Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tak savējo kaut kādu pasta vadībā esot iesēdinājis.
7.novembris 2020, 20:16 | links
 

Izlaidis skolā vēstures stundas.
7.novembris 2020, 19:57 | links
 
TRUMPis tak teicās tiesāties un, ka viss esot noblēdīts.
7.novembris 2020, 19:48 | links
 
Kaut kā sagribējās uzlikt šo:)
https://youtu.be/kPIdRJlzERo
7.novembris 2020, 19:38 | links
 
Žēl ka nav pirmās lēdijas vēlēšanu, būtu jautrāk, šogad reperis jau biku mēģināja plātīties.
7.novembris 2020, 18:58 | links
 
Eiroziņu kanālā krievs tādā žēlīgā balsī konstatēja, ka Baideņam jau pietiek balsu
7.novembris 2020, 18:49 | links
 
Jaunākās ziņas apstiprina, ka Doņam ar tām vēlēšanām tomēr sagājis "ūkstā "
Raksta, ka Pensilvānija saskaitīta
Šobrīd rezultāts 284:214
7.novembris 2020, 18:47 | links
 
Ko tur brīnīties, tarakānam jau viņa mīļajos padlaikos 70.to beigās psihiatri konstatēja psihopātiju, pie tam atkārtoti ;) Tāpēc nevajag brīnīties par tā trakā narcisa izdarībām un izteikumiem.
7.novembris 2020, 16:22 | links
 
Es nesaprotu, vai pēc Baltkrievijas vēlēšanām lukašenko galīgi "krastus sajaucis", deklamējot ko šādu? :) Paškritikas trūkums laikam ir slāviem gēnos...
https://news.mail.ru/politics/44061381/
7.novembris 2020, 15:56 | links
 
Tad jau var gadīties, ka šeit arī parādās.
6.novembris 2020, 21:37 | links
 
kaputaarps [06.11.20]: Nopietni, kas tur ir ar to Antonu....? Izskatās, ka, ar to šmigu Zviedrijā ir izrunāts.... Uz tik ilgu laiku jau velk uz gop stop., vai kontrobandu nelielos apmēros....
Uz brīvām kājām. Spriežot pēc ģīmjgrātas ierakstiem, jau reizi copes tūrē bijis.
6.novembris 2020, 21:08 | links
 
Varbūt iekš swe teoriju izplatīšana ir pielīdzināma gop- stop?
https://www.la.lv/koronaviruss-ir-tikai-dekoracija-berzinam-ir-sava-teorija-kas-patiesiba-notiek-pasaule
6.novembris 2020, 20:51 | links
 
Nopietni, kas tur ir ar to Antonu....? Izskatās, ka, ar to šmigu Zviedrijā ir izrunāts.... Uz tik ilgu laiku jau velk uz gop stop., vai kontrobandu nelielos apmēros....
6.novembris 2020, 20:15 | links
 
Šī kā reiz bija tā retā reize, kad es negribēju būt cinisks. Cilvēki mirst, un neatkarīgi no kā- vai no kovida vai kā cita. Un ja vidējais mirušo skaits nav lielāks kā citus gadus, tas nozīmē, ka tie supervecie saslimušie būtu nomiruši tāpat, arī bez kovida. Otrs variants- no kovid mirušo statistika tiek pievilkta "aiz ausīm", lai dabūtu lielāku finansējumu. Bet tas jau vairāk toņa lauciņš...

raihs, 6.novembris 2020, 18:16
nav lielāks jo bij pasākumi ierobežošanai,tas arī darbojas uz gripu,to ar grūtāk dabūt ievērojot piesardzību.Cik un kas būtu ja nebūtu ieviesti visi tie pasākumi,kas viņu zin
6.novembris 2020, 19:24 | links
 
Vienīgais, kas izglābs no covid ir ziemas iestāšanās.. Uh, kas var būt labāks pandēmijas laikā sēdēt uz ledus.. ;) Tur divi metri kaut cik tiek ievēroti :D
6.novembris 2020, 19:16 | links
 
Shm_didzis [17:37]: Es saprotu, 6000... Bet, ja paskaties vidēji statistisko nāvju staitu, tad personiski es tur neredzu neko "TĀDU". Var pat teikt , ka neko... Cilvēki mirst, tā gadās...

raihs, 6.novembris 2020, 15:31

"Cilvēki mirst, tā gadās" – līdz mirklim, kad tas neskar tevi vai kādu tev ļoti tuvu cilvēku ...Šī kā reiz bija tā retā reize, kad es negribēju būt cinisks. Cilvēki mirst, un neatkarīgi no kā- vai no kovida vai kā cita. Un ja vidējais mirušo skaits nav lielāks kā citus gadus, tas nozīmē, ka tie supervecie saslimušie būtu nomiruši tāpat, arī bez kovida. Otrs variants- no kovid mirušo statistika tiek pievilkta "aiz ausīm", lai dabūtu lielāku finansējumu. Bet tas jau vairāk toņa lauciņš...

raihs, 6.novembris 2020, 18:16


Norvēģu, un, arī daudziem zviedru žurnālistiem, ir cits viedoklis par mirušo skaitu.....Galvenais zviedru infektologs atzīst, ka pirmajā vilnī esot iebraukuši auzās daudzos aspektos....Tamdèļ šobrīd valdība ir nogrūdusi atbildību uz pašvaldībām...P.S. rekomendējot pilnīgu lokdaunu vairākās pašvaldībās, Piem. Orebro
6.novembris 2020, 18:47 | links
 
Raih, nu tajā tabulā tač bija redzams tas 10% pieaugums, un tas pie zviedru medicīnas nodrošinājuma, kas salīdzinoši ir kosmoss, atstājot tādu situāciju pavasarī mums...

usis, 6.novembris 2020, 18:27


Problēma nav nodrošinājumā, problēma ir ārstos - tikko ne-covid nodaļā atklāk slimo, tā visi nodaļas ārsti un 10-14 dienām tiek izslēgti no spēles. Manuprāt vispirms beigsies ārsti un pēc tam tehnika...
6.novembris 2020, 18:44 | links
 
Raih, nu tajā tabulā tač bija redzams tas 10% pieaugums, un tas pie zviedru medicīnas nodrošinājuma, kas salīdzinoši ir kosmoss, atstājot tādu situāciju pavasarī mums...
6.novembris 2020, 18:27 | links
 
Shm_didzis [06.11.20]: Es saprotu, 6000... Bet, ja paskaties vidēji statistisko nāvju staitu, tad personiski es tur neredzu neko "TĀDU". Var pat teikt , ka neko... Cilvēki mirst, tā gadās...

raihs, 6.novembris 2020, 15:31

"Cilvēki mirst, tā gadās" – līdz mirklim, kad tas neskar tevi vai kādu tev ļoti tuvu cilvēku ...
Šī kā reiz bija tā retā reize, kad es negribēju būt cinisks. Cilvēki mirst, un neatkarīgi no kā- vai no kovida vai kā cita. Un ja vidējais mirušo skaits nav lielāks kā citus gadus, tas nozīmē, ka tie supervecie saslimušie būtu nomiruši tāpat, arī bez kovida. Otrs variants- no kovid mirušo statistika tiek pievilkta "aiz ausīm", lai dabūtu lielāku finansējumu. Bet tas jau vairāk toņa lauciņš...
6.novembris 2020, 18:16 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager