Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Armēņi ir vates ietekmes zona,tā ka es par azeriem:D

udens2, 8.novembris 2020, 12:27


interesanta loģika... tobiš pofig viss, lai tik nebūtu "vates ietekmē"? Te nav spēlītes ar krānu mērīšanu jeņķi vs krievi, te vairāk gan kultūru un reliģiju konflikts kristieši pret muslimiem... armēņi kristieši, azeri musulmaņi... lai kāda man būtu attieksme pret reliģiju kā tādu, bet nu tuvāka noteikti kristietība, tās mūsdienu liberālums, pret muslimu viduslaikos iegrimušo teokrātisko doktrīnu...
9.novembris 2020, 21:12 | links
 
Armēņi ir vates ietekmes zona,tā ka es par azeriem:DPatīkami redzēt kā sagrauj ''analogov ņet''

udens2, 8.novembris 2020, 12:27

Kas sagrautās pilsētas un nogalinātos cilvēkos liekas patīkams?Kas no tā tev pietrūkst?

sermuksis, 9.novembris 2020, 18:42[/quote]lasi uzmanīgāk :patīkami redzēt kā sagrauj ''analogov ņet''
9.novembris 2020, 20:42 | links
 
Armēņi ir vates ietekmes zona,tā ka es par azeriem:DPatīkami redzēt kā sagrauj ''analogov ņet''

udens2, 8.novembris 2020, 12:27[/quote]
Kas sagrautās pilsētas un nogalinātos cilvēkos liekas patīkams?Kas no tā tev pietrūkst?
9.novembris 2020, 18:42 | links
 
 

Aktuāli. :DDDD
9.novembris 2020, 13:30 | links
 
Edgars Skrīvers carate combat. Cīņa notika laikam jau 5dien, bet svētdien jau pieejams youtube.
https://www.youtube.com/watch?v=u9USKXPQO5k&feature=youtu.be
9.novembris 2020, 08:12 | links
 
Nez, vai labi ir cerēt, ka maksimāli ātri un maksimāli daudz abās pusēs kritīs, lai tad nu sapratīs, ka akal jāliekās mierā uz gadi, teiksim, 50smit?
8.novembris 2020, 17:04 | links
 
Urlēn, savos murgos kaut kā pieturies pie viena, jo sanāk, ka laiku atpakaļ, musulmaņi ir ,, necieņā,, nu esi gatavs tiem bučot pakaļu. :DDDD

7up, 8.novembris 2020, 13:40

tukšpļūti,droši vari no saviem dosjē izvilkt kur es to esmu rakstījis:DDDBet nu jūs ar krumjanci no vienas kategorijas,vari turpināt tukšpļūtīt,citu tāpat tu neko nemāki
8.novembris 2020, 15:44 | links
 
zaraza [08.11.20]: Būsim konsekventi. Ja azerbeidžāņi ir azeri, tad vajag arī armjus, rusus, letus, amjus. Jebšu - kur ir tā robeža?

abrakadabra, 8.novembris 2020, 14:38

politkorektāk būtu visus saukt vienādi un
līdztiesīgi par aitofīliem? :DDD
Pietiek, jau ka te intelekta invalīdu/rusafobu gana, kurus gana, galvenais ,, pahans- raihs,, :DDD
Jo, kad runa bija par ukrainas korupciju un cilvēkiem ielās, tas nebija viņam aktuāli, jo nebija ,, krievu pirksta,, . Bet te ir,kur izvērsties, redz urlēns jau uztvēra un sāka savu ,, dziesmu,,. :DDDD
8.novembris 2020, 15:39 | links
 
Būsim konsekventi. Ja azerbeidžāņi ir azeri, tad vajag arī armjus, rusus, letus, amjus. Jebšu - kur ir tā robeža?

abrakadabra, 8.novembris 2020, 14:38


politkorektāk būtu visus saukt vienādi un
līdztiesīgi par aitofīliem? :DDD
8.novembris 2020, 15:24 | links
 
Nu kur var būt TIK slimi ļautiņi? Saucās vienkārši piedāvāju padiskutēt par Karabahas konfliktu...
8.novembris 2020, 14:59 | links
 
Būsim konsekventi. Ja azerbeidžāņi ir azeri, tad vajag arī armjus, rusus, letus, amjus. Jebšu - kur ir tā robeža?
8.novembris 2020, 14:38 | links
 
Tikko Tētis dod iespēju katram izteikt savu viedokli tā divi viena pulciņa pārstāvji izsaka diametrāli pretējus spriedumus, Junior, Tev nav ko piebilst, vai gaidīsi ,,pareizo,, virzienu no ,, Fīrera,,?
8.novembris 2020, 14:21 | links
 
udens2 [08.11.20]: Vai kādam ir viedoklis- Karabahas jautājumā kuram ir taisnība -Azerbaidžānai vai Armēnijai ? :) Azeri nupat kaut kadu svarīgu pilsētu ieņēmuši... Šuša laikam

raihs, 8.novembris 2020, 12:22
Armēņi ir vates ietekmes zona,tā ka es par azeriem:DPatīkami redzēt kā sagrauj ''analogov ņet''
Urlēn, savos murgos kaut kā pieturies pie viena, jo sanāk, ka laiku atpakaļ, musulmaņi ir ,, necieņā,, nu esi gatavs tiem bučot pakaļu. :DDDD
8.novembris 2020, 13:40 | links
 
Rekur laba reportāža par vienu nakti Maskavas Covid slimnīcā. Tiem kam liekas, ka tās tikai vieglas iesnas, iesaku izlasīt.
https://echo.msk.ru/blog/novaya_gazeta/2738634-echo/
8.novembris 2020, 13:31 | links
 
 
Tās ir vēsturiskās armēņu zemes.
Turki, protams, izmanto iespēju atkal dušīt armēņus, jo bez viņu palīdzības azeri ar to pašu krievu bruņojumu nevarēja lepoties ar dižiem panākumiem.
8.novembris 2020, 13:04 | links
 
raihs [08.11.20]: Vai kādam ir viedoklis- Karabahas jautājumā kuram ir taisnība -Azerbaidžānai vai Armēnijai ? :) Azeri nupat kaut kadu svarīgu pilsētu ieņēmuši... Šuša laikam
Vēsturiski un pēc taisnības tomēr laikam armēņiem, jo gadsimtiem viņi to teritoriju apdzīvojuši, krievs gan pēc azeru okupācijas 1920. gadā to teritoriju pierakstīja azeriem, kas tā arī palika azeru psr sastāvā līdz padumjās savienības sabrukumam, kad Karabaha pasludināja neatkarību.
8.novembris 2020, 12:58 | links
 
Vai kādam ir viedoklis- Karabahas jautājumā kuram ir taisnība -Azerbaidžānai vai Armēnijai ? :) Azeri nupat kaut kadu svarīgu pilsētu ieņēmuši... Šuša laikam

raihs, 8.novembris 2020, 12:22

Armēņi ir vates ietekmes zona,tā ka es par azeriem:DPatīkami redzēt kā sagrauj ''analogov ņet''
8.novembris 2020, 12:27 | links
 
Vai kādam ir viedoklis- Karabahas jautājumā kuram ir taisnība -Azerbaidžānai vai Armēnijai ? :) Azeri nupat kaut kadu svarīgu pilsētu ieņēmuši... Šuša laikam
8.novembris 2020, 12:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager