Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Atliek noskatīt kādu stingrāku zaru.
23.oktobris 2020, 14:06 | links
 
Nu ko, jau 250 kovidnieki diennaktī, slimnīcas arī jau sāk aizpildīties. Tādos tempos pēc nedēļas jau būs pilnas visas kovidniekiem paredzētās gultasvietas un katru dienu kāds vai vairāki mirušie.
Nesaprotu tos, kas vēl apšauba šī vīrusa esamību vai bīstamību. Čehijā, kur ir 10 milj. iedzīvotāju, iepriekšējajā dienā bija 15 000!! pozitīvie atrasti. Un rudens sākumā viņiem bija līdzīgi kā mums kādas 3 nedēļas atpakaļ.
Žopa nāk liela un izplatās elementāri. Kāds inficēts bērns aiziet uz skolu, aplipina klasesbiedrus, tie skolotājus un savus vecākus, aiziet vēl uz dejošanas vai sporta nodarbībām un tur jau arī pārējie aiznes uz mājām vecākiem un uz savām skolām un vecāki savukārt uz darbu un tā ķēde aug ģeometriskā progresijā.
23.oktobris 2020, 13:59 | links
 
Šis elektorāts ir visur. Diemžēl Latvija nav izņēmums.
23.oktobris 2020, 13:52 | links
 

Klaunu lv kļūst tikai vairāk un prom nebrauc.
23.oktobris 2020, 12:03 | links
 
Uz doto brīdi 21 000 like un 136 dislike šim video.
22.oktobris 2020, 22:57 | links
 
viens vates mēsls mazāk:DD
22.oktobris 2020, 22:52 | links
 
Noskatījos, labi iztirzāts.
22.oktobris 2020, 22:15 | links
 
Čemodāns, stacija, tēvzeme ... austrumos ir arī kas loģiski spriež ... :)

22.oktobris 2020, 20:32 | links
 
Pitercovs/Jelisejevs PALā nav apturami...atkal pirmie:)
22.oktobris 2020, 16:00 | links
 
Kamēr te visādi Gobzemveidīgie patiesības klārēs, tikmēr var arī nopietnakas lietas atnaākt, un kurš tad būs vainīgs? Valdība, ārsti vai tie, kuri izplata un tic sazvērestību teorijām?
https://www.apollo.lv/7091369/perevoscikovs-atklaj-vissliktako-iespejamo-scenariju-ja-infekciju-latvija-vairs-nespetu-kontrolet
22.oktobris 2020, 14:33 | links
 
fisherman71 [22.10.20]: https://vatastan.com/2020/10/21/ganampulkam-pieaugot-aug-pieprasijums-pec-ganitajiem/
A kam viņš vajadzīgs? Lai gan piemēri tālu nav jāmeklē, redz tepat tādu klaunu netrūkst sadaļā. :DDD ar muti vien......
22.oktobris 2020, 10:41 | links
 
kurjers6 [22.10.20]: Labrīt letiņbanda,interesanti ,vai vārnas un zvirbuļi man no vistu siles fenderējot graudus arī to huiņu pārnēsās,un stirnu buciņš pagalmā kluci nolikdams.Tiešām,pilsētnieki ,tinaties uz laukiem un izslēdziet mobiļņikus.

Vairis3, 22.oktobris 2020, 03:38
labrīt!!! par ko satraukums!?ja neko nejaucu ,tad tu pirms pāris dienām biji gatavs lodēm mesties virsu:))) a te tagad no buciņa kluča sabijies:)
+100500 :DDDD
22.oktobris 2020, 10:39 | links
 
 
Labrīt letiņbanda,interesanti ,vai vārnas un zvirbuļi man no vistu siles fenderējot graudus arī to huiņu pārnēsās,un stirnu buciņš pagalmā kluci nolikdams.Tiešām,pilsētnieki ,tinaties uz laukiem un izslēdziet mobiļņikus.

Vairis3, 22.oktobris 2020, 03:38

labrīt!!! par ko satraukums!?ja neko nejaucu ,tad tu pirms pāris dienām biji gatavs lodēm mesties virsu:))) a te tagad no buciņa kluča sabijies:)
22.oktobris 2020, 08:09 | links
 
Labrīt letiņbanda,interesanti ,vai vārnas un zvirbuļi man no vistu siles fenderējot graudus arī to huiņu pārnēsās,un stirnu buciņš pagalmā kluci nolikdams.Tiešām,pilsētnieki ,tinaties uz laukiem un izslēdziet mobiļņikus.
22.oktobris 2020, 03:38 | links
 
Labi vīri, paldies par izklaidi.
Zinu vienu, man atbildes nav, jo zināšanu man pilnīgu nav un nekad nebūs.
Un katrs augstskolas beidzējs zin kā top kursa, diplomdarbi un ko domājat par to pēc gada.
Tādus gara darbus raksta ikdienu "ziņu" portāli un pasniedz kā patiesumu. Tādēļ ziņas es off, arī šo foruma sadaļu.. :)) Bet nesaku nekad, rudens vakari gari..
Ar gadiem esmu sapratis ko šodien 100% apgalvoju, rīt zinu vairs nebūs patiesība.
Un to, kad tik agresīvi un aizvainojoši daži uzsāka sarunu, dīvaini paliek, itkā pieauguši, bet sarunas forma divdimensiju un pie tam vēl melnbaltais.
Šī brīža moto varētu būt: labāk šodienu nodzīvot ar smaidu sejā, nekā ar covidinfo stresā.
Hou, āķus siekstā!
22.oktobris 2020, 00:46 | links
 
Tik pat labi cirvis mugurā arī panikas lēkmes rezultāts? Piedod, man tiešām nav saprotams tavs domu gājiens. Tavi piemēri un panika nestāv ne tuvu.

AndrisABC, 21.oktobris 2020, 23:46

Man ar nav saprotams tavs mēŗķis ko tu gribi pateikt. Dezinformācija? Nu lūdzu aizrādi, kur kļūdos. Paskatīsimies, iespējams tikai problēma komunikācijā.
Vārds panika nepatīk? Ik dienu ej uz ielas redzi covid, dzirdi kovid, ieslēdz ziņas kovid. Cilvēki runā aiz garlaicības vai nav par ko citu runāt? Es to nosaucu par paniku. Nedod dievs citāds viedoklis (nepareizais, pareizs)- tiksi nomētāts.
Panika:
https://medicine.lv/raksti/10-miti-par-panikas-lekmem-ff9a59093c
22.oktobris 2020, 00:07 | links
 
Līdz šim esmu redzējis tikai vienu tendenci- jo mazāk informēts cilvēks vai vairāk pārsātinājies ar dezinformāciju, jo izteiktāk paniko un krīt histērijā, kā arī ļoti aktīvi pakļauj panikai pārējos dezinformācijas upurus.
22.oktobris 2020, 00:04 | links
 
Ko saka mūsu zinātnieki: Delfi TV ar Jāni Domburu zinātnieku diskusija "Kā sakaut Covid-19?"
22.oktobris 2020, 00:02 | links
 
Tik pat labi cirvis mugurā arī panikas lēkmes rezultāts? Piedod, man tiešām nav saprotams tavs domu gājiens. Tavi piemēri un panika nestāv ne tuvu.
21.oktobris 2020, 23:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager