Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ā - bija bārs, bet tagad vetaptieka.. Pietrūkst tikai kontrolētāja, ne? Abi ventilatori -varat atslābt.
25.novembris 2020, 20:06 | links
 
kurjers6 [25.11.20]: Kas tur rakstīts, latvieti?

juliuss, 25.novembris 2020, 19:25

ja grūti ar valodām un vispār dzīvē,tad piepalīdzēšu-pavisam īsi-iepriekš bija bārs,tagad vetaptieka:) p.s kādā kontekstā bilde ielikta,lasi iepriekš,bet ja sāpes sagādā svešvaloda,tad mēģini to krupi norīt,jo arī raiha bildītes pārsvarā ir krievu valodā:)tikai tad,tavu sāpi nedzird:)[/quote]Es vēl papildināšu, ne tikai raihs, urlēns, Kārlēns, mjuniors visādu neta drazu te ievieto, bet tas ir normāli. :DDDD
Bet redz, laikam juliuss nesaprot teiciena nozīmi: mest sūdus uz ventilatora.
Nu zinās, šis ir tieši tas gadījums.
:DDDD
25.novembris 2020, 19:59 | links
 
Kas tur rakstīts, latvieti?

juliuss, 25.novembris 2020, 19:25[/quote]
ja grūti ar valodām un vispār dzīvē,tad piepalīdzēšu-pavisam īsi-iepriekš bija bārs,tagad vetaptieka:) p.s kādā kontekstā bilde ielikta,lasi iepriekš,bet ja sāpes sagādā svešvaloda,tad mēģini to krupi norīt,jo arī raiha bildītes pārsvarā ir krievu valodā:)tikai tad,tavu sāpi nedzird:)
25.novembris 2020, 19:54 | links
 
Te, raiha stilā,likuma izpratne. :DDDD

7up, 25.novembris 2020, 19:17


Kas tur rakstīts, latvieti?
25.novembris 2020, 19:25 | links
 

Te, raiha stilā,likuma izpratne. :DDDD
25.novembris 2020, 19:17 | links
 
Skaidrs, es adblock esmu atlēdzis, jo krievu saitā skatos filmas un šie liek atslēgt adblock. Danke ;)

mjuniors, 24.novembris 2020, 23:52
bet adblocku tur var uzlikt uz konkrētām lapām lai nestrādā,ar labo taustiņu un izvēlies opciju
25.novembris 2020, 00:06 | links
 
Jā, adblock nobloķē pa lielam visu. Cik redzu, telefonos ir grūti ar reklāmu bloķēšanu, bet nu kādam izmisumam ir jābūt, lai bieži skatītos informāciju telefonā.

abrakadabra, 25.novembris 2020, 00:02
tāpēc man telefonu riebjas bakstit,vieni reklāmu logi tur lec
25.novembris 2020, 00:05 | links
 
Jā, adblock nobloķē pa lielam visu. Cik redzu, telefonos ir grūti ar reklāmu bloķēšanu, bet nu kādam izmisumam ir jābūt, lai bieži skatītos informāciju telefonā.
25.novembris 2020, 00:02 | links
 
Skaidrs, es adblock esmu atlēdzis, jo krievu saitā skatos filmas un šie liek atslēgt adblock. Danke ;)
24.novembris 2020, 23:52 | links
 
Man uz windows rāda reklāmas. Esmu ielogojies ar savu kontu, jo tā saglabā video vēsturi, var ielikt favorit kontus kam sekot.

mjuniors, 24.novembris 2020, 23:42

man chrome+adblock un nevienas reklāmas,pamēģināju atslēgt adbloku,tad kaut kādas reklāmas uzlec
24.novembris 2020, 23:45 | links
 
Man uz windows rāda reklāmas. Esmu ielogojies ar savu kontu, jo tā saglabā video vēsturi, var ielikt favorit kontus kam sekot.
24.novembris 2020, 23:42 | links
 
Labāk izstāstiet kā no youtube konkrētas reklāmas atbrīvoties!? ZB vienu idiotu skatīties..

mjuniors, 24.novembris 2020, 23:29
man jutube vispār nav reklāmu,bet tas uz windows,varbūt uz androida viņas ir
24.novembris 2020, 23:34 | links
 
Labāk izstāstiet kā no youtube konkrētas reklāmas atbrīvoties!? ZB vienu idiotu skatīties..
24.novembris 2020, 23:29 | links
 
Laikam jāpaskaidro. Man klasiskās reklāmas kā tadas dzīvē vairs nav vispār. Pietiekoši zināšanu, lai to sūdu likvidētu no savas dzīves. Bet tie piradasi taču izdomā jaunus hibrīdreklāmas veidus, un tas "mākslīgais intelekts" ir pilnīgs daunis manis pazīšanā.
24.novembris 2020, 22:47 | links
 
Jā, tur var izvēlēties kādas reklamas gribētu saņemt.
24.novembris 2020, 22:41 | links
 
Kā es gribētu, lai man Google piedāvā vizuļu, laivu, gumīnieku reklāmas, jo tas ir gandrīz VIENĪGAIS, ko meklēju internetā. Es būtu laimīgākais cilvēks pasaulē, ja man visur rādītos copes veikalu reklāmas. Ne sūda tā nav!

abrakadabra, 24.novembris 2020, 21:49
tev ir reģisrēts googles konts??ja ir tad būtu jāmet tādas reklāmas,vismaz man toč met
24.novembris 2020, 22:04 | links
 
Nu nez. Es valdības dārzā mestu akmeni vairāk par to, ka nemāk diplomātiski pateikt, ka nabagiem nav jātrako. Man dievs devis redzēt i virtuvi tur augšā, i apakšā.
Es pamazām sāku vainot pašu sabiedrību. Nu jau pieejamā informācija ir pārpārēm.
24.novembris 2020, 22:03 | links
 
Nē tikai. Savā artava akmeņu ir jāiemet arī valdības d@rziņā! Ja Tauta neuzticās saviem "kalpiem", tad lūk arī rezultāts.

urmaas, 24.novembris 2020, 21:50

Jā, nu te arī taisnība, protams. Un tuftologs Baņķis stāsta, ka valdība gudrāka nekļūšot nākamā gada laikā un mūs gaida dižkrīze.
Bet cilvēki arī paši nedomā līdzi un daudziem viss mutē jāieliek un pat tad nav labi. Saklausās visādas teorijas un paziņas un tad nu visu zina.
24.novembris 2020, 21:56 | links
 
Anekdote no Krievijas, no tā laika, kad krieviem Maskavā pirmajā vilnī caurlaides vajadzēja.
Sieviete zvana uz iestādi - man vajag caurlaidi uz...
Precizējiet vajadzību.
Mīļākā apmeklējums.
Iesakām palikt mājās, jūsu problēmas atrisināšanai nosūtīsim brīvprātīgo.
24.novembris 2020, 21:53 | links
 
Domaataajs [24.11.20]: Šie ierobežojumi vairs daudz neko nemainīs. Kā izskatās, agri vai vēlu mēs visi ar to zarazu izslimosim. Nebūs labi, ja tas notiks masveidā. Tā ka vairs dakteri nespēs visus nespējnieku apārstēt. Jo tad ar svētītāju sasveicin@sies daudz vairāk. Stingr@kus nosacījumus jau vajadzēja pavasarī ieviest, ne tagad. Manā skatījumā maskām nav jēgas. To pierāda pēdējā mēneša saslimušo skaitā pieaugums.

urmaas, 24.novembris 2020, 21:35
Pavasaarī skolās nebija, un attieksme bija citādāka. Daudz piesardzīgāki bija. Tagad daudziem po.ujs vismaz sākumā bija, sak, pavasarī nesaslimām, nu tagad arī nekas nebūs.
Nē tikai. Savā artava akmeņu ir jāiemet arī valdības d@rziņā! Ja Tauta neuzticās saviem "kalpiem", tad lūk arī rezultāts.
24.novembris 2020, 21:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager