Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
nabaga lutiņam tabletes beigušās,atkal lēkme:D
25.oktobris 2020, 09:44 | links
 
Cik gudram jābūt cilvēkam, lai ar dūrēm mēģinātu pierādīt, ka viņam ir taisnība?
25.oktobris 2020, 09:20 | links
 
andreiko
Nu nav tev laba tā gaume, nu galīgi nav... Mūžīgi sadzeries un visādus mēslus te postē...
25.oktobris 2020, 09:06 | links
 
andreiko [25.10.20]: Svenam.

https://youtu.be/fPgoV_SptvU
paldies, bet ne manā gaumē:)
25.oktobris 2020, 08:18 | links
 
Svenam.

https://youtu.be/fPgoV_SptvU
25.oktobris 2020, 07:42 | links
 
Juris_O [25.10.20]: Gribējās uzjautāt kas pie velna tāds habibs, bet pārvarēju slinkumu un ieklabināju google. Izmeta video kur divi knariņi mīcas vārtoties pa grīdu nepārtraukti, izdarot smieklīgus bakstienus ar rokām. Danunah tādu stid pozor, nejūtos ko zaudējis nezinot, salīdzinājumam pat Brieža pēdējās garlaicīgās cīņas tad šedevrs! :-)
Daļēji piekrītu- man bokss daudz labāk patīk. Īpaši riebjas, ka mma drīkst sist gulošos- pretīgi skatīties... Bet nu- tā kā ne katru dienu notiek nozīmīgi sporta notikumi, tad vien jāseko tiem, kas ir...
25.oktobris 2020, 00:44 | links
 
Tu izskaties nedarītājs! Habibs saka - Habibs dara!
25.oktobris 2020, 00:34 | links
 
Gribējās uzjautāt kas pie velna tāds habibs, bet pārvarēju slinkumu un ieklabināju google. Izmeta video kur divi knariņi mīcas vārtoties pa grīdu nepārtraukti, izdarot smieklīgus bakstienus ar rokām. Danunah tādu stid pozor, nejūtos ko zaudējis nezinot, salīdzinājumam pat Brieža pēdējās garlaicīgās cīņas tad šedevrs! :-)
25.oktobris 2020, 00:30 | links
 
Man tagad ir dilemma. Noskatīties arhīvā vai kāds dažos teikumos interesanti izstāsta.
25.oktobris 2020, 00:19 | links
 
raihs [25.10.20]: Nu ko, Habibs... Dīvaina kauja... Laikam jau visu cieņu viņam...
Cepuri noņemu viņa priekšā! Izcils vīrs, kurš beidz karjieru nezaudējot.
25.oktobris 2020, 00:13 | links
 
Nu ko, Habibs... Dīvaina kauja... Laikam jau visu cieņu viņam...
25.oktobris 2020, 00:11 | links
 
Cik es saprotu, tad bailīgākajam bija taisnība.
25.oktobris 2020, 00:04 | links
 
Kurš tad pierādīja savu taisnību tai benzīntankā?
25.oktobris 2020, 00:04 | links
 
No reālistu. Bet vēl interesantāks ir jautājums, kādēļ ir tāda interese? Kam ir jānotiek, lai sāktu interesēt ES, KARL, ES?

abrakadabra, 24.oktobris 2020, 23:50

tavas bailes,draugs,tavas bailes ir tas kas raisija manu interesi!!!:)
24.oktobris 2020, 23:58 | links
 
No reālistu. Bet vēl interesantāks ir jautājums, kādēļ ir tāda interese? Kam ir jānotiek, lai sāktu interesēt ES, KARL, ES?
24.oktobris 2020, 23:50 | links
 
Pa, pa. Kāds konflikts? Tu teici, ka ka izveidojās sliktas attiecības. Ka tās ir ĪSTAS problēmas. Un, ka sliktas attiecības un īstas problēmas jārisina. Sitot. Benzīntankos. Vai kā? Vai kas? Karl?

abrakadabra, 24.oktobris 2020, 23:23

pēc kārtas draugs!!! es jautāju -no kuras grupiņas tu esi?
24.oktobris 2020, 23:30 | links
 
Pa, pa. Kāds konflikts? Tu teici, ka ka izveidojās sliktas attiecības. Ka tās ir ĪSTAS problēmas. Un, ka sliktas attiecības un īstas problēmas jārisina. Sitot. Benzīntankos. Vai kā? Vai kas? Karl?
24.oktobris 2020, 23:23 | links
 
Es zinu kā sauc marazmātiķus kuri publiskā vietā, uz ielas imitē kautiņu un tad sauc pogainos un raksta iesniegumu! :-))) Tos sauc par infantiliem neadekvātiem, huligāniem, idiotiem. Pieauguši cilvēki nekaujas uz ielas, tikai ringā. Izņēmumi ir tikai kad jāaptur kādu varmāku, zagli, izvarotāju, tad var droši likt lietā dūres, vēl labāk kājas.

Juris_O, 24.oktobris 2020, 23:11

:)
24.oktobris 2020, 23:20 | links
 
Es zinu kā sauc marazmātiķus kuri publiskā vietā, uz ielas imitē kautiņu un tad sauc pogainos un raksta iesniegumu! :-))) Tos sauc par infantiliem neadekvātiem, huligāniem, idiotiem. Pieauguši cilvēki nekaujas uz ielas, tikai ringā. Izņēmumi ir tikai kad jāaptur kādu varmāku, zagli, izvarotāju, tad var droši likt lietā dūres, vēl labāk kājas.
24.oktobris 2020, 23:11 | links
 
O, sorre. Labāko palaidu garām. Tātad tās pat bija "ATTIECĪBAS", kas tika risinātas. Labākais vakars šomēnes, klausieties.

abrakadabra, 24.oktobris 2020, 22:46

starp diviem cilvēkiem forumā izveidojās konflikts,čaļi satikās un skaidroja attiecības...kas ir kas!? kas nav saprotams!
24.oktobris 2020, 23:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager