Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
raihs [25.12.20]: Un kas liek domāt, ka viņš vispār bija?
Tad sašutum par situāciju, ka Tavuprāt nebijušu personu attēlo Tavuprāt zemākas rases pārstāvis pamats ir kāds?
25.decembris 2020, 14:06 | links
 
Un kas liek domāt, ka viņš vispār bija?
25.decembris 2020, 13:59 | links
 
raihs [25.12.20]: Džizaskraists-niga! Kas tālāk? :DDD
https://www.delfi.lv/kultura/news/screen/radita-jauna-kinoversija-par-jezus-dzivi-kura-vinu-atveido-melnadains-aktieris.d?id=52787223
Kas liek domāt, ka viņš bija tik bāls kā daVinci vai Džoto gleznās?
25.decembris 2020, 13:56 | links
 
Džizaskraists-niga! Kas tālāk? :DDD
https://www.delfi.lv/kultura/news/screen/radita-jauna-kinoversija-par-jezus-dzivi-kura-vinu-atveido-melnadains-aktieris.d?id=52787223

raihs, 25.decembris 2020, 11:10

Nēģeris - musulmanis un droši vien ka jaunajā versijā arī pederasts . Tas iederētos jaunajā pasaules kārtībā...

Bralitis, 25.decembris 2020, 11:15

pederasts-transgenders))
P.S.Sveiciens tik sen neredzētajiem)
25.decembris 2020, 13:41 | links
 
Raiham sveicieni!
Brāliti redzu, acis jāizberž, acīm redzamais neticamais. :))
25.decembris 2020, 11:36 | links
 
Džizaskraists-niga! Kas tālāk? :DDD
https://www.delfi.lv/kultura/news/screen/radita-jauna-kinoversija-par-jezus-dzivi-kura-vinu-atveido-melnadains-aktieris.d?id=52787223

raihs, 25.decembris 2020, 11:10


Nēģeris - musulmanis un droši vien ka jaunajā versijā arī pederasts . Tas iederētos jaunajā pasaules kārtībā...
25.decembris 2020, 11:15 | links
 
Priecīgus svētkus visiem politpulciņa dalībniekiem no vientuļā trimdinieka dekabrista :)
25.decembris 2020, 11:10 | links
 
 
Nerunājot par vieglprātīgo sabiedrības daļu. Daļa vecāku gadu gājuma cilvēku saslimšana gulstas uz ģimenes ārstiem, kuri tikai dēļ pacienta iemaksas dzen vecos uz poliklīniku, lai izrakstītu zāles, un tur arī saķer, pats zinu divus tādus gadījumus.
25.decembris 2020, 10:58 | links
 
Junior, tās nav asprātības, diemžēl tā ir dzīves realitāte. Mana māsa ir tāds pats cilvēks kā visi pārējie. Tāpat kā citiem jāiet uz veikalu un šad tad jāaizbrauc uz darbu, jo visu no mājām izdarīt nevar. Un brauc no Saulkrastiem ar sabiedrisko.
Tas vēl bija oktobrī, kad jau bija spēkā pulcēšanās ierobežojumi. Pašdarbnieki sadomāja uzrīkot jubilejas koncertu. Viens no maniem darbiniekiem bija viņu vidū. Starp viņiem gadījās kāds, kas bija Covid pozitīvs. Tad vēl slimnieku bija maz un visus vēl varēja izsekot, tāpēc visas kontaktpersonas laicīga tika noņemtas no trases. Vēlāk lielākajai daļai no viņiem uzrādījās pozitīvi testi. Tā ka runājot par tevi es nejokoju. Ja gadās smagā formā, tas viss ir ļoti nopietni.
25.decembris 2020, 10:38 | links
 
AndrisABC [24.12.20]: Zaraza, man gan liekas, ka cilvēku plūsmu izdevās samazināt. Mērķis taču nav neviens Covid slimnieks, bet kontrolēta tā izslimošana nenožmiedzot ekonomiku. Un ja tā, tad viss, ko dara valdība, ir pareizi. Redzi juniors aizbrauca dalīt dāvaniņas, dievs dod ka visi vēl nesaņem vienu kopēju dāvanu. Mana māsa izbaudīja, ko nozīmē skābekļa daudzums asinīs 92%. 90% ir atā.....
Nu redzi, māsa nekur nebrauc un ņem un saslimst. Labi, ka labi. Draugs nemet asprātības citu virzienā ko kurš dara. Sargājiet sevi kā mākat un viss būs labi. Cilvēks domā, dievs dara..
Es par Danilānu, lai arī cilvēks ar optimismu, bet vīruss nešķiro.. Te pareizi vai nepareizi nestrādā..
24.decembris 2020, 23:00 | links
 
Nesaprotu, ko jūs par to Zviedriju uzjautrinaties? Zviedrija gāja uz pūļa imunitātes iegūšanu, kā redziet tas nestrāda, divi mēneši un imunitāte pazūd. Ko jūs domājat augusta 21.gadā saņemtā pote, kas izstradāta uz pagājušo gada vīrusu uz jaunā virusa formas stradās?!
24.decembris 2020, 22:44 | links
 
7up [24.12.20]: Bet kas notiek ,, Zviedrijas piemērā,, . :DDDD vai nav savādi, ka blakus viss ir savādāk.
https://www.apollo.lv/7136234/zviedrijas-karalis-pazinojis-ka-valsts-covid-19-strategija-esot-izgazusies
24.decembris 2020, 22:27 | links
 
Zaraza, par kādiem masu nemieriem tu runā? Tas urlu un šaurpierīšu bariņš, kas bija krastmalā? Tu ar viņiem varbūt?

Slaidais, 24.decembris 2020, 21:32


Kau kā to urlu un šaurpierīšu ielās visā pasaulē arvien vairāk paliek, Francija, UK, USA, Vācija, Spānija par visādām tur Albānijām i nerunājot, Austrumu pusi un Āziju neminot... A mēs ko esam unikāla izredzēta viedo Dievzemīte kur tādu risku nav? Nu, nu... Ir valstis, kur drošībnieki tam ir gatavi, pieraduši, tehniski ekipēti un arī tur viegli neiet, a LV vispār...

Es pats ne ar vienu, tikai ar sevi un saviem draugiem un tuviniekiem, ko Tev arī iesaku :D Priecīgus Ziemassvētkus!
24.decembris 2020, 21:54 | links
 
AndrisABC [24.12.20]: Zaraza, man gan liekas, ka cilvēku plūsmu izdevās samazināt. Mērķis taču nav neviens Covid slimnieks, bet kontrolēta tā izslimošana nenožmiedzot ekonomiku. Un ja tā, tad viss, ko dara valdība, ir pareizi. Redzi juniors aizbrauca dalīt dāvaniņas, dievs dod ka visi vēl nesaņem vienu kopēju dāvanu. Mana māsa izbaudīja, ko nozīmē skābekļa daudzums asinīs 92%. 90% ir atā.....
Bet kas notiek ,, Zviedrijas piemērā,, . :DDDD vai nav savādi, ka blakus viss ir savādāk.
24.decembris 2020, 21:47 | links
 
Zaraza, par kādiem masu nemieriem tu runā? Tas urlu un šaurpierīšu bariņš, kas bija krastmalā? Tu ar viņiem varbūt?
24.decembris 2020, 21:32 | links
 
Zaraza, man gan liekas, ka cilvēku plūsmu izdevās samazināt. Mērķis taču nav neviens Covid slimnieks, bet kontrolēta tā izslimošana nenožmiedzot ekonomiku. Un ja tā, tad viss, ko dara valdība, ir pareizi. Redzi juniors aizbrauca dalīt dāvaniņas, dievs dod ka visi vēl nesaņem vienu kopēju dāvanu. Mana māsa izbaudīja, ko nozīmē skābekļa daudzums asinīs 92%. 90% ir atā.....
24.decembris 2020, 20:12 | links
 
Zaraza, laikam citus gadus pirms Ziemassvētkiem nesanāca iebraukt ne Spicē, ne Alfā, ne kādā citā lielveikalā? :) Esi aizmirsis desmitiem metru garās rindas tad vēl bez 2m distances. Domā bez ierobežojumiem šogad būtu bijis savādāk?

AndrisABC, 24.decembris 2020, 19:24


nu bet es jau neiebilstu - nebūtu bijis savādāk... tad KĀDA JĒGA? Jēga, vismaz teorijā, būtu bijusi ja VISS strauji aizklapēts, komadantstunda utt. Bet nu tur riski un iespējamās konekvences - ja nikna tauta bez šmigas, paikas un dāvānām, tad gaidi sū... un no lielā biznesa puses arī, kur grozās liela nauda, tur arī neviens nav nemirstīgs, Bunkus, Rebenoks utt. jau to parādīja...
Vot i sanāca puskoka lekšana, imitacija burnoj ģejteļnosti...
24.decembris 2020, 19:42 | links
 
Varēja pa glazitei pie iejas dalīt. Un pusstundu sterils pērcies tik.
24.decembris 2020, 19:38 | links
 
Raih, domā savu ratiņu gaidīšana milzīgā pūlī pie ieejas lielveikalā būtu risinājums? Alfa Ķuža porcelāna fabrika tev nav Depo, kur katrs ar saviem ratiņiem var braukāt.
24.decembris 2020, 19:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager