Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...

Vakara cirkam gatavs, aiziet! :))))
4.decembris 2020, 15:01 | links
 
4.decembris 2020, 11:14 | links
 
Man nevajag gari drukāt. Es daudz maz visu zinu. Man interesē - apgrozījums kritās, vai nē tagad pēdējos mēnešus.
3.decembris 2020, 22:47 | links
 
abrakadabra [03.12.20]: Bet tad jūs tiekat pie tā bezmaksas kovid atbalsta vai nē, jaunie uzņēmēji? :)
Aizmirsti! Piemērs par patentmaksātājiem- 1.fāze. Likums-Ja karantīnas laikā(marts-jūnijs) nav bijuši ienākumi, maksu par šiem 3 mēnešiem pārnesīs uz vēlāku laiku. Jāraksta tik iesniegums. Realitāte- tas attiecas tikai uz tiem, kuri uzreiz samakājuši par pusgadu vai gadu. Tie, kas maksājuši par 1 vai 3 mēnešiem(jo nevar atļauties samaksāt uzreiz tādusummu) , sūkā. Iemaksātā summa - 100+100+100+100+100+100=600, vai arī 1x600=600€... Summas vienādas... Kur loģika? NAV!..
2.fāze- Patentmaksas likvidēšana. Patentmaksas sistēmu likvidē, bet dod pārejas posmu nākamā gada ietvaros. BET! To dod tikai tiem, kuri jau samaksājuši līdz šī gada 31.decembrim. Tātad cilvēks, kurš kārtīgi maksājis n-tos gadus, bet dēļ kovida par decembri nav samaksājis, patentu dabūt vairs nevar, bet cilvēks, jurš samaksājis vienreizēju maksu par decembri, lai uz Ziemassv~tkiem patirgotos, tagad vēl visu gadu varēs izmantot patentmaksas sistēmu... Kur loģika? Nav... Vēl čupa ar sviestu, slinkums drukāt...
3.decembris 2020, 22:22 | links
 
No izlejamā alu jau arī kaut kā jātiek vaļā, labāk pasūti kvalitatīvu lejamo.
:)
3.decembris 2020, 22:12 | links
 

:) klasika.
3.decembris 2020, 22:10 | links
 
 
Bet tad jūs tiekat pie tā bezmaksas kovid atbalsta vai nē, jaunie uzņēmēji? :)
3.decembris 2020, 22:02 | links
 
3.decembris 2020, 21:37 | links
 
raihs [03.12.20]: Tiešām, cepiens neparko! Tak nopērc piektdien, un miers! Vai tiešām nepietiek smadzeņu aprēķināt, vai vajag, un cik būs par īsu? Personiski man parasti ap 30-40 litriem dažnedažāda alkohola mājās stāv "noliktavā", dēļ tā ikvakara patēriņš nepalielinās...
Par tiem 30-40 litriem jau skan kā slēptā reklāma, pie manis var atrast :D
3.decembris 2020, 21:30 | links
 
usis [03.12.20]: Tie kas alķīti iepērk 3 dienām reāli nākošās dienas vakarā dodas uz veikalu, šajā situācijā, novakarē pasūtot, piegāde diez vai notiks uzreiz, nākošās dienas pirmā puse reāli, a ko darīt vakarā?
Usi nemelo, man sejasgrāmata jau reklamējas izlejamais alus, zvani piegadāsim 6,7dien ;))
3.decembris 2020, 21:27 | links
 
Vai iepērc sev 30-40 pakas un glabā pie alkohola :)
3.decembris 2020, 21:22 | links
 
:)
3.decembris 2020, 21:22 | links
 
Nemīz, dabūsi prežus, tā or higiēnas vai medicīniska prece
3.decembris 2020, 21:22 | links
 
P. S. Piebildīšu gan, ka pats lēmums man šķiet neloģisks...
P. P. S. Ja reiz nedēļas nogalēs netiks tirgotas nepārtikas preces, pie kuras grupas tiks pieskaitīti prezervatīvi? :)
3.decembris 2020, 21:19 | links
 
piedodiet,ka Jūs tā uzcepāties.bet jautājums bija par mūsu valdības morāli.vai veikals un IT veikals ir veikals?vai ITveikals nav veikals?
3.decembris 2020, 21:19 | links
 
Tiešām, cepiens neparko! Tak nopērc piektdien, un miers! Vai tiešām nepietiek smadzeņu aprēķināt, vai vajag, un cik būs par īsu? Personiski man parasti ap 30-40 litriem dažnedažāda alkohola mājās stāv "noliktavā", dēļ tā ikvakara patēriņš nepalielinās...
3.decembris 2020, 21:16 | links
 
no sērijas - šomēnes jau ceturto reizi pērku alcīti jaunajam gadam...
3.decembris 2020, 21:15 | links
 
Tie kas alķīti iepērk 3 dienām reāli nākošās dienas vakarā dodas uz veikalu, šajā situācijā, novakarē pasūtot, piegāde diez vai notiks uzreiz, nākošās dienas pirmā puse reāli, a ko darīt vakarā?
3.decembris 2020, 21:10 | links
 
neesmu notiem kas skraida,kā viens te apgalvo.kur ir atšķirība,vai tusiņu taisu mājās un pieved klāt,vai eju uz veikalu un daru to pašu?runa ir par dubultstandartiem.nemeklējiet utis kur viņu nav.

klibais2, 3.decembris 2020, 20:53


Atšķirība ir liela, tu lieki vazājies uz veikalu pēc alķīša un potenciāli tu vari tikt inficēts vai arī tu vari kādu inficēt. Ja tu mājās kod un tev pieved, tad prakstiski nekāds kontakts nesanāk.
Un labi, tu neskraidi, bet ir pietiekoši liels kontingents, kas vazājās pēc alķīša šmigaini pa vairākām reizēm.
Un kur tev problēma piektdienas pēcpusdienā iepirkt brīvdienām alķīti?
3.decembris 2020, 21:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager