Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
No: anlove
Please i do not have former relationship with you but because of my present predicament i want to confide my life to you, i know i am taking risk but it is my best option at present please, accept me. i am the only daugther of Late Chief and Mrs.Kamara. i am 20 years of age. my father deals on diamonds and gold before his sudden death. Please, i want you to help me to transfer my inheritance for investment purpose in your country.The amount is $8 million dollars. Please, i am anticipating your urgent replyMy email ( kamaraanna694@gmail.com)
Thanks,My best regards Miss Anna



Tai pat laikā Anna izmisīgi grib atdot dimantus un zeltu
30.novembris 2020, 12:56 | links
 
Principā Kariņš vakar mūs diplomātiski sagatavoja topošajiem papildu ierobežojumiem.

raihs, 30.novembris 2020, 11:53


Tieši tā.
Ar tekstu ka valdība izdarīja arī kļūdas, bet draugi "dirsā" mēs esam un āra netiekam :D
30.novembris 2020, 11:55 | links
 
Principā Kariņš vakar mūs diplomātiski sagatavoja topošajiem papildu ierobežojumiem.
30.novembris 2020, 11:53 | links
 
Nu tad iebāz šeit jēdzīgu *uiņu lai tauta var kulturāli padiskutēt.

Domaataajs, 30.novembris 2020, 10:46


Ja gribi *uiņu, tad ieej FB vai ziņu portālos pie vakardienas Kariņa runas. Redzēsi epitetus kā: Atlaist "saimu" ; atlaist Kariņu ; nost ar ierobežojumiem, visus atcelt ; Tu sēdēsi cietumā, Pļaviņš Jūs visus atmaskoja.
30.novembris 2020, 11:09 | links
 
Nu tad nebāz te bezjēdzīgu *uiņu, kuru katrs pats var pats izlasīt, ja galīgi nav, ko darīt.

raihs, 29.novembris 2020, 23:28

Nu tad iebāz šeit jēdzīgu *uiņu lai tauta var kulturāli padiskutēt.
30.novembris 2020, 10:46 | links
 
Domaataajs [29.11.20]: Nedomātāj, tev tas čaiņiks diezgan vārgi vāra, nekas jauns... Kāda jēga no 10 mājās nosēdētām dienām, atgriežoties no valsts, kur saķert vīrusu ir identiska Latvijai? Ok, viņiem bik lielāks tas skaitlis(bet ne graujoši) . Ok, Lietuva... Bet tieši tas pats likums attiecas uz Igauniju- uz valsti , kur šobrīd iespējas saķert vīrusu ir vismaz 2x mazāks, nekā Latvijā! Kādēļ, atgriežoties no turienes, ir 10 dienas jāsēž mājās?!? Igauņi vispār necepjas- ja iebrauc valstī strādāt vai mācīties, pat tests nav jātaisa! Tūrists var iebraukt valstī ar 48h negatīvu testu! A kas pie mums? Sēdi karantīnā!

raihs, 29.novembris 2020, 22:59

Es ceru, ka atceries, kas būs, ja būs Nedomātājs.
Vai es runāju par karantīnu?
Es runāju pa to kā cilvēki izdomā apiet ierobežojumus.
Un tas ko dara EST vai LT ir viņu lieta.
Nu tad nebāz te bezjēdzīgu *uiņu, kuru katrs pats var pats izlasīt, ja galīgi nav, ko darīt.
29.novembris 2020, 23:28 | links
 
Par to, ka vīrusu var saķert jebkur un jebkurš es nešaubos ne mirkli.
Arlabunakti, kungi!
29.novembris 2020, 23:11 | links
 
Nedomātāj, tev tas čaiņiks diezgan vārgi vāra, nekas jauns... Kāda jēga no 10 mājās nosēdētām dienām, atgriežoties no valsts, kur saķert vīrusu ir identiska Latvijai? Ok, viņiem bik lielāks tas skaitlis(bet ne graujoši) . Ok, Lietuva... Bet tieši tas pats likums attiecas uz Igauniju- uz valsti , kur šobrīd iespējas saķert vīrusu ir vismaz 2x mazāks, nekā Latvijā! Kādēļ, atgriežoties no turienes, ir 10 dienas jāsēž mājās?!? Igauņi vispār necepjas- ja iebrauc valstī strādāt vai mācīties, pat tests nav jātaisa! Tūrists var iebraukt valstī ar 48h negatīvu testu! A kas pie mums? Sēdi karantīnā!

raihs, 29.novembris 2020, 22:59


Es ceru, ka atceries, kas būs, ja būs Nedomātājs.
Vai es runāju par karantīnu?
Es runāju pa to kā cilvēki izdomā apiet ierobežojumus.
Un tas ko dara EST vai LT ir viņu lieta.
29.novembris 2020, 23:09 | links
 
Domaataajs [29.11.20]: Cilvēki māk apiet ierobežjumus. Par sekam, protams, ka nevienam galva nesāp.
https://www.la.lv/braucot-uz-lietuvu-telefonu-atstajiet-majas-iedzivotaji-atklajusi-ka-parkapt-ierobezojumus
A šī būtu Antona tēma
https://www.la.lv/musdienu-koncentracijas-nometne
Nedomātāj, tev tas čaiņiks diezgan vārgi vāra, nekas jauns... Kāda jēga no 10 mājās nosēdētām dienām, atgriežoties no valsts, kur saķert vīrusu ir identiska Latvijai? Ok, viņiem bik lielāks tas skaitlis(bet ne graujoši) . Ok, Lietuva... Bet tieši tas pats likums attiecas uz Igauniju- uz valsti , kur šobrīd iespējas saķert vīrusu ir vismaz 2x mazāks, nekā Latvijā! Kādēļ, atgriežoties no turienes, ir 10 dienas jāsēž mājās?!? Igauņi vispār necepjas- ja iebrauc valstī strādāt vai mācīties, pat tests nav jātaisa! Tūrists var iebraukt valstī ar 48h negatīvu testu! A kas pie mums? Sēdi karantīnā!
29.novembris 2020, 22:59 | links
 
Runā daudzi un cilvēki viņiem tic un iesaka citiem.
https://www.tvnet.lv/7121131/plavina-covid-19-fakti-meligi-apgalvojumi-neesosi-dokumenti-un-notikumi
29.novembris 2020, 22:46 | links
 
Nu redzi, pats arī apstiprināji savu tupumu, bet malacis, kad atzinies.

mjuniors, 29.novembris 2020, 22:18

Kā Tu pierādīsi, ka viens no mums varētu būt tups?
29.novembris 2020, 22:19 | links
 
Nu redzi, pats arī apstiprināji savu tupumu, bet malacis, kad atzinies.
29.novembris 2020, 22:18 | links
 
Domaataajs [18m]: Junior, viedums ir jāattīsta sevī, ieklausoties un apdomājot ko saka iekšējā balss, un pārliecinoties pēc tam par sava vieduma patiesumu nevis klausoties kaut kādus gudrus večus.
Nu tāpat kā Antons reiz.Mana iekšējā balss saka, ka tu kārtējo reizi gvelz.

mjuniors, 29.novembris 2020, 22:06

Kamēr manējā saka, ka Tev joprojām ir Toņvīruss.
29.novembris 2020, 22:15 | links
 
Domaataajs [29.11.20]: Junior, viedums ir jāattīsta sevī, ieklausoties un apdomājot ko saka iekšējā balss, un pārliecinoties pēc tam par sava vieduma patiesumu nevis klausoties kaut kādus gudrus večus.
Nu tāpat kā Antons reiz.
Mana iekšējā balss saka, ka tu kārtējo reizi gvelz.
29.novembris 2020, 22:06 | links
 
Cilvēki māk apiet ierobežjumus. Par sekam, protams, ka nevienam galva nesāp.
https://www.la.lv/braucot-uz-lietuvu-telefonu-atstajiet-majas-iedzivotaji-atklajusi-ka-parkapt-ierobezojumus
A šī būtu Antona tēma
https://www.la.lv/musdienu-koncentracijas-nometne
29.novembris 2020, 22:02 | links
 
Junior, viedums ir jāattīsta sevī, ieklausoties un apdomājot ko saka iekšējā balss, un pārliecinoties pēc tam par sava vieduma patiesumu nevis klausoties kaut kādus gudrus večus.
Nu tāpat kā Antons reiz.
29.novembris 2020, 21:56 | links
 
Šajā laikā ir jāatista savs viedums. Es klausos šo veci. Reizēm šķiet tik nopietns jautājums ko skar ik vienu, bet tajā pašā laikā atbilde ir tik vienkārša.
https://www.facebook.com/SadhguruRussian/
29.novembris 2020, 21:19 | links
 
Loģiski ka gaudu gabals. Mums eiropā viena no labākajām situacijām, bet redz saskata tāpat ko sliktu. Kaut kā dīvaini cilvēki reaģē.. Šobrīd vajadzētu "cīnīties" ar virusu, bet redz sabiedrība to risina cīnoties vienam ar otru.
29.novembris 2020, 21:16 | links
 
Kāds tur "homo sovieticus"? Ne mums sliktāk, ne mums labāk kā citiem iet! Franči, šveicieši un itāļi arī tad jāuzskata par "homo sovieticus"? Kārtējais klasiskais gaudu gabals no tēmas "viss ir slikti".
29.novembris 2020, 21:07 | links
 
Ieraudzīju labu tekstu facebook un pilnīgi piekrītu visam:
"Kāpēc ir ārkārtas stāvoklis? Tāpēc, ka ar mūsu sabiedrības vērtībām ir problēma. Mēs nespējam būt empātiski, toleranti un uz sadarbību vērsti. Tā vietā mēs esam cilvēki, kuriem šķiet, ka viņi ir gudrāki, apčakarēs sistēmu un, lai jau citiem iet sliktāk, gavenais ka man ies labi. Mazisks egoisms, homo sovieticus. Skandināvija ir pārtikusi, jo viņi sabiedrībā uzticas viens otram, ir izpētīts, ka tas ir viens no būtiskiem faktoriem. Bet kā ir šeit? Inficēti cilvēki melo SPKC par kontaktpersonām un sanāksmēm; COVID pozitīvu cilvēku dzīvesbiedri iet uz darbu un ved bērnus uz bērnudārzu, jo paši jūtas labi; kontaktpersonas lūdz inficētos neatklāt SPKC kontaktus. Konfrontēti par šo, sūta "nevainīgas" ziņas ar daudz nenopietniem emoji: "ko tad es, es jau neko, tas jau tāpat nekas nav". Te nu mēs esam. Sapņojam par attīstību un tēlojam civilizāciju, bet dzīvojam idiotiska egoisma tumsā. Citiem vārdiem – kāpēc maz tiek runāts par neloģisko stigmu, kas saista COVID inficētos, un problēmu, ka cilvēki aktīvi melo par savu veselības stāvokli un kontaktiem, turpinot aktīvi socializēties. Šie meli baro vīrusu. Turklāt to dara šķietami sakarīgi cilvēki. Tie pat nav Aldim ticoši dārzeņi vai intelektuāļi, kas apmaldījušies konspirāciju teorijās. Tie ir jaunie profesionāļi, kas strādā Rīgas centra birojos, skaistos tērpos, lielām algām un spriedzi nepārtraukt savu karjeru. Tā it kā tā viena tikšanās tiešām kaut ko mainīs tavā dzīvē."
29.novembris 2020, 20:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager