Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Bruno, nav krievu laiki, neviens tevi nespiež ne vakcinēties, ne kārtot neatliekamas vajadzibas privātmājā, ir īres dzivokļi, sociālie un lērums citu iespēju, nečīksti, būs kas sapotēsies, radīsies pūļa imunitāte un varēsi elpot mierīgi, bet ir ari citi varianti...
29.decembris 2020, 14:15 | links
 
Par padomniekiem un lēmumu pieņēmējiem.
Daļa no viņiem “zīmuļi”(nesen no skolas sola) un tāli no reālās dzīves. Ko cilvēks, dzimis pilsētā un dzīvojot dzīvoklī, var zināt par neatliekamām vajadzībām privātmājā, nerunājot par lauku viensētu vai saimniecību. Te nav ne namsaimnieka, ne apsaimniekotāja, ne katra dižķibele vai nebūšana prognozējama.
Par vakcīnu un vakcinēšanos. Jautājums: Vai visiem un katram vajadzīga? Varbūt ir ļaudis, kuru organismā antiviela? Varbūt C19 nav nekas jauns, tik jaunatklājums? Varbūt iepriekš viss tika norakstīts uz standarta “griperi” un ierastu sezonālu vīrusu?
29.decembris 2020, 14:02 | links
 
Ne par to- manis pēc kaut vai durvis liktu aizmetināt! Es runāju par pieņemto lēmumu loģiku un konsekvenci! Un tās nav. Es to redzu tā, ka savācās bariņš ar klerkiem, iepīpē zālīti, kāds izpūšot saka "eu, davai nedrīkstēs folliju tirgot rimčikā!" Un pārējie izpūšot "eu zaibis ideja, liekam iekšā!" Jautājums tikai, kāda huja pēc ministri to visu parakstīja? Arī piedalījās vai?

raihs, 28.decembris 2020, 22:35


Palasi kā tas viedoklis veidojas - "padomnieks" ne tā kaut ko interpretē, kaut ko saputro, kaut ko neprecīzi nošpiko, kaut ko piedomā klāt, bet lēmējiem savas galvas nav, tie skatās mutē šitādiem bērnudārza "padomniekiem", tāpēc arī ir kā ir, kā bērnudārzā ... https://www.tvnet.lv/7143325/zviedrija-covid-19-mirstiba-nekritas-ekonomika-neaug
29.decembris 2020, 13:26 | links
 
redzēts Twiterī:
"Uz SuperBingo laimes rata vajadzētu covid vakcīnu."
29.decembris 2020, 13:22 | links
 
Pilni forumi kā maizi izcept.. ibio

mjuniors, 29.decembris 2020, 00:21

Bet miltus ta veikalā tirgo, bio un nebio
29.decembris 2020, 11:02 | links
 
jegersz [29.12.20]: Bet ja man naf interneta..

mjuniors, 29.decembris 2020, 01:03

Tad taisi ratus, jo ragavas vajadzēja taisīt vasarā!
Neder, tagad jau ir ziema..
29.decembris 2020, 01:18 | links
 
Bet ja man naf interneta..

mjuniors, 29.decembris 2020, 01:03


Tad taisi ratus, jo ragavas vajadzēja taisīt vasarā!
29.decembris 2020, 01:11 | links
 
Bet ja man naf interneta..
29.decembris 2020, 01:03 | links
 
kks, bet baltās zeķes ta naf...
bērniem pie kamanām ar netikt. Sniegs tik reti, bet še tev.. Ar maximas maisiņ jāmauc..
un vispār, nafig pārtikas veikal, kas jums zapts nav pagrabā? Pilni forumi kā maizi izcept.. ibio

mjuniors, 29.decembris 2020, 00:21


Nu cik var idiotus tēlot! Ja gribetu nopirkt ragavas nopirktu.

Piemērs rīt ieej https://cenuklubs.lv/catalogsearch/result/?q=ragavas pasūti ragavas un izņem veikalā.



Līdzīgi var gan ar Depo, gan citiem e-veikaliem.
29.decembris 2020, 00:48 | links
 
kks, bet baltās zeķes ta naf...
bērniem pie kamanām ar netikt. Sniegs tik reti, bet še tev.. Ar maximas maisiņ jāmauc..
un vispār, nafig pārtikas veikal, kas jums zapts nav pagrabā? Pilni forumi kā maizi izcept.. ibio
29.decembris 2020, 00:21 | links
 
mjuniors [29.12.20]: Urmass Gaismu neredz.. Saliec divus vadus kopā... :))
Vienīgais tuv@kais tunelis ir Aizkrauklē! :))
29.decembris 2020, 00:21 | links
 
kkas [29.12.20]: usis [Vakar]: Virknē valstu ietesa pat komandatstundas, veikalos tik pašu nepieciešamāko, nu nenopirksi folliju, cits skoču, tač po, visas 100000 vajadzības tāpat katram individuāli nepielasīs, man toties liekas forši ka neceļas strauji inficēto %, turas pie 10, leišiem 30, slimnīcās 1000, nevis 4.Bet zeķes, zeķes tak vajag. Tak vienmēr būs raudātāji. Labāk lai viņi raud par zeķēm, nevis kviec kamerā kad liek iet mājās nosmakt :)
Būtu interesanti noskatīties, kā lielai daļai šejieniešu pateiktu doki- sorī vecīt, tu esi par vecu, tev ir par daudz citu slimību, ej vien mājās, mums gultas vajag jaunākiem un spraunākiem ;)
A Tu neiedomājies par to ka daudzi labprātāk aizietu? It sevišķi ja tas skar viņu atvases?
29.decembris 2020, 00:20 | links
 
usis [28.12.20]: Virknē valstu ietesa pat komandatstundas, veikalos tik pašu nepieciešamāko, nu nenopirksi folliju, cits skoču, tač po, visas 100000 vajadzības tāpat katram individuāli nepielasīs, man toties liekas forši ka neceļas strauji inficēto %, turas pie 10, leišiem 30, slimnīcās 1000, nevis 4.
Bet zeķes, zeķes tak vajag. Tak vienmēr būs raudātāji. Labāk lai viņi raud par zeķēm, nevis kviec kamerā kad liek iet mājās nosmakt :)
Būtu interesanti noskatīties, kā lielai daļai šejieniešu pateiktu doki- sorī vecīt, tu esi par vecu, tev ir par daudz citu slimību, ej vien mājās, mums gultas vajag jaunākiem un spraunākiem ;)
29.decembris 2020, 00:14 | links
 
Urmass Gaismu neredz.. Saliec divus vadus kopā... :))
29.decembris 2020, 00:10 | links
 
mjuniors [28.12.20]: Aga, ja agrāk visi izklīda pa visu lielveikalu, tad tagad visi koncentrējas vienu viet pie pārtikas.
Zeķes jaunas ar vairs nenopirksi.. :))
Tā, ka vīri cepamies par to, ka debīli lēmumi. Bet to tik daudz jau, ka vairs nepārsteidz.
Tādēļ es pirmo piketu krastmalā atbalstīju, jo bija jāpasaka pietiek dzīt bezsakaru. Bet tagad tie protestbraucieni pa pilsētām ir nevis protesti, bet reāli kaitināšana likumsargu darbībai- provokācijas.
Šeit tev piekritīšu. Bet diemžēl nekas nemainās. Un tuvākajā nākotnē gaisma tuneļa galā arī nebūs saman@ma.
29.decembris 2020, 00:00 | links
 
Aga, ja agrāk visi izklīda pa visu lielveikalu, tad tagad visi koncentrējas vienu viet pie pārtikas.
Zeķes jaunas ar vairs nenopirksi.. :))
Tā, ka vīri cepamies par to, ka debīli lēmumi. Bet to tik daudz jau, ka vairs nepārsteidz.
Tādēļ es pirmo piketu krastmalā atbalstīju, jo bija jāpasaka pietiek dzīt bezsakaru. Bet tagad tie protestbraucieni pa pilsētām ir nevis protesti, bet reāli kaitināšana likumsargu darbībai- provokācijas.
28.decembris 2020, 23:58 | links
 
Cik sapratu, vairāk ir vērsts viss uz to,lai cilvēki mazāk ietu uz veikaliem un tur čupotos, jo ir suga , kas visu dienu vazājas pa tādam vietām katru dienu.
Bet tas ka nevar nopirkt vienu vai otru lietu pa tiešo, tas, protams, ka liek apšaubīt gan valdības gan tās padomnieku loģiskās prāta spējas.
Cepampapīrs ir atļauto sarakstā zem pergamenta papīra.
28.decembris 2020, 23:38 | links
 
Aha. Ieeju aptiekā. Tur man tiek uzspiests lai jemu groziņu. Kaut man vajag nopirkt tikai nieka ziedi. Kuru plaukstā var noslēpt. Kāda mārrutka pēc man vēl vajag grābstīties gar groziņu, kurš bez dezinfekcijas jau caur ntajiem pircējiem izg@jis. Uz jautājumu cik bieži dezinficējiet, atbilde iesp@rda-dažreiz dienā.
Piebraucu pie depo. Tur izdaru pasūtījumu 4 dībeļiem. Gaidu 40min kamēr noformē pasūtījumu. Klaunāde un nekas vairāk!
28.decembris 2020, 23:38 | links
 
Ja nebūs slinkums rīt bik detaļas noskaidrošu.
28.decembris 2020, 22:37 | links
 
usis [28.12.20]: Virknē valstu ietesa pat komandatstundas, veikalos tik pašu nepieciešamāko, nu nenopirksi folliju, cits skoču, tač po, visas 100000 vajadzības tāpat katram individuāli nepielasīs, man toties liekas forši ka neceļas strauji inficēto %, turas pie 10, leišiem 30, slimnīcās 1000, nevis 4.
Ne par to- manis pēc kaut vai durvis liktu aizmetināt! Es runāju par pieņemto lēmumu loģiku un konsekvenci! Un tās nav. Es to redzu tā, ka savācās bariņš ar klerkiem, iepīpē zālīti, kāds izpūšot saka "eu, davai nedrīkstēs folliju tirgot rimčikā!" Un pārējie izpūšot "eu zaibis ideja, liekam iekšā!" Jautājums tikai, kāda huja pēc ministri to visu parakstīja? Arī piedalījās vai?
28.decembris 2020, 22:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager