Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
interesanta loģika... tobiš pofig viss, lai tik nebūtu "vates ietekmē"? Te nav spēlītes ar krānu mērīšanu jeņķi vs krievi, te vairāk gan kultūru un reliģiju konflikts kristieši pret muslimiem... armēņi kristieši, azeri musulmaņi... lai kāda man būtu attieksme pret reliģiju kā tādu, bet nu tuvāka noteikti kristietība, tās mūsdienu liberālums, pret muslimu viduslaikos iegrimušo teokrātisko doktrīnu...

zaraza, 9.novembris 2020, 21:12

Kā redzi - šo kariņu krievi uzvarēja - parakstījuši vienošanos par karadarbības izbeigšanu Kalnu Karabahā, kur kā miera uzturētāji tiks izvietots Krievijas karaspēks - tā ka tas nav un nebija nekāds kultūru un reliģiju konflikts...

Bija Turcijas mēģinājums mazināt Krievijas ietekmi kaukāzā, izgāzās...

daddy_j, 10.novembris 2020, 09:09
man atkal liekas ka drusku ierādija armēņiem un krieviem vietu, iesaldēja konfliktu līdz nakamajai reizei,būs augonis kuru paspaidīt vajadzīgajos brīžos:)
10.novembris 2020, 13:45 | links
 
 
interesanta loģika... tobiš pofig viss, lai tik nebūtu "vates ietekmē"? Te nav spēlītes ar krānu mērīšanu jeņķi vs krievi, te vairāk gan kultūru un reliģiju konflikts kristieši pret muslimiem... armēņi kristieši, azeri musulmaņi... lai kāda man būtu attieksme pret reliģiju kā tādu, bet nu tuvāka noteikti kristietība, tās mūsdienu liberālums, pret muslimu viduslaikos iegrimušo teokrātisko doktrīnu...

zaraza, 9.novembris 2020, 21:12


Kā redzi - šo kariņu krievi uzvarēja - parakstījuši vienošanos par karadarbības izbeigšanu Kalnu Karabahā, kur kā miera uzturētāji tiks izvietots Krievijas karaspēks - tā ka tas nav un nebija nekāds kultūru un reliģiju konflikts...

Bija Turcijas mēģinājums mazināt Krievijas ietekmi kaukāzā, izgāzās...
10.novembris 2020, 09:09 | links
 
10.novembris 2020, 03:07 | links
 
Nav tava diena debatēs. :) Kādu gadu divus atpakaļ kautkādi mistiskie provēja jūtūbē sākt popularizēt bezcimdu slaktiņus ringā. 5:5 vai kautkā tā. Gan tepat Rīgā, gan postpadomju telpā. Sūds ar sitējiem. Organizātori, tātad, ideologi dzīvo tepat - tev blakus ķengaragā! :)

abrakadabra, 10.novembris 2020, 02:56

Ja tu runā par ko es domāju, tad šamējie bija pat līdz ASV tikuši
10.novembris 2020, 03:05 | links
 
Ko tu tur muldi, kādi ieroči, kādi vergi?? Esi bijis kādreiz uz boksa cīņu aizgājis, kādas emocijas izjuti, vai neizjuti asins kāri, ka Mairis dod otram sejā, jo vairāk, jo labāk. Asins, sviedri pa gaisu. Zāle ovācijās, ceļas kājās un vēl labāk ja izslēdz otru..
Un gladiatoru laikā skatītājiem bija citas emocijas vai tomēr tās pašas.. Vai tev ar jau tas stāsts, toreiz zāle bija zaļāka nekā tagad..
10.novembris 2020, 02:57 | links
 
Nav tava diena debatēs. :) Kādu gadu divus atpakaļ kautkādi mistiskie provēja jūtūbē sākt popularizēt bezcimdu slaktiņus ringā. 5:5 vai kautkā tā. Gan tepat Rīgā, gan postpadomju telpā. Sūds ar sitējiem. Organizātori, tātad, ideologi dzīvo tepat - tev blakus ķengaragā! :)
10.novembris 2020, 02:56 | links
 
Es iedomājos ja tādu gladiatoru ar laika mašīnu atvestu uz boksa maču, tak no smiekliem vārtītos pa zemi redzot ka vienīgie ieroči tiem rokās pufīgi cimdi! Mūsdienu bokss kā reiz perfekti parāda kā civilizācija attīstījusies, nogājusi ilgu ceļu no brutālām slepkavību izrādēm ar visdažādakajiem aukstajiem ieročiem + savvaļas dzīvniekiem. Bet Saūda Arābijā vēl cilvēki iet skatīties galvas ciršanu ar zobenu.
10.novembris 2020, 02:48 | links
 
Antro-psiho-socio-loģijā cilvēces smadzeņu izpētē Wikipedia "palaišana" ir makten liels punkts. Principā cilvēcei tika bez maksas iedota visa pasaules zināšana. Kas notika? Ir versija, ka patiesi LASĪT, izrādās, spējas ir mazākumam. Taču KLAUSĪTIES, spējas esot vairākumam. Tas nozīmē, ka RADIO (podkāstam) būs varena atgriešanās. :)
10.novembris 2020, 02:44 | links
 
Tā iet ka vēstures faktus slikti parzin, salīdzina gladiotorus, kuri faktiski bija vergi bez citas izvēles, un kuru vidējais dzīves ilgums arēnā bija ļoti īss, ar bokseriem, mūsdienu šovbiznesa zvaigznēm bagātniekiem
Karlis_K, 10.novembris 2020, 02:38

Es neesmu vainīgs, ja nepēj saskatīt līdzības.. fotogrāfs ibio saucas
10.novembris 2020, 02:42 | links
 
"Sēž meitenes bez galvas... ...segām..." Paldies, šis iet kladītē! :)))
abrakadabra, 10.novembris 2020, 02:34


Ķurķos? :D Te atsauca atmiņā slaveno dialogu no fortūnas džentelmeņiem, tas taču piemineklis, kurš viņu posaģit!
10.novembris 2020, 02:41 | links
 
Tā iet ka vēstures faktus slikti parzin, salīdzina gladiotorus, kuri faktiski bija vergi bez citas izvēles, un kuru vidējais dzīves ilgums arēnā bija ļoti īss, ar bokseriem, mūsdienu šovbiznesa zvaigznēm bagātniekiem :) Kāpēc mēs tā mīlam bojevikus, šausmenes, kara filmas kur cilvēkus vāc nost un šķaida pačkām? Jo jau sen mums sadzīvē tā pietrūkst, laiska ilga dzīve mierā. Entās institūcijas un likumi likuma galā lai nodrošinātu mums maksimāli bezrūpīgu eksistenci, lai pat sevi netīšām nesavainotu, kur nu vēl citus.
10.novembris 2020, 02:38 | links
 
"Sēž meitenes bez galvas... ...segām..." Paldies, šis iet kladītē! :)))
10.novembris 2020, 02:34 | links
 
"Un ir pilnīgi bezjēdzīgi salīdzināt mūsdienas ar pagatni, mēs kā civilizacija visu laiku attīstāmies."

Lūk šim gan es nepiekrīitīšu. Es redzu, ka mēs ne grama neatšķiramies no tiem, kas dzīvoja pirms 2000 gadu. Vai pat sliktākā nozīmē. Teiksim ar ko atšķirās gladiatora cīņas ar mūsdienu boksa ringu. Emocijas tās pašas, vairāk asiņu.. Krāpj, zog, cieš tāpat, karojam, cilvēkiem interesē intrigas. Tehnaloģijas ir attīstījušas, bet vai civilizācija? Nepiekritīšu.
10.novembris 2020, 02:23 | links
 
Interneta laikmetā tik tiešām daudz, kas mainās. Un vēl minīsies. Reiz pa ltv1 bija raidījums par musulmaņiem arābos, kur jaunieši jau vairs nav tik reliģiozi un sāk lietot alko slepus un brauc ārpus pilsētas (tipa meža parciņā), sēž meitenes bez galvas segām utt. Mainās mainās viss.. Vai uz labu, nemācēšu teikt. Vismaz gudri cilvēki saka ir jāpaiet vēl 200 gadi, kad viss mainīsies. Šobrīd ir patērētāju sabiedrība, bet ies uz garīgo.. Un izskatās uz islamu..
10.novembris 2020, 02:10 | links
 
Un ir pilnīgi bezjēdzīgi salīdzinat mūsdienas ar pagatni, mēs kā civilizacija visu laiku attīstāmies. Tik pat labi varam runāt par cilvēktiesībām un morālo atbildību, empātiju starp akmens laikmeta cilvēkiem. Mēs varam salīdzināt tikai kā cilvēktiesības ievēro mūsdienās dažādās valstīs, un kā tautas izprot kas ir labs un kas ir slikts. Kamer no islāma ar saknēm neizravēs ārā tās apsolītās jaunavas pēcnāves dzīvē par neticīgo slaktēšanu, nekas nemainīsies viņu valstīs. Tā fanātiskā zaraza turpinās indēt miermīlīgo, saprātīgo, nefanātisko cilvēku ikdienas mieru un labsajūtu.
10.novembris 2020, 01:57 | links
 
Sapratu, kur mēs nesaprotamies. Viņi spridzina taču arī paši savās valstīs relatīvi "savējos".
10.novembris 2020, 01:51 | links
 
Karli, starp citu Pravaslavniem ar musulmanismu ir tuvāka reliģija kā kristiešiem.. ;) '/V.Dalbiņš/
10.novembris 2020, 01:46 | links
 
Junior nu tev loģika nekad nav bijusi stiprā puse. Pasauļu kari ir relģiju sadursmes? Tur tak klapējās praktiski visi, viens fanātisks diktators dullāks par otru, japāņi paskat ko darīja, Pol Pots, Mao, tak nesaskaitīt tos visus! Es domāju mēs te diskutējam vairāk par mērķtiecīgu vienas reliģijas fanātu uzbrukumiem citas reliģijas parstāvjiem, pie tam pilnīgi nevainīgiem garāmgājējiem, ne jau militāristiem.
10.novembris 2020, 01:45 | links
 
Biju tur. Tur nebija. Biju arī citur. Man divas dienas jāstrādā būtu pie kaut cik adekvātiem datiem. Tev ir cik? Es te neņirdzu, bet provēju taupīt mūsu laiku. Cik? Aptuveni?

abrakadabra, 10.novembris 2020, 01:15

Cik, es tev nepateikšu uzreiz nemeklēšu, Es to lasīju. Eiropā 20 gadu, laikā ap 1000 terorismā gājuši bojā cilvēki. Tajā pašā laikā karā Sīrijā, Afganistānā, Irākā, cik??
10.novembris 2020, 01:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager