Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tagad gan atļaušos ar personāliju. Karl, Maidans, tirgus laukums, Karl. Snaiperi. Lodes. Celī, galvā, acī. 2014. gada februāris. 1025 kilometri no Rīgas.
abrakadabra, 10.novembris 2020, 01:22


Tobiš raškas specnazieši kā pravoslavnie kristieši medīja ielās islāmticīgos ukraiņus? :) Tā jau jebkuru zvērību šai saulē var novelt uz reliģiju konfliktu. Man derdzas kristiesu svētulīgā liekulība un izsauc patiesas dusmas katoļu pedofilisko priesteru visatļautība un nesodāmība. Bet mūsdienu islāma fanātu tumsonīgo mežonību neieredzu vēl vairāk. Kāds te sapriecājas ka AAE nu nedrīkstēs vairs savas sievas novākt ģimenēs. Kā tad sacerējās, zinot šamo tiesas būs maksimums nosacīts sods vai pāris gadiņi vardarbīgajiem vīriņiem par slepkavību. Toties gandrīz visās islāma valstīs ja sieva aizstāvot savu dzīvību novāc sadistu vīru, tad iesēžas uz mūžu vai dabū nāvessodu.
10.novembris 2020, 01:39 | links
 
p.s. Kristietības vārdā ir vairāk noslaktētu cilvēku kā Islama. ;)

mjuniors, 10.novembris 2020, 00:33

Tonis droši vien ar ir nositis vairāk odus nekā tu, jo ir vienkārši vecāks :) bet tu vēl vari iedzīt! Islāmisti ar raujas vaiga sviedros lai pārsistu kristiešu viduslaiku zvērības. Jā un daudz kristiešu fanātu mūsdienās brauc uz islāma valstīm griezt galvas civilajiem gaišā dienas laikā vai uzlaist sevi gaisā tirgus laukumā?

Karlis_K, 10.novembris 2020, 01:12

Nu tu varētu kara laikā iet un "atšauties" rakstīt ienaidniekam memuāros un domāt, kad esi uzvarējis kaujā.. :)
Neloģisks tu man paliec uz vecumu. Kara laikā visi ieroči un metodes pielietojami, lai uzvarētu. Arī Latvijā cilvēkus pilsētās kāra, plikus, lai iebiedētu. Ja tu spēsi atbildēt cik musulmaņus ir nogalinājuši mūsu sabiedrotie Sīrijā un cik viņi kristiešus tad diskutēsim kā galvas nogriešana atšķirās no lodes vai vēl labāk masu ieroču izmantošanu. Cik miljoni pirmajā, otrajā pasaules karā aizgājuši.. Viens nozāģējis galvu, paskaties cik Latvijā nozāģē un būsi pārsteigts arī šeit tādas lietas notiek..
Tā, ka neiesaku visu bāzt zem viena deķa, atšķirīgā ko redzi, ādaskrāsas, ticības, valodas, fobijas. Un Francijā no 6 milj. musulmaņu viens nozāģē galvu.. Tā ir statistikas ievērības cienīga info??? Tā ir žurnalistika, kur uzsvērt atšķirīgo. Andreiko, uzreiz pieminēja atšķirīgo, bet nepieminēja ne vārda, ka Skrīvers ir neuzvarēts, to, ka viņš ir Latvijas patriots. Un neveiksmīgi izvēlējies musulmaņu dziesmu neīstā laikā (karš Sīrijā). Gluži kā jeruzalema fani, po ko tur dzied forši var pakustēt.. Paskaties vēsāk, neitrālāk uz to visu.
10.novembris 2020, 01:37 | links
 
Tagad gan atļaušos ar personāliju. Karl, Maidans, tirgus laukums, Karl. Snaiperi. Lodes. Celī, galvā, acī. 2014. gada februāris. 1025 kilometri no Rīgas.
10.novembris 2020, 01:22 | links
 
Biju tur. Tur nebija. Biju arī citur. Man divas dienas jāstrādā būtu pie kaut cik adekvātiem datiem. Tev ir cik? Es te neņirdzu, bet provēju taupīt mūsu laiku. Cik? Aptuveni?
10.novembris 2020, 01:15 | links
 
p.s. Kristietības vārdā ir vairāk noslaktētu cilvēku kā Islama. ;)

mjuniors, 10.novembris 2020, 00:33


Tonis droši vien ar ir nositis vairāk odus nekā tu, jo ir vienkārši vecāks :) bet tu vēl vari iedzīt! Islāmisti ar raujas vaiga sviedros lai pārsistu kristiešu viduslaiku zvērības. Jā un daudz kristiešu fanātu mūsdienās brauc uz islāma valstīm griezt galvas civilajiem gaišā dienas laikā vai uzlaist sevi gaisā tirgus laukumā?
10.novembris 2020, 01:12 | links
 
meklē:
https://www.gapminder.org/
10.novembris 2020, 01:05 | links
 
Cik vairāk?
10.novembris 2020, 00:57 | links
 
p.s. Kristietības vārdā ir vairāk noslaktētu cilvēku kā Islama. ;)
10.novembris 2020, 00:33 | links
 
Maiks Taisons pieņēmis Islamu, Rebeka Koha..
10.novembris 2020, 00:31 | links
 
Andreiko, zinu to visu. Esmu viņu pamanījis jau sen. Laikam pat reizē ar Mairi. Man tas Islams neko daudz neizsaka. Nepazīstu nevienu personīgi cilvēku, kas aizraujas ar šo reliģiju. Pasaulē pieaug islamticīgo, kristietība kā reiz samazinās. Un teikšu cilvēkus ko pazīstu, kas apgrozas, apmeklē baznīcas ciest viņus nevaru. Jo ir divkoši un maitas. Kas ir lielāks radikālis??? Es vairāk sliecos uz to, ka katrā ticībā ir kaut kādi radikāļi. Paskat pat Arābu emirāti mainās, sievu nosist mājās tagad skaitīsies noziegums. ;/ Vai tas ir Islams?
10.novembris 2020, 00:29 | links
 
Ja gribētu tiešām nejaukties, tad nebūtu šī komentāra par ticību un taisnošanās par savu "nejaukšanos". Nemāni sevi. Nemāni sabiedrību.
10.novembris 2020, 00:25 | links
 
Edgars Skrīvers carate combat. Cīņa notika laikam jau 5dien, bet svētdien jau pieejams youtube.
https://www.youtube.com/watch?v=u9USKXPQO5k&;feature=youtu.be

mjuniors, 9.novembris 2020, 08:12


Junior, starp citu, šis mūsu jaukais karatists Skrīvers (cīņu noskatījos, vairāk pēc kikboksa, nekā karatē) ir pieņēmis islamu. Katra personiskā izvēle, nejaucos. Un karatē viņa nikneims ir Bearslayer (lāčplēsis).
10.novembris 2020, 00:02 | links
 
Atvainojos, vēl nedaudz saputrošu šīvakara viedokļus - karam un gatavībai COVID vilnim pievienošu hipotēzi, jebšu drīzāk īstu jautājumu par sabiedrības vadību.
Īsu laiku atpakaļ valdība reāli "tupa" nosprauda - būs jāmaksā nodokļi arī, ja negūst ienākumus. Piemēram tādiem pašdarbniekiem, kā Bums.
Es asiņainu rīkli bļauju uz radiniekiem - kas jūs, kartupeļi, nesaprotat, ka tik debīls tur neviens nav. Tas ir SPECIĀLI tik tupa teikts.
Šodien, akurāt to tupumu atsauca. Rezultātā - sabiedrība, nu, nedēļas divas vismaz man apkārt gandrīz tikai ar to bija nodarbojusies.
Jautājums - tas normāli?
9.novembris 2020, 23:03 | links
 
bet nu tuvāka noteikti kristietība, tās mūsdienu liberālums, pret muslimu viduslaikos iegrimušo teokrātisko doktrīnu...
zaraza, 9.novembris 2020, 21:12


Klibo tev konsekvence ;) jo cik reizes te esi uzsvēris ka simpatizē vairāk diktatūras, kādas arī ir lielakā daļa musļiku valstis (nu ieskaitot arī Erdogana Turciju, kura tad ir īstā kara bīdītāja Karabahā), nevis liberālās demokrātijas.
Es gan izvairīšos nostāties kāda pusē, abi labi šajā gadījumā. Jā armēņus žēl ka spiesti brāļoties ar putina bandu, kura neko daudz nepalīdz šajā konfliktā, nožēlojamā novecojusī raškas militārā tehnika reāli sūkā pret kaujas droniem. Raška var berzēt rokas, armēņiem atkal varēs nogrūst kaudzi lūžņu iznīcināto vietā.
9.novembris 2020, 22:32 | links
 
Grūti jautāt nepārzinot spēles laukumu, atliek badīties, vai mukt.
9.novembris 2020, 22:23 | links
 
Par iekšpolitiku. Pašu, pašu iekšējāko. Niknajam komentāru dzēsējam. Tava lielākā problēma ir, ka tu neuzdod jautājumus. Sev. Tas ir ceļš uz nekurieni. Viens nekvalitatīvi dzēsts - nekas. Divi - arī nekas. Divsimtais - redzi uz ko velku? :)
9.novembris 2020, 22:11 | links
 
Armēņi ir vates ietekmes zona,tā ka es par azeriem:D

udens2, 8.novembris 2020, 12:27

interesanta loģika... tobiš pofig viss, lai tik nebūtu "vates ietekmē"? Te nav spēlītes ar krānu mērīšanu jeņķi vs krievi, te vairāk gan kultūru un reliģiju konflikts kristieši pret muslimiem... armēņi kristieši, azeri musulmaņi... lai kāda man būtu attieksme pret reliģiju kā tādu, bet nu tuvāka noteikti kristietība, tās mūsdienu liberālums, pret muslimu viduslaikos iegrimušo teokrātisko doktrīnu...

zaraza, 9.novembris 2020, 21:12
loģika vienkārša,mūs vēl neviena muslimu valsts nav okupējusi.Lai viņi tur kaukāzā paši izsitās,ja krieviem samazināsies ietekme,tik labāk visiem
9.novembris 2020, 22:05 | links
 
Ar dronu laikam bik precīzāk, citādi kādas 10 haubices pusstundu šauj pa kādu ciemu,tonnām pulvera un metāla, tik kazas pabaida, savaino lērumu civilos.
9.novembris 2020, 21:46 | links
 
Man personīgi ar paliek neomolīgi vērot video, kur ar droniem cilvēkus slaktē. Tehnoloģijas pret cilvēku, kur cilvēkam nav izredžu. Te pat diskusija kurš kurā pusē ir neadekvāta.
9.novembris 2020, 21:25 | links
 
Nu un kāda tad armēnim ir alternatīva bez tiem analogiem,ņemot vērā vēsturi un atrašanās vietu?!Domā trīs miljonu postpadomju valstiņa spēj sevi apgādat ar tomagawkiem un blekhawkiem.
9.novembris 2020, 21:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager