Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Baidens ir otrs visjaunākais ASV senators (no 30 gadu vecuma), sēž visu mūžu Kongresā un tādu neko īsti paliekošu nav paveicis. Reizes četras mediji viņu pieķēruši atklātos melos.
Tramps jau arī ir briesmīgi dīvains frukts, tomēr šo to (kā prezidents) paveicis ir. ASV labā.
Personiski nebalsotu ne par vienu no viņiem, bet es jau neesmu amerikānis. Atšķirībā no daža laba divpilsoņa ar dīvainām nosliecēm, kas bļāva tā, it kā būtu nokļuvis pie mesjē Dantes.
Par tiem rezultātiem vēl pāragri spriest, jo ir iestājusies kaut kāda mistiska pauze, plus vēl paies trīs dienas, kamēr saskaitīs tos, kas balsoja ar pasta starpniecību.
4.novembris 2020, 19:31 | links
 
Izskatās ka Baidens uzvar.
4.novembris 2020, 19:16 | links
 
Nekādi nespēju saprast, kā tas vispār iespējams, ka par trampu vispār kāds balso...
P. S. Kaut gan, ja atceramies, ka gobzems gandrīz kļuva par premjeru....

raihs, 4.novembris 2020, 11:22


ASV atšķirībā no Latvijas "oligarhs" nav lamuvārds... es brīnos, kāpēc vispār kāds par Baidenu balso, viņš taču ir nekāds. Man pat vienubrīd likās, ka viņš tāds - viltus kandidāts, ka tāpat skaidrs, ka Tramps uzvarēs, lai labāki kandidāti pagaida nākamo reizi...
4.novembris 2020, 19:10 | links
 
 
Nekādi nespēju saprast, kā tas vispār iespējams, ka par trampu vispār kāds balso....

raihs, 4.novembris 2020, 11:22


A kāpēc ne? Es arī balsotu par politisko spēku, kas uzsvērtu, ka liks savas valsts ekonomiskās intereses pāri visam, visādus tur starptautiskos murgus pildītu tikai tad, ja tas pašiem izdevīgi... Rēalpolitika - nav draugu un ienaidnieku, ir intereses... Nevis kā Kankariņs uz svilpiena grautu savas bankas, uzņēmumus utt. Bet nu lai šādu REĀLPOLITIKU piekoptu ir jābūt aizmugurē reālam militāram spēkam un naudai. Jeņkiem ir...
4.novembris 2020, 17:43 | links
 
Shm_didzis [04.11.20]: Nekādi nespēju saprast, kā tas vispār iespējams, ka par trampu vispār kāds balso...
P. S. Kaut gan, ja atceramies, ka gobzems gandrīz kļuva par premjeru....

raihs, 4.novembris 2020, 11:22

Trampu izvirzīja republikāņi un lielākais vairums republikāņi arī balsos par viņu. Un galu galā, neko diži jau viņš nevar izmainīt un iet pret spalvu republikāņiem, jo tad senāts sāks bloķēt visus viņa projektus...

:)
4.novembris 2020, 17:11 | links
 
Nekādi nespēju saprast, kā tas vispār iespējams, ka par trampu vispār kāds balso...
P. S. Kaut gan, ja atceramies, ka gobzems gandrīz kļuva par premjeru....

raihs, 4.novembris 2020, 11:22


Trampu izvirzīja republikāņi un lielākais vairums republikāņi arī balsos par viņu. Un galu galā, neko diži jau viņš nevar izmainīt un iet pret spalvu republikāņiem, jo tad senāts sāks bloķēt visus viņa projektus...
4.novembris 2020, 13:57 | links
 
Jebkurā iznākumā tas vecis būs vainīgs dajebkurās Krievzemes bēdās.
:)
4.novembris 2020, 12:33 | links
 

Nekādi nespēju saprast, kā tas vispār iespējams, ka par trampu vispār kāds balso...
P. S. Kaut gan, ja atceramies, ka gobzems gandrīz kļuva par premjeru....
4.novembris 2020, 11:22 | links
 
galvenais - neaizrauties pārak ilgi, citādi var dārgi sanākt.:)
2.novembris 2020, 17:32 | links
 
mjuniors [02.11.20]: Šis gan labs, ja nu kādam nesaturēšana un vajag tvaiku nolaist :))
https://www.delfi.lv/news/national/politics/atklaj-emocionalas-atslodzes-talruna-liniju-lamam-un-sudzibam.d?id=52620239
Labs! Pēc sūdīgas copes būs kam uzzvanīt! :)
2.novembris 2020, 15:28 | links
 
Šis gan labs, ja nu kādam nesaturēšana un vajag tvaiku nolaist :))
https://www.delfi.lv/news/national/politics/atklaj-emocionalas-atslodzes-talruna-liniju-lamam-un-sudzibam.d?id=52620239
2.novembris 2020, 13:42 | links
 
Cīņa bija varena. Lai man piedod Maira Brieža fani (es pats pie tiem piederu), bet cīņa Usiks - Čisora bija daudz aizraujošāka (nekā Briedis _Usiks). Nēģerēns nāca virsū kā tvaikāmurs, hoholiņš dancāja atpakaļ un pats pa reizei labi uzmauca. Pēdējos raundos tas jau vairāk nebija tik baudāmi, ko melnītim vairs nebija dukas. Lai gan, protams, viens trāpīgs sitiens no šitāda rumpja var dabūt gar zemi jebkuru.
Tehnika vinnēja. Un Usiks tiešām ir pasaules tehniskākais bokseris. Vai viņu spētu gar zemi nolikt Muhameds, Teofilo vai Maikijs - nezinu. Tiem vienkārši fizuha bija daudz labāka, nekā Čisoriņam.
Cīņas laikā man dažkārt paurī iešāvās doma. Ja abiem novilktu cimdus un nolaupītu tiesnesi no ringa, Čisora Usiku saplosītu nesavienojamos gabalos dažu minušu laikā. Bet nu - lai dzīvo sports!
1.novembris 2020, 15:24 | links
 
nekas,WBC ir ieviesta jauna svara kategorija līdz 101kg,kā reiz priekš Usika,jacer ka prējie ar pievienosies
1.novembris 2020, 15:10 | links
 
 
Šķībacainajiem jau ir tāds šovs, kur caurkrituši sportisti cīnās milzis pret godzilu.. Man personīgi neuzrunā cīņa kur viens skraida apkārt un resanais jau trešajā raundā līdzi paskriet nevar. Kas tur smuks?? Kādēļ ir izdomātas svara kategorijas??? Sumo cīstoņi tomēr neskrien sprintu un sprinters maratonus ar..
No delfi komentāriem:
Ir anekdote par bokseriem, kad 3 veči, supersmagais, vidējā svara un vieglā svara bokseri krogā sarunājas.
Viens prasa, klau ko tu dari, kad pieķer sievu ar mīļāko?
Smagsvars - es ienāku, iedodu tam mīļakajam vienu taisno, un šim pakavi pret sauli,
Vidējais svars - es ienāku, iedodu tam mīļākajam vienreiz taisno, vienu kreiso āķi, vienu labo āķi, un šis gar zemi izrubīts.
Vieglais svars - es ienāku, iedodu mīļākajam vienraiz labo, kreiso, labo, kreiso, taisno, labo, kreiso, labo , kreiso, un jūtu, ka es pēc punktiem uzvaru.
1.novembris 2020, 14:11 | links
 
Uj, jā. Laikam gan tas bija 7 raunds.
1.novembris 2020, 14:10 | links
 
raihs [01.11.20]: mjuniors [28m]: Noskatījos no rīta Usiku , teikšu velk uz parodiju ne boksu. Viens pakustēt nevar, bet otru galvenais, lai nenosit. Nav ko darīt tādiem Usikiem smagsvaros, katram savas kategorijas.Jā, Usikam masas smagsvaran nepietiek+sitiens nav nekāds spēcīgais. Ja šis neuzkačāsies, tad diez kas tur nesanāks. Tā vismaz pēc šitās cīņas izskatījās.
Toties viņš ir dikti izveicīgs, tehnisks, lieliska reakcija un viņu ringā ir grūti noķert. Tas ir viņa trumpis. Ja pirmajos 3 raundos uz dēļiem nenoliek, tad smagajam pietrūkst enerģijas un ātruma. No Usika puses bija ievērojami daudzāk precīzo sitienu. Sitiena spēks protams pietrūkst, ok. Bet 4 raundā, manuprāt, pietrūka 10 sekundes, lai Čisora nogultos, jo aizpeldēja jau riktīgi.
1.novembris 2020, 14:10 | links
 
Nu nezinu gan,smuka cīņa bij.Usiks no sākuma nokausēja pēc ta aplēkāja un apdauzīja,7. raunda daudz netrukā lai nogāztu.Ar Furiju gan būs grūti
1.novembris 2020, 14:03 | links
 
mjuniors [01.11.20]: Noskatījos no rīta Usiku , teikšu velk uz parodiju ne boksu. Viens pakustēt nevar, bet otru galvenais, lai nenosit. Nav ko darīt tādiem Usikiem smagsvaros, katram savas kategorijas.
Jā, Usikam masas smagsvaran nepietiek+sitiens nav nekāds spēcīgais. Ja šis neuzkačāsies, tad diez kas tur nesanāks. Tā vismaz pēc šitās cīņas izskatījās.
1.novembris 2020, 13:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager