Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Bet latvieši unikāla tauta. Citas dara visu, lai būtu vairāk tautiesu.
Latvieši tieši otrādi, jo mazāk, jo labāk.
18.oktobris 2020, 13:09 | links
 
Bet forši ka 1,5mlj, 15 būtu par biezu, un krāsainu.
18.oktobris 2020, 12:40 | links
 
Darītājs jebkur atradīs ko darīt. Laukos dzīvoju jau 9 gadus. Vai viegli iet? Nē, bet tā ir mana izvēle un tas ir pats svarīgākais. Vai dzīve iet uz leju? Nepiekritīšu. Vienkārši ir jāsāk ar galvas sakārtošanu. Pēc tam nāk pieredze (arī sūdīga). Un to arī uzskatu par bagātību. Vide mums ir par kādu "pus" planēta var sapņot.
Nākošais, mums jāapzinās mūsu ģenētiskais kods, savi senči. Nu neesam mēs ne mazāki ne sliktāki un peramie zēni. Un ja klausās šovinistu ru.tv, tad mazvērtības kompleksi kādam arī iemetīsies.
Dzīvē visi iziet caur kāpumiem un smagiem kritumiem. Vai tāpēc jāmūk prom? Kādam varbūt jā, bet ja aizmūc, tad nedirs Latvijai virsū no kuras nāc. Šeit ir dzīvojuši un izdzīvojuši mūsu senči un tiem bija vēl smagāki laiki nekā tiem, kas mūk un žēlojas.
Lv paredz 1.5 miljonu iedzīvotāju.
18.oktobris 2020, 11:38 | links
 
Kamēr uzņēmējs-ražotājs nebūs dieva vietā un mātes ar trijiem -vairāk bērniem pielūksmes objekts,tas kuģis tāpat turpinās grimt!
Es sen vairs neskatos uz tām žurkām kuras ir aizbēgušas,tās tāpat to kuģi nav spējīgas glābt.
18.oktobris 2020, 11:03 | links
 
Viens cits no Londonas gatavojas atgriezties pavasarī. Bet tas cits stāsts, tam sici te.
18.oktobris 2020, 10:15 | links
 
Starp citu, IT darba algas daudz neatpaliek no UK algām. Arī cenu līmenis LV ir zemāks. Paziņa Edinburgā maksā 650 GBP mēnesī par 2 istabu dzīvokla īri.

Alcans, 18.oktobris 2020, 09:32

labs!!!saki,ko tavs paziņa dara Edinburgā!!!:)vai tik nav tas gadijums par ko es runāju!?:)))
18.oktobris 2020, 10:07 | links
 
raihs, 18.oktobris 2020, 09:17[/quote]

nav tā!!!arī es redzu,novērtēju un apbrīnoju mūsu dabu!!! Jā tā ir unikāla,skaista...bet es gribu teikt,ka dabas skaistums nekompensē un neattur no ... biju sīks,gāju lauku skolā,tajos laikos bijām ap 120 skolēniem,tagad 20 knapi var salasīt...redzu ,ka pamazām ,bet ļoti mērķtiecīgi,tas kuģis grimst...apkārtējos ciematos tieši tas pats...skarbi.... tu saki ,ka redzu tikai mēslus,nav tā...vienkārši es neesmu tik naivs,lai sev iestāstītu,ka dabas skaistums reāli kādu varētu izvilkt no kaut vai nabadzības...man svarīgāk,lai es no apkārtējiem dzirdētu ,ka viņiem iet labi...bet jo vairāk iebāžu degunu cilvēku dzīvēs,jo vairāk to mēslu redz un dzird...
18.oktobris 2020, 10:05 | links
 
Starp citu, IT darba algas daudz neatpaliek no UK algām. Arī cenu līmenis LV ir zemāks. Paziņa Edinburgā maksā 650 GBP mēnesī par 2 istabu dzīvokla īri.
18.oktobris 2020, 09:32 | links
 
kurjers6 [18.10.20]: Vairs nebrauc. Sāk saprast, ka šeit pašlaik ir labāk. Pat sāk atgriezties.

Alcans, 18.oktobris 2020, 00:27
šobrīd zinu trīs personas,kas arī šajā situācijā ņem vagu!!!un zinu vienu ,kas ir atgriezies un simulē ,ka strāda,bet atgriezies nevis tapec,ka te ir labāk,bet gan tapēc ,ka tur zaudējis darbu un atbraucis "pārziemot '' epidemijas laikus un pie apstākļu uzlabošanās pasaulē ,atkal ņems vagu.Viņa vārdi-te strādājot to pašu laiku nevarot nopelnīt pat pusi no tā ko tur.par neskarto dabu 30 km no rīgas neko neminēja un arī musliki viņam netraucēja.Jā,darbā klausos radio,tur šad tad runā ar un par ģimenēm,kas atgriezušās no ārzemēm,bet viņu skaits ir niecīgs....
Tu, izskatās, saredzi tikai mēslus. Vari tad kopā ar luteru mēslos arī dzīvot un lamāties, ka apkārt sūdi vien... Personiski es, nenoliedzot sliktās lietas, kas te ir, tomēr objektīvi saredzu arī pozitīvo.
18.oktobris 2020, 09:17 | links
 
Vairs nebrauc. Sāk saprast, ka šeit pašlaik ir labāk. Pat sāk atgriezties.

Alcans, 18.oktobris 2020, 00:27

šobrīd zinu trīs personas,kas arī šajā situācijā ņem vagu!!!un zinu vienu ,kas ir atgriezies un simulē ,ka strāda,bet atgriezies nevis tapec,ka te ir labāk,bet gan tapēc ,ka tur zaudējis darbu un atbraucis "pārziemot '' epidemijas laikus un pie apstākļu uzlabošanās pasaulē ,atkal ņems vagu.Viņa vārdi-te strādājot to pašu laiku nevarot nopelnīt pat pusi no tā ko tur.par neskarto dabu 30 km no rīgas neko neminēja un arī musliki viņam netraucēja.Jā,darbā klausos radio,tur šad tad runā ar un par ģimenēm,kas atgriezušās no ārzemēm,bet viņu skaits ir niecīgs....
18.oktobris 2020, 08:39 | links
 
ialamticīgo migrantu salīdzinoši zemais procents. Viens zviedrs man teica, ka viņš mūs apskaužot, nopietni...

raihs, 17.oktobris 2020, 22:16

Kur tik netolerantu zviedru atradi?))
Tajā vienīgajā reizē, kad biju Maskavā pirms kādiem gadiem 8~10, gide mums (bijām 4 latviešu grupiņa) arī izteicās, ka mums esot labi, nav visu to kaukāziešu, kā pie viņiem ;)
18.oktobris 2020, 00:51 | links
 
 
Vairs nebrauc. Sāk saprast, ka šeit pašlaik ir labāk. Pat sāk atgriezties.
18.oktobris 2020, 00:27 | links
 
Lai novērtētu dzīvi Latvijā, ir jāņem vērā tikai materiālā situācija, bet arī mazā apdzīvotība, neskartā daba(jau 30km no Rīgas var nokļūt totālā nekurienē(labā nozīmē)), un ialamticīgo migrantu salīdzinoši zemais procents. Viens zviedrs man teica, ka viņš mūs apskaužot, nopietni...

raihs, 17.oktobris 2020, 22:16

būtībā tu jau pats atbildēji,ka te ir konkrēts dupsis,lai neteiktu skarbak:)mazā apdzīvotība-lauki reāli iznīkst,skoliņas klapē ciet,cilvēki aizbrauc.Ja būtu zelta bedre,prom nebrauktu,bet brauc prom un kā vēl brauc,tātad popka!!!Arī islamticigie imigranti labprātāk brauc uz Zviedriju,jo saprot ,ka ar neskarto dabu 30km no Rīgas būs krietni,jo krietni par īsu ,lai nodrošinātu kautcik pieņemamu dzīvi.tātad kā galamērķis nepavisam nav pievilcīgs:)jā,un par skaudīgajiem zviedriem,nu kaut kā nav baigi dzirdēts ,ka zviedri baigi pārvāktos uz dzīvi latvijā:)
18.oktobris 2020, 00:14 | links
 
Lai novērtētu dzīvi Latvijā, ir jāņem vērā tikai materiālā situācija, bet arī mazā apdzīvotība, neskartā daba(jau 30km no Rīgas var nokļūt totālā nekurienē(labā nozīmē)), un ialamticīgo migrantu salīdzinoši zemais procents. Viens zviedrs man teica, ka viņš mūs apskaužot, nopietni...
17.oktobris 2020, 22:16 | links
 
kaputaarps [17.10.20]: Baltija kādreiz esot bijusi CCCP seja, tagad itkā eiropas pakaļa...hvz
Viss CCCP bija zemāk par Rietumeiropas pakaļu, tai skaitā okupētās Baltijas valstīs, tagad mēs esam to valstu padušu līmenī...
17.oktobris 2020, 22:08 | links
 
Baltija kādreiz esot bijusi CCCP seja, tagad itkā eiropas pakaļa...hvz

kaputaarps, 17.oktobris 2020, 17:55

Nu tad iztēlojies, ka CCCP seja patiesībā bija pie Eiropas pakaļas. Un ko viņa tur darīja atliek tikai minēt.
Un tā kā Krievija tagad robežojas kaut daļēji ar Baltiju, tad kā Krievija paskatās uz Eiropas pusi tā atkal pakaļa tik redzama. Varbūt viņai vajadzētu skatīties citā virzienā?
17.oktobris 2020, 19:28 | links
 
Baltija kādreiz esot bijusi CCCP seja, tagad itkā eiropas pakaļa...hvz

kaputaarps, 17.oktobris 2020, 17:55
Iedomājies ja seja izskatās pēc pakaļas,depresija un iznīcība ar tādu ģīmi:DD
17.oktobris 2020, 18:26 | links
 
Baltija kādreiz esot bijusi CCCP seja, tagad itkā eiropas pakaļa...hvz
17.oktobris 2020, 17:55 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager