | links
 
..vēl aizmirsu..
Tiem kam nav vate galvā - Jūs domājat ka amīšu zaldātiņi te baigie sargi?
Man viņi ir tādi paši okupanti kā PSRS armijnieki.
Ko viņi te pazaudēja? Karos ar Krieviju? Mans "pagalms" nav nekāda smilškaste, kur var amerikānis ar krievu rīkot kariņus, lai vācas uz savu Aļasku un brien pāri Barenca jūrai un karo sibīrijā.

breksugans, 8.decembris 2021, 17:58


Pirmkārt jau Latvijā ir daudzu NATO valstu karavīri, kuri te nonāk rotācijas kārtībā, neredzu iemeslu uzsvērt tieši ASV karavīrus, kuri pat ir mazākumā, salīdzinot ar citu valstu kareivjiem.
Fiziski netālu no mūsu robežām ir ļoti daudzskaitlīgāka vatņiku armija, salīdzinot ar Latvijā esošajiem spēkiem, bet šoreiz te nenosaka spēku daudzums un tas, ka Latvija ir NATO un krievam ir mīzaks iebrukt NATO valstī un vēljovairāk nogalināt ASV vai citas NATO valsts karavīru, jo tas ir automātiski kara pieteikums šīm valstīm un mūsu drošības ziņā iestāšanās NATO bija labākais, kas varēja notikt.
8.decembris 2021, 18:43 | links
 
Ukrainā elektrības deficīts, jo utānija nepiegādā no 1.nov. ogles. Kazahstāna ar vilcieniem piegādātu, bet utānija nelaiž cauri. Divām nedēļām vair stik atlikusi ogle. Sūta caur jūru, bet piegādes kavējas. Ukraina plāno papildus iepirkt no Baltkrievijas.
Utānija gāzi eiropai ar nepiegādā aizbildinoties pašiem pietrūkst.
Skandināvijā sausuma dēļ nav uzkrāti ūdens rezervuāri. Tāpēc cenas elektrībai aug.
Retorisks jautājums, jau šodien esam uz reālas adatas kur elektrības trūkums. Kādas elektromašīnas nākotnē.
Vismaz man izskatās nav labi, jo utānija piežmiegusi visus ar resursiem. Iespējams tādi gadījumi bijuši arī agrāk, bet tagad acīs un makā ir redzams un jūtams ne pa jokam. Veikalos inflācijas kāpums vēl šo ziemu ir neizbēgams.
Interesanti, vai LV kopā Lt,Ee nevar šo jautājumu atrisināt un sākt ražot paši, elektrība būs vajadzīga arī turpmāk nevajag būt gaišreģim.
8.decembris 2021, 18:45 | links
 
nu bet pats tak ar te nāc un ņemies,ej copē un dari savus ikdienas darbus,vai palasi kādu jaunu sazvērestības teoriju.
Kad vispār kāds kārtējais pasaules gals atkal būs??Kaut kā šitā tēma pieklususi,laikam plakanzemjiem covida tēma vēl nav izsmelta:)

udens2, 8.decembris 2021, 12:54
Ai udens2 nav te ar tiem sarkanajiem pabērniem ko ņemties.Tā viņu vates galva tāpat nav domāšanai paredzēta.

udo733, 8.decembris 2021, 13:11

Būtu šinī mājaslapā reģistrēšanās caur Latvija.lv, vēl selfu vajadzētu, tad pazustu gan bizpiengalvas, gan vates galvas.
Citādi slēpjoties aiz kaut kāda nosaukuma tik vemstamies šeit viens uz otra. Citam varbūt ir 5 adreses un pats savā starpā te jauc gaisu.

breksugans, 8.decembris 2021, 16:26

Kaut kā neesmu redzējis, ka tu pats būtu devis piemēru un atklājis savu vārdu, uzvārdu, nodarbošano, foto. :):)

Shm_didzis, 8.decembris 2021, 18:36


kā visi ta es, tādi noteikumi, noteikumus nepārkāpju.
8.decembris 2021, 18:46 | links
 
Kā Jūs variet būt tik aprobežoti.
Aukstais karš.
Tā ir ziņa pasaules tautām, lai tie nejēgas penši saprot, ka jāatskaita procenti militārajā budžetā. Krievi tak nāk.
Bet tai pašā laikā līdz Skaylaine palaišanai krievi apkalpoja amerikāņu kosmosa stacijas.
Jefiņi no amerikas neko nedara nesaskaņojot ar Maskavu. Tas ir blefs Jums.
Nu pasakiet kā militārais bizness, kas krietni pārspēj alhoholu, narkotikas un prostitūciju, varētu pastāvēt, ja būtu miers uz zemes un amerikāņi bučotu krievus.
BANKROTS.
Tādēl viss notiek un notiks. Latvijā visu koordinē amerikas geji no Vienotības un Sorosa fonda ielikteņi.
nu bet pats tak ar te nāc un ņemies,ej copē un dari savus ikdienas darbus,vai palasi kādu jaunu sazvērestības teoriju.
Kad vispār kāds kārtējais pasaules gals atkal būs??Kaut kā šitā tēma pieklususi,laikam plakanzemjiem covida tēma vēl nav izsmelta:)

udens2, 8.decembris 2021, 12:54

Nav laika vairāk š'vabitus lasīt, daudz darba, gada beigas.
No vienas puses varetu arī tos nelāsīt, bet nu ja gadās parokai, nu interesanta tēma, bet es tā pārāk nešausminos, vienīgi sākšu tad ja kāds š'vabists neļaus copēt, tad gan būs cits hobijs jāmeklē.
Būs tad jāiet kā Gobzemam ielās, bļaustīšos uz keblīša pakāpies ka Švābs pārņems varu, globālisti nāk ! :))))
Tā kā Vienotībai bija sauklis "Krievi nāk", man būs "Globālisti nāk!!!". :))))) Tā pa riktīgo, lai visi tic no sirds un vaimanā līdzi - ai ai, kas nu tagad būs, ai ai, vai vai, .... :)))))

breksugans, 8.decembris 2021, 16:17

"Vienotībai" nav nekad bijis sauklis "krievi nāk".

Shm_didzis, 8.decembris 2021, 18:37
8.decembris 2021, 18:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager