Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Nesaprotu-slikti ir izsargāties, slikti ne izsargāties, slikti ir pasargāt citus no inficēšanas, bet forši ir stāstīt visiem cik visapkārt slikti. Laikam jāierauj, Danilāns teica ka dienas norma 40 grami alkohola, t. i.kāds simtiņš konjaciņa, ne.
23.oktobris 2020, 19:49 | links
 
zviedri ar savu piemēru jau ir parādījuši kā nevajag darīt
23.oktobris 2020, 19:47 | links
 
Vienmēr esmu apbrīnojis totālo loģikas trūkumu šiem histēriķiem :) Vēlas pilnīgu brīvību, nekādus ierobežojumus, slavina Zviedrija piemēru. Bet aizmirst ka Zviedrijā uz 1miljonu iedzīvotāju mirušo no covid vismaz 10x vairāk. Saprotams arī smago pacientu, redzētu kāda pārslodze būtu mūsu slimnīcās pēc tāda scenārija. Mēs jau būtu aizrijušies. Bet izskatās vēl pāris nedēļas un tas viss mūs sagaida, tā ka rāmāk, saudzējiet nervus, sirdi, nav īstais laiks ārdīties bezspēcībā.

Karlis_K, 23.oktobris 2020, 19:24

Loģiski domājošais cilvēk, vai covids jau beidzis eksistēt ja tu spēj veikt analīzi par Zviedriju slikto rādītāju. Neesi pamanījis visur eiropā jau pieaug inficēto skaits un viss vēl priekšā?
23.oktobris 2020, 19:34 | links
 
Domaataajs [23.10.20]: https://www.apollo.lv/7093136/vinkele-daudzinasana-ka-covid-19-nav-ists-nepalidz
Uz mani tas ne iedarbojās.
Manā skatījumā, ja jau tā uztraucās par covid, jau pašā sākumā vajadzēja obligāti veikt testu visiem iebraucējiem. A bij elementāri. Rīgas ostā dežūrē ja 2 ātrās. Tur varēja testu veikt brīvprātīgi. Venspils ostā neviena. Pēčāk brīnāmies kāpēc tiek ievesta visādā zaraza.
23.oktobris 2020, 19:27 | links
 
Vienmēr esmu apbrīnojis totālo loģikas trūkumu šiem histēriķiem :) Vēlas pilnīgu brīvību, nekādus ierobežojumus, slavina Zviedrija piemēru. Bet aizmirst ka Zviedrijā uz 1miljonu iedzīvotāju mirušo no covid vismaz 10x vairāk. Saprotams arī smago pacientu, redzētu kāda pārslodze būtu mūsu slimnīcās pēc tāda scenārija. Mēs jau būtu aizrijušies. Bet izskatās vēl pāris nedēļas un tas viss mūs sagaida, tā ka rāmāk, saudzējiet nervus, sirdi, nav īstais laiks ārdīties bezspēcībā.
23.oktobris 2020, 19:24 | links
 
 
Uz doto brīdi man covid asociējās ar alkānu aprūpi Stradiņš. Pavisam nesen, ap 3 gadi atpakaļ, vajadzēja brūcei uzlikt šuves. Aizveda mani uz stradiņiem ar ātrajiem. 5 stundas, ar asiņojošu brūci, sēdēju uzgaidāmajā telpā, kamēr vietējie mediķi aprūpēja un izvietoja pa palātā nomīzušos alkānus.

urmaas, 23.oktobris 2020, 19:09

Es teicu, ka esmu gatavs uz Rīgu aizlaist, teica stradiņos tagad pat virsū tev neskatīsies..Laikam viņiem personāla trūkums.
23.oktobris 2020, 19:13 | links
 
Vai tad Latvijā vārguļi vien dzīvo? Latvieši ir spēcīga Tauta. Tad kāpēc kaimiņzemē neprasa uzpurņus, bet Latvijā tie ir piespiedu kārtā?

urmaas, 23.oktobris 2020, 18:58

Kaimiņzemē norūdas
23.oktobris 2020, 19:09 | links
 
Uz doto brīdi man covid asociējās ar alkānu aprūpi Stradiņš. Pavisam nesen, ap 3 gadi atpakaļ, vajadzēja brūcei uzlikt šuves. Aizveda mani uz stradiņiem ar ātrajiem. 5 stundas, ar asiņojošu brūci, sēdēju uzgaidāmajā telpā, kamēr vietējie mediķi aprūpēja un izvietoja pa palātā nomīzušos alkānus.
23.oktobris 2020, 19:09 | links
 
Tikai smagos.. ta, ka šausminaties par kovidu vien!
mjuniors, 23.oktobris 2020, 18:45

Vienīgais šausminies kā reiz tiesi tu, jau kuro dienu nevari nomierināties, redz pat slikti palika, bij jālaiž uz slimnīcu. Es esmu mierīgs, paniku neceļu, dezinformāciju neizplatu, vazājos publiskās vietās minimāli. Izvairos no čupošanās ar radiem, draugiem. Tā ka iedzer tējiņu, atgulies un beidz čīkstēt kā histēriska jaunava.

Karlis_K, 23.oktobris 2020, 18:53

Tu vispār daiļdirsējs un tīrradnis dzimtā uzradis. To tik drukā radi latgalē šītādi un tādi, vecais vispār idiots alkāns. Ne tu man mācīsi, ko man runāt un domāt. Un covidu tiešām nēesmu redzējis, bet pielūgsmes idiotu kā tu esmu redzējis.
23.oktobris 2020, 18:59 | links
 
Vai tad Latvijā vārguļi vien dzīvo? Latvieši ir spēcīga Tauta. Tad kāpēc kaimiņzemē neprasa uzpurņus, bet Latvijā tie ir piespiedu kārtā?
23.oktobris 2020, 18:58 | links
 
Tikai smagos.. ta, ka šausminaties par kovidu vien!
mjuniors, 23.oktobris 2020, 18:45


Vienīgais šausminies kā reiz tiesi tu, jau kuro dienu nevari nomierināties, redz pat slikti palika, bij jālaiž uz slimnīcu. Es esmu mierīgs, paniku neceļu, dezinformāciju neizplatu, vazājos publiskās vietās minimāli. Izvairos no čupošanās ar radiem, draugiem. Tā ka iedzer tējiņu, atgulies un beidz čīkstēt kā histēriska jaunava.
23.oktobris 2020, 18:53 | links
 
mjuniors [23.10.20]: urmaas [17:21]: Neapšaubu covid esamību.
Vai pazīsti kādu kurš ir nomiris NO covid? To ka AR jau tā pat ir skaidrs!Tur jau tie sūdi. Vajag tikai par korunu runāt, jo citas slimības neeksistē. Nu ir viņš, palasīs dzīvības. Bet ko darīt slimniekiem ar citām slimībām? Vakardien aizlaidu uz slimnīcu, ātros saucu, teicu, ka pats aizbraukt varu. Aizbraucu, pirmais ārsts mani nodirsināja. Ko tu te dari, tagad kovids. Ej uz polikliniku, pieraksties uz priekšu un gaidi utt. Bet es saku man jau tagad sūdigi, ko man gaidīt... Blje.. po kovids un tikai kovids eksistē! Teica visa nauda tai hujnai novirzita. Un pacientus negribigi nem. Tikai smagos.. ta, ka šausminaties par kovidu vien!
Kā Tu vari atļauties sirgt ar citu kaiyti! Tagad tak COVID! :D
23.oktobris 2020, 18:53 | links
 
urmaas [23.10.20]: Neapšaubu covid esamību.
Vai pazīsti kādu kurš ir nomiris NO covid? To ka AR jau tā pat ir skaidrs!
Tur jau tie sūdi. Vajag tikai par korunu runāt, jo citas slimības neeksistē. Nu ir viņš, palasīs dzīvības. Bet ko darīt slimniekiem ar citām slimībām? Vakardien aizlaidu uz slimnīcu, ātros saucu, teicu, ka pats aizbraukt varu. Aizbraucu, pirmais ārsts mani nodirsināja. Ko tu te dari, tagad kovids. Ej uz polikliniku, pieraksties uz priekšu un gaidi utt. Bet es saku man jau tagad sūdigi, ko man gaidīt... Blje.. po kovids un tikai kovids eksistē! Teica visa nauda tai hujnai novirzita. Un pacientus negribigi nem. Tikai smagos.. ta, ka šausminaties par kovidu vien!
23.oktobris 2020, 18:45 | links
 
Neapšaubu covid esamību.
Vai pazīsti kādu kurš ir nomiris NO covid? To ka AR jau tā pat ir skaidrs!
23.oktobris 2020, 17:21 | links
 
 
Shm_didzis [13:59]: Nu ko, jau 250 kovidnieki diennaktī, slimnīcas arī jau sāk aizpildīties. Tādos tempos pēc nedēļas jau būs pilnas visas kovidniekiem paredzētās gultasvietas un katru dienu kāds vai vairāki mirušie.
Nesaprotu tos, kas vēl apšauba šī vīrusa esamību vai bīstamību. Čehijā, kur ir 10 milj. iedzīvotāju, iepriekšējajā dienā bija 15 000!! pozitīvie atrasti. Un rudens sākumā viņiem bija līdzīgi kā mums kādas 3 nedēļas atpakaļ.
Žopa nāk liela un izplatās elementāri. Kāds inficēts bērns aiziet uz skolu, aplipina klasesbiedrus, tie skolotājus un savus vecākus, aiziet vēl uz dejošanas vai sporta nodarbībām un tur jau arī pārējie aiznes uz mājām vecākiem un uz savām skolām un vecāki savukārt uz darbu un tā ķēde aug ģeometriskā progresijā.Laikam jau vajadzēja laikus sagatavot "kara hospitāļus"... Kaut gan, kurš tad tur strādātu, nav jau kam...

raihs, 23.oktobris 2020, 14:42



Pavasarī jau rādīja, ka ja kas, var izmadot Ādažu armijas daļas teltis.
23.oktobris 2020, 15:41 | links
 
raihs [23.10.20]: 7up [12:03]: Klaunu lv kļūst tikai vairāk un prom nebrauc.Man jau likās, ka tu esi viņa elektorāts :DDD
Neesi pamanījis, tev pārāk bieži liekas. :DDDD
23.oktobris 2020, 15:06 | links
 
7up [23.10.20]: Klaunu lv kļūst tikai vairāk un prom nebrauc.
Man jau likās, ka tu esi viņa elektorāts :DDD
23.oktobris 2020, 15:02 | links
 
Shm_didzis [23.10.20]: Nu ko, jau 250 kovidnieki diennaktī, slimnīcas arī jau sāk aizpildīties. Tādos tempos pēc nedēļas jau būs pilnas visas kovidniekiem paredzētās gultasvietas un katru dienu kāds vai vairāki mirušie.
Nesaprotu tos, kas vēl apšauba šī vīrusa esamību vai bīstamību. Čehijā, kur ir 10 milj. iedzīvotāju, iepriekšējajā dienā bija 15 000!! pozitīvie atrasti. Un rudens sākumā viņiem bija līdzīgi kā mums kādas 3 nedēļas atpakaļ.
Žopa nāk liela un izplatās elementāri. Kāds inficēts bērns aiziet uz skolu, aplipina klasesbiedrus, tie skolotājus un savus vecākus, aiziet vēl uz dejošanas vai sporta nodarbībām un tur jau arī pārējie aiznes uz mājām vecākiem un uz savām skolām un vecāki savukārt uz darbu un tā ķēde aug ģeometriskā progresijā.
Laikam jau vajadzēja laikus sagatavot "kara hospitāļus"... Kaut gan, kurš tad tur strādātu, nav jau kam...
23.oktobris 2020, 14:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager