Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Šito Svenam uzprasi. Kā paliks, ja būs precīzs sitiens pa nieri vai deniņiem. Tieši tā - elementāri, tikai bikiņ pretējā virzienā, vane?

abrakadabra, 24.oktobris 2020, 22:44

un!? vai tad viņus tas atturēja!??? saki,vai esi kaut ko dzirdējis par tādiem večiem,kurus par mīzeļiem sauc!?:)ir kas reāli dara un ir kas tikai runā:)no kuras grupiņas tu esi!:)
24.oktobris 2020, 23:05 | links
 
O, sorre. Labāko palaidu garām. Tātad tās pat bija "ATTIECĪBAS", kas tika risinātas. Labākais vakars šomēnes, klausieties.
24.oktobris 2020, 22:46 | links
 
Šito Svenam uzprasi. Kā paliks, ja būs precīzs sitiens pa nieri vai deniņiem. Tieši tā - elementāri, tikai bikiņ pretējā virzienā, vane?
24.oktobris 2020, 22:44 | links
 
Opiņkīīī! Eju pēc uzkodām...

Tātad, forumos var sameklēt cieņas apliecinājumus? Un tas šobrīd cietumā sēdošais losis un otrs ir tavs etalons normāliem večiem? Jē, vecīt! Labs!

abrakadabra, 24.oktobris 2020, 22:22

Jā,ir forumi,kur veči ciena viens otru,nedirš viens otram,runā par tēmu ,dalās zināšanas un pieredzē!!!pavisam elementāri!!!un cieņa tur nav jāmeklē,tā vienkārši tur ir!:)neviens no tevis minētajiem nav mans etalons,bet variants,kā tika risinātas attiecības ir ļoti pieņemams,uzskatu ,ka pareizāk ir sadot vienam otram pa zobiem,nekā skriet sūdzēties...elementāri ne!!!
24.oktobris 2020, 22:37 | links
 
Hmm... Nevienu sekundes simtdaļu sava laika esmu veltījis tam. Ceru, ka arī neviens cits.
24.oktobris 2020, 22:35 | links
 
Kāds var apskaidrot kamdēļ jātērē laiks sestdienas vakarā lai idiotiski smilšukastes līmenī sam durak līdz bezgalībai tielētos ar šo glumo irslaižu un banu karali lutertrolli?
24.oktobris 2020, 22:29 | links
 
Mani, savukārt, nekad nedrīkst saukt par stulbu vai resnu. Tie ir mani divi tabu. Trešais manis paša tabu ir nekad nelikt tabu pēdiņās. Nekad. Jo tas ir spēka vārds.
24.oktobris 2020, 22:28 | links
 
Opiņkīīī! Eju pēc uzkodām...

Tātad, forumos var sameklēt cieņas apliecinājumus? Un tas šobrīd cietumā sēdošais losis un otrs ir tavs etalons normāliem večiem? Jē, vecīt! Labs!
24.oktobris 2020, 22:22 | links
 
Labs melnais no austrālijas...
24.oktobris 2020, 22:14 | links
 
raihs [24.10.20]: kurjers6 [16m]: Atgādināšu, ka tieši jūzeris 7up, jeb iepriekš, luters ar otru lielāko šī foruma losi tiešām abi nonāca benzīntankā pie faktiska fiziska konflikta. Dēļ neizdevušās komunikācijas copeslietu čatā, Karl! DĒĻ NEIZDEVUŠĀS KOMUNIKĀCIJAS ČATĀ, KARL!

abrakadabra, 24.oktobris 2020, 21:53
normāli veči ,normāli risina problēmas!!!cieņa arī forumā ir cieņa!!!kur problēma!? a te puikiņa skrien adminam sūdzēties!:)Varat saukt mani par stulbu, iedomīgu, resnu, utt-nav problēmu! Ir divas "tabu" tēmas - ģimene un darbs! Ja aizskārsi tās, tad es aizstāvēšu tās jebkuriem līdzekļiem! Tā ka nelien personiskajā dzīvē, un varat mani apdirst mani te, cik gribat- vai tad ne dēļ tā mēs te esam savākušies?! :)
Ā, pareizi. Lai apdirstu krievus. :DDDD Un katru, kurš pret to iebilst.
24.oktobris 2020, 22:13 | links
 
kurjers6 [24.10.20]: Atgādināšu, ka tieši jūzeris 7up, jeb iepriekš, luters ar otru lielāko šī foruma losi tiešām abi nonāca benzīntankā pie faktiska fiziska konflikta. Dēļ neizdevušās komunikācijas copeslietu čatā, Karl! DĒĻ NEIZDEVUŠĀS KOMUNIKĀCIJAS ČATĀ, KARL!

abrakadabra, 24.oktobris 2020, 21:53
normāli veči ,normāli risina problēmas!!!cieņa arī forumā ir cieņa!!!kur problēma!? a te puikiņa skrien adminam sūdzēties!:)
Varat saukt mani par stulbu, iedomīgu, resnu, utt-nav problēmu! Ir divas "tabu" tēmas - ģimene un darbs! Ja aizskārsi tās, tad es aizstāvēšu tās jebkuriem līdzekļiem! Tā ka nelien personiskajā dzīvē, un varat mani apdirst mani te, cik gribat- vai tad ne dēļ tā mēs te esam savākušies?! :)
24.oktobris 2020, 22:11 | links
 
To zin, tikai viņš un admins. :))))

7up, 24.oktobris 2020, 21:55[/quote]
domā zilie:))))))
24.oktobris 2020, 22:09 | links
 
Atgādināšu, ka tieši jūzeris 7up, jeb iepriekš, luters ar otru lielāko šī foruma losi tiešām abi nonāca benzīntankā pie faktiska fiziska konflikta. Dēļ neizdevušās komunikācijas copeslietu čatā, Karl! DĒĻ NEIZDEVUŠĀS KOMUNIKĀCIJAS ČATĀ, KARL!

abrakadabra, 24.oktobris 2020, 21:53

normāli veči ,normāli risina problēmas!!!cieņa arī forumā ir cieņa!!!kur problēma!? a te puikiņa skrien adminam sūdzēties!:)
24.oktobris 2020, 21:56 | links
 
kurjers6 [24.10.20]: jā jā,es arī esmu piefiksējis ,ka raihs reāli dirš citiem ,par to ko dara arī pats!!!jautājums ir pavisam vienkārš -huļi tā!!!kas vinš kaut kāds izredzētais?!
To zin, tikai viņš un admins. :))))
24.oktobris 2020, 21:55 | links
 
Atgādināšu, ka tieši jūzeris 7up, jeb iepriekš, luters ar otru lielāko šī foruma losi tiešām abi nonāca benzīntankā pie faktiska fiziska konflikta. Dēļ neizdevušās komunikācijas copeslietu čatā, Karl! DĒĻ NEIZDEVUŠĀS KOMUNIKĀCIJAS ČATĀ, KARL!
24.oktobris 2020, 21:53 | links
 
jā jā,es arī esmu piefiksējis ,ka raihs reāli dirš citiem ,par to ko dara arī pats!!!jautājums ir pavisam vienkārš -huļi tā!!!kas vinš kaut kāds izredzētais?!
24.oktobris 2020, 21:46 | links
 
Un Legzdiņš pat neuztver, karikatūras jēgu, kura izsmej šos ,, valodas kropļojumus,, un uzskata par pieņemamu, komunikācijā.
:DDD
24.oktobris 2020, 21:38 | links
 
usis [24.10.20]: Jopcik, te nav gramatikas stunda, interneta vidē stilistiski pazeminātu leksiku neformālās klačās, lietoja, lieto un lietos.
Te runa par to , ka it kā latvietis Legzdiņš, nodirš visus citus, bet pats ir urla, kurš neciena valodu, kurā raksta. Nerunājot par elementāru cieņu par kaut vai personvārdu rakstīšanu un lietotāju pazemošanu ar šo izteiksmes formu.
24.oktobris 2020, 21:34 | links
 
Jopcik, te nav gramatikas stunda, interneta vidē stilistiski pazeminātu leksiku neformālās klačās, lietoja, lieto un lietos.
24.oktobris 2020, 21:26 | links
 
7up [24.10.20]: raihs [17m]: 7up [33m]: Šis ir kārtējais pierādījums, kāds primitīvs ar zemu IQ, kurš citus apdirš, bet pats dzīvo sūdos līdz ausīm.
P.s un tagad skrien , pasūdzies atkal adminam, ka tev dara pāri. Nožēlojams tu esi.No vārda "vajag" improvizācijas tiek izsecināts, ka es dzīvoju sūdos līdz ausīm:) luter, Holmss pašreiz nervozi pīpē! :)))Ja parādīsi, kaut vienu piemēru, kur gramatikā ir pieļaujama šāda ,, improvizācija,, / lasi necieņa pret latviešu valodu/ izdzēsīšos un vairs netraucēšu, tava primitīvā intelekta ,, pērļu,, norādīšanā.
Gramatikā nav novērota, bet sadzīves "slengā" gan. Kaut vai tas pats slavenais "Maisiņš vaig?"
Vai arī te:
https://www.tvnet.lv/7007009/gatis-sluka-radijis-aspratigu-karikaturu-kampanai-kulturu-vaig
P. S. Man nevajag, lai tu izdzēstos, es priecātos, ja tu beidzot "nosvērtos"...
24.oktobris 2020, 21:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager