Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
raihs [24.10.20]: 7up [33m]: Šis ir kārtējais pierādījums, kāds primitīvs ar zemu IQ, kurš citus apdirš, bet pats dzīvo sūdos līdz ausīm.
P.s un tagad skrien , pasūdzies atkal adminam, ka tev dara pāri. Nožēlojams tu esi.No vārda "vajag" improvizācijas tiek izsecināts, ka es dzīvoju sūdos līdz ausīm:) luter, Holmss pašreiz nervozi pīpē! :)))
Ja parādīsi, kaut vienu piemēru, kur gramatikā ir pieļaujama šāda ,, improvizācija,, / lasi necieņa pret latviešu valodu/ izdzēsīšos un vairs netraucēšu, tava primitīvā intelekta ,, pērļu,, norādīšanā.
24.oktobris 2020, 21:16 | links
 
7up [24.10.20]: Šis ir kārtējais pierādījums, kāds primitīvs ar zemu IQ, kurš citus apdirš, bet pats dzīvo sūdos līdz ausīm.
P.s un tagad skrien , pasūdzies atkal adminam, ka tev dara pāri. Nožēlojams tu esi.
No vārda "vajag" improvizācijas tiek izsecināts, ka es dzīvoju sūdos līdz ausīm:) luter, Holmss pašreiz nervozi pīpē! :)))
24.oktobris 2020, 21:02 | links
 
kurjers6 [24.10.20]: Šis ir kārtējais pierādījums, kāds primitīvs ar zemu IQ, kurš citus apdirš, bet pats dzīvo sūdos līdz ausīm.
P.s un tagad skrien , pasūdzies atkal adminam, ka tev dara pāri. Nožēlojams tu esi.

7up, 24.oktobris 2020, 20:39
citrreiz esi precīzāks -IQ=0!!!:):)viņš arī pie admina skrien sūdzēties!???
Jā, vēl kad ,, vecais admins,, strādāja. Vismaz painteresējās, ko esmu raiham nodarījis. Jaunais ,, oriģinālāks,, bano vienus, bet tos kas pasūdzas nē. Bet tas jau ir cits stāsts, par dubultajiem standartiem.
24.oktobris 2020, 20:55 | links
 
kurjers6 [24.10.20]: Šis ir kārtējais pierādījums, kāds primitīvs ar zemu IQ, kurš citus apdirš, bet pats dzīvo sūdos līdz ausīm.
P.s un tagad skrien , pasūdzies atkal adminam, ka tev dara pāri. Nožēlojams tu esi.

7up, 24.oktobris 2020, 20:39
citrreiz esi precīzāks -IQ=0!!!:):)viņš arī pie admina skrien sūdzēties!???
Jā, vēl kad ,, vecais admins,, strādāja. Vismaz painteresējās, ko esmu raiham nodarījis. Jaunais ,, oriģinālāks,, bano vienus, bet tos kas pasūdzas nē. Bet tas jau ir cits stāsts, par dubultajiem standartiem.
24.oktobris 2020, 20:55 | links
 
Šis ir kārtējais pierādījums, kāds primitīvs ar zemu IQ, kurš citus apdirš, bet pats dzīvo sūdos līdz ausīm.
P.s un tagad skrien , pasūdzies atkal adminam, ka tev dara pāri. Nožēlojams tu esi.

7up, 24.oktobris 2020, 20:39

citrreiz esi precīzāks -IQ=0!!!:):)viņš arī pie admina skrien sūdzēties!???
24.oktobris 2020, 20:50 | links
 
Šis ir kārtējais pierādījums, kāds primitīvs ar zemu IQ, kurš citus apdirš, bet pats dzīvo sūdos līdz ausīm.
P.s un tagad skrien , pasūdzies atkal adminam, ka tev dara pāri. Nožēlojams tu esi.
24.oktobris 2020, 20:39 | links
 
raihs [24.10.20]: Nē, man vaig kādu interneta kanālu:)

Legzdiņ, tu kas par čurku esi!???? VAIG!!!!!!! :DDDD
24.oktobris 2020, 20:34 | links
 
Raih, viasat rādīs! ;) paskaties
24.oktobris 2020, 20:05 | links
 
raihs [24.10.20]: Nē, man vaig kādu interneta kanālu:)
Bij domājis ka paspēsi uzstādīt šķīvi, un man 2 mēn būs pa brīvu, bet ja ne, tad neko darīt.
:)
24.oktobris 2020, 20:03 | links
 
Nē, man vaig kādu interneta kanālu:)
24.oktobris 2020, 19:56 | links
 
raihs [24.10.20]: Vajadzētu šovakar Habibu paskatīties. Kāds nezin, kur rādīs?
Man viasats rāda no 21.00, klopesies jau vēlāk.
24.oktobris 2020, 19:46 | links
 
Vajadzētu šovakar Habibu paskatīties. Kāds nezin, kur rādīs?
24.oktobris 2020, 19:32 | links
 
Jūs mīciet vien tālāk, savus sūdus. :DDD
Un kas ir luters?

7up, 24.oktobris 2020, 11:05

nezinu ,kas ir luters,mani tur sūtija dzīvot,jo redz es ierunājos par neglaimojošām lietām mums apkārt...interesanta situācija sanāk-ja to daru es ,tad tie ir sūdi un mēsli,bet ja to dara viņš,tad tie ir fakti!!! nu cirks gatavais:)
24.oktobris 2020, 18:49 | links
 
Jūs mīciet vien tālāk, savus sūdus. :DDD
Un kas ir luters?
24.oktobris 2020, 11:05 | links
 
kurjers6 [21m]: Kāda jūtīga dvēselīte-no parasta fakta konstatācijas viņam zosāda metoties:) Nu ir taču mediķu trūkums, ir! Un ja vēl daļa no viņiem ar kovidu noliksies, tad trūkums būs katastrofāls!
P. S. A par manu atrašanos dabā nesatraucies - aptuveni 2.5- 3 mēnešus gadā copēju, tā ka ir gana...

raihs, 23.oktobris 2020, 22:27
nē ,nē zosāda nav no fakta konstatācija,bet gan no taviem principiem...:)roc dziļāk un skaties plašāk...un mēģini salikt kopā pavisam elementāras lietas.... kad es konstatēju neglaimojošu faktus!!!,tad kā izrādās es dzīvoju sūdos un man jāiet pie lutera,bet kad tu pats ko tādu piemini,tad tas ir tikai fakts...kur kaut kāda morāle,loģika vai kas tamlīdzīgs?!p.s loģiski domājot,tev ir jāpamet savs pakaļlaižu klubs,un jānāk pie mums ar luteru sūdos dzīvot,jo redz arī tu tomēr esi spējīgs tās lietas saredzēt)))
Tu lasīt vispār māki?

raihs, 24.oktobris 2020, 09:00[/quote]
māku māku!!!bet nesaprotu ,.uļi man jāiet pie lutera,bet tev nav!??tas ,ka tu uzrakstiji ,ka redzi arī pozitīvo!?bet es arī redzu!!!un redzu arī to ,ka tas pozitīvais nespēj kompensēt negatīvo!!!
24.oktobris 2020, 09:12 | links
 
kurjers6 [24.10.20]: Kāda jūtīga dvēselīte-no parasta fakta konstatācijas viņam zosāda metoties:) Nu ir taču mediķu trūkums, ir! Un ja vēl daļa no viņiem ar kovidu noliksies, tad trūkums būs katastrofāls!
P. S. A par manu atrašanos dabā nesatraucies - aptuveni 2.5- 3 mēnešus gadā copēju, tā ka ir gana...

raihs, 23.oktobris 2020, 22:27

nē ,nē zosāda nav no fakta konstatācija,bet gan no taviem principiem...:)roc dziļāk un skaties plašāk...un mēģini salikt kopā pavisam elementāras lietas.... kad es konstatēju neglaimojošu faktus!!!,tad kā izrādās es dzīvoju sūdos un man jāiet pie lutera,bet kad tu pats ko tādu piemini,tad tas ir tikai fakts...kur kaut kāda morāle,loģika vai kas tamlīdzīgs?!p.s loģiski domājot,tev ir jāpamet savs pakaļlaižu klubs,un jānāk pie mums ar luteru sūdos dzīvot,jo redz arī tu tomēr esi spējīgs tās lietas saredzēt)))[/quote]

Tu lasīt vispār māki?
24.oktobris 2020, 09:00 | links
 
Kāda jūtīga dvēselīte-no parasta fakta konstatācijas viņam zosāda metoties:) Nu ir taču mediķu trūkums, ir! Un ja vēl daļa no viņiem ar kovidu noliksies, tad trūkums būs katastrofāls!
P. S. A par manu atrašanos dabā nesatraucies - aptuveni 2.5- 3 mēnešus gadā copēju, tā ka ir gana...

raihs, 23.oktobris 2020, 22:27[/quote]
nē ,nē zosāda nav no fakta konstatācija,bet gan no taviem principiem...:)roc dziļāk un skaties plašāk...un mēģini salikt kopā pavisam elementāras lietas.... kad es konstatēju neglaimojošu faktus!!!,tad kā izrādās es dzīvoju sūdos un man jāiet pie lutera,bet kad tu pats ko tādu piemini,tad tas ir tikai fakts...kur kaut kāda morāle,loģika vai kas tamlīdzīgs?!p.s loģiski domājot,tev ir jāpamet savs pakaļlaižu klubs,un jānāk pie mums ar luteru sūdos dzīvot,jo redz arī tu tomēr esi spējīgs tās lietas saredzēt)))
24.oktobris 2020, 08:47 | links
 
 
kurjers6 [23.10.20]: kurš tad tur strādātu, nav jau kam...

raihs, 23.oktobris 2020, 14:42

hmm...laikam sen pie dabas neesi bijis,kaut kāds pesimisms no tevis nāk!!!ja godīgi,es pat nesaprotu,kā vispār cilvēks var būt tik negatīvi noskaņots:)))))))brrr...pat zosene uzmetās:!!!!:)[/quote]Kāda jūtīga dvēselīte-no parasta fakta konstatācijas viņam zosāda metoties:) Nu ir taču mediķu trūkums, ir! Un ja vēl daļa no viņiem ar kovidu noliksies, tad trūkums būs katastrofāls!
P. S. A par manu atrašanos dabā nesatraucies - aptuveni 2.5- 3 mēnešus gadā copēju, tā ka ir gana...
23.oktobris 2020, 22:27 | links
 
kurš tad tur strādātu, nav jau kam...

raihs, 23.oktobris 2020, 14:42[/quote]
hmm...laikam sen pie dabas neesi bijis,kaut kāds pesimisms no tevis nāk!!!ja godīgi,es pat nesaprotu,kā vispār cilvēks var būt tik negatīvi noskaņots:)))))))brrr...pat zosene uzmetās:!!!!:)
23.oktobris 2020, 21:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager