Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
mjuniors [21.10.20]: Admin, nu tu esi idiots, manā tekstā nebija nevienas fobiskas attieksmes. Kā arī aizvainojuma. Tikai pateikta kāds ir mans redzējums uz foruma formu kā tādu. Kā arī atbilde, kādēļ es vairs diskusijā nepiedalīšos. Vismaz tādā formā kā daži te daži izpaudās.
Vai tad viņš kko izdzēsis? It kā neko...
21.oktobris 2020, 20:00 | links
 
gobzems šodien reklamē maskas:haha:
21.oktobris 2020, 18:08 | links
 
Lūk tas ir absurds:
https://www.delfi.lv/news/national/politics/dievkalpojumi-nav-ne-privati-ne-publiski-un-uz-tiem-pulcesanas-ierobezojumi-neattiecas-pazino-tm.d?id=52580535

raihs, 21.oktobris 2020, 11:17


Visi iet bučo krustu, un laimīgi ka ir dabūjuši covidu.
21.oktobris 2020, 17:39 | links
 
 
Kaut kā Tu, mjunior, par dziļu roc :) To tikai velsviņzinkad varēs pateikt, kurš un ar kādiem lēmumiem kļūdījies... Es to uztveru vienkārši- visa pasaule ir "uz pauzes", visi pieņem līdzīgus lēmumus. Kolektīvi kļūdīties taču ir piedodami :) Es saprastu, ka varētu bļaut, ka tikai eLVē liktu maskas nēsāt un karantīnās sēdēt, bet tak visa pasaule dara tieši to pašu! Nevaram taču mēs, viedie visuzinošie latvju interneta virusologi, teikt, ka visu pasaules valstu vadoņi ir idioti, ne!!??
21.oktobris 2020, 13:20 | links
 
dakterp [21.10.20]: Lūk tas ir absurds:
https://www.delfi.lv/news/national/politics/dievkalpojumi-nav-ne-privati-ne-publiski-un-uz-tiem-pulcesanas-ierobezojumi-neattiecas-pazino-tm.d?id=52580535

raihs, 21.oktobris 2020, 11:17
Kāds tur absurds? Jkp tak reāli sektanti, jau no paša sākuma ir bijuši...
Tagad tik to publiski apstiprināja:)
Tas gan... Bordāns ik pa laikam džizaskraistu piemin... Grib laikam ticīgās aitas savā pusē dabūt... :)
21.oktobris 2020, 13:01 | links
 
Lūk tas ir absurds:
https://www.delfi.lv/news/national/politics/dievkalpojumi-nav-ne-privati-ne-publiski-un-uz-tiem-pulcesanas-ierobezojumi-neattiecas-pazino-tm.d?id=52580535

raihs, 21.oktobris 2020, 11:17

Kāds tur absurds? Jkp tak reāli sektanti, jau no paša sākuma ir bijuši...
Tagad tik to publiski apstiprināja:)
21.oktobris 2020, 12:45 | links
 
Uz garīgi slimajiem ar neattiecās. :D Tā, ka var manipulēt un iziet no situācijas..
Covid informācija pati par sevi ir zombijinformācija- nāves kultisma piekritēji- diemžēl..
Un arī šodien nesekoju šai informācijai vismaz tādos apjomos kā cenšas iezombēt.
Esmu apradis ar to jau no pavasara. Šis teātris, kas notiek ir lielisks laiks saprast vispār, kas ir dzīve (kas ir nāve mūsu dzīvē, bailes utt). Var pavērot cilvēku uzvedību, jeb kurš barojas no kādas informācijas. Ir redzams cik viegli esam manipulējami. Ir grupas, kas pretojas. Kā viņas to dara, kas to dara. Kā piemērs no opozīcijas- pretošanās var būt pat kaitnieciska galvenais protestēt pret esošo varu. Redzams, kā valdība lemj likumus vienpersoniski (neieklausoties ārstu rekomendācijās), pat agresīvi apliecinoties,ka viņiem ir "teikšana". Iezorbežojošo likumu uzlikšana ir tikai un vienīgi atbildības noņemšana no sevis, jo es esmu darījis kaut ko. Kaut gan man liekas, vīrusi, lai paliek mediķu kompetencē nevis mēdiju un politiķu ikdienā.
No šīs jezgas redzams cik daudz cilvēku staigā uzvilkti, kautiņi, citu apvainošana. utt.
Gribu teikt, slēdziet ārā tās ziņas no savas apziņas. Tas ir gudrākais ko šobrīd var izdarīt.
Kāpēc es saku šis viss ir teātris. Tik liela kolektīva pretošanās vīrusam pasaulei ir kaut kas jauns. Un vadlīniju kā ko darīt nav. Katra valsts interpetē pa savam. Tādēļ rodas daudz melu, kļūdas lēmumos. Un par to visu maksās visas sabiedrība tā pat, bet vara par savām kļūdām neatbildēs un pa lielam vainot par kaut ko ar nav iemesls.
Un protams būs no šīs jezgas ieguvēji, nevis kā organizātori, sazvērestnieki utt, bet tā vienkārši notiek, veiklāki, apsviedīgāki, īstā vietā un laikā. Ziņu reportieri barojas, jo pārdod pirktāko informāciju, jeb reklāmas var pārdot dārgāk utt. Un ziņas tirgo pat ne svarīgāko informāciju. Kādēļ palika nepamanīt par 2000 sirds slimniekie cilvēku mirstība lielāka pret iepriekšējo gadu. Ik dienu priekšlaicīgi nomirst 15 cilvēki.
Uzskatu, nevar skatīties uz lietām tik vienkāršoti. Citas slimības nolaupa vairāk dzīvību nekā šobrīd covids, tādēļ uzskatu ir nepelnīti tiek pievērsta uzmanība vienam vīrusa paveidam.
Vis bīstamākais vīruss ir ekonomika. Un tas ir tas, par ko valdībai jārunā.
Vīrusi ir mūsu ikdienas normāla sastāvdaļa. Arī nomirt no viņiem ir dzīves normāla sastāvdaļa. Vienīgais, kas nav normāli un ir uzspiestās tās ir bailes. Un bailes izdevīgas..
21.oktobris 2020, 12:20 | links
 
 
raihs [21.10.20]: Par masku efektivitāti:

Par raihu...
21.oktobris 2020, 10:30 | links
 

Par masku efektivitāti:
21.oktobris 2020, 07:28 | links
 
Latvijā ir sav@dāk?

urmaas, 18.oktobris 2020, 19:02

LV pārķēra visu, ko ārzemēs, tikai aizmirsa izsijāt.
18.oktobris 2020, 19:43 | links
 
Tu, izskatās, saredzi tikai mēslus. Vari tad kopā ar luteru mēslos arī dzīvot un lamāties, ka apkārt sūdi vien... Personiski es, nenoliedzot sliktās lietas, kas te ir, tomēr objektīvi saredzu arī pozitīvo.

raihs, 18.oktobris 2020, 09:17


tēvs brauca ar moskviču, es ar volkswāgenu, kamēr uz volvo nepārsēdos... starpība jūtama, no volksim, ne volvo motoru nedzird... :)
18.oktobris 2020, 19:28 | links
 
Domaataajs [18.10.20]: Swensons ir nelaimīgs ka kūpināto un dvieļa galvu ir ļoti daudz. Šamie nifiga nedarot, tik uz pabalstiem sēžot.

urmaas, 18.oktobris 2020, 16:19
Paši swensoni jau tos pabalstus aŗī saorganizēja laika gaitā.
Latvijā ir sav@dāk?
18.oktobris 2020, 19:02 | links
 
Swensons ir nelaimīgs ka kūpināto un dvieļa galvu ir ļoti daudz. Šamie nifiga nedarot, tik uz pabalstiem sēžot.

urmaas, 18.oktobris 2020, 16:19

Paši swensoni jau tos pabalstus aŗī saorganizēja laika gaitā.
18.oktobris 2020, 16:50 | links
 
Jā, vispār ko un cik mūsu izglītotājam masonu jautājumos piešķīruši?
18.oktobris 2020, 16:49 | links
 
badapiicka [0:51]: ialamticīgo migrantu salīdzinoši zemais procents. Viens zviedrs man teica, ka viņš mūs apskaužot, nopietni...

raihs, 17.oktobris 2020, 22:16
Kur tik netolerantu zviedru atradi?))
Tajā vienīgajā reizē, kad biju Maskavā pirms kādiem gadiem 8~10, gide mums (bijām 4 latviešu grupiņa) arī izteicās, ka mums esot labi, nav visu to kaukāziešu, kā pie viņiem ;)Swensons ir nelaimīgs ka kūpināto un dvieļa galvu ir ļoti daudz. Šamie nifiga nedarot, tik uz pabalstiem sēžot.

urmaas, 18.oktobris 2020, 16:19

Tonis jau ar tagad sēž un neko nedar!?
18.oktobris 2020, 16:31 | links
 
badapiicka [18.10.20]: ialamticīgo migrantu salīdzinoši zemais procents. Viens zviedrs man teica, ka viņš mūs apskaužot, nopietni...

raihs, 17.oktobris 2020, 22:16
Kur tik netolerantu zviedru atradi?))
Tajā vienīgajā reizē, kad biju Maskavā pirms kādiem gadiem 8~10, gide mums (bijām 4 latviešu grupiņa) arī izteicās, ka mums esot labi, nav visu to kaukāziešu, kā pie viņiem ;)
Swensons ir nelaimīgs ka kūpināto un dvieļa galvu ir ļoti daudz. Šamie nifiga nedarot, tik uz pabalstiem sēžot.
18.oktobris 2020, 16:19 | links
 
Kuģis varbūt, ka grimst, bet varbūt pārkārtojas un peldēs tālāk citā formātā.
Dzimstība jā, bet cik tad ir to škirto ģimeņu man statistikas šobrīd nav. Savstarpējā komunikācija ir ļoti no svara, ne tikai finanses. Un kam bērni traucē karjerai, vai vispār dzīvei, tur nekādas summas nelīdzēs demogrāfijas celšanai.
Un ja grib kāds kalpot svešam par tjipa lielu naudu, nevis būt pats par saimnieku, ko tur iebilst. Laiks rādīs.
18.oktobris 2020, 13:19 | links
 
Alcans [18.10.20]: Bet latvieši unikāla tauta. Citas dara visu, lai būtu vairāk tautiesu.
Latvieši tieši otrādi, jo mazāk, jo labāk.
Ko citas dara, staigā pa veikaliem un ar adatu dursta prežus?
18.oktobris 2020, 13:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager