Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
C0pe 321.Tas par frančiem un angļu valodu ir taisnība.pilsētā kādu uzrunāt angliski bija bezjēdzīgi.Angliski ostā runāja tikai tie,kam tas ietilpa darba pienākumos.Ja ar mani visumā franči runāja vismaz pieklājīgi,tad mūsu angļu superintendanti reāli norāvās uz lamu vārdiem un visai izteiksmīgiem žestiem.Taču ir viens notikums kurš krīt ārā no kopējā fona.Tas notika Brestas ostā. No rīta atveda degvielu.Nu standarta cisternu 30 kubi.Šļaukas no mašīnas uz kuģi staipīja džeks pālī stipri virs vidējā.Man prātā nevarēja ienākt,ka tas ir auto šoferis.Domāju,ka kaut kāds palīgstrādnieks.Tā kā tas bija kaut kā poh,neieciklējos.Un tad tas tipiņš atvilkās pie manis parakstīt pavadzīmes.Izrādās tomēr šoferis.Nu diezgan jauki,vecajā labajā Eiropā vismaz 2 promilēs vizinās ar degvielas cisternu.Nu bet ne jau mante kāda teikšana. Ne par to ir runa.Nu labu gribēdams,pateicu viņam mersī.Nu tipa par soļarku.Tas pipļuks sāka bļaut uz mani - te nav nekāda Francija,te esot Bretaņa. un visādus lamu vārdus.Viņš runāja ne angliski,bet es viņu sapratu.Tas mani nepārsteidza,jo šinī pilsētā biju jau ar to saskāries.Tā kā viņa uzvedība man neimponēja, nolēmu uzcienāt to patriotu ar latvieša dūri.Sāku slieties kājās.Džeks laikam saprata,ka briest sūdi. Un auguma priekšrocības nav viņa pusē. Paķēra pavadzīmes un aizmuka.Te nu bija Francija.
11.aprīlis 2024, 19:22 | links
 
Arī es esmu par 100% vārda un uzskatu brīvību, ar visiem nosacījumiem, ko tas paredz, ka, piemēram, vārda brīvība beidzas tajā vietā, kur aizskar cita indivīda pamattiesības.

mirtins, 11.aprīlis 2024, 11:18[/quote]
Hmm, matemātika pieklibo: 100% vārda un uzskatu brīvība+ ar nosacījumiem= tad tie nav nekādi 100%, ja ir nosacījumi... Nu, es teiktu tā- domāt(uzskatīt) var jebkurš ko vien vēlas. Ar vārdiem tā vairs gluži nav, nemaz nerunājot par darbību/rīcību, kurā izpaužas vieni vai otri uzskati.
11.aprīlis 2024, 17:54 | links
 
daddy_j [11.apr]: Glorijai G. varēs pajautāt viedokli par vārda brīvību LV...
Viņa taču pati pasmējās par būšanu meklēšanā un Latvijas okupācijas muzeja publiska izsmiešana ir kaut kas līdzīgs ASV brīvības statujas apsmiešanai un ASV vēstures noliegšanai. Par to abās demokrātijās kāds sods pienākas. Pluss viņa nav arestēta un gaida tiesas lēmumu visticamāk par naudas sodu.
11.aprīlis 2024, 16:34 | links
 
Glorijai G. varēs pajautāt viedokli par vārda brīvību LV...
11.aprīlis 2024, 16:16 | links
 
Nu te cepšanās par vārda brīvību.
Dzīvs piemērs, ka netiek Latvijā pārkāpta vārda brīvība ir Stabilitātei Rosļikovs un co. Tas ko viņi dažbrīd saka sociālajos tīklos ir jau aiz valstiskā tabu robežām, bet neviens viņus nearestē un nesoda. Ļoti retos gadījumos parunājas ar VDD un turpina dzīvot.
Darba jautājumos pie privātā uzņēmēja ir savi nerakstītie noteikumi un tos arī ir jāievēro. Ja publiski sāc atbalstīt krievus un baltkrievus pie īpašnieka Latvijas patriota, tad diezgan loģiska ir arī tālākā rīcība. Vari sūdzēties par diskrimināciju, bet pat pie atgriešanās tāpat būs neiespējami tur strādāt.
Minētais notiktu jekurā demokrātijā Eiropā, jo neviena valsts nelikvidēs uzņēmumu (nodokļu maksātāju) pret viena indivīda interesēm.
Dienvidfrancijā pat bail iedomāties par darbinieka nākotni, kurš pateiktu, ka mīl angļus un angļu valodu. Ja tas notiktu mazā ciemā, tad tuvākais nākamais darbs butu 70+ kilometrus no ciema. Un šeit nebūtu nekāda sakara ar covid vai karu Ukrainā.

Vajag cienīt vienam otru un atcerēties, ka ar varu mīlēts netapsi!
11.aprīlis 2024, 14:48 | links
 
Nez kas būtu otrā pasailes kara laikā ja kāds brūndegunis teiktu par vāciešiem ''все же только люди''nez tā laika cilvēkiem ar liktos ka ir taču vārda brīvība un tas ir ok???!!!Visticamāk ka tādu svoloču nolinčotu:D

udens2, 11.aprīlis 2024, 13:55


Visos laikos ir bijuši cilvēki, kuri glāba citus, neraugoties uz etnisko vai reliģisko piederību. Arī tagad ir Krievijā cilvēki, kuri palīdz ukraiņiem. Piemēram, Belgorodas iedzīvotājs Aleksandrs, kurš palīdzēja vairāk nekā 1000 Ukraiņiem atgriezties dzimtenē. Viņu visticamāk nomušīja Krievijas cietumā.
11.aprīlis 2024, 14:10 | links
 
Pirmkārt, ReTV ir privāts uzņēmums, kam nav jāatskaitās kaut kādam mirtinam ko rāda un nē.

Otrkārt, vārda brīvība nav visatļautība.

jurciks66, 11.aprīlis 2024, 13:47


Kādreiz upmalā varam satikties, pastāstīšu pāris fīčas, kas ļaus iemācīties lasīt tekstus :) Ja nesaprati, arī es uzskatu, ka nekādas diskriminācijas nav, bet labprāt uzzinātu no cilvēka, kurš uzskata, ka tāda ir. Ja nu tomēr ir kāds iemesls:) Bet jā, es esmu krievmīlis, to der atcerēties :D
11.aprīlis 2024, 14:06 | links
 
Nez kas būtu otrā pasailes kara laikā ja kāds brūndegunis teiktu par vāciešiem ''все же только люди''nez tā laika cilvēkiem ar liktos ka ir taču vārda brīvība un tas ir ok???!!!Visticamāk ka tādu svoloču nolinčotu:D
11.aprīlis 2024, 13:55 | links
 
Pirmkārt, ReTV ir privāts uzņēmums, kam nav jāatskaitās kaut kādam mirtinam ko rāda un nē.

Otrkārt, vārda brīvība nav visatļautība.
11.aprīlis 2024, 13:47 | links
 
... man ir pilnīgi nepieņema pilnīgi cita tēma...
ka kāds\
tiek diskriminēts vien dēļ saivem uzskatiem,

jurists, 11.aprīlis 2024, 10:29

Arī es esmu par 100% vārda un uzskatu brīvību, ar visiem nosacījumiem, ko tas paredz, ka, piemēram, vārda brīvība beidzas tajā vietā, kur aizskar cita indivīda pamattiesības. Līdz ar to, man jautājums - kur tu saskati diskrimināciju šajā gadījumā un kā tā izpaužas?

mirtins, 11.aprīlis 2024, 11:18
Redz viņam vārda brīvībai ir tikai viens virziens,slavināt krievus,bet ja par to saņem kritiku,kas arī ir tieši vārda brīvība,tad tā skaitās diskriminācija
11.aprīlis 2024, 11:35 | links
 
... rodas iespaids, ka toč neesat ārstējami.
ir tak politiskie forumi, līdz šim neesmu sapratis, kādēl valodnieki lien visos forumos ar savām zobu birstes tīrībām, nax līst ar politiku pie copmaņiem, varbūt latīņu valoda zivs nosaukumā arī cepī.

jurists, 11.aprīlis 2024, 10:04
A kāpēc copmanis lien politikas sadaļā??
11.aprīlis 2024, 11:32 | links
 
... man ir pilnīgi nepieņema pilnīgi cita tēma...
ka kāds\
tiek diskriminēts vien dēļ saivem uzskatiem,

jurists, 11.aprīlis 2024, 10:29


Arī es esmu par 100% vārda un uzskatu brīvību, ar visiem nosacījumiem, ko tas paredz, ka, piemēram, vārda brīvība beidzas tajā vietā, kur aizskar cita indivīda pamattiesības. Līdz ar to, man jautājums - kur tu saskati diskrimināciju šajā gadījumā un kā tā izpaužas?
11.aprīlis 2024, 11:18 | links
 
Būtu diezgan dīvaini, ja tv kanāls, kas rāda gan raidījumus par krievu pastrādātajiem noziegumiem Ukrainā, gan rādītu ģīmi cilvēkam, kas apgalvo, ka krievi ir jauki cilvēki un vēl brauc uz Maskavu sadzert ar fašistiem.
11.aprīlis 2024, 10:51 | links
 
jurists [11.apr]: ... man ir pilnīgi nepieņema pilnīgi cita tēma...
ka kāds\
tiek diskriminēts vien dēļ saivem uzskatiem,
Netiek diskriminēts. Vienkārši ReTv un Latvijas Salmo (kaut gan grūti spriest, jo pēdējie mārketinga video ir saglabāti, bet nav jaunu) pārtrauca sadarbību. Medijs un privāts uzņēmējs no savas puses var darīt ko vēlas. Tā nav diskriminācija.
Pasaki savā darba vietā, ka uzņēmuma īpašnieka meita ir neglīta, un tālāko jau pats vari iedomāties. Arī būs diskriminācija, ja nesaglabāsi darbu?
11.aprīlis 2024, 10:38 | links
 
... man ir pilnīgi nepieņema pilnīgi cita tēma...
ka kāds\
tiek diskriminēts vien dēļ saivem uzskatiem,

jurists, 11.aprīlis 2024, 10:29


Atbildēt uz jautājumiem nevari?

Komentējot tavu atbildi, tad ir pietiekoši daudz gadījumu, kad diskriminācija un tiesību ierobežošana ir pieļaujama un nepieciešama, dēļ personu uzskatiem un tev kā juristam to vajadzētu zināt.
11.aprīlis 2024, 10:34 | links
 
... man ir pilnīgi nepieņema pilnīgi cita tēma...
ka kāds\
tiek diskriminēts vien dēļ saivem uzskatiem,
11.aprīlis 2024, 10:29 | links
 
?.... argumentus studijā.

jūsu politikas līderis konkrēti apdirsiesies 1/4 miljona, es gan domaju, cik gan ir jābūt stulbam, lai tēlotu, ka šeit vēl kāds tam tic ...

jurists, 11.aprīlis 2024, 10:16


Tā kas ir Jūsu politiskais līderis?
Kas, kam tic un kāpēc tu netici?
Kāpēc domā ka citi ir stulbi, ja pašam ir problēmas uzrakstīt teikumu bez kļūdām?
Kas ir tavs politiskais favorīts?
11.aprīlis 2024, 10:20 | links
 
?.... argumentus studijā.

jūsu politikas līderis konkrēti apdirsiesies 1/4 miljona, es gan domaju, cik gan ir jābūt stulbam, lai tēlotu, ka šeit vēl kāds tam tic ...
11.aprīlis 2024, 10:16 | links
 
Un kā ,tad saucas šī sadaļa? Un zivi "jurista" kungs nevajag turēt aiz acīm.
11.aprīlis 2024, 10:11 | links
 
... rodas iespaids, ka toč neesat ārstējami.
ir tak politiskie forumi, līdz šim neesmu sapratis, kādēl valodnieki lien visos forumos ar savām zobu birstes tīrībām, nax līst ar politiku pie copmaņiem, varbūt latīņu valoda zivs nosaukumā arī cepī.
11.aprīlis 2024, 10:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager